Mistrzostwa 16 Dywizji 1 ETAP 10.09.19Wt 2019-09-10 17:37
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 21 (29/30)Status: 17:36
L.p.Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
18004850Iwona Wicha2 psap Kazuń17:420:00
21419995Dagmara Dominiak2 psap Kazuń19:52+2:10
32114938Martina Swojak4 pchem Brodnica24:15+6:33
47203227Honorata Zając9 BWD Białobrzegi26:20+8:38
58160987Magdalena Ciarkowska15 BZ Giżycko26:39+8:57
61419992Iwona Borczyk2 psap Kazuń27:32+9:50
72114948Anna Garbowska9 pr Lidz.Warm.27:44+10:02
82114874Martyna Matuszczak1 BPanc Wesoła28:20+10:38
97202414Anna Liśkiewicz9 BKPanc Braniewo28:52+11:10
102114882Paula Mężyk20 BZ Bartoszyce29:47+12:05
118667189Ewa Sieczkowska15 pplot Gołdap30:20+12:38
122114941Natalia Kozłowska4 pchem Brodnica30:46+13:04
132114899Patrycja Raczkowska11 pa Węgorzewo32:53+15:11
147203230Renata Podlaska9 BWD Białobrzegi33:06+15:24
152114947Kamila Gac9 pr Lidz.Warm.33:47+16:05
162114931Ewelina Pędrak2 pr Hrubieszów34:07+16:25
172114883Ewelina Nawotka20 BZ Bartoszyce35:19+17:37
187204083Kinga Markiewicz9 BKPanc Braniewo37:23+19:41
192114919Sylwia Całka2 ORel Przasnysz37:49+20:07
202114873Anna Ciszkowska1 BPanc Wesoła39:33+21:51
212114879Renata Laskowska1 BPanc Wesoła44:32+26:50
222114911Agata Sochacka9 bdow Białobrzegi51:42+34:00
232114949Aleksandra Piórkowska9 pr Lidz.Warm.54:13+36:31
242114928Magdalena Downar2 pr Hrubieszów55:15+37:33
252114909Kamila Bonisławska9 bdow Białobrzegi56:41+38:59
262114957Monika Niksa18 pr Białystok62:13+44:31
272114956Natalia Wojciuk18 pr Białystok64:17+46:35
282114890Wioletta Czapla20 BZ Bartoszyce66:53+49:11
 
2114917Sandra Szost2 ORel Przasnysznkl
 
 
 
K 35 (13/13)Status: 17:36
L.p.Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
11452725Natalia Dzika15 BZ Giżycko16:390:00
21452721Ewa Nikonowicz15 BZ Giżycko20:09+3:30
37203226Katarzyna Grabowska9 BWD Białobrzegi21:17+4:38
42114966Agnieszka LechowskaCSAiU Toruń22:20+5:41
52114884Anna Sadowska20 BZ Bartoszyce31:41+15:02
62114896Anita Ruszewska11 pa Węgorzewo32:30+15:51
72114939Sylwia Parzonka4 pchem Brodnica37:32+20:53
87202411Katarzyna Rudawska9 BKPanc Braniewo37:51+21:12
98667184Wioletta Domitrz15 pplot Gołdap38:34+21:55
102114889Patrycja Wankowicz20 BZ Bartoszyce39:19+22:40
112114951Iwona Szafarewicz9 pr Lidz.Warm.43:21+26:42
122114940Joanna Wróblewska4 pchem Brodnica44:26+27:47
138664088Marta Rudzewicz15 pplot PK54:39+38:00
 
 
 
M 21 (39/39)Status: 17:36
L.p.Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
18062050Edward Kożyczkowski9 BWD Białobrzegi19:120:00
22114876Konrad Koguciuk1 BPanc Wesoła20:31+1:19
31452718Bogusz Grabowski15 BZ Giżycko21:30+2:18
47203221Bartłomiej Oświt9 BWD Białobrzegi22:18+3:06
52114922Krzysztof Żebrowski2 ORel Przasnysz22:24+3:12
58667599Konrad Pietrzak9 BWD Białobrzegi22:24+3:12
72114960Kacper Janowski18 pr Białystok22:44+3:32
82114942Jarosław Witkowski4 pchem Brodnica23:39+4:27
97204084Piotr Butkiewicz9 BKPanc Braniewo23:41+4:29
108007395Radosław Kremski15 pplot Gołdap24:16+5:04
117204082Piotr Wiśniewski9 BKPanc Braniewo24:55+5:43
112114885Łukasz Niedźwiedź20 BZ Bartoszyce24:55+5:43
137204085Piotr Damięcki9 BKPanc Braniewo24:56+5:44
142114965Tomasz BrodowskiCSAiU Toruń25:22+6:10
152114958Paweł Pachutko18 pr Białystok25:52+6:40
162114871Jarosław Parys1 BPanc Wesoła26:09+6:57
177203228Maciej Kwarta9 BWD PK26:19+7:07
187204075Kamil Gawryś9 BKPanc PK26:51+7:39
192114921Marcin Przyłęcki2 ORel Przasnysz28:24+9:12
202114918Rafał Olesiński2 ORel Przasnysz30:00+10:48
212114952Mateusz Synowiec9 pr Lidz.Warm.31:15+12:03
222114875Piotr Soniak1 BPanc Wesoła35:22+16:10
231419981Sylwester Młynarkiewicz2 psap Kazuń36:07+16:55
241419869Grzegorz Matura20 BZ Bartoszyce38:04+18:52
252114888Karol Kowalski20 BZ Bartoszyce38:43+19:31
262114933Kamil Żydek2 pr Hrubieszów40:34+21:22
272114881Paweł Szostak1 BPanc PK43:41+24:29
282114910Paweł Nerko9 bdow Białobrzegi50:26+31:14
297204092Mateusz RamzaCSAiU PK64:40+45:28
 
1419994Piotr Nowicki2 psap Kazuńnkl
2114959Łukasz Szałyński18 pr Białystoknkl
2114894Paweł Giczewski11 pa Węgorzewonkl
2114914Patryk Jasiński1 BLWL Inowrocławnkl
2114932Mateusz Adamiec2 pr Hrubieszównkl
2114967Krzysztof OsińskiCSAiU Toruńnkl
7202403Daniel JaroszewiczOSPWL Orzysz Orzysznkl
2114968Łukasz PrusikCSAiU Toruńnkl
7202401Tomasz KaczmarczykOSPWL Orzysz Orzysznkl
7202409Tomasz Jankowski9 bdow Białobrzeginkl
 
 
 
M 35 (24/25)Status: 17:36
L.p.Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
12114945Przemysław Siemiętkowski4 pchem Brodnica20:070:00
27203225Paweł Jankowski9 BWD Białobrzegi20:12+0:05
32114923Damian Damazyn2 ORel Przasnysz21:14+1:07
48007398Jacek Ciszkowski15 pplot Gołdap22:49+2:42
52114944Marcin Niepsuj4 pchem Brodnica23:34+3:27
62114943Tomasz Jędraszek4 pchem Brodnica23:35+3:28
78667183Łukasz Czarnecki15 pplot Gołdap23:44+3:37
82114924Łukasz Zimmer2 ORel Przasnysz24:04+3:57
91452716Rafał Suchodolski15 BZ Giżycko24:51+4:44
102114891Tomasz Ruszewski11 pa Węgorzewo26:11+6:04
112114953Kamil Sikorski9 pr Lidz.Warm.26:19+6:12
122114877Paweł Mazurek1 BPanc Wesoła28:13+8:06
138667185Paweł Kiełkucki15 pplot Gołdap34:47+14:40
141452717Łukasz Zaręba15 BZ PK36:17+16:10
157202412Paweł Zakrzewski9 BKPanc Braniewo37:14+17:07
162114892Adam Bobrowski11 pa Węgorzewo37:57+17:50
172114961Franciszek Przybyłek18 pr Białystok38:17+18:10
182114935Kamil Kowalski2 pr Hrubieszów42:32+22:25
192114915Marcin Krauze1 BLWL Inowrocław45:41+25:34
202114934Paweł Brzozowski2 pr Hrubieszów51:57+31:50
217202408Robert Kozłowski9 BKPanc Braniewo55:46+35:39
222114969Eryk KarolakCSAiU Toruń65:06+44:59
 
7202404Paweł GołębiewskiOSPWL Orzysz Orzysznkl
7202405Łukasz WronaOSPWL Orzysz Orzysznkl
 
 
 
M 40 (22/22)Status: 17:36
L.p.Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
18667593Stanisław SołowiejWB Lublin20:430:00
22114963Stanisław Wysocki18 pr Białystok21:31+0:48
31452727Sylwester Ceniuk15 BZ Giżycko24:09+3:26
42114955Rafał Olkowski9 pr Lidz.Warm.24:33+3:50
52114900Stanisław Stefanowicz11 pa Węgorzewo24:34+3:51
67203224Sylewster Sławeta9 BWD Białobrzegi24:52+4:09
72114880Mariusz Kuryłowicz1 BPanc Wesoła25:15+4:32
82114895Paweł Wiliwis11 pa Węgorzewo25:23+4:40
91452715Marcin Durmaj15 BZ PK25:32+4:49
102114925Mariusz Tyburski2 ORel Przasnysz26:04+5:21
112114964Tomasz Tyszka18 pr Białystok26:07+5:24
122114878Piotr Leśniak1 BPanc Wesoła27:05+6:22
131419986Robert Filipek2 psap Kazuń28:44+8:01
142114936Paweł Dyczko2 pr Hrubieszów29:12+8:29
152114898Andrzej Otulakowski11 pa Węgorzewo29:35+8:52
162114970Janusz JagasCSAiU Toruń30:45+10:02
172114954Tomasz Rakowski9 pr Lidz.Warm.31:36+10:53
188667188Mariusz Famulski15 pplot Gołdap32:44+12:01
191452719Marek Sudoł15 BZ PK35:56+15:13
202114916Paweł Neskie1 BLWL Inowrocław36:36+15:53
212114962Tomasz Bartosik18 pr Białystok36:58+16:15
 
7202407Krzysztof CwalińskiOSPWL Orzysz Orzysznkl
 
 
 
M 45 (19/19)Status: 17:36
L.p.Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubCzasStrata
18061271Bogdan Rycerski15 BZ Giżycko16:030:00
27204074Krzysztof Banach9 BKPanc Braniewo17:18+1:15
31452713Mieczysław Grzeluk15 BZ Giżycko18:30+2:27
47203222Władysław Świderski9 BWD Białobrzegi19:42+3:39
51452722Mariusz Ramotowski15 BZ Giżycko23:40+7:37
62114912Tomasz Rekowski9 bdow Białobrzegi25:11+9:08
72114887Dariusz Jachna20 BZ Bartoszyce25:36+9:33
88651325Andrzej Krupiński2 psap Kazuń26:15+10:12
92114937Wojciech Bańka2 pr Hrubieszów29:09+13:06
101419988Robert Gawkowski2 psap Kazuń30:02+13:59
117202410Piotr DeptułaOSPWL Orzysz Orzysz30:10+14:07
122114926Sławomir Łożyński2 ORel Przasnysz32:36+16:33
138667187Zbigniew Ćwikowski15 pplot Gołdap37:01+20:58
142114950Zbigniew Olszewski9 pr Lidz.Warm.38:29+22:26
152114930Adam Kryszczak2 ORel PK45:55+29:52
161419985Jarosław Szczepankowski2 psap Kazuń49:25+33:22
172114946Piotr Lenckowski4 pchem Brodnica50:45+34:42
 
8007393Dariusz Kasprzyk15 pplot Gołdapnkl
2114893Bogdan Zieliński11 pa Węgorzewonkl