Mistrzostwa 16 Dywizji 1 ETAP 10.09.19Wt 2019-09-10 17:38
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
2,4 km22 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(46)2(54)3(53)4(47)5(52)6(35)7(46)8(39)9(51)10(40)11(38)12(37)13(34)14(33)
15(32)16(31)17(34)18(50)19(41)20(45)21(49)22(100)Meta
 
1Iwona Wicha17:421:221:592:353:464:144:485:116:217:379:049:409:5711:0211:35
2 psap Kazuń1:220:370:361:110:280:340:231:101:161:270:360:171:050:33
12:5013:2914:4015:3616:0316:2317:1617:3617:42
1:150:391:110:560:270:200:530:200:06
2Dagmara Dominiak19:521:222:002:434:044:345:055:497:138:5110:2810:5811:1612:2612:59
2 psap Kazuń1:220:380:431:210:300:310:441:241:381:370:300:181:100:33
14:2015:0116:1917:2717:5818:1819:2819:4819:52
1:210:411:181:080:310:201:100:200:04
3Martina Swojak24:151:472:333:245:025:486:407:148:5510:0910:5411:3312:0813:4114:27
4 pchem Brodnica1:470:460:511:380:460:520:341:411:140:450:390:351:330:46
16:2817:1818:4719:5920:4321:1023:4924:0924:15
2:010:501:291:120:440:272:390:200:06
4Honorata Zając26:201:582:513:395:165:577:398:059:4511:4113:3614:1314:3616:0716:48
9 BWD Białobrzegi1:580:530:481:370:411:420:261:401:561:550:370:231:310:41
19:3920:3322:1223:2423:5724:2025:5126:1426:20
2:510:541:391:120:330:231:310:230:06
5Magdalena Ciarkowska26:392:012:553:455:366:187:037:3810:3812:3514:4215:2115:4417:1518:01
15 BZ Giżycko2:010:540:501:510:420:450:353:001:572:070:390:231:310:46
19:5520:4822:2423:4324:2324:5026:0826:3326:39
1:540:531:361:190:400:271:180:250:06
6Iwona Borczyk27:321:492:453:375:186:006:498:5810:4612:5214:4715:3215:5517:3718:34
2 psap Kazuń1:490:560:521:410:420:492:091:482:061:550:450:231:420:57
20:4221:4923:3124:4425:2125:4627:0727:2727:32
2:081:071:421:130:370:251:210:200:05
7Anna Garbowska27:442:002:443:455:296:187:127:4410:0512:1414:2715:0315:2917:0617:55
9 pr Lidz.Warm.2:000:441:011:440:490:540:322:212:092:130:360:261:370:49
19:5020:5722:4124:0024:4325:1327:1827:3927:44
1:551:071:441:190:430:302:050:210:05
8Martyna Matuszczak28:202:114:235:207:147:4910:0310:3111:5913:4415:4816:2916:5518:2919:14
1 BPanc Wesoła2:112:120:571:540:352:140:281:281:452:040:410:261:340:45
21:1722:2224:0825:2226:0026:2727:5228:1428:20
2:031:051:461:140:380:271:250:220:06
9Anna Liśkiewicz28:522:263:294:176:297:198:098:4010:5112:5415:2116:0916:3318:0918:48
9 BKPanc Braniewo2:261:030:482:120:500:500:312:112:032:270:480:241:360:39
21:2922:3024:1725:4826:2926:5628:2428:4628:52
2:411:011:471:310:410:271:280:220:06
10Paula Mężyk29:472:283:214:196:138:159:179:4912:1214:2016:2917:0717:3219:2120:09
20 BZ Bartoszyce2:280:530:581:542:021:020:322:232:082:090:380:251:490:48
22:0323:1624:5526:1326:5827:2629:1429:4029:47
1:541:131:391:180:450:281:480:260:07
11Ewa Sieczkowska30:201:542:453:335:155:576:438:3910:3312:3915:1015:5516:1717:4319:02
15 pplot Gołdap1:540:510:481:420:420:461:561:542:062:310:450:221:261:19
20:4621:4225:1526:3327:2427:5329:5430:1430:20
1:440:563:331:180:510:292:010:200:06
12Natalia Kozłowska30:463:374:235:167:069:1210:1510:4612:5915:1217:2818:1018:3420:1921:05
4 pchem Brodnica3:370:460:531:502:061:030:312:132:132:160:420:241:450:46
22:5624:0525:3926:5927:4528:1130:1930:3830:46
1:511:091:341:200:460:262:080:190:08
13Patrycja Raczkowska32:533:074:395:348:219:0510:0110:5013:2215:5018:3719:2119:4722:1823:03
11 pa Węgorzewo3:071:320:552:470:440:560:492:322:282:470:440:262:310:45
25:1026:2128:0129:2530:1030:4132:2132:4732:53
2:071:111:401:240:450:311:400:260:06
14Renata Podlaska33:062:393:374:376:387:168:289:0310:5212:4614:0917:4018:2520:0521:15
9 BWD Białobrzegi2:390:581:002:010:381:120:351:491:541:233:310:451:401:10
25:2226:1428:0329:2930:2130:5532:3533:0033:06
4:070:521:491:260:520:341:400:250:06
15Kamila Gac33:474:055:416:369:2510:0811:0811:5214:2416:4819:3620:2420:4523:1524:07
9 pr Lidz.Warm.4:051:360:552:490:431:000:442:322:242:480:480:212:300:52
26:0927:1928:5930:2231:1231:4033:1633:3933:47
2:021:101:401:230:500:281:360:230:08
16Ewelina Pędrak34:073:374:395:387:408:179:3010:0611:5413:4315:0718:3619:2921:1022:16
2 pr Hrubieszów3:371:020:592:020:371:130:361:481:491:243:290:531:411:06
26:2427:1129:0130:3031:2531:5833:3634:0234:07
4:080:471:501:290:550:331:380:260:05
17Ewelina Nawotka35:192:296:107:0010:4011:2512:3713:1815:1716:3517:4821:0421:2823:1223:58
20 BZ Bartoszyce2:293:410:503:400:451:120:411:591:181:133:160:241:440:46
25:4426:5430:2431:5132:3733:0634:4835:1335:19
1:461:103:301:270:460:291:420:250:06
18Kinga Markiewicz37:231:502:453:536:066:527:488:2311:4714:4117:1218:0019:0022:4323:30
9 BKPanc Braniewo1:500:551:082:130:460:560:353:242:542:310:481:003:430:47
30:1731:1232:3833:5634:4135:1336:4837:1637:23
6:470:551:261:180:450:321:350:280:07
19Sylwia Całka37:4910:2111:0611:4913:1613:5614:4615:4718:1320:4323:3424:2024:4427:1728:01
2 ORel Przasnysz10:210:450:431:270:400:501:012:262:302:510:460:242:330:44
30:0631:1532:5334:0434:5135:1837:2037:4337:49
2:051:091:381:110:470:272:020:230:06
20Anna Ciszkowska39:332:034:005:0110:0010:3411:2612:0513:3515:2418:3519:5720:3224:0324:52
1 BPanc Wesoła2:031:571:014:590:340:520:391:301:493:111:220:353:310:49
27:0128:0529:5631:5236:0436:2638:5739:2339:33
2:091:041:511:564:120:222:310:260:10
21Renata Laskowska44:327:479:0210:0215:0115:3216:3217:1018:3720:2223:3824:5925:3429:0629:54
1 BPanc Wesoła7:471:151:004:590:311:000:381:271:453:161:210:353:320:48
32:0633:0835:0036:5341:0741:3243:5944:2644:32
2:121:021:521:534:140:252:270:270:06
22Agata Sochacka51:426:187:209:1311:2912:3213:5614:2922:0224:5427:4328:2529:1131:0932:38
9 bdow Białobrzegi6:181:021:532:161:031:240:337:332:522:490:420:461:581:29
38:3239:3541:3943:0145:2645:4947:1451:3551:42
5:541:032:041:222:250:231:254:210:07
23Aleksandra Piórkowska54:134:286:007:389:4710:5012:3813:2019:1922:2726:2427:1428:0334:2135:34
9 pr Lidz.Warm.4:281:321:382:091:031:480:425:593:083:570:500:496:181:13
39:2340:1642:5148:5750:3751:2353:3354:0754:13
3:490:532:356:061:400:462:100:340:06
24Magdalena Downar55:155:277:028:4010:5311:5313:4114:2220:2023:3027:2628:1029:0535:2036:33
2 pr Hrubieszów5:271:351:382:131:001:480:415:583:103:560:440:556:151:13
40:2141:1943:5549:5851:3952:2654:3155:0955:15
3:480:582:366:031:410:472:050:380:06
25Kamila Bonisławska56:4111:1612:1814:0916:2417:2518:5119:2726:5229:4832:4033:2434:0936:0637:37
9 bdow Białobrzegi11:161:021:512:151:011:260:367:252:562:520:440:451:571:31
43:2544:3446:3147:5350:2350:4652:1256:3556:41
5:481:091:571:222:300:231:264:230:06
26Monika Niksa62:137:5115:4416:4419:2120:3421:5622:4826:3930:5136:1740:0340:2843:2444:12
18 pr Białystok7:517:531:002:371:131:220:523:514:125:263:460:252:560:48
48:5350:1053:3258:3559:2159:5461:3862:0562:1354:14
4:411:173:225:030:460:331:440:270:08*33
27Natalia Wojciuk64:179:5417:4318:4221:1922:3224:0124:4628:4032:4538:1442:0242:3145:2646:11
18 pr Białystok9:547:490:592:371:131:290:453:544:055:293:480:292:550:45
50:5552:0755:3160:3461:1961:5263:3664:0564:1756:12
4:441:123:245:030:450:331:440:290:12*33
28Wioletta Czapla66:539:2623:2124:5628:0328:3730:2231:5436:4839:5242:3643:2744:1246:0847:39
20 BZ Bartoszyce9:2613:551:353:070:341:451:324:543:042:440:510:451:561:31
53:2854:3856:3858:0260:2760:5262:1766:4666:53
5:491:102:001:242:250:251:254:290:07
 
Sandra Szostnkl2:584:415:257:107:488:4810:4412:3414:3416:2016:5317:1620:1020:48
2 ORel Przasnysz2:581:430:441:450:381:001:561:502:001:460:330:232:540:38
22:3323:25-----26:5028:4829:1130:4431:0731:1325:11
1:450:523:251:580:231:330:230:06*33
 
 
 
2,0 km21 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(36)2(34)3(31)4(32)5(33)6(37)7(38)8(42)9(40)10(48)11(38)12(41)13(45)14(44)
15(35)16(46)17(47)18(52)19(35)20(49)21(100)Meta
 
1Natalia Dzika16:391:041:403:083:565:477:007:277:558:358:559:2010:1510:4110:59
15 BZ Giżycko1:040:361:280:481:511:130:270:280:400:200:250:550:260:18
12:0212:3413:2214:1115:0316:0816:3316:39
1:030:320:480:490:521:050:250:06
2Ewa Nikonowicz20:091:061:423:525:467:068:238:469:1710:1110:3110:5611:5712:5413:12
15 BZ Giżycko1:060:362:101:541:201:170:230:310:540:200:251:010:570:18
15:2516:0516:5717:4318:2719:3520:0320:09
2:130:400:520:460:441:080:280:06
3Katarzyna Grabowska21:172:142:515:086:548:249:4410:1110:4411:2811:4812:1613:1113:5514:19
9 BWD Białobrzegi2:140:372:171:461:301:200:270:330:440:200:280:550:440:24
16:3117:1118:0318:4819:3520:4221:0821:17
2:120:400:520:450:471:070:260:09
4Agnieszka Lechowska22:203:103:536:017:589:2610:3911:0911:3712:1912:4213:1014:1314:5015:17
CSAiU Toruń3:100:432:081:571:281:130:300:280:420:230:281:030:370:27
17:2818:0819:0519:4520:4021:3822:1222:20
2:110:400:570:400:550:580:340:08
5Anna Sadowska31:411:402:384:315:357:128:449:149:5510:4011:1711:5513:4314:1814:41
20 BZ Bartoszyce1:400:581:531:041:371:320:300:410:450:370:381:480:350:23
24:0426:1027:2228:0529:0730:1831:3431:41
9:232:061:120:431:021:111:160:07
6Anita Ruszewska32:302:327:119:1310:3012:3214:3515:3716:1618:1718:4419:1523:1023:3924:00
11 pa Węgorzewo2:324:392:021:172:022:031:020:392:010:270:313:550:290:21
25:2726:0628:2129:0130:2931:5332:2432:30
1:270:392:150:401:281:240:310:06
7Sylwia Parzonka37:322:023:447:3810:2612:2214:3018:0618:4520:1320:4921:4923:4024:1025:34
4 pchem Brodnica2:021:423:542:481:562:083:360:391:280:361:001:510:301:24
30:4331:2033:2734:1435:2636:5537:2537:32
5:090:372:070:471:121:290:300:07
8Katarzyna Rudawska37:511:215:429:3512:2814:0915:4816:4217:5318:5420:4621:1422:5223:3024:03
9 BKPanc Braniewo1:214:213:532:531:411:390:541:111:011:520:281:380:380:33
25:0927:4631:1531:5433:5036:5937:4337:51
1:062:373:290:391:563:090:440:08
9Wioletta Domitrz38:342:3513:1715:1016:2018:3720:4121:3922:2324:3124:5725:3129:0629:4030:06
15 pplot Gołdap2:3510:421:531:102:172:040:580:442:080:260:343:350:340:26
31:3332:1834:2435:1136:3637:5838:2738:34
1:270:452:060:471:251:220:290:07
10Patrycja Wankowicz39:191:335:019:049:5911:5813:3714:1515:0516:0320:5522:2526:0026:2926:52
20 BZ Bartoszyce1:333:284:030:551:591:390:380:500:584:521:303:350:290:23
29:3730:4234:1234:5037:4538:4139:1339:19
2:451:053:300:382:550:560:320:06
11Iwona Szafarewicz43:212:105:397:098:2710:3912:3814:3715:0721:4525:1025:4727:4928:3029:31
9 pr Lidz.Warm.2:103:291:301:182:121:591:590:306:383:250:372:020:411:01
30:5431:3736:1936:5741:0042:5143:1543:2135:24
1:230:434:420:384:031:510:240:06*52
12Joanna Wróblewska44:263:016:418:069:3211:4013:3715:2616:0922:4426:0926:4928:4829:2730:29
4 pchem Brodnica3:013:401:251:262:081:571:490:436:353:250:401:590:391:02
31:5732:3937:1737:4942:0243:5044:1644:2636:19
1:280:424:380:324:131:480:260:10*52
13Marta Rudzewicz54:397:2514:0215:1016:2820:2332:5234:3436:5838:4239:3240:2842:2944:0044:29
15 pplot PK7:256:371:081:183:5512:291:422:241:440:500:562:011:310:29
47:0548:3850:1451:0152:1654:0154:3254:39
2:361:331:360:471:151:450:310:07
 
 
 
2,8 km27 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(35)2(54)3(53)4(46)5(47)6(52)7(35)8(39)9(51)10(48)11(42)12(50)13(43)14(45)
15(41)16(40)17(38)18(37)19(34)20(31)21(32)22(33)23(34)24(36)25(44)26(49)27(100)Meta
 
1Edward Kożyczkowski19:121:121:552:273:083:414:074:355:336:578:198:539:249:4410:18
9 BWD Białobrzegi1:120:430:320:410:330:260:280:581:241:220:340:310:200:34
10:3711:0011:2711:4612:4914:0014:3115:3716:1616:4517:4618:4819:0719:12
0:190:230:270:191:031:110:311:060:390:291:011:020:190:05
2Konrad Koguciuk20:311:141:542:233:003:303:584:265:296:538:178:549:259:4510:20
1 BPanc Wesoła1:140:400:290:370:300:280:281:031:241:240:370:310:200:35
10:4011:0311:2911:4813:1114:3715:1116:1516:5717:3118:3220:0720:2620:31
0:200:230:260:191:231:260:341:040:420:341:011:350:190:05
3Bogusz Grabowski21:301:522:463:224:034:375:075:366:388:029:2510:0510:4311:0511:40
15 BZ Giżycko1:520:540:360:410:340:300:291:021:241:230:400:380:220:35
12:0212:2512:5613:1514:2115:3316:0917:1818:0218:3319:3421:0621:2421:30
0:220:230:310:191:061:120:361:090:440:311:011:320:180:06
4Bartłomiej Oświt22:181:512:383:214:014:355:095:496:488:5210:2110:5611:2611:5112:24
9 BWD Białobrzegi1:510:470:430:400:340:340:400:592:041:290:350:300:250:33
12:4513:1313:4214:0315:0716:1716:5318:0918:5019:2220:2321:5622:1322:18
0:210:280:290:211:041:100:361:160:410:321:011:330:170:05
5Krzysztof Żebrowski22:241:192:293:033:354:144:465:127:199:0710:1311:0211:2811:4712:19
2 ORel Przasnysz1:191:100:340:320:390:320:262:071:481:060:490:260:190:32
12:3913:0513:3213:5115:1316:3817:1118:1118:4719:1820:2522:0122:1822:24
0:200:260:270:191:221:250:331:000:360:311:071:360:170:06
5Konrad Pietrzak22:241:061:572:303:193:524:255:046:178:009:3110:0710:4211:0411:46
9 BWD Białobrzegi1:060:510:330:490:330:330:391:131:431:310:360:350:220:42
12:0912:3313:0313:2414:3615:4916:3517:5919:0119:3320:4122:0022:2022:24
0:230:240:300:211:121:130:461:241:020:321:081:190:200:04
7Kacper Janowski22:442:554:074:435:215:556:236:558:009:2210:4711:2212:0012:2213:02
18 pr Białystok2:551:120:360:380:340:280:321:051:221:250:350:380:220:40
13:2314:0014:2814:5016:0617:0217:5619:1019:5120:2821:3022:2122:3922:44
0:210:370:280:221:160:560:541:140:410:371:020:510:180:05
8Jarosław Witkowski23:393:074:485:256:136:397:037:308:339:5711:2211:5812:3012:5013:25
4 pchem Brodnica3:071:410:370:480:260:240:271:031:241:250:360:320:200:35
13:4614:0814:3814:5516:1617:4018:1419:2020:0420:3621:3723:1223:3223:39
0:210:220:300:171:211:240:341:060:440:321:011:350:200:07
9Piotr Butkiewicz23:411:282:132:533:344:214:545:376:589:2210:4911:3212:1112:3413:14
9 BKPanc Braniewo1:280:450:400:410:470:330:431:212:241:270:430:390:230:40
13:3614:1514:4815:1616:2517:3818:3519:5420:3821:1322:2323:1223:3423:41
0:220:390:330:281:091:130:571:190:440:351:100:490:220:07
10Radosław Kremski24:161:222:383:224:064:525:396:157:418:299:2610:0510:4111:0611:51
15 pplot Gołdap1:221:160:440:440:460:470:361:260:480:570:390:360:250:45
12:1512:4313:1813:4015:0916:2018:3520:0320:5321:3022:4723:4824:1024:16
0:240:280:350:221:291:112:151:280:500:371:171:010:220:06
11Piotr Wiśniewski24:551:162:072:433:404:244:575:418:309:5111:2412:0412:5913:2614:07
9 BKPanc Braniewo1:160:510:360:570:440:330:442:491:211:330:400:550:270:41
14:3114:5715:3115:5417:0818:2819:2920:5221:3722:1423:3124:2624:5024:55
0:240:260:340:231:141:201:011:230:450:371:170:550:240:05
11Łukasz Niedźwiedź24:551:072:203:083:535:015:286:077:199:0110:4411:2812:1012:3513:19
20 BZ Bartoszyce1:071:130:480:451:080:270:391:121:421:430:440:420:250:44
13:4714:1514:5315:1616:3617:5219:1520:3321:2021:5623:1024:3424:5024:55
0:280:280:380:231:201:161:231:180:470:361:141:240:160:05
13Piotr Damięcki24:561:133:043:424:265:055:386:117:229:0210:4411:2612:0812:3413:14
9 BKPanc Braniewo1:131:510:380:440:390:330:331:111:401:420:420:420:260:40
13:4214:1915:0215:2616:3918:0718:5520:2921:2822:1423:3824:2924:4924:56
0:280:370:430:241:131:280:481:340:590:461:240:510:200:07
14Tomasz Brodowski25:221:402:413:264:175:065:566:368:249:1810:1310:5611:3912:1012:54
CSAiU Toruń1:401:010:450:510:490:500:401:480:540:550:430:430:310:44
13:2113:5514:5615:1916:4218:1319:0320:4321:4222:2223:4924:5525:1625:22
0:270:341:010:231:231:310:501:400:590:401:271:060:210:06
15Paweł Pachutko25:521:322:323:174:064:495:226:127:399:3611:1311:5812:3913:0813:49
18 pr Białystok1:321:000:450:490:430:330:501:271:571:370:450:410:290:41
14:1414:5015:2715:4917:0918:3819:4021:0321:5222:3123:5525:2625:4725:52
0:250:360:370:221:201:291:021:230:490:391:241:310:210:05
16Jarosław Parys26:091:332:253:104:095:015:366:308:0710:0811:5012:4013:1913:4614:30
1 BPanc Wesoła1:330:520:450:590:520:350:541:372:011:420:500:390:270:44
14:5415:2716:0016:2117:5419:2620:1121:3422:2423:0524:2825:4326:0326:09
0:240:330:330:211:331:320:451:230:500:411:231:150:200:06
17Maciej Kwarta26:192:333:424:365:225:596:267:038:219:4311:0211:3912:2412:5713:57
9 BWD PK2:331:090:540:460:370:270:371:181:221:190:370:450:331:00
14:1715:0916:1916:4417:5919:5620:4122:0022:3423:1424:5125:5126:1226:19
0:200:521:100:251:151:570:451:190:340:401:371:000:210:07
18Kamil Gawryś26:512:043:093:524:365:205:576:378:0210:3112:1513:0513:5114:2715:19
9 BKPanc PK2:041:050:430:440:440:370:401:252:291:440:500:460:360:52
15:4716:2417:0517:2918:5320:2021:0422:2123:1323:5325:2326:2426:4626:51
0:280:370:410:241:241:270:441:170:520:401:301:010:220:05
19Marcin Przyłęcki28:242:133:204:195:115:566:357:369:2211:0812:5413:4714:2914:5215:34
2 ORel Przasnysz2:131:070:590:520:450:391:011:461:461:460:530:420:230:42
15:5516:2316:5717:1919:2220:5821:4023:1323:5924:4526:3627:5728:1628:24
0:210:280:340:222:031:360:421:330:460:461:511:210:190:08
20Rafał Olesiński30:001:292:363:154:094:525:296:197:5510:2312:1213:0213:4314:1215:24
2 ORel Przasnysz1:291:070:390:540:430:370:501:362:281:490:500:410:291:12
15:5016:2217:0317:2619:3520:3823:1824:4025:3626:2928:1829:3129:5430:00
0:260:320:410:232:091:032:401:220:560:531:491:130:230:06
21Mateusz Synowiec31:153:065:125:526:527:378:289:2111:3113:2414:2415:3116:2316:5417:47
9 pr Lidz.Warm.3:062:060:401:000:450:510:532:101:531:001:070:520:310:53
18:1719:0219:3720:0621:4323:0024:0225:4427:0227:4829:3730:4731:0931:15
0:300:450:350:291:371:171:021:421:180:461:491:100:220:06
22Piotr Soniak35:224:055:105:496:359:019:2710:1211:2212:5514:2015:0015:3215:5416:30
1 BPanc Wesoła4:051:050:390:462:260:260:451:101:331:250:400:320:220:36
16:5017:1417:4318:0219:1822:3023:3524:4725:4226:2027:5334:1635:1735:22
0:200:240:290:191:163:121:051:120:550:381:336:231:010:05
23Sylwester Młynarkiewicz36:072:234:416:497:488:399:2310:2412:4715:0817:2418:1619:0619:3820:29
2 psap Kazuń2:232:182:080:590:510:441:012:232:212:160:520:500:320:51
21:0121:4722:3523:1125:2327:0827:5729:3730:5331:3833:2535:4036:0136:07
0:320:460:480:362:121:450:491:401:160:451:472:150:210:06
24Grzegorz Matura38:044:215:055:547:589:0913:0813:5715:4717:3719:2720:4421:3522:3523:14
20 BZ Bartoszyce4:210:440:492:041:113:590:491:501:501:501:170:511:000:39
23:4024:3125:1225:4027:0728:3129:2730:4931:4632:3134:3437:3437:5838:04
0:260:510:410:281:271:240:561:220:570:452:033:000:240:06
25Karol Kowalski38:4310:1811:1112:5413:3014:2514:5916:3617:3219:4421:3422:1822:4523:2724:56
20 BZ Bartoszyce10:180:531:430:360:550:341:370:562:121:500:440:270:421:29
25:1225:5726:3026:5529:1531:2632:3833:4134:2735:0036:5838:1238:3738:43
0:160:450:330:252:202:111:121:030:460:331:581:140:250:06
26Kamil Żydek40:344:175:597:508:319:3310:3211:2112:5515:0717:0118:1719:4220:1521:36
2 pr Hrubieszów4:171:421:510:411:020:590:491:342:121:541:161:250:331:21
22:1923:0323:4424:2126:5028:1230:5433:0734:1035:0336:5939:5540:2740:34
0:430:440:410:372:291:222:422:131:030:531:562:560:320:07
27Paweł Szostak43:415:376:437:398:2411:2011:4612:2813:5516:0217:3619:2021:0521:4223:08
1 BPanc PK5:371:060:560:452:560:260:421:272:071:341:441:450:371:26
23:3024:0125:0825:2527:0728:5235:1736:4437:4338:2540:2843:1243:3443:41
0:220:311:070:171:421:456:251:270:590:422:032:440:220:07
28Paweł Nerko50:265:2311:4512:3513:3114:2815:2917:1521:0522:0223:2424:1225:1826:1134:12
9 bdow Białobrzegi5:236:220:500:560:571:011:463:500:571:220:481:060:538:01
34:4135:2036:0336:2738:2540:0341:3243:3544:4345:4048:3749:5450:1650:26
0:290:390:430:241:581:381:292:031:080:572:571:170:220:10
29Mateusz Ramza64:405:387:509:5910:4313:1315:1520:4224:1536:1137:4139:5841:0642:0143:27
CSAiU PK5:382:122:090:442:302:025:273:3311:561:302:171:080:551:26
44:1144:5245:3146:0349:4151:0954:5756:5458:3959:1861:0363:5964:2964:40
0:440:410:390:323:381:283:481:571:450:391:452:560:300:11
 
Piotr Nowickinkl1:432:443:284:064:525:366:117:169:1810:4311:2011:5612:2413:01
2 psap Kazuń1:431:010:440:380:460:440:351:052:021:250:370:360:280:37
13:2514:0414:3514:5516:4018:0319:01-----20:3821:2022:3123:5924:1624:22
0:240:390:310:201:451:230:581:370:421:111:280:170:06
Łukasz Szałyńskinkl1:382:243:093:495:045:296:017:298:159:5910:3411:1711:4612:30
18 pr Białystok1:380:460:450:401:150:250:321:280:461:440:350:430:290:44
12:5913:2814:0214:2818:4420:03-----21:4422:2723:0624:1726:2626:4526:50
0:290:290:340:264:161:191:410:430:391:112:090:190:05
Paweł Giczewskinkl2:544:064:485:296:056:337:099:0210:4712:2613:1113:4714:2315:06
11 pa Węgorzewo2:541:120:420:410:360:280:361:531:451:390:450:360:360:43
15:3316:0016:3717:0518:2620:2021:10-----23:5324:2625:4427:1427:3727:42
0:270:270:370:281:211:540:502:430:331:181:300:230:05
Patryk Jasińskinkl4:596:467:308:139:199:5110:3012:4015:0315:4716:2717:1817:5219:04
1 BLWL Inowrocław4:591:470:440:431:060:320:392:102:230:440:400:510:341:12
19:4020:1020:5121:2523:5826:1127:1128:55-----30:0236:3037:3938:0838:17
0:360:300:410:342:332:131:001:441:076:281:090:290:09
Mateusz Adamiecnkl4:096:218:319:1510:2110:5311:3113:3816:0516:4817:2918:1718:5320:06
2 pr Hrubieszów4:092:122:100:441:060:320:382:072:270:430:410:480:361:13
20:4221:1221:5322:2724:5727:1328:1329:57-----31:0137:3138:4139:1039:20
0:360:300:410:342:302:161:001:441:046:301:100:290:10
Krzysztof Osińskinkl5:196:177:238:179:0810:2711:3713:2915:1117:1418:3219:2320:1821:17
CSAiU Toruń5:190:581:060:540:511:191:101:521:422:031:180:510:550:59
22:0023:4124:3525:15-----28:4931:4636:22-----37:2244:4547:1047:2947:40
0:431:410:540:403:342:574:361:007:232:250:190:11
27:05
*36
Daniel Jaroszewicznkl24:24--------------------31:08----------------------------------------
OSPWL Orzysz Orzysz24:246:44
-------------------------------------------------------32:3432:5933:06
1:260:250:07
1:092:162:453:324:005:107:399:0711:1012:3713:0113:4014:16
*45*43*50*42*36*31*32*33*34*37*38*48*40
15:1215:5516:2517:2918:2920:0321:0122:5623:3226:2727:40
*41*45*44*46*53*39*54*47*52*43*44
Łukasz Prusiknkl8:439:3710:4512:3414:5015:1616:2519:2821:4523:4924:3926:3727:3128:28
CSAiU Toruń8:430:541:081:492:160:261:093:032:172:040:501:580:540:57
29:0730:0730:4931:4333:50--------------------35:1838:1539:3140:0640:11
0:391:000:420:542:071:282:571:160:350:05
Tomasz Kaczmarczyknkl20:39--------------------21:39----------------------------------------
OSPWL Orzysz Orzysz20:391:00
30:02---------------33:1337:1839:32--------------------48:0248:3248:41
8:233:114:052:148:300:300:09
2:334:275:265:516:427:578:4210:1111:0912:2513:2915:2426:12
*41*45*40*48*37*50*43*39*54*53*46*51*44
32:1634:24
*36*33
Tomasz Jankowskinkl16:5820:15-------------------------25:4127:2832:2133:3252:21----------
9 bdow Białobrzegi16:583:175:261:474:531:1118:49
--------------------------------------------------53:4654:5355:1355:21
1:251:070:200:08
0:502:2211:4513:5715:2117:4118:3231:4632:5436:5738:1543:2348:32
*43*45*46*47*52*46*53*40*38*41*40*34*33
49:4450:2951:36
*32*31*36
 
 
 
2,6 km26 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(43)2(45)3(46)4(47)5(52)6(35)7(46)8(53)9(54)10(39)11(51)12(40)13(48)14(38)
15(42)16(41)17(40)18(34)19(33)20(32)21(31)22(36)23(50)24(44)25(49)26(100)Meta
 
1Przemysław Siemiętkowski20:070:120:381:372:032:353:103:364:115:036:157:599:389:5610:16
4 pchem Brodnica0:120:260:590:260:320:350:260:350:521:121:441:390:180:20
10:4811:1011:3613:3214:0115:4216:2517:0817:4618:3819:4720:0220:07
0:320:220:261:560:291:410:430:430:380:521:090:150:05
2Paweł Jankowski20:120:160:501:542:322:593:293:564:345:256:518:2710:0810:2710:49
9 BWD Białobrzegi0:160:341:040:380:270:300:270:380:511:261:361:410:190:22
11:1511:4812:1813:4014:1615:4416:2717:1417:4918:3919:4520:0620:12
0:260:330:301:220:361:280:430:470:350:501:060:210:06
3Damian Damazyn21:140:201:202:232:583:314:074:345:105:577:208:5710:3510:5411:14
2 ORel Przasnysz0:201:001:030:350:330:360:270:360:471:231:371:380:190:20
11:4412:0812:3414:3415:0416:4717:2718:0918:4419:4220:4821:0721:14
0:300:240:262:000:301:430:400:420:350:581:060:190:07
4Jacek Ciszkowski22:490:180:562:233:073:394:224:485:366:428:129:4211:3911:5812:26
15 pplot Gołdap0:180:381:270:440:320:430:260:481:061:301:301:570:190:28
12:5813:3114:0115:3416:1517:4718:3219:2119:5820:4822:2122:4422:49
0:320:330:301:330:411:320:450:490:370:501:330:230:05
5Marcin Niepsuj23:340:241:142:483:494:194:465:316:147:088:239:5111:2611:5012:13
4 pchem Brodnica0:240:501:341:010:300:270:450:430:541:151:281:350:240:23
12:4513:2213:5016:2417:0519:0119:3920:1721:0622:0323:1223:2923:34
0:320:370:282:340:411:560:380:380:490:571:090:170:05
6Tomasz Jędraszek23:350:171:052:273:113:414:124:345:095:599:3010:0710:4411:0211:26
4 pchem Brodnica0:170:481:220:440:300:310:220:350:503:310:370:370:180:24
11:5812:4714:3615:5716:3318:2118:5919:4720:4721:4123:1323:2923:35
0:320:491:491:210:361:480:380:481:000:541:320:160:06
7Łukasz Czarnecki23:440:191:212:453:534:295:155:406:287:298:369:3211:2011:4012:13
15 pplot Gołdap0:191:021:241:080:360:460:250:481:011:070:561:480:200:33
12:4313:1913:5515:3116:1418:0418:5219:4420:2921:2522:5823:3623:44
0:300:360:361:360:431:500:480:520:450:561:330:380:08
8Łukasz Zimmer24:040:230:561:573:103:314:164:395:196:136:568:0410:0610:2311:22
2 ORel Przasnysz0:230:331:011:130:210:450:230:400:540:431:082:020:170:59
13:2413:5314:1615:5216:3018:4519:2020:0020:3321:1323:4324:0024:04
2:020:290:231:360:382:150:350:400:330:402:300:170:04
12:47
*48
9Rafał Suchodolski24:510:160:592:353:224:115:015:236:087:028:4010:0411:4012:0513:02
15 BZ Giżycko0:160:431:360:470:490:500:220:450:541:381:241:360:250:57
13:2514:0414:3716:3417:1019:5921:1121:5422:3323:1924:2724:4624:51
0:230:390:331:570:362:491:120:430:390:461:080:190:05
10Tomasz Ruszewski26:110:201:033:204:074:445:187:027:498:489:2210:1711:5812:1812:48
11 pa Węgorzewo0:200:432:170:470:370:341:440:470:590:340:551:410:200:30
13:2414:0215:1016:4217:3419:2320:1020:5721:4824:1325:4526:0626:11
0:360:381:081:320:521:490:470:470:512:251:320:210:05
11Kamil Sikorski26:190:381:335:276:316:597:378:089:0310:1110:5211:4212:3612:5413:21
9 pr Lidz.Warm.0:380:553:541:040:280:380:310:551:080:410:500:540:180:27
13:5014:3815:1916:5917:4120:3721:2522:1222:5523:5725:5026:1226:19
0:290:480:411:400:422:560:480:470:431:021:530:220:07
12Paweł Mazurek28:130:130:471:453:093:344:144:436:057:068:2710:2012:3112:5613:18
1 BPanc Wesoła0:130:340:581:240:250:400:291:221:011:211:532:110:250:22
13:4714:1414:4616:0916:4723:1523:5524:4325:1926:2027:4428:0728:13
0:290:270:321:230:386:280:400:480:361:011:240:230:06
13Paweł Kiełkucki34:470:271:092:494:215:176:076:417:408:4510:2913:0515:3616:0018:21
15 pplot Gołdap0:270:421:401:320:560:500:340:591:051:442:362:310:242:21
19:0119:5720:3323:4924:2828:5329:5330:5031:4232:5134:2234:4234:47
0:400:560:363:160:394:251:000:570:521:091:310:200:05
14Łukasz Zaręba36:170:222:143:265:125:326:186:447:318:3212:2016:0318:1918:4319:19
15 BZ PK0:221:521:121:460:200:460:260:471:013:483:432:160:240:36
19:5220:2621:0423:2224:1629:1529:5130:4131:2732:1735:5436:1236:17
0:330:340:382:180:544:590:360:500:460:503:370:180:05
15Paweł Zakrzewski37:140:256:047:209:099:4014:4915:2116:1117:2218:4520:2523:2423:4724:20
9 BKPanc Braniewo0:255:391:161:490:315:090:320:501:111:231:402:590:230:33
24:5425:2626:2129:2630:0232:1133:0433:5734:3935:4836:4937:0737:14
0:340:320:553:050:362:090:530:530:421:091:010:180:07
16Adam Bobrowski37:570:234:586:218:559:2910:1312:3113:1214:0817:1820:4422:5123:2323:45
11 pa Węgorzewo0:234:351:232:340:340:442:180:410:563:103:262:070:320:22
24:3225:0825:4028:1328:5032:4433:2534:1935:0235:5437:2737:5037:57
0:470:360:322:330:373:540:410:540:430:521:330:230:07
17Franciszek Przybyłek38:170:467:068:2210:1310:4315:5316:2417:1418:2419:5121:3024:2324:5125:23
18 pr Białystok0:466:201:161:510:305:100:310:501:101:271:392:530:280:32
25:5826:2927:2230:2831:0433:1534:0534:5935:4136:4537:5138:0938:17
0:350:310:533:060:362:110:500:540:421:041:060:180:08
18Kamil Kowalski42:320:361:326:427:528:369:3410:1711:2112:3713:2616:2518:5219:2320:16
2 pr Hrubieszów0:360:565:101:100:440:580:431:041:160:492:592:270:310:53
21:2424:4125:2427:2028:3031:4232:3434:0235:4437:4741:5042:2542:32
1:083:170:431:561:103:120:521:281:422:034:030:350:07
19Marcin Krauze45:410:225:338:449:5210:5511:3612:1513:1814:4719:0722:2825:2826:0826:40
1 BLWL Inowrocław0:225:113:111:081:030:410:391:031:294:203:213:000:400:32
27:1828:0229:2732:4433:5037:1438:0539:0539:5741:0845:0145:3445:41
0:380:441:253:171:063:240:511:000:521:113:530:330:07
20Paweł Brzozowski51:571:522:298:469:3210:1111:0311:4812:3918:5220:1325:4827:5328:1930:31
2 pr Hrubieszów1:520:376:170:460:390:520:450:516:131:215:352:050:262:12
31:1432:2833:1036:5537:3743:3444:3045:4746:3749:1851:2451:4951:57
0:431:140:423:450:425:570:561:170:502:412:060:250:08
21Robert Kozłowski55:460:2012:5516:0917:1517:4522:3623:4324:4528:1529:4832:4834:4935:1435:46
9 BKPanc Braniewo0:2012:353:141:060:304:511:071:023:301:333:002:010:250:32
36:2238:3139:4944:1644:5047:3348:1049:0449:4951:0555:1455:4155:46
0:362:091:184:270:342:430:370:540:451:164:090:270:05
22Eryk Karolak65:060:522:0414:5517:2017:5619:0119:4822:2124:4729:1933:1236:0236:2643:45
CSAiU Toruń0:521:1212:512:250:361:050:472:332:264:323:532:500:247:19
44:4945:5647:1651:5853:0955:5156:5658:5560:0062:2464:3465:0065:06
1:041:071:204:421:112:421:051:591:052:242:100:260:06
 
Paweł Gołębiewskinkl-----2:186:077:17-----8:238:509:3310:4911:2412:2513:54-----14:44
OSPWL Orzysz Orzysz2:183:491:101:060:270:431:160:351:011:290:50
15:20----------------------------------------23:4927:2527:5228:00
0:368:293:360:270:08
3:306:5513:3120:0921:49
*41*52*48*35*49
Łukasz Wronankl3:0511:3818:0927:0527:3432:0335:5636:4837:5140:0942:1744:5145:1446:37
OSPWL Orzysz Orzysz3:058:336:318:560:294:293:530:521:032:182:082:340:231:23
47:0448:3451:18-----------------------------------56:2356:4956:58
0:271:302:445:050:260:09
1:082:378:41
*45*41*52
 
 
 
2,4 km24 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(45)2(41)3(43)4(50)5(42)6(36)7(34)8(31)9(32)10(33)11(34)12(37)13(38)14(48)
15(40)16(51)17(46)18(52)19(47)20(53)21(39)22(35)23(49)24(100)Meta
 
1Stanisław Sołowiej20:430:410:591:231:452:162:403:164:225:056:096:548:078:278:54
WB Lublin0:410:180:240:220:310:240:361:060:431:040:451:130:200:27
9:1211:1012:0914:1514:3815:4718:1919:3820:2020:3820:43
0:181:580:592:060:231:092:321:190:420:180:05
2Stanisław Wysocki21:310:501:081:301:562:353:033:374:515:246:517:379:019:229:57
18 pr Białystok0:500:180:220:260:390:280:341:140:331:270:461:240:210:35
10:1312:2713:2714:3014:5816:2318:2419:3720:3321:2421:31
0:162:141:001:030:281:252:011:130:560:510:07
3Sylwester Ceniuk24:090:481:091:311:552:353:024:056:288:379:5110:3911:5512:2112:44
15 BZ Giżycko0:480:210:220:240:400:271:032:232:091:140:481:160:260:23
13:0014:5316:0117:2217:5219:1821:4122:5323:4324:0424:09
0:161:531:081:210:301:262:231:120:500:210:05
4Rafał Olkowski24:330:551:191:482:192:563:255:176:448:349:4910:3512:0412:2912:59
9 pr Lidz.Warm.0:550:240:290:310:370:291:521:271:501:150:461:290:250:30
13:1615:0116:1517:2918:0119:2821:2822:4723:3724:2824:33
0:171:451:141:140:321:272:001:190:500:510:05
5Stanisław Stefanowicz24:340:461:071:341:582:353:053:495:135:537:138:189:3510:0010:38
11 pa Węgorzewo0:460:210:270:240:370:300:441:240:401:201:051:170:250:38
11:0013:0314:1615:4516:1017:5321:0123:0224:0024:2824:34
0:222:031:131:290:251:433:082:010:580:280:06
6Sylewster Sławeta24:520:461:041:291:552:333:013:385:227:028:339:3210:5311:1911:49
9 BWD Białobrzegi0:460:180:250:260:380:280:371:441:401:310:591:210:260:30
12:1314:2115:3216:4517:1018:3921:0722:4724:2424:4624:52
0:242:081:111:130:251:292:281:401:370:220:06
7Mariusz Kuryłowicz25:150:401:001:271:562:404:156:458:319:2010:3911:2912:4613:1813:46
1 BPanc Wesoła0:400:200:270:290:441:352:301:460:491:190:501:170:320:28
14:0616:1617:1518:3118:5720:1722:4623:5924:4625:0825:15
0:202:100:591:160:261:202:291:130:470:220:07
8Paweł Wiliwis25:232:242:463:133:434:184:475:336:517:419:1610:0711:3912:0312:46
11 pa Węgorzewo2:240:220:270:300:350:290:461:180:501:350:511:320:240:43
13:1215:5016:5318:0818:4521:0222:3823:4924:5325:1725:23
0:262:381:031:150:372:171:361:111:040:240:06
9Marcin Durmaj25:320:571:191:542:303:093:404:225:546:448:169:1110:4311:1411:43
15 BZ PK0:570:220:350:360:390:310:421:320:501:320:551:320:310:29
12:1014:3515:4616:5017:2918:5322:4423:5225:0525:2625:32
0:272:251:111:040:391:243:511:081:130:210:06
10Mariusz Tyburski26:040:401:021:261:492:252:565:587:498:299:5410:3611:5812:2713:00
2 ORel Przasnysz0:400:220:240:230:360:313:021:510:401:250:421:220:290:33
13:5114:5916:0417:5218:0919:3721:1022:1925:3625:5726:0417:01
0:511:081:051:480:171:281:331:093:170:210:07*47
11Tomasz Tyszka26:070:421:021:442:363:193:455:488:0110:3511:3612:2813:4514:1614:43
18 pr Białystok0:420:200:420:520:430:262:032:132:341:010:521:170:310:27
15:0417:1218:0419:2619:5521:1523:4324:5425:4126:0226:07
0:212:080:521:220:291:202:281:110:470:210:05
12Piotr Leśniak27:050:521:121:351:582:363:015:598:379:1410:3011:1912:5113:1213:36
1 BPanc Wesoła0:520:200:230:230:380:252:582:380:371:160:491:320:210:24
13:5517:0518:5519:5920:3722:1324:2025:4226:4227:0027:05
0:193:101:501:040:381:362:071:221:000:180:05
13Robert Filipek28:440:481:161:412:082:433:123:526:3310:2512:0812:5714:2214:4115:06
2 psap Kazuń0:480:280:250:270:350:290:402:413:521:430:491:250:190:25
15:2617:2118:3419:2919:5921:3725:4927:1028:0928:3328:44
0:201:551:130:550:301:384:121:210:590:240:11
14Paweł Dyczko29:121:292:012:393:113:544:295:256:577:399:2110:3712:1212:4213:15
2 pr Hrubieszów1:290:320:380:320:430:350:561:320:421:421:161:350:300:33
13:4516:4418:2919:5320:2222:2025:2627:1528:3029:0529:12
0:302:591:451:240:291:583:061:491:150:350:07
15Andrzej Otulakowski29:350:501:131:412:072:513:248:5110:1410:5412:1413:1714:3815:0315:39
11 pa Węgorzewo0:500:230:280:260:440:335:271:230:401:201:031:210:250:36
16:0218:0619:1820:4121:1222:5025:5728:0529:0129:2729:35
0:232:041:121:230:311:383:072:080:560:260:08
16Janusz Jagas30:451:392:112:413:123:494:197:229:159:5312:1913:0114:2314:5415:20
CSAiU Toruń1:390:320:300:310:370:303:031:530:382:260:421:220:310:26
15:3820:5621:5922:5223:2324:4926:5729:2630:1730:4030:45
0:185:181:030:530:311:262:082:290:510:230:05
17Tomasz Rakowski31:362:022:252:543:194:104:426:298:259:1110:2911:2113:0513:3113:59
9 pr Lidz.Warm.2:020:230:290:250:510:321:471:560:461:180:521:440:260:28
14:2716:2717:4418:4219:1120:4524:1729:2831:0731:2831:36
0:282:001:170:580:291:343:325:111:390:210:08
18Mariusz Famulski32:443:123:414:124:405:556:229:2011:1611:5114:1814:5516:1416:5017:17
15 pplot Gołdap3:120:290:310:281:150:272:581:560:352:270:371:190:360:27
17:3522:5423:5724:4725:2126:3928:3431:2432:1432:3932:44
0:185:191:030:500:341:181:552:500:500:250:05
19Marek Sudoł35:560:551:171:452:173:013:324:596:559:2112:0612:5814:3715:0515:54
15 BZ PK0:550:220:280:320:440:311:271:562:262:450:521:390:280:49
16:1518:1019:4821:1522:1023:4828:3133:4535:2835:4935:56
0:211:551:381:270:551:384:435:141:430:210:07
20Paweł Neskie36:361:341:582:333:003:494:2010:2313:0015:2417:1019:4021:1921:4422:41
1 BLWL Inowrocław1:340:240:350:270:490:316:032:372:241:462:301:390:250:57
23:0825:1526:4427:4928:3730:4133:2334:5536:0036:2936:36
0:272:071:291:050:482:042:421:321:050:290:07
21Tomasz Bartosik36:580:541:382:122:473:314:025:557:2913:4016:1217:3119:3220:0420:36
18 pr Białystok0:540:440:340:350:440:311:531:346:112:321:192:010:320:32
21:0325:1726:3227:4228:1830:0532:3835:2236:1936:5136:58
0:274:141:151:100:361:472:332:440:570:320:07
 
Krzysztof Cwalińskinkl3:24--------------------7:15-------------------------8:09----------
OSPWL Orzysz Orzysz3:243:510:54
----------11:1514:2114:58---------------21:2321:5322:002:235:41
3:063:060:376:250:300:07*41*40
6:026:3310:0812:0416:11
*48*38*39*53*52
 
 
 
2,4 km22 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(38)2(37)3(33)4(32)5(31)6(34)7(36)8(42)9(48)10(51)11(39)12(45)13(40)14(54)
15(46)16(35)17(52)18(47)19(46)20(44)21(49)22(100)Meta
 
1Bogdan Rycerski16:030:551:121:443:223:575:065:366:036:357:558:439:089:3511:23
15 BZ Giżycko0:550:170:321:380:351:090:300:270:321:200:480:250:271:48
11:5312:2312:5113:1313:5114:4215:4115:5916:03
0:300:300:280:220:380:510:590:180:04
2Krzysztof Banach17:181:041:202:003:173:575:155:496:196:578:239:5710:1910:5012:29
9 BKPanc Braniewo1:040:160:401:170:401:180:340:300:381:261:340:220:311:39
13:0113:2914:0014:1715:0716:0516:5317:1317:18
0:320:280:310:170:500:580:480:200:05
3Mieczysław Grzeluk18:301:472:073:034:195:016:196:547:258:049:2911:0211:2611:5813:34
15 BZ Giżycko1:470:200:561:160:421:180:350:310:391:251:330:240:321:36
14:0514:3415:0215:2316:1417:1318:0318:2518:30
0:310:290:280:210:510:590:500:220:05
4Władysław Świderski19:421:101:272:104:515:347:007:328:018:4110:1512:0412:2812:5914:37
9 BWD Białobrzegi1:100:170:432:410:431:260:320:290:401:341:490:240:311:38
15:0715:3716:0716:2717:1718:1619:1019:3619:42
0:300:300:300:200:500:590:540:260:06
5Mariusz Ramotowski23:401:422:063:216:327:218:509:2610:0310:4212:3714:2314:4515:3117:32
15 BZ Giżycko1:420:241:153:110:491:290:360:370:391:551:460:220:462:01
18:1218:5519:3120:1221:0022:0623:1523:3423:40
0:400:430:360:410:481:061:090:190:06
6Tomasz Rekowski25:111:221:442:464:245:186:527:338:189:0410:5012:5813:2714:0516:39
9 bdow Białobrzegi1:220:221:021:380:541:340:410:450:461:462:080:290:382:34
17:2418:0018:5219:3320:2821:4224:4425:0525:11
0:450:360:520:410:551:143:020:210:06
7Dariusz Jachna25:361:452:263:244:505:477:388:188:569:4911:2913:4814:1914:5817:16
20 BZ Bartoszyce1:450:410:581:260:571:510:400:380:531:402:190:310:392:18
18:1319:1120:3821:1522:1823:3425:0525:3125:36
0:570:581:270:371:031:161:310:260:05
8Andrzej Krupiński26:151:242:013:066:307:168:499:2510:1510:5312:5814:0515:1616:1819:06
2 psap Kazuń1:240:371:053:240:461:330:360:500:382:051:071:111:022:48
19:4721:3322:0922:3323:2124:3125:4326:0926:15
0:411:460:360:240:481:101:120:260:06
9Wojciech Bańka29:091:351:595:307:218:129:5410:3211:3512:2514:3015:4917:1218:1619:51
2 pr Hrubieszów1:350:243:311:510:511:420:381:030:502:051:191:231:041:35
22:3123:2724:2425:0325:5227:2228:3529:0329:09
2:400:560:570:390:491:301:130:280:06
10Robert Gawkowski30:021:191:384:066:327:128:469:229:5110:3512:1514:1014:3915:3718:58
2 psap Kazuń1:190:192:282:260:401:340:360:290:441:401:550:290:583:21
19:4620:2122:0522:2723:2124:2729:2629:5330:02
0:480:351:440:220:541:064:590:270:09
11Piotr Deptuła30:102:383:036:328:129:0910:5111:2712:3413:2815:2816:5418:1819:1520:49
OSPWL Orzysz Orzysz2:380:253:291:400:571:420:361:070:542:001:261:240:571:34
23:2824:2525:2126:0426:5428:1829:3730:0230:10
2:390:570:560:430:501:241:190:250:08
12Sławomir Łożyński32:361:583:225:487:398:3410:0510:4511:2512:4115:0117:0917:4218:2121:41
2 ORel Przasnysz1:581:242:261:510:551:310:400:401:162:202:080:330:393:20
22:4823:3424:1824:5525:4630:4532:0632:3132:36
1:070:460:440:370:514:591:210:250:05
13Zbigniew Ćwikowski37:011:323:075:328:199:0913:1713:5614:3716:0218:5121:5422:5223:2626:19
15 pplot Gołdap1:321:352:252:470:504:080:390:411:252:493:030:580:342:53
28:1830:0030:4631:4032:3133:4836:3036:5537:01
1:591:420:460:540:511:172:420:250:06
14Zbigniew Olszewski38:292:553:235:069:109:5911:3212:0613:1014:1716:3019:2221:0421:5424:40
9 pr Lidz.Warm.2:550:281:434:040:491:330:341:041:072:132:521:420:502:46
27:0327:3228:4929:2230:1136:2738:0138:2438:29
2:230:291:170:330:496:161:340:230:05
15Adam Kryszczak45:552:092:495:2412:3513:1215:0115:3316:3317:3924:3526:1526:5127:4237:12
2 ORel PK2:090:402:357:110:371:490:321:001:066:561:400:360:519:30
37:5438:2439:1340:1141:0542:4445:2245:4945:55
0:420:300:490:580:541:392:380:270:06
16Jarosław Szczepankowski49:252:112:379:0013:0714:0117:2918:0719:1620:1024:1827:1227:4828:2530:57
2 psap Kazuń2:110:266:234:070:543:280:381:090:544:082:540:360:372:32
32:1237:1838:0344:4545:2846:4248:5049:1749:25
1:155:060:456:420:431:142:080:270:08
17Piotr Lenckowski50:451:412:205:337:188:1610:1319:0520:0623:5731:4433:5335:0435:4938:18
4 pchem Brodnica1:410:393:131:450:581:578:521:013:517:472:091:110:452:29
39:2240:1140:4842:0244:1845:5150:1650:4050:45
1:040:490:371:142:161:334:250:240:05
 
Dariusz Kasprzyknkl1:211:432:446:338:38-----9:3210:2511:0712:5214:5515:2215:5417:50
15 pplot Gołdap1:210:221:013:492:050:540:530:421:452:030:270:321:56
18:2618:5619:3920:0721:0422:1224:4225:0525:10
0:360:300:430:280:571:082:300:230:05
Bogdan Zielińskinkl3:044:117:4312:4014:1219:0620:3723:4924:5427:3931:0631:5133:0540:42
11 pa Węgorzewo3:041:073:324:571:324:541:313:121:052:453:270:451:147:37
41:33-----43:3443:5845:0947:0050:0050:3150:37
0:512:010:241:111:513:000:310:06