XII GP Elbląga Runda 1Pn 2020-09-21 11:58
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
MĘSKA (25)4,5 km26 PK
L.p.StopieńImię i nazwiskoKlubCzasStrata
1KALATA MichałInd. Świętoszów28:15,00:00,0
2DZIOBA Mateusz23pa WP29:21,0+1:06,0
3KRASZEWSKI Przemysław10BKPanc Świętoszów38:32,0+10:17,0
4GOLINOWSKI Paweł10BKPanc Świętoszów39:22,0+11:07,0
5KOŻYCZKOWSKI EdwardInd. Bolszewo39:28,0+11:13,0
6SITNICKI Mariusz10BKPanc Świętoszów45:23,0+17:08,0
7WESOŁOWSKI Sebastian9BKPanc Braniewo48:59,0+20:44,0
8GRABOWSKI Bogusz15 GBZ Giżycko51:11,0+22:56,0
9STĘŻYCKI Grzegorz10BKPanc Świętoszów55:47,0+27:32,0
10OSSOWSKI JakubJW 4260 Elbląg56:54,0+28:39,0
11ZIMMER ŁukszPACKMAN TEAM Toruń1:03:19,0+35:04,0
12DURMAJ Marcin15 GBZ Giżycko1:03:49,0+35:34,0
13REKOWSKI TomaszInd. Gdańsk1:05:32,0+37:17,0
14KASPRZYK DariuszInd. Elbląg1:06:13,0+37:58,0
15GAWRYŚ Kamil9BKPanc Braniewo1:09:48,0+41:33,0
16WIŚNIEWSKI Piotr9BKPanc Braniewo1:09:53,0+41:38,0
17TYPAŃSKI RomanInd. Elbląg1:12:21,0+44:06,0
18MICHNO Mariusz9BKPanc Braniewo1:16:11,0+47:56,0
19SOKOŁOWSKI MirosławInd. Braniewo1:25:12,0+56:57,0
20CIBOROWSKI Krzysztof15 GBZ Giżycko1:27:01,0+58:46,0
21KARPOWICZ Patryk15 GBZ Giżycko1:35:03,0+1:06:48,0
 
WIŚNIEWSKI PawełInd. Krakównkl
SEKUŁA PiotrInd. Elblągnkl
WĄSICKI MariuszInd. Elblągnkl
ŚWIATKOWSKI PiotrInd. Elblągnkl
 
 
 
KOBIECA (15)3,6 km19 PK
L.p.StopieńImię i nazwiskoKlubCzasStrata
1PACHNIK MałgorzataUKS Orientpark Iwiny35:52,00:00,0
2PANASZEK Justyna10BKPanc Świętoszów36:23,0+0:31,0
3KORCZYC Anna10BKPanc Świętoszów41:15,0+5:23,0
4BAŃSKA-BODZIONA Aneta10BKPanc Świętoszów41:46,0+5:54,0
5BUDNA Emilia17WBZ WP42:23,0+6:31,0
6NIKONOWICZ Ewa15 GBZ Giżycko43:19,0+7:27,0
7DZIKA Natalia15 GBZ Giżycko45:36,0+9:44,0
8KLUNDER JoannaPWD DWD P-W Elbląg46:26,0+10:34,0
9STOLARSKA OlgaInd. Elbląg58:57,0+23:05,0
10GRABOWSKA PaulinaInd. Giżycko1:01:21,0+25:29,0
11LIŚKIEWICZ Anna9BKPanc Braniewo1:07:26,0+31:34,0
12TYPAŃSKA MonikaInd. Elbląg1:09:33,0+33:41,0
13KOŚCIUK JustynaPWD DWD P-W Elbląg1:33:35,0+57:43,0
14SAMSON-POLAK Renata15 GBZ Giżycko1:39:33,0+1:03:41,0
15SEKTA Marta15 GBZ Giżycko1:45:35,0+1:09:43,0
 
 
 
RODZINNA (6)1,5 km10 PK
L.p.StopieńImię i nazwiskoKlubCzasStrata
1RZEPECKA AleksandraInd. Elbląg32:12,00:00,0
2CZERNIAK TomaszInd. Elbląg32:23,0+0:11,0
3GRYNIS Kamila i PiotrInd. Elbląg37:49,0+5:37,0
4WĄSICCY Czesława,AndrzejInd. Elbląg38:59,0+6:47,0
5SIEMIEŻ Piotr i JakubInd. Elbląg56:55,0+24:43,0
6GAWRYŚ Anna i OliwierInd. Braniewo1:06:06,0+33:54,0
 
 
 
SP 1-6 Ch (2)0,8 km6 PK
L.p.StopieńImię i nazwiskoKlubCzasStrata
1KRAJNIK IgnacySP nr 25 Elbląg13:31,00:00,0
2DZIK KsawerySP nr 3 Elbląg21:58,0+8:27,0
 
 
 
Sz PP Ch (2)2,3 km14 PK
L.p.StopieńImię i nazwiskoKlubCzasStrata
1BANACH Piotr1 LO Elbląg41:30,00:00,0
2KONECKI AdamII LO Elbląg1:32:06,0+50:36,0
 
 
 
SP Dz (1)1,5 km10 PK
L.p.StopieńImię i nazwiskoKlubCzasStrata
1NIKONOWICZ PolaInd. Lipowo33:55,00:00,0
 
 
 
SP 1-6 Dz (2)0,8 km6 PK
L.p.StopieńImię i nazwiskoKlubCzasStrata
1ORZECHOWSKA OliwiaSP 21 Elbląg13:30,00:00,0
2CZERNIAK JuliaSP nr 25 Elbląg18:59,0+5:29,0
 
 
 
Sz PP Dz (1)2,3 km14 PK
L.p.StopieńImię i nazwiskoKlubCzasStrata
1DEPTUŁA KarolinaII LO Elbląg1:31:09,00:00,0