ORIENT OLSZTYN - X Runda MWiMPn 2022-11-28 10:42
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Open (R) (4)1,6 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Pukszta ZofiaOstróda22:510:00
2Wycech Gabrysia i KatarPałac Młodzieży Olsztyn28:28+5:37
3Jakszewicz OliwiaInd.40:32+17:41
 
Wasilak TomaszPałac Młodzieży Olsztynnkl
 
 
 
M21 (7)2,9 km25 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jakubczyk DamianUKS Technik Ruciane Nida23:500:00
2Jakubczyk ArkadiuszUKS Technik Ruciane Nida26:49+2:59
3Skisiały KarolUKS Technik Ruciane Nida26:50+3:00
4Fabisiak MateuszNadleśnictwo Strzałowo30:08+6:18
5Uranowski Marek15GBZ WP33:32+9:42
6Futera Sylwester11MPA WP35:40+11:50
7Strumiłowski Karol11MPA WP38:43+14:53
 
 
 
M18 (1)1,7 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mocarski DawidUKS Technik Ruciane Nida35:350:00
 
 
 
M16 (5)1,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Łosiewicz MaciejUKS Technik Ruciane Nida16:480:00
2Krasko AndriiUKS Technik Ruciane Nida19:11+2:23
3Jurski BartoszUKS Technik Ruciane Nida19:50+3:02
4Trzciński BartoszUKS Technik Ruciane Nida21:01+4:13
5Jakubiak KornelUKS Technik Ruciane Nida39:31+22:43
 
 
 
M14 (5)1,3 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Banaszek ŁukaszUKS Technik Ruciane Nida15:480:00
2Dawid MikołajUKS Technik Ruciane Nida16:22+0:34
3Wyrębski WiktorPałac Młodzieży Olsztyn17:20+1:32
4Kowalewski KarolUKS Technik Ruciane Nida18:23+2:35
5Chorążewicz MateuszUKS Technik Ruciane Nida23:11+7:23
 
 
 
M35/40 (9)2,3 km23 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krysztopik Mariusz11MPA WP17:570:00
2Jakszewicz Sławomirpwd DWD P-W WP18:56+0:59
3Zaręba Łukasz15GBZ WP19:09+1:12
4Grabowski Bogusz15GBZ WP19:19+1:22
5Banaszek JakubUKS Technik Ruciane Nida20:01+2:04
6Więcko Jacek15GBZ WP20:59+3:02
7Durmaj Marcin15GBZ WP21:17+3:20
8Pańkowski MateuszUKS Technik Ruciane Nida24:29+6:32
9Mierzejewski Krzysztof15GBZ WP26:34+8:37
 
 
 
M45/50 (3)2,3 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Banach KrzysztofUMKS ORKAN Ostróda17:510:00
2Rzosiński DariuszInd.20:47+2:56
3Rapinczuk JanCWCR WP22:18+4:27
 
 
 
M55/60 (1)2,2 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
Cybula KrzysztofOstródankl
 
 
 
M65/70 (4)2,0 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Szczepański MarekUKS Technik Ruciane Nida22:170:00
2Bohaczek JanuszUMKS ORKAN Ostróda24:10+1:53
3Łuński ZbigniewUMKS ORKAN Ostróda33:05+10:48
4Kaczanowski FeliksOSP Krutyń34:08+11:51
 
 
 
K21 (4)2,9 km25 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Sekta Marta15GBZ WP30:260:00
2Fabisiak BrygidaUKS Technik Ruciane Nida44:28+14:02
3Futera Milena15GBZ WP48:47+18:21
 
Cichy BeataInd.nkl
 
 
 
K20 (2)2,2 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kowal JoannaUKS Technik Ruciane Nida38:520:00
2Kołodziejczyk KarolinaUKS Technik Ruciane Nida41:27+2:35
 
 
 
K18 (1)1,7 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kijewska WiktoriaUKS Technik Ruciane Nida33:400:00
 
 
 
K16 (1)1,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzemińska AntoninaUKS Technik Ruciane Nida20:360:00
 
 
 
K14 (1)1,3 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Borowska ZuzannaUKS Technik Ruciane Nida27:310:00
 
 
 
K12 (2)1,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Rzosińska JuliaSP6 Szczytno15:480:00
2Domżała ZuzannaOlsztyn18:25+2:37
 
 
 
K35/40 (4)2,3 km23 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Dzika Natalia15GBZ WP20:400:00
2Michałowska AgataPKO Harpagan Gdańsk36:50+16:10
3Grabowska Paulina15GBZ WP37:21+16:41
 
Żarczyńska DorotaOlsztynnkl
 
 
 
K45/50 (3)2,3 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Markowska KatarzynaOlsztyn35:360:00
2Karpińska BeataInd.41:22+5:46
3Typańska MonikaEKO GRYF Elbląg41:45+6:09
 
 
 
K65+ (3)1,9 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Biziuk HalinaUMKS ORKAN Ostróda31:100:00
2Łuńska ReginaUMKS ORKAN Ostróda32:29+1:19
3Kaczanowska DanutaOSP Krutyń33:59+2:49