20.06.2020 PODSUMOWANIE XI GPsob. 20.06.2020 16:34
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Łatwa (17)1,7 km11 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Rapinczuk, Jan i JanInd. Nowy Dwór Maz.21:330:00
2Dzik, KsaweryInd. Elbląg24:24+2:51
3Orzechowska, ZuzannaInd. Elbląg25:14+3:41
3Orzechowska, OliwiaInd. Elbląg25:14+3:41
5Rzepecka, AleksandraInd. Elbląg25:28+3:55
6Świderska, AlicjaInd. Ostróda25:47+4:14
7Grynis, Kamila i PiotruśInd. Elbląg28:41+7:08
8Krajnik, IgnacyInd. Elbląg30:10+8:37
9Borzęcki, MateuszInd. Elbląg33:45+12:12
10Ciarkowska, MajaTeam Lipowo35:04+13:31
11Nikonowicz, PolaTeam Lipowo35:09+13:36
11Typańska, JuliaInd. Elbląg35:09+13:36
13Konecki, AdamInd. Elbląg37:17+15:44
14Deptuła, KarolinaInd. Elbląg37:20+15:47
15Siemież, Piotr i JakubInd. Elbląg57:39+36:06
16Wąsiccy, RodzinaInd. Elbląg1:00:21+38:48
17Borkowscy, Bartosz i MarekInd. Elbląg1:03:36+42:03
 
 
 
Średnia (18)3,7 km20 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kraśniewski, KrzysztofOrkan Ostróda49:380:00
2Przyłęcki, Marcin2 ORel WP49:52+0:14
3Banach, Piotr1 LO Elbląg1:03:58+14:20
4Nikonowicz, Ewa15 GBZ WP1:06:41+17:03
5Wróblewska, Sylwia9 BKPanc WP1:08:11+18:33
6Stolarska, OlgaInd. Elbląg1:09:54+20:16
7Kaczyńska, Katarzyna2 ORel WP1:10:03+20:25
8Orzechowska, MagdalenaInd. Elbląg1:10:48+21:10
9Komorowski, Robert2 ORel WP1:13:33+23:55
10Krykowski, Ariel2 ORel WP1:14:17+24:39
11Całka, Sylwia2 ORel WP1:15:16+25:38
12Jaroniec, Dariusz15 GBZ WP1:15:48+26:10
13Liśkiewicz, Anna9 BKPanc WP1:16:44+27:06
14Jakimczuk, Aleksandra9 BKPanc WP1:21:27+31:49
15Typańska, MonikaInd. Elbląg1:21:33+31:55
16Grabowska, PaulinaInd. Giżycko1:36:04+46:26
17Grabowski, WojciechInd. Pruszcz Gdański1:36:07+46:29
 
Rapinczuk, JanBdsPZŻR Warszawankl
 
 
 
Trudna (32)5,0 km26 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Ossowski, JakubJW 4260 WP40:510:00
2Kożyczkowski, Edwardbdow MW WP41:04+0:13
3Jankowski, Pawełbdow MW WP47:04+6:13
4Lech, BogdanOrkan Ostróda50:48+9:57
5Ciszkowski, Jacek15 pplot WP54:51+14:00
6Żebrowski, Krzysztof2 ORel WP56:10+15:19
7Mazur, JarosławInd. Elbląg57:47+16:56
8Ceniuk, Sylwester15 GBZ WP58:37+17:46
9Grabowski, Bogusz15 GBZ WP59:58+19:07
10Lech, MichałTargówek Warszawa1:00:26+19:35
11Rycerski, Bogdan15 GBZ WP1:00:36+19:45
12Łazarski, Janusz2 ORel WP1:02:56+22:05
13Kasprzyk, Dariusz15 pplot WP1:05:57+25:06
14Suchodolski, Rafał15 GBZ WP1:06:41+25:50
15Babula, KonradInd. Elbląg1:07:03+26:12
16Więcko, Jacek15 GBZ WP1:07:30+26:39
17Zimmer, Łukasz2 ORel WP1:10:01+29:10
18Zaręba, Łukasz15 GBZ WP1:10:21+29:30
19Ramotowski, Mariusz15 GBZ WP1:10:22+29:31
20Szost, Sandra2 ORel WP1:15:35+34:44
21Wąsicki, MariuszInd. Elbląg1:17:27+36:36
22Zięba, AgnieszkaInd. Elbląg1:23:47+42:56
23Matkiewicz, PiotrInd. Elbląg1:23:55+43:04
24Kuciński, ŁukaszInd. Elbląg1:23:56+43:05
25Durmaj, Marcin15 GBZ WP1:25:06+44:15
26Dzika, Natalia15 GBZ WP1:25:07+44:16
27Tyburski, Mariusz2 ORel WP1:26:20+45:29
28Ciborowski, Krzysztof15 GBZ WP1:34:02+53:11
29Sokołowski, MirosławInd. Braniewo1:46:19+1:05:28
 
Damięcki, Piotr9 BKPanc WPnkl
Gawryś, Kamil9 BKPanc WPnkl
Olesiński, Rafał2 ORel WPnkl