XI GP Elbląga R 4 Z kSo 2020-01-11 13:41
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Rodzinna (9/15)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
17204091Jakub Piotr BUTKIEWICZIndywidualnie Braniewo8:150:00
22114904Bartosz Marek BORKOWSCYIndywidualnie Elbląg11:23+3:08
37204087Dorota Robert KOZŁOWSCY AlicjaIndywidualnie Pasłęk12:27+4:12
42114892Andrzej WĄSICCY CesławaIndywidualnie Elbląg13:00+4:45
52114907Małgorzata Julia TAMKUN-PAWŁOWSKA Triathlon Team Elbląg ETT15:28+7:13
62114891Kamila Piotr GRYNISIndywidualnie Elbląg19:07+10:52
72114910Maja Zuzia CISZKOWSCYIndywidualnie Elbląg19:44+11:29
82114895Piotr Jakub SIEMIEŻIndywidualnie Elbląg32:08+23:53
97204092Jan RAPINCZUKIndywidualnie N. D.Mazowiecki32:51+24:36
 
 
 
SP 1 Ch (1/1)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
12114903Ksawery DZIKIndywidualnie Elbląg12:500:00
 
 
 
SP 1 Dz (2/2)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
12114899Zuzanna ORZECHOWSKAIndywidualnie Elbląg15:130:00
22114900Oliwia ORZECHOWSKAIndywidualnie Elbląg15:19+0:06
 
 
 
Sz PP Ch (6/7)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
17204093Piotr BANACHI LO Elbląg13:540:00
22114912Adam KONECKIIndywidualnie Elbląg16:52+2:58
32114914Hubert KOWALCZYKZSEiT Pasłęk41:48+27:54
42114911Kacper MASALSKIZSEiT Pasłęk45:07+31:13
52114918Sebastian SOKOŁOWSKIZSEiT Pasłęk45:25+31:31
62114919Damian WILKZSEiT Pasłęk45:27+31:33
 
 
 
Sz PP Dz (3/5)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
12114913Karolina DEPTUŁAIndywidualnie Elbląg39:030:00
22114905Wiktoria WOLFRAMZSEiT Pasłęk55:45+16:42
32114915Magda MYŚLIŃSKAZSEiT Pasłęk57:26+18:23
 
 
 
M 35 (3/3)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
17737737Mateusz SPADIKIndywidualnie Radostowo20:010:00
28007398Jacek CISZKOWSKI15 pplot Elbląg23:30+3:29
37204089Piotr BUTKIEWICZIndywidualnie Braniewo24:12+4:11
 
 
 
M 35 + (9/12)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
12114897Piotr ŚWIATKOWSKIIndywidualnie Elbląg20:440:00
28061271Bogdan RYCERSKI15 BZ Giżycko21:17+0:33
32114894Jarosław MAZURIndywidualnie Elbląg22:45+2:01
41977306Jan RAPINCZUKBdsUOT Warszawa23:53+3:09
52114906Marek PARUSZEWSKIIndywidualnie Gdańsk27:11+6:27
62114902Darek KASPRZYKIndywidualnie Elbląg27:51+7:07
71452715Marcin DURMAJ15 BZ Giżycko29:14+8:30
82114916Sebastian BODUSZEKIndywidualnie Elbląg30:50+10:06
97204081Andrzej KOWALSKIIndywidualnie Elbląg33:42+12:58
 
 
 
K 35 (4/7)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
11416915Natalia GRUCHAŁAHarpagan Gdańsk17:070:00
28160987Magdalena CIARKOWSKA15 BZ Giżycko22:58+5:51
31397543Dominika BĄKOWSKAHarpagan Gdańsk24:44+7:37
47204078Anna LIŚKIEWICZ9KKPanc Braniewo26:37+9:30
 
 
 
K 35 + (8/8)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
11452725Natalia DZIKA15 BZ Giżycko19:290:00
22114893Magdalena ORZECHOWSKAIndywidualnie Elbląg23:11+3:42
31452721Ewa NIKONOWICZ15 BZ Giżycko24:51+5:22
42114898Olga STOLARSKAIndywidualnie Elbląg25:30+6:01
57202418Monika TYPAŃSKAIndywidualnie Elbląg28:20+8:51
67202419Sylwia WRÓBLWESKA9KKPanc Braniewo29:48+10:19
7882701Agata MICHAŁOWSAIndywidualnie Ostróda31:46+12:17
87202416Monika KOWALSKAIndywidualnie Elbląg32:08+12:39
 
 
 
OPEN (3/4)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
12114908Iwona RAPINCZUKIndywidualnie N. D.Mazowiecki9:060:00
22114896Pola NIKONOWICZ15 BZ Giżycko22:55+13:49
32114901Maja CIARKOWSK15 BZ Giżycko24:48+15:42
 
 
 
SP 2 Ch (1/3)Status: 13:40
L.p.Numer karty SIImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
12114909Michał BODUSZEKSP 18 Elbląg16:370:00