GP Elbląga Runda 2sob. 09.11.2019 17:21
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Rodzinna (6)1,0 km7 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Borkowscy, Bartosz i MarekInd Elbląg10:47,00:00,0
2Wąsiccy, RodzInd Elbląg11:02,0+0:15,0
3Rapinczuk, JanInd Nowy Dwór Maz.11:53,0+1:06,0
4Butkiewicz, Jakub i PiotrInd Braniewo13:15,0+2:28,0
5Pawłowscy, Małgorzata,JuliaInd Elbląg14:05,0+3:18,0
6Siemież, Piotr i JakubInd Elbląg56:58,0+46:11,0
 
 
 
Open (2)1,6 km10 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Wąsiccy, RodzInd Elbląg35:44,00:00,0
 
Typański, RomanWP Polskankl
 
 
 
SP 1 Dz (2)1,0 km7 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Orzechowska, OliwiaInd Elbląg20:49,00:00,0
2Orzechowska, ZuzannaInd Elbląg20:53,0+0:04,0
 
 
 
SP PP Dz (1)2,8 km14 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Deptuła, KarolinaLO 2 Elbląg126:26,00:00,0
 
 
 
SP PP Ch (2)2,8 km14 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Banach, PiotrLO 1 Elbląg34:25,00:00,0
2Konecki, AdamLO 2 Elbląg126:29,0+92:04,0
 
 
 
K 35 (3)3,7 km15 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Liśkiewicz, Anna9 BKPanc Braniewo67:44,00:00,0
2Całka, Sylwia2 ORel Przasnysz69:59,0+2:15,0
3Kaczyńska, Katarzyna2 ORel Przasnysz97:22,0+29:38,0
 
 
 
K 35+ (5)3,7 km15 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Stolarska, OlgaInd Elbląg61:12,00:00,0
2Typańska, MonikaInd Elbląg67:33,0+6:21,0
3Wróblewska, Sylwia9 BKPanc Braniewo77:46,0+16:34,0
4Kowalska, MonikaInd Elbląg83:58,0+22:46,0
5Orzechowska, MagdaInd Elbląg98:19,0+37:07,0
 
 
 
M 35+ (8)4,5 km19 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Światkowski, PiotrInd Elbląg41:53,00:00,0
2Mazur, JarekInd Elbląg45:08,0+3:15,0
3Rapinczuk, JanBdsUOT Warszawa47:28,0+5:35,0
4Łazarski, Janusz2 ORel Przasnysz54:24,0+12:31,0
5Kasprzyk, DariuszWP Polska56:25,0+14:32,0
6Paruszewski, MarekInd Gdańsk62:57,0+21:04,0
7Kryszczak, Adam2 ORel Przasnysz72:41,0+30:48,0
8Kowalski, AndrzejInd Elbląg81:53,0+40:00,0
 
 
 
M 35 (5)4,5 km19 PK
L.p.Tekst2Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Prokopiuk, PrzemysławInd Elbląg44:35,00:00,0
2Spadik, MateuszUMKS Kwidzyn Radostowo46:33,0+1:58,0
3Żebrowski, Krzysztof2 ORel Przasnysz49:47,0+5:12,0
 
Butkiewicz, Piotr9 BKPanc Braniewonkl
Balewski, Michał9 BKPanc Braniewonkl