Mistrzostwa 16 Dywizji 2 ETAP 11,09.19Wt 2019-09-10 17:56
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 21 (30)5,1 km20 PK
Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubStart
8004850Iwona Wicha2 psap Kazuń1:00
wakatwakat3:00
2114890Wioletta Czapla20 BZ Bartoszyce5:00
2114909Kamila Bonisławska9 bdow Białobrzegi7:00
8667189Ewa Sieczkowska15 pplot Gołdap9:00
2114931Ewelina Pędrak2 pr Hrubieszów11:00
2114917Sandra Szost2 ORel Przasnysz13:00
2114899Patrycja Raczkowska11 pa Węgorzewo15:00
2114883Ewelina Nawotka20 BZ Bartoszyce17:00
1419992Iwona Borczyk2 psap Kazuń19:00
2114941Natalia Kozłowska4 pchem Brodnica21:00
7203230Renata Podlaska9 BWD Białobrzegi23:00
2114919Sylwia Całka2 ORel Przasnysz25:00
2114947Kamila Gac9 pr Lidz.Warm.27:00
2114873Anna Ciszkowska1 BPanc Wesoła29:00
2114911Agata Sochacka9 bdow Białobrzegi31:00
2114957Monika Niksa18 pr Białystok33:00
7203227Honorata Zając9 BWD Białobrzegi35:00
2114928Magdalena Downar2 pr Hrubieszów37:00
1419995Dagmara Dominiak2 psap Kazuń39:00
2114882Paula Mężyk20 BZ Bartoszyce41:00
2114948Anna Garbowska9 pr Lidz.Warm.43:00
7202414Anna Liśkiewicz9 BKPanc Braniewo45:00
8160987Magdalena Ciarkowska15 BZ Giżycko47:00
2114874Martyna Matuszczak1 BPanc Wesoła49:00
2114956Natalia Wojciuk18 pr Białystok51:00
2114949Aleksandra Piórkowska9 pr Lidz.Warm.53:00
2114879Renata Laskowska1 BPanc Wesoła55:00
7204083Kinga Markiewicz9 BKPanc Braniewo57:00
2114938Martina Swojak4 pchem Brodnica59:00
 
 
K 35 (14)4,2 km19 PK
Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubStart
2114889Patrycja Wankowicz20 BZ Bartoszyce0:00
2114951Iwona Szafarewicz9 pr Lidz.Warm.2:00
8664088Marta Rudzewicz15 pplot PK4:00
2114966Agnieszka LechowskaCSAiU Toruń6:00
2114939Sylwia Parzonka4 pchem Brodnica8:00
2114896Anita Ruszewska11 pa Węgorzewo10:00
7202411Katarzyna Rudawska9 BKPanc Braniewo12:00
1452725Natalia Dzika15 BZ Giżycko14:00
7203226Katarzyna Grabowska9 BWD Białobrzegi16:00
2114940Joanna Wróblewska4 pchem Brodnica18:00
1452721Ewa Nikonowicz15 BZ Giżycko20:00
2114884Anna Sadowska20 BZ Bartoszyce22:00
8667184Wioletta Domitrz15 pplot Gołdap24:00
wakatwakat26:00
 
 
M 21 (40)6,2 km27 PK
Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubStart
8062050Edward Kożyczkowski9 BWD Białobrzegi0:00
wakatwakat2:00
1419869Grzegorz Matura20 BZ Bartoszyce4:00
7204084Piotr Butkiewicz9 BKPanc Braniewo6:00
2114910Paweł Nerko9 bdow Białobrzegi8:00
2114952Mateusz Synowiec9 pr Lidz.Warm.10:00
2114958Paweł Pachutko18 pr Białystok12:00
2114876Konrad Koguciuk1 BPanc Wesoła14:00
7204082Piotr Wiśniewski9 BKPanc Braniewo16:00
7202409Tomasz Jankowski9 bdow Białobrzegi18:00
2114932Mateusz Adamiec2 pr Hrubieszów20:00
2114894Paweł Giczewski11 pa Węgorzewo22:00
7202403Daniel JaroszewiczOSPWL Orzysz Orzysz24:00
2114921Marcin Przyłęcki2 ORel Przasnysz26:00
2114914Patryk Jasiński1 BLWL Inowrocław28:00
2114967Krzysztof OsińskiCSAiU Toruń30:00
2114960Kacper Janowski18 pr Białystok32:00
8007395Radosław Kremski15 pplot Gołdap34:00
2114871Jarosław Parys1 BPanc Wesoła36:00
2114942Jarosław Witkowski4 pchem Brodnica38:00
2114888Karol Kowalski20 BZ Bartoszyce40:00
7202401Tomasz KaczmarczykOSPWL Orzysz Orzysz42:00
2114968Łukasz PrusikCSAiU Toruń44:00
1419994Piotr Nowicki2 psap Kazuń46:00
8667599Konrad Pietrzak9 BWD Białobrzegi48:00
2114959Łukasz Szałyński18 pr Białystok50:00
2114875Piotr Soniak1 BPanc Wesoła52:00
2114918Rafał Olesiński2 ORel Przasnysz54:00
2114933Kamil Żydek2 pr Hrubieszów56:00
7203221Bartłomiej Oświt9 BWD Białobrzegi58:00
2114965Tomasz BrodowskiCSAiU Toruń60:00
1452718Bogusz Grabowski15 BZ Giżycko62:00
7204085Piotr Damięcki9 BKPanc Braniewo64:00
2114885Łukasz Niedźwiedź20 BZ Bartoszyce66:00
1419981Sylwester Młynarkiewicz2 psap Kazuń68:00
2114922Krzysztof Żebrowski2 ORel Przasnysz70:00
7203228Maciej Kwarta9 BWD PK72:00
7204092Mateusz RamzaCSAiU PK74:00
7204075Kamil Gawryś9 BKPanc PK76:00
2114881Paweł Szostak1 BPanc PK78:00
 
 
M 35 (26)6,0 km24 PK
Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubStart
8007398Jacek Ciszkowski15 pplot Gołdap1:00
7202408Robert Kozłowski9 BKPanc Braniewo3:00
2114944Marcin Niepsuj4 pchem Brodnica5:00
2114915Marcin Krauze1 BLWL Inowrocław7:00
2114961Franciszek Przybyłek18 pr Białystok9:00
7203225Paweł Jankowski9 BWD Białobrzegi11:00
2114935Kamil Kowalski2 pr Hrubieszów13:00
2114953Kamil Sikorski9 pr Lidz.Warm.15:00
2114943Tomasz Jędraszek4 pchem Brodnica17:00
1452716Rafał Suchodolski15 BZ Giżycko19:00
2114892Adam Bobrowski11 pa Węgorzewo21:00
2114924Łukasz Zimmer2 ORel Przasnysz23:00
7202412Paweł Zakrzewski9 BKPanc Braniewo25:00
2114945Przemysław Siemiętkowski4 pchem Brodnica27:00
8667185Paweł Kiełkucki15 pplot Gołdap29:00
7202405Łukasz WronaOSPWL Orzysz Orzysz31:00
2114891Tomasz Ruszewski11 pa Węgorzewo33:00
2114934Paweł Brzozowski2 pr Hrubieszów35:00
2114877Paweł Mazurek1 BPanc Wesoła37:00
2114969Eryk KarolakCSAiU Toruń39:00
2114923Damian Damazyn2 ORel Przasnysz41:00
8667183Łukasz Czarnecki15 pplot Gołdap43:00
7202404Paweł GołębiewskiOSPWL Orzysz Orzysz45:00
wakatwakat47:00
2114929Janusz Łazarski2 ORel PK49:00
1452717Łukasz Zaręba15 BZ PK51:00
 
 
M 40 (22)5,7 km22 PK
Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubStart
2114916Paweł Neskie1 BLWL Inowrocław0:00
2114954Tomasz Rakowski9 pr Lidz.Warm.2:00
8667188Mariusz Famulski15 pplot Gołdap4:00
2114964Tomasz Tyszka18 pr Białystok6:00
1452727Sylwester Ceniuk15 BZ Giżycko8:00
2114936Paweł Dyczko2 pr Hrubieszów10:00
2114898Andrzej Otulakowski11 pa Węgorzewo12:00
2114878Piotr Leśniak1 BPanc Wesoła14:00
2114963Stanisław Wysocki18 pr Białystok16:00
2114955Rafał Olkowski9 pr Lidz.Warm.18:00
2114900Stanisław Stefanowicz11 pa Węgorzewo20:00
7202407Krzysztof CwalińskiOSPWL Orzysz Orzysz22:00
2114962Tomasz Bartosik18 pr Białystok24:00
2114880Mariusz Kuryłowicz1 BPanc Wesoła26:00
2114970Janusz JagasCSAiU Toruń28:00
2114895Paweł Wiliwis11 pa Węgorzewo30:00
2114925Mariusz Tyburski2 ORel Przasnysz32:00
7203224Sylewster Sławeta9 BWD Białobrzegi34:00
8667593Stanisław SołowiejWB Lublin36:00
1419986Robert Filipek2 psap Kazuń38:00
1452719Marek Sudoł15 BZ PK40:00
1452715Marcin Durmaj15 BZ PK42:00
 
 
M 45 (21)5,5 km24 PK
Numer karty SIStopieńImię i nazwiskoUr.KlubStart
1452713Mieczysław Grzeluk15 BZ Giżycko1:00
2114893Bogdan Zieliński11 pa Węgorzewo3:00
8007393Dariusz Kasprzyk15 pplot Gołdap5:00
1419988Robert Gawkowski2 psap Kazuń7:00
2114950Zbigniew Olszewski9 pr Lidz.Warm.9:00
2114937Wojciech Bańka2 pr Hrubieszów11:00
8667187Zbigniew Ćwikowski15 pplot Gołdap13:00
8061271Bogdan Rycerski15 BZ Giżycko15:00
2114887Dariusz Jachna20 BZ Bartoszyce17:00
8651325Andrzej Krupiński2 psap Kazuń19:00
2114912Tomasz Rekowski9 bdow Białobrzegi21:00
7203222Władysław Świderski9 BWD Białobrzegi23:00
7202410Piotr DeptułaOSPWL Orzysz Orzysz25:00
2114926Sławomir Łożyński2 ORel Przasnysz27:00
1452722Mariusz Ramotowski15 BZ Giżycko29:00
2114946Piotr Lenckowski4 pchem Brodnica31:00
7204074Krzysztof Banach9 BKPanc Braniewo33:00
1419985Jarosław Szczepankowski2 psap Kazuń35:00
115 BZ PK37:00
wakatwakat39:00
2114930Adam Kryszczak2 ORel PK41:00