3 Runda GPSo 2024-03-16 13:24
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
SP 1-4 dz (4/4)Status: 13:23
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Sekuła KorneliaSSP 3 Elbląg12:420:00
2Borzęcki AgatkaSP 18 Elbląg16:50+4:08
3Banasiak BarbaraRegent Elbląg18:47+6:05
4Lawer AmeliaMontessori Elbląg23:54+11:12
 
 
 
SP 1-4 ch (9/9)Status: 13:23
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Dzido StasiuSP 1 Elbląg13:050:00
2Gagiew KrzyśSP 25 Elbląg13:46+0:41
3Dzido HenioSP 23 Elbląg13:49+0:44
4Jasiulewicz FranekSP 19 Elbląg16:13+3:08
5Pietruszyński HubertSP 1 Elbląg18:36+5:31
6Banasiak FranekRegent Elbląg18:38+5:33
7Kalkowski BartoszSP 25 Elbląg22:20+9:15
8Zapolski MaksSP 15 Elbląg25:08+12:03
9Janiszewski DanielSP 11 Elbląg26:27+13:22
 
 
 
SP 5-8 ch (6/6)Status: 13:23
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Nazim MateuszSP 11 Elbląg10:350:00
2Słomczyński KarolSP 16 Elbląg14:10+3:35
3Borzęcki MateuszSP 14 Elbląg16:52+6:17
4Szrama PatrykSP 3 Elbląg22:16+11:41
5Szrama PiotrSP 3 Elbląg22:17+11:42
6Kalkowski TymonSP 25 Elbląg22:33+11:58
 
 
 
SP 5-8 dz (2/2)Status: 13:23
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Świętoń OlaSP 6 Elbląg17:260:00
2Sobolewska StefaniaSP 6 Elbląg17:28+0:02
 
 
 
Sz PP ch (1/1)Status: 13:23
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wróblewski OskarTech. Mech. Elbląg12:400:00
 
 
 
OPEN K (2/2)Status: 13:23
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Durasiewicz DominikaInd.21:530:00
2Jakimczuk OlaInd.36:04+14:11
 
 
 
OPEN M (9/9)Status: 13:23
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kokłowski DanielInd.14:440:00
2Spadik MateuszInd.16:32+1:48
3Gagiew MateuszInd.17:03+2:19
4Mazur JarosławInd.18:11+3:27
5Raczkowski MateuszInd.21:25+6:41
6Mierzejewski ŁukaszInd.23:04+8:20
7Maruszak RobertInd.23:55+9:11
8Nazim JakubInd.26:32+11:48
9Nazim TomaszInd.26:39+11:55
 
 
 
Rodz. (19/19)Status: 13:23
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Sekuła PiotrInd.12:420:00
2Zembrzuska MałgorzataInd.14:12+1:30
3Lewandowscy Marcin, BrunoInd.14:50+2:08
4Borzęcki Aga,Michał KrzysztofInd.15:05+2:23
5Hull Antoni,Arek Ignacy,AsiaInd.17:28+4:46
6ŚrębowaciGdześ, Wita Jaś, MartaInd.18:25+5:43
7Pieruszyńscy Mateusz Leon, MagdaInd.18:33+5:51
8Banasiak Ind.18:51+6:09
9Waleryś Paweł,ZofiaInd.18:52+6:10
10Gajewska Maria, MartaInd.19:42+7:00
11Jasiulewicz ZosiaInd.22:02+9:20
12Pylayeu StefanInd.23:50+11:08
12Lawer JustynaInd.23:50+11:08
14Natalia drużunaInd.25:40+12:58
15Zapolscy Antek, DarekInd.27:31+14:49
16Mościcka Dawid,SylwiaInd.28:18+15:36
17Kazimierowski Marysia Kamil,Aneta,JulkInd.31:46+19:04
18Orłowscy 3 osobInd.33:00+20:18
19Wandrowscy 4 osobyInd.33:29+20:47