ORIENT OLSZTYN - X Runda MWiMPt 2022-11-25 18:03
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Open (R) (7)1,6 km15 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Wasilak TomaszPałac Młodzieży Olsztyn10:00
Jakszewicz OliwiaInd.12:00
Leśny AndrzejLeśne Ludki14:00
Wycech Gabrysia i KatarPałac Młodzieży Olsztyn16:00
"Drużyna SP" Jędrek i MieszkoPałac Młodzieży Olsztyn18:00
wakat wakat20:00
Pukszta ZofiaOstróda22:00
 
 
M21 (9)2,9 km25 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Cybula TomaszOstróda0:00
Strumiłowski Karol11MPA WP1:00
8024889Jakubczyk DamianNadleśnictwo Strzałkowo2:00
Skisiały KarolUKS Technik Ruciane Nida3:00
Futera Sylwester11MPA WP4:00
8024901Fabisiak MateuszNadleśnictwo Strzałkowo5:00
1452702Uranowski Marek15GBZ WP6:00
Jakubczyk ArkadiuszUKS Technik Ruciane Nida7:00
wakat wakat8:00
 
 
M20 (2)2,2 km19 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
1Balewski JakubInd.20:00
wakat wakat21:00
 
 
M18 (2)1,7 km15 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Mocarski DawidUKS Technik Ruciane Nida9:00
wakat wakat10:00
 
 
M16 (9)1,5 km14 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Jurski BartoszUKS Technik Ruciane Nida8:00
Krasko AndriiUKS Technik Ruciane Nida9:00
Łosiewicz MaciejUKS Technik Ruciane Nida10:00
Wysocki PatrykUKS Technik Ruciane Nida11:00
Frąckiewicz AleksUKS Technik Ruciane Nida12:00
Jakubiak KornelUKS Technik Ruciane Nida13:00
Trzciński BartoszUKS Technik Ruciane Nida14:00
Cekała CezaryUKS Technik Ruciane Nida15:00
wakat wakat16:00
 
 
M14 (7)1,3 km13 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Kowalewski KarolUKS Technik Ruciane Nida19:00
Wyrębski WiktorPałac Młodzieży Olsztyn20:00
Dawid MikołajUKS Technik Ruciane Nida21:00
Gajk CezaryUKS Technik Ruciane Nida22:00
wakat wakat23:00
Banaszek ŁukaszUKS Technik Ruciane Nida24:00
Chorążewicz MateuszUKS Technik Ruciane Nida25:00
 
 
M12 (2)1,1 km12 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Stefanowicz BartłomiejSP 9 Suwałki18:00
wakat wakat19:00
 
 
M10 (1)0,8 km10 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
wakat wakat21:00
 
 
M35/40 (13)2,3 km23 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Gieleta Andrzej11MPA WP0:00
1452730Więcko Jacek15GBZ WP1:00
Banaszek JakubUKS Technik Ruciane Nida2:00
1452728Mierzejewski Krzysztof15GBZ WP3:00
85005882Krysztopik Mariusz11MPA WP4:00
8024900Pańkowski MateuszUKS Technik Ruciane Nida5:00
8029030Grabowski Bogusz15GBZ WP6:00
wakat wakat7:00
Stanecki Krzysztof11MPA WP8:00
1452717Zaręba Łukasz15GBZ WP9:00
Stefanowicz StanisławInd.10:00
8093110Durmaj Marcin15GBZ WP11:00
8007220Jakszewicz Sławomirpwd DWD P-W WP12:00
 
 
M45/50 (6)2,3 km20 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
2111028Gostkiewicz MaciejUMKS Kwidzyn13:00
Domżała AdamStajnia Koczek14:00
1977306Rapinczuk JanCWCR WP15:00
Rzosiński DariuszInd.16:00
wakat wakat17:00
8071974Banach KrzysztofUMKS ORKAN Ostróda18:00
 
 
M55/60 (4)2,2 km17 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Cybula KrzysztofOstróda0:00
7205883Bareja SławomirKOS BnO Szczecin1:00
wakat wakat2:00
8140361Kraśniewski KrzysztofUMKS ORKAN Ostróda3:00
 
 
M65/70 (5)2,0 km18 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
8030152Bohaczek JanuszUMKS ORKAN Ostróda19:00
Kaczanowski FeliksOSP Krutyń20:00
413395Łuński ZbigniewUMKS ORKAN Ostróda21:00
wakat wakat22:00
8651327Szczepański MarekUKS Technik Ruciane Nida23:00
 
 
M75+ (1)1,7 km16 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
wakat wakat22:00
 
 
K21 (5)2,9 km25 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
8024890Fabisiak BrygidaUKS Technik Ruciane Nida7:00
1452708Sekta Marta15GBZ WP8:00
Cichy BeataInd.9:00
1452701Futera Milena15GBZ WP10:00
wakat wakat11:00
 
 
K20 (3)2,2 km19 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
9141596Kołodziejczyk KarolinaUKS Technik Ruciane Nida4:00
wakat wakat5:00
8024888Kowal JoannaUKS Technik Ruciane Nida6:00
 
 
K18 (2)1,7 km15 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Kijewska WiktoriaUKS Technik Ruciane Nida11:00
wakat wakat12:00
 
 
K16 (2)1,5 km14 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Krzemińska AntoninaUKS Technik Ruciane Nida17:00
wakat wakat18:00
 
 
K14 (2)1,3 km13 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Borowska ZuzannaUKS Technik Ruciane Nida17:00
wakat wakat18:00
 
 
K12 (4)1,1 km12 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Domżała ZuzannaOlsztyn13:00
Rzosińska JuliaSP6 Szczytno14:00
Zielińska NataliaOlsztyn15:00
wakat wakat16:00
 
 
K10 (1)0,8 km10 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
wakat wakat19:00
 
 
K35/40 (6)2,3 km23 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
1452706Grabowska Paulina15GBZ WP12:00
Żarczyńska DorotaOlsztyn13:00
wakat wakat14:00
8516447Michałowska AgataPKO Harpagan Gdańsk15:00
8093109Dzika Natalia15GBZ WP16:00
8136018Paulinek EwaCSlog WP17:00
 
 
K45/50 (4)2,3 km20 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
Karpińska BeataInd.0:00
Markowska KatarzynaOlsztyn1:00
wakat wakat2:00
8122376Typańska MonikaEKO GRYF Elbląg3:00
 
 
K55/60 (1)2,2 km17 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
wakat wakat20:00
 
 
K65+ (4)1,9 km17 PK
Numer karty SINrStartowyImię i nazwiskoKlubStart
8024894Biziuk HalinaUMKS ORKAN Ostróda4:00
Kaczanowska DanutaOSP Krutyń5:00
413394Łuńska ReginaUMKS ORKAN Ostróda6:00
wakat wakat7:00