Mistrzostwa 16 Dywizji 2 ETAP 11,09.19Śr 2019-09-11 16:31
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
5,1 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(64)2(54)3(58)4(62)5(61)6(63)7(60)8(59)9(56)10(57)11(53)12(74)13(51)14(52)
15(49)16(68)17(67)18(70)19(71)20(100)Meta
 
1Iwona Wicha44:435:269:0411:1513:0714:4516:3217:5219:5924:0125:4427:4830:3332:5034:02
2 psap Kazuń5:263:382:111:521:381:471:202:074:021:432:042:452:171:12
35:3938:4439:5740:5441:2844:2844:43
1:373:051:130:570:343:000:15
2Dagmara Dominiak47:105:006:358:179:1210:1618:2820:1122:4526:4929:1730:5633:1634:5736:04
2 psap Kazuń5:001:351:420:551:048:121:432:344:042:281:392:201:411:07
37:3341:0342:1243:0643:4246:5347:10
1:293:301:090:540:363:110:17
3Magdalena Ciarkowska59:256:399:1412:1815:0021:3023:0224:5527:2232:4334:2437:1240:5242:5244:23
15 BZ Giżycko6:392:353:042:426:301:321:532:275:211:412:483:402:001:31
46:4651:1752:3754:0454:4959:0659:25
2:234:311:201:270:454:170:19
4Honorata Zając60:537:119:2512:2013:2314:3122:3023:5028:4734:2136:1838:5541:2143:4845:21
9 BWD Białobrzegi7:112:142:551:031:087:591:204:575:341:572:372:262:271:33
47:5852:3353:5655:4356:2960:3460:53
2:374:351:231:470:464:050:19
5Anna Liśkiewicz61:288:0411:1714:2317:0323:3625:0826:5429:2034:4936:2839:2042:5744:5846:27
9 BKPanc Braniewo8:043:133:062:406:331:321:462:265:291:392:523:372:011:29
48:4453:2154:4256:0756:5361:0861:28
2:174:371:211:250:464:150:20
6Martyna Matuszczak65:296:219:0412:3013:4415:2517:4619:1221:3428:2031:2534:5139:0344:3146:29
1 BPanc Wesoła6:212:433:261:141:412:211:262:226:463:053:264:125:281:58
48:5153:1054:3755:5056:4665:1265:29
2:224:191:271:130:568:260:17
7Martina Swojak65:587:169:2211:4613:1014:3216:2517:3519:5424:5026:2632:1634:3837:0539:29
4 pchem Brodnica7:162:062:241:241:221:531:102:194:561:365:502:222:272:24
47:1652:5359:3161:2362:0365:4265:58
7:475:376:381:520:403:390:16
8Iwona Borczyk71:176:4410:0612:5714:4319:0923:0724:3430:2536:1339:3742:5248:3551:4655:48
2 psap Kazuń6:443:222:511:464:263:581:275:515:483:243:155:433:114:02
57:4563:1565:2166:2967:0971:0071:17
1:575:302:061:080:403:510:17
9Renata Podlaska73:157:5010:5416:0319:5122:0725:0426:4831:5440:4243:3547:0549:3255:1457:24
9 BWD Białobrzegi7:503:045:093:482:162:571:445:068:482:533:302:275:422:10
59:5764:4666:1067:5168:3672:5373:15
2:334:491:241:410:454:170:22
10Sandra Szost77:086:0611:0415:2817:0919:1921:4123:0024:3733:2335:3238:1148:5452:4154:36
2 ORel Przasnysz6:064:584:241:412:102:221:191:378:462:092:3910:433:471:55
57:0863:4569:5172:1372:5976:4977:08
2:326:376:062:220:463:500:19
11Ewa Sieczkowska78:117:3910:2513:1214:5118:2520:5722:2227:4937:0139:1842:1354:1259:3764:15
15 pplot Gołdap7:392:462:471:393:342:321:255:279:122:172:5511:595:254:38
66:0871:0672:1673:1173:5177:5178:11
1:534:581:100:550:404:000:20
12Patrycja Raczkowska81:297:2212:3715:4918:0820:1431:0132:0535:1143:4945:5851:3761:1063:3965:44
11 pa Węgorzewo7:225:153:122:192:0610:471:043:068:382:095:399:332:292:05
68:0073:0774:2775:5376:4581:0981:29
2:165:071:201:260:524:240:20
13Anna Garbowska83:056:2210:4913:3416:1718:1021:2422:5525:1834:4037:5854:3957:1859:2462:23
9 pr Lidz.Warm.6:224:272:452:431:533:141:312:239:223:1816:412:392:062:59
64:3972:5275:0877:0877:5782:4183:05
2:168:132:162:000:494:440:24
14Anna Ciszkowska97:216:4212:4715:4018:0544:3546:2847:3950:0154:4556:3362:3964:4067:0769:28
1 BPanc Wesoła6:426:052:532:2526:301:531:112:224:441:486:062:012:272:21
77:2383:1189:5391:3692:1797:0197:21
7:555:486:421:430:414:440:20
15Natalia Kozłowska105:198:4620:4923:4326:0852:3454:2955:4158:0362:4764:2970:2272:4375:0977:36
4 pchem Brodnica8:4612:032:542:2526:261:551:122:224:441:425:532:212:262:27
85:2091:0897:4799:33100:15104:53105:19
7:445:486:391:460:424:380:26
16Ewelina Nawotka112:377:1413:3722:2030:1831:2640:3241:5546:5453:1556:5860:2165:3175:2690:12
20 BZ Bartoszyce7:146:238:437:581:089:061:234:596:213:433:235:109:5514:46
92:4298:59104:45106:51107:45112:17112:37
2:306:175:462:060:544:320:20
17Ewelina Pędrak118:357:5219:3128:1836:1937:2846:3647:5952:5059:2463:0166:2671:2981:2896:14
2 pr Hrubieszów7:5211:398:478:011:099:081:234:516:343:373:255:039:5914:46
98:41105:04110:41112:59113:48118:18118:35
2:276:235:372:180:494:300:17
18Kinga Markiewicz118:499:1412:0617:0123:1926:0636:2239:5545:5656:3165:4980:1583:1087:3390:47
9 BKPanc Braniewo9:142:524:556:182:4710:163:336:0110:359:1814:262:554:233:14
94:11103:38109:19112:29113:24118:28118:49
3:249:275:413:100:555:040:21
19Magdalena Downar121:4412:4328:4533:2635:1836:4438:3339:5042:0747:4353:5357:1470:5977:1679:58
2 pr Hrubieszów12:4316:024:411:521:261:491:172:175:366:103:2113:456:172:42
88:0699:13102:18114:40115:53121:23121:44
8:0811:073:0512:221:135:300:21
20Kamila Bonisławska122:3910:2023:3432:2240:2241:3150:3952:0256:5263:2967:0770:3675:3685:32100:19
9 bdow Białobrzegi10:2013:148:488:001:099:081:234:506:373:383:295:009:5614:47
102:49109:11114:51117:01117:52122:21122:39
2:306:225:402:100:514:290:18
21Aleksandra Piórkowska122:5013:1716:0821:0427:1630:0340:2643:5349:5560:3269:4784:1687:1291:3794:49
9 pr Lidz.Warm.13:172:514:566:122:4710:233:276:0210:379:1514:292:564:253:12
98:09107:36113:04116:25117:22122:28122:50
3:209:275:283:210:575:060:22
22Wioletta Czapla124:4812:2425:2634:2642:2343:3552:4254:0558:5665:2569:0472:2977:3887:30102:17
20 BZ Bartoszyce12:2413:029:007:571:129:071:234:516:293:393:255:099:5214:47
104:46111:06116:53118:54119:51124:26124:48
2:296:205:472:010:574:350:22
23Monika Niksa125:4616:1633:0837:2039:2040:5642:4344:2946:2451:5658:0461:1674:5081:2184:03
18 pr Białystok16:1616:524:122:001:361:471:461:555:326:083:1213:346:312:42
92:12103:16106:26118:51119:59125:25125:46
8:0911:043:1012:251:085:260:21
24Agata Sochacka127:4418:1835:0639:1741:2842:5344:4146:2748:2653:5460:0763:2576:5883:2386:02
9 bdow Białobrzegi18:1816:484:112:111:251:481:461:595:286:133:1813:336:252:39
94:16105:14108:19121:23121:57127:21127:44
8:1410:583:0513:040:345:240:23
25Paula Mężyk150:187:3514:1318:0820:3323:3926:0827:4345:1259:2974:1979:1985:2598:13104:37
20 BZ Bartoszyce7:356:383:552:253:062:291:3517:2914:1714:505:006:0612:486:24
121:36129:50137:41144:17145:08149:54150:18
16:598:147:516:360:514:460:24
 
Natalia Wojciuknkl15:1918:1523:1129:2032:02---------------------------------------------
18 pr Białystok15:192:564:566:092:42
-------------------------113:36114:16
81:340:40
Kamila Gacnkl7:2512:4144:4252:5254:56---------------------------------------------
9 pr Lidz.Warm.7:255:1632:018:102:04
-------------------------137:37138:17
82:410:40
Renata Laskowskankl11:1314:2019:0525:1727:59119:05120:48123:27130:31132:13135:40138:23140:24142:25
1 BPanc Wesoła11:133:074:456:122:4291:061:432:397:041:423:272:432:012:01
------------------------------152:12
9:47
Sylwia Całkankl9:0914:3946:4054:5056:54---------------------------------------------
2 ORel Przasnysz9:095:3032:018:102:04
------------------------------
 
 
 
4,2 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(53)2(74)3(56)4(55)5(54)6(59)7(62)8(61)9(63)10(60)11(64)12(65)13(66)14(68)
15(67)16(70)17(71)18(72)19(100)Meta
 
1Natalia Dzika58:227:109:5311:4015:0026:1530:3131:4933:4535:5437:1640:1143:5747:0448:23
15 BZ Giżycko7:102:431:473:2011:154:161:181:562:091:222:553:463:071:19
50:1552:2153:0357:2258:0458:22
1:522:060:424:190:420:18
2Katarzyna Rudawska61:159:1411:5613:3817:1128:1932:3033:5835:5738:0239:2542:2546:0349:1450:29
9 BKPanc Braniewo9:142:421:423:3311:084:111:281:592:051:233:003:383:111:15
52:2754:2755:1559:3660:4561:15
1:582:000:484:211:090:30
3Ewa Nikonowicz73:225:3211:4713:4116:1322:4025:3526:5441:3044:2646:0453:2456:3559:5161:18
15 BZ Giżycko5:326:151:542:326:272:551:1914:362:561:387:203:113:161:27
65:2267:1268:0672:1873:0273:22
4:041:500:544:120:440:20
4Joanna Wróblewska75:347:4613:5215:5018:2324:4327:4128:5843:4346:4548:1455:3458:3861:5663:22
4 pchem Brodnica7:466:061:582:336:202:581:1714:453:021:297:203:043:181:26
67:2869:1770:1174:2475:1375:34
4:061:490:544:130:490:21
5Katarzyna Grabowska77:409:5015:4917:4720:1926:3829:4431:0345:4748:3950:1157:3260:4863:5465:23
9 BWD Białobrzegi9:505:591:582:326:193:061:1914:442:521:327:213:163:061:29
69:2671:1872:1376:2877:1977:40
4:031:520:554:150:510:21
6Anita Ruszewska83:597:2218:5721:3925:2732:4735:5837:1352:1854:0256:0663:3867:1370:3171:51
11 pa Węgorzewo7:2211:352:423:487:203:111:1515:051:442:047:323:353:181:20
75:3677:2378:2282:4583:3883:59
3:451:470:594:230:530:21
7Agnieszka Lechowska87:5317:4022:4925:4129:3436:5639:4541:0056:1258:0860:1667:2970:5273:5875:26
CSAiU Toruń17:405:092:523:537:222:491:1515:121:562:087:133:233:061:28
79:2481:2082:0886:3387:2887:5333:14
3:581:560:484:250:550:25*58
8Wioletta Domitrz92:348:1917:1620:4426:1533:4339:5342:0847:0250:4953:0259:3365:4572:0574:26
15 pplot Gołdap8:198:573:285:317:286:102:154:543:472:136:316:126:202:21
76:4179:3280:3590:0692:1392:34
2:152:511:039:312:070:21
9Patrycja Wankowicz94:0223:5728:5431:4835:3942:5546:0247:1762:4364:3566:0173:3977:0980:3881:54
20 BZ Bartoszyce23:574:572:543:517:163:071:1515:261:521:267:383:303:291:16
85:3087:2588:1692:4093:4294:02
3:361:550:514:241:020:20
10Anna Sadowska94:339:1419:2522:3728:1835:2941:5744:1049:0852:5554:4761:3567:4874:0676:28
20 BZ Bartoszyce9:1410:113:125:417:116:282:134:583:471:526:486:136:182:22
78:3681:3582:3391:4694:1394:33
2:082:590:589:132:270:20
11Sylwia Parzonka96:4416:0120:3923:4727:3335:0037:5539:0753:5556:3157:5965:4269:2273:3174:55
4 pchem Brodnica16:014:383:083:467:272:551:1214:482:361:287:433:404:091:24
80:1984:1785:3195:0196:2396:44
5:243:581:149:301:220:21
12Iwona Szafranowicz102:4921:5026:4629:4533:3640:5344:0045:1260:0062:1164:1071:3675:2079:2880:51
9 pr Lidz.Warm.21:504:562:593:517:173:071:1214:482:111:597:263:444:081:23
86:2690:3091:43101:29102:28102:49
5:354:041:139:460:590:21
 
Marta Rudzewicznkl13:2125:3428:4633:02--------------------------------------------------
15 pplot PK13:2112:133:124:16
--------------------81:0681:48
48:040:42
 
 
 
6,2 km27 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(48)2(52)3(53)4(50)5(49)6(51)7(57)8(56)9(74)10(55)11(58)12(54)13(64)14(60)
15(63)16(61)17(62)18(59)19(65)20(66)21(69)22(67)23(68)24(71)25(73)26(72)27(100)Meta
 
1Edward Kożyczkowski43:141:383:195:117:249:3911:1514:2416:0017:2919:3120:5122:2924:1926:53
9 BWD Białobrzegi1:381:411:522:132:151:363:091:361:292:021:201:381:502:34
27:3929:0430:1131:0433:3235:2136:3737:2138:2339:1941:1342:2042:5843:14
0:461:251:070:532:281:491:160:441:020:561:541:070:380:16
2Konrad Koguciuk51:461:463:294:4911:2413:4915:3718:5320:1121:4823:3525:0627:0828:3631:03
1 BPanc Wesoła1:461:431:206:352:251:483:161:181:371:471:312:021:282:27
32:0833:2937:0938:0940:4642:3843:4444:3745:4446:4849:3550:5251:3151:46
1:051:213:401:002:371:521:060:531:071:042:471:170:390:15
3Konrad Pietrzak56:251:433:445:549:0411:2213:4417:4118:5120:1624:1625:4527:5629:3332:11
9 BWD Białobrzegi1:432:012:103:102:182:223:571:101:254:001:292:111:372:38
33:1235:0440:2741:2744:4146:4948:0648:5950:1951:2653:5255:3456:1256:25
1:011:525:231:003:142:081:170:531:201:072:261:420:380:13
4Krzysztof Żebrowski58:112:185:347:4111:0613:4516:2025:1926:2928:0932:0733:3735:4537:1439:25
2 ORel Przasnysz2:183:162:073:252:392:358:591:101:403:581:302:081:292:11
40:3041:5143:2444:2346:4748:3749:5150:5052:0653:0955:0556:3857:5958:11
1:051:211:330:592:241:501:140:591:161:031:561:331:210:12
5Jarosław Parys62:562:355:069:0113:1615:4717:5422:2224:0426:2829:2831:3633:5635:5839:34
1 BPanc Wesoła2:352:313:554:152:312:074:281:422:243:002:082:202:023:36
40:5742:5544:2345:2848:4351:2652:5053:5355:2956:5359:4661:5462:4362:56
1:231:581:281:053:152:431:241:031:361:242:532:080:490:13
6Bogusz Grabowski65:411:543:586:1410:2016:2018:4122:4624:3226:2834:2336:4638:5941:1544:15
15 BZ Giżycko1:542:042:164:066:002:214:051:461:567:552:232:132:163:00
45:0646:5150:1451:2054:4356:4858:0258:5260:0561:1963:1364:5265:2665:41
0:511:453:231:063:232:051:140:501:131:141:541:390:340:15
7Łukasz Szałyński66:025:017:029:2213:3215:4717:3021:3422:4524:4627:1429:1632:1834:0442:42
18 pr Białystok5:012:012:204:102:151:434:041:112:012:282:023:021:468:38
43:4245:1247:2848:2651:1353:3554:5058:1459:3760:5163:1865:1565:4766:02
1:001:302:160:582:472:221:153:241:231:142:271:570:320:15
8Radosław Kremski66:212:304:367:2315:4719:3122:0826:3828:0229:5332:4634:2336:5539:0641:50
15 pplot Gołdap2:302:062:478:243:442:374:301:241:512:531:372:322:112:44
42:5645:2847:0248:2351:4054:1356:5457:5659:2461:0063:3965:1666:0566:21
1:062:321:341:213:172:332:411:021:281:362:391:370:490:16
9Karol Kowalski69:054:126:0712:4916:3018:2921:5325:4826:5328:2532:0333:4736:0838:1541:33
20 BZ Bartoszyce4:121:556:423:411:593:243:551:051:323:381:442:212:073:18
43:0245:2148:2549:4452:3854:5356:1557:1158:2560:3263:3268:1868:4869:05
1:292:193:041:192:542:151:220:561:142:073:004:460:300:17
10Jarosław Witkowski71:062:418:1314:4518:2820:3423:5627:5329:0030:2834:0935:5038:1140:1343:40
4 pchem Brodnica2:415:326:323:432:063:223:571:071:283:411:412:212:023:27
45:0447:2450:3751:4254:4256:5858:1759:0960:2962:2865:3470:1670:5271:06
1:242:203:131:053:002:161:190:521:201:593:064:420:360:14
11Kacper Janowski72:171:574:249:5720:1723:1025:5732:0334:1636:1340:1841:5344:1246:2849:36
18 pr Białystok1:572:275:3310:202:532:476:062:131:574:051:352:192:163:08
51:0653:1655:2456:2959:2361:3562:5863:5565:1366:2468:4471:1572:0172:17
1:302:102:081:052:542:121:230:571:181:112:202:310:460:16
12Marcin Przyłęcki74:332:515:178:0112:3615:5017:5222:3424:1526:3429:3931:4334:3036:1738:58
2 ORel Przasnysz2:512:262:444:353:142:024:421:412:193:052:042:471:472:41
40:0448:2253:3655:1458:2962:1665:0066:1067:3669:0671:4373:2974:1774:33
1:068:185:141:383:153:472:441:101:261:302:371:460:480:16
13Rafał Olesiński75:242:014:447:2915:2718:5523:5528:0630:0332:1635:1737:4041:3343:4947:24
2 ORel Przasnysz2:012:432:457:583:285:004:111:572:133:012:233:532:163:35
48:3651:0753:0755:0661:0263:2665:2567:0568:2169:4272:2474:0875:0875:24
1:122:312:001:595:562:241:591:401:161:212:421:441:000:16
14Daniel Jaroszewicz76:372:585:509:2414:5017:5419:5624:4126:1328:4031:3333:4836:2338:2141:00
OSPWL Orzysz Orzysz2:582:523:345:263:042:024:451:322:272:532:152:351:582:39
42:0750:3156:0957:1660:3564:1867:0368:1369:3971:1273:4875:2876:1976:37
1:078:245:381:073:193:432:451:101:261:332:361:400:510:18
15Paweł Giczewski78:332:335:097:2212:2615:3818:0027:2028:3430:3133:3435:3238:1740:1042:53
11 pa Węgorzewo2:332:362:135:043:122:229:201:141:573:031:582:451:532:43
44:0252:1657:5859:1262:2566:0968:5770:0671:3273:0475:3677:2278:1178:33
1:098:145:421:143:133:442:481:091:261:322:321:460:490:22
16Paweł Pachutko79:032:065:227:3715:0619:5322:2026:3228:1130:0133:0135:2246:1248:3351:44
18 pr Białystok2:063:162:157:294:472:274:121:391:503:002:2110:502:213:11
52:5855:2257:2958:4763:2966:0468:0569:2370:5772:3075:3377:5178:4379:03
1:142:242:071:184:422:352:011:181:341:333:032:180:520:20
17Mateusz Ramza81:472:034:147:2711:4017:0619:5930:2531:5734:2137:4140:1446:3249:2052:57
CSAiU PK2:032:113:134:135:262:5310:261:322:243:202:336:182:483:37
54:1557:1158:5860:3864:4468:0369:3971:0772:3574:0176:4680:2981:2481:47
1:182:561:471:404:063:191:361:281:281:262:453:430:550:23
18Paweł Szostak82:132:545:078:1912:2818:1120:4931:0532:4435:1138:2741:0047:3150:1553:46
1 BPanc PK2:542:133:124:095:432:3810:161:392:273:162:336:312:443:31
55:0258:0259:5561:2565:2768:4170:2171:4473:2974:4477:2581:1282:0082:13
1:163:001:531:304:023:141:401:231:451:152:413:470:480:13
19Tomasz Brodowski83:273:566:259:1522:0326:1428:5434:5736:3638:2441:2545:1047:4950:0853:18
CSAiU Toruń3:562:292:5012:484:112:406:031:391:483:013:452:392:193:10
55:3957:3459:2360:5764:4167:2472:0473:2275:0476:2979:2382:1783:1083:27
2:211:551:491:343:442:434:401:181:421:252:542:540:530:17
20Maciej Kwarta84:0410:3313:0215:3325:5928:3433:4640:0841:3444:0947:5151:4355:2257:1662:12
9 BWD PK10:332:292:3110:262:355:126:221:262:353:423:523:391:544:56
63:2765:0967:5269:0471:3874:2775:4476:3577:5179:0781:2682:5183:4684:04
1:151:422:431:122:342:491:170:511:161:162:191:250:550:18
21Piotr Wiśniewski84:323:005:098:1323:1425:5227:5832:3634:1736:3339:3241:4744:2746:1449:03
9 BKPanc Braniewo3:002:093:0415:012:382:064:381:412:162:592:152:401:472:49
50:0958:2463:5565:1768:2872:1075:0476:1577:3879:0981:4683:2584:1284:32
1:068:155:311:223:113:422:541:111:231:312:371:390:470:20
22Łukasz Niedźwiedź88:312:135:277:2913:4417:5320:5726:5631:4133:5437:4839:4546:3248:4751:55
20 BZ Bartoszyce2:133:142:026:154:093:045:594:452:133:541:576:472:153:08
52:5461:4767:4169:0774:0976:3878:4879:5681:4283:2385:4787:3588:1788:31
0:598:535:541:265:022:292:101:081:461:412:241:480:420:14
23Sylwester Młynarkiewicz91:172:185:078:0012:3020:3923:3629:3132:3835:0038:0440:0343:2245:5250:03
2 psap Kazuń2:182:492:534:308:092:575:553:072:223:041:593:192:304:11
50:5953:3767:3068:4573:2877:0578:5080:0882:2184:2487:5290:0091:0091:17
0:562:3813:531:154:433:371:451:182:132:033:282:081:000:17
24Kamil Żydek98:364:286:4315:3419:4623:5527:1132:5444:4247:1150:1752:1955:3458:1662:06
2 pr Hrubieszów4:282:158:514:124:093:165:4311:482:293:062:023:152:423:50
63:0772:0977:4379:1584:2086:5588:5890:0691:4993:3196:0897:4198:2098:36
1:019:025:341:325:052:352:031:081:431:422:371:330:390:16
25Mateusz Synowiec99:223:145:5813:4429:1032:1134:2340:2642:2045:5148:4550:3955:2760:3666:06
9 pr Lidz.Warm.3:142:447:4615:263:012:126:031:543:312:541:544:485:095:30
67:3969:4971:4172:4981:4985:5387:2889:2591:0592:3895:4698:2399:0599:22
1:332:101:521:089:004:041:351:571:401:333:082:370:420:17
26Piotr Soniak102:463:405:4210:1117:2120:4429:0342:1343:5346:5058:1960:0863:4865:2468:31
1 BPanc Wesoła3:402:024:297:103:238:1913:101:402:5711:291:493:401:363:07
69:4071:2977:4979:1684:2486:3587:5889:5791:3495:3098:44101:51102:32102:46
1:091:496:201:275:082:111:231:591:373:563:143:070:410:14
27Grzegorz Matura105:274:488:2510:2731:0238:0240:1846:3048:4052:0455:4857:5770:3672:4777:29
20 BZ Bartoszyce4:483:372:0220:357:002:166:122:103:243:442:0912:392:114:42
79:1081:2884:1986:0088:5691:2893:1895:2997:1498:44101:49104:26105:08105:27
1:412:182:511:412:562:321:502:111:451:303:052:370:420:19
28Piotr Nowicki108:327:169:0910:5618:4521:5431:5049:0750:2755:0765:0866:1169:5671:3174:34
2 psap Kazuń7:161:531:477:493:099:5617:171:204:4010:011:033:451:353:03
75:3877:2783:5285:1389:5992:3393:5496:0197:32101:28104:39107:47108:17108:32
1:041:496:251:214:462:341:212:071:313:563:113:080:300:15
29Tomasz Kaczmarczyk129:026:3410:1419:2442:2947:3058:4166:3768:1971:1082:5284:1193:1895:17100:21
OSPWL Orzysz Orzysz6:343:409:1023:055:0111:117:561:422:5111:421:199:071:595:04
101:39104:49106:56107:59112:37115:47117:29118:50120:22121:46124:30127:50128:40129:02
1:183:102:071:034:383:101:421:211:321:242:443:200:500:22
30Krzysztof Osiński140:384:106:4515:1118:4121:2525:4678:5680:3684:4393:0095:14105:44108:41112:08
CSAiU Toruń4:102:358:263:302:444:2153:101:404:078:172:1410:302:573:27
113:22116:30118:18119:49124:03127:18128:46130:11131:55133:17136:02139:31140:21140:38
1:143:081:481:314:143:151:281:251:441:222:453:290:500:17
 
Bartłomiej Oświtnkl2:154:25-----7:429:5911:4715:4621:3823:3228:3030:0933:4235:3438:39
9 BWD Białobrzegi2:152:103:172:171:483:595:521:544:581:393:331:523:05
39:4041:3142:5544:4547:2449:2050:3651:2752:4153:4055:4357:1057:4557:56
1:011:511:241:502:391:561:160:511:140:592:031:270:350:11
Piotr Butkiewicznkl4:246:218:2112:5615:3918:4223:5925:4227:4130:5133:1036:0838:0542:05
9 BKPanc Braniewo4:241:572:004:352:433:035:171:431:593:102:192:581:574:00
42:56-----48:0048:4751:5954:3956:2057:3559:2760:4062:5164:3165:1265:26
0:515:040:473:122:401:411:151:521:132:111:400:410:14
Piotr Damięckinkl2:275:006:5225:3728:0734:1440:1841:5244:1848:51-----54:0757:1471:49
9 BKPanc Braniewo2:272:331:5218:452:306:076:041:342:264:335:163:0714:35
73:1076:2579:0880:2883:5086:2688:2593:0294:4796:4699:34101:37102:18102:36
1:213:152:431:203:222:361:594:371:451:592:482:030:410:18
Kamil Gawryśnkl2:535:488:5222:0824:5330:0536:2037:5040:2644:0348:0351:3553:3458:38
9 BKPanc PK2:532:553:0413:162:455:126:151:302:363:374:003:321:595:04
------------------------------------------------------------67:5468:35
9:160:41
Łukasz Prusiknkl9:3112:2915:3140:4645:3460:3193:0194:24100:04105:01110:00116:04120:04-----
CSAiU Toruń9:312:583:0225:154:4814:5732:301:235:404:574:596:044:00
--------------------------------------------------131:20137:54139:47140:20
11:166:341:530:33
Mateusz Adamiecnkl11:2313:5118:3328:4231:1735:3988:4990:3194:36103:02105:11116:06119:12123:45
2 pr Hrubieszów11:232:284:4210:092:354:2253:101:424:058:262:0910:553:064:33
125:03127:56130:54133:16138:26----------------------------------------151:07
1:182:532:582:225:1012:41
Tomasz Jankowskinkl3:156:5319:0430:3233:2837:3690:4392:2996:30104:55107:18117:52121:14125:49
9 bdow Białobrzegi3:153:3812:1111:282:564:0853:071:464:018:252:2310:343:224:35
127:00130:00132:51135:12140:35----------------------------------------153:04
1:113:002:512:215:2312:29
Paweł Nerkonkl3:497:1415:4840:3643:2247:42100:52102:33106:31114:54117:06128:00131:18135:41
9 bdow Białobrzegi3:493:258:3424:482:464:2053:101:413:588:232:1210:543:184:23
137:09140:09142:57145:22150:40----------------------------------------162:52
1:283:002:482:255:1812:12
Patryk Jasińskinkl3:215:4810:2720:3923:1327:3380:4682:2786:3394:5897:08108:03111:09115:38
1 BLWL Inowrocław3:212:274:3910:122:344:2053:131:414:068:252:1010:553:064:29
116:52119:48122:55125:10130:22----------------------------------------
1:142:563:072:155:12
 
 
 
6,0 km24 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(51)2(64)3(62)4(61)5(63)6(60)7(59)8(58)9(55)10(53)11(57)12(56)13(74)14(52)
15(50)16(48)17(49)18(66)19(69)20(67)21(68)22(71)23(73)24(100)Meta
 
1Łukasz Zimmer48:193:245:547:549:1111:1812:4414:2415:4817:4623:4725:3927:4729:2930:58
2 ORel Przasnysz3:242:302:001:172:071:261:401:241:586:011:522:081:421:29
33:2035:1336:5141:0342:2443:2244:3245:3247:3048:0648:19
2:221:531:384:121:210:581:101:001:580:360:13
2Jacek Ciszkowski52:213:446:218:129:2911:1812:3014:3116:0618:0322:4525:0326:4728:3230:26
15 pplot Gołdap3:442:371:511:171:491:122:011:351:574:422:181:441:451:54
33:1235:2337:3142:1443:5845:0546:4948:1851:2052:0452:21
2:462:112:084:431:441:071:441:293:020:440:17
3Paweł Jankowski53:303:235:557:318:5516:1118:1519:5521:3023:2227:2429:2430:4432:2434:23
9 BWD Białobrzegi3:232:321:361:247:162:041:401:351:524:022:001:201:401:59
37:0939:0640:4045:4847:0447:5349:1050:2052:2953:1253:30
2:461:571:345:081:160:491:171:102:090:430:18
4Tomasz Jędraszek54:193:205:587:348:5710:3713:2415:1416:3918:3824:3531:4533:5135:2736:59
4 pchem Brodnica3:202:381:361:231:402:471:501:251:595:577:102:061:361:32
39:2341:1542:5046:5848:2549:2050:3051:3353:3154:0354:19
2:241:521:354:081:270:551:101:031:580:320:16
5Paweł Mazurek56:014:276:498:169:2210:4112:0513:3715:0817:5027:4229:2030:2332:0733:52
1 BPanc Wesoła4:272:221:271:061:191:241:321:312:429:521:381:031:441:45
36:4741:1742:5347:5649:0849:5651:1852:2255:0455:4656:01
2:554:301:365:031:120:481:221:042:420:420:15
6Damian Damazyn60:273:157:4710:2911:5914:2415:5117:4919:1721:4828:4531:4033:4435:5537:44
2 ORel Przasnysz3:154:322:421:302:251:271:581:282:316:572:552:042:111:49
40:4543:3045:2050:2652:4153:4555:0856:1559:1560:1160:27
3:012:451:505:062:151:041:231:073:000:560:16
7Tomasz Ruszewski62:204:137:029:0710:5012:5113:5917:0119:5121:5628:5832:0733:4935:5337:55
11 pa Węgorzewo4:132:492:051:432:011:083:022:502:057:023:091:422:042:02
41:1044:3347:1252:2553:5254:5356:2857:5360:5662:0462:20
3:153:232:395:131:271:011:351:253:031:080:16
8Marcin Niepsuj64:473:306:187:559:1518:5319:5521:5923:3026:1233:4135:3636:4938:2640:19
4 pchem Brodnica3:302:481:371:209:381:022:041:312:427:291:551:131:371:53
42:5549:5451:3356:1058:1459:1260:2461:4263:4864:3464:47
2:366:591:394:372:040:581:121:182:060:460:13
9Przemysław Siemiętkowski65:559:2216:4018:2019:2520:4522:0323:4025:1227:5737:4639:2440:2742:0843:57
4 pchem Brodnica9:227:181:401:051:201:181:371:322:459:491:381:031:411:49
46:5051:2052:5758:0059:1060:0061:2062:2465:0065:4165:55
2:534:301:375:031:100:501:201:042:360:410:14
10Łukasz Zaręba67:213:536:558:5210:5013:1714:4016:4618:2721:1732:0034:3436:2639:0340:48
15 BZ PK3:533:021:571:582:271:232:061:412:5010:432:341:522:371:45
44:4747:3549:4756:0059:2160:3762:0863:5466:3467:0767:21
3:592:482:126:133:211:161:311:462:400:330:14
11Paweł Zakrzewski68:1111:0713:4516:1021:4222:4924:0825:4327:1529:5939:5041:3242:3744:1045:59
9 BKPanc Braniewo11:072:382:255:321:071:191:351:322:449:511:421:051:331:49
48:5953:2855:0660:0861:2162:0863:3164:3567:0867:5168:11
3:004:291:385:021:130:471:231:042:330:430:20
12Janusz Łazarski69:113:036:529:2511:2413:2715:0916:3718:1721:1333:4136:0938:0540:1542:04
2 ORel PK3:033:492:331:592:031:421:281:402:5612:282:281:562:101:49
46:1649:0451:2055:4960:5262:1963:4365:3668:1168:5469:11
4:122:482:164:295:031:271:241:532:350:430:17
13Kamil Sikorski69:324:387:2810:2311:4513:5014:5618:4120:4123:1531:5033:5235:5737:3839:18
9 pr Lidz.Warm.4:382:502:551:222:051:063:452:002:348:352:022:051:411:40
41:4943:3245:1056:2458:2360:3262:2164:0868:0569:0769:32
2:311:431:3811:141:592:091:491:473:571:020:25
14Adam Bobrowski71:597:3010:1912:2814:1124:5825:5228:5931:2233:5541:0044:0545:4847:5149:56
11 pa Węgorzewo7:302:492:091:4310:470:543:072:232:337:053:051:432:032:05
52:5556:1259:0964:1865:3466:2767:4068:4170:5871:4471:59
2:593:172:575:091:160:531:131:012:170:460:15
15Rafał Suchodolski74:164:096:538:4713:3915:4416:4718:2319:5021:5127:5229:4230:5835:2438:11
15 BZ Giżycko4:092:441:544:522:051:031:361:272:016:011:501:164:262:47
55:2557:4659:3564:4267:1168:0269:2170:2972:4773:5874:16
17:142:211:495:072:290:511:191:082:181:110:18
16Łukasz Czarnecki86:1512:5215:5117:4519:4721:4722:5625:1527:1929:5145:4851:1253:0855:1657:28
15 pplot Gołdap12:522:591:542:022:001:092:192:042:3215:575:241:562:082:12
61:3764:1966:3173:3175:3278:4380:2782:1385:0585:5786:15
4:092:422:127:002:013:111:441:462:520:520:18
17Kamil Kowalski94:3817:3221:0724:0126:0328:3330:3635:3838:0741:0851:5754:5256:5059:2362:22
2 pr Hrubieszów17:323:352:542:022:302:035:022:293:0110:492:551:582:332:59
66:0969:5876:4383:1485:0786:2188:2089:4793:0594:1494:38
3:473:496:456:311:531:141:591:273:181:090:24
18Franciszek Przybyłek98:2821:3625:1328:0630:0732:4134:2939:3642:1945:1455:5658:5460:5263:2766:25
18 pr Białystok21:363:372:532:012:341:485:072:432:5510:422:581:582:352:58
70:0274:0280:4787:0889:1390:3292:1893:4096:5298:0898:28
3:374:006:456:212:051:191:461:223:121:160:20
19Marcin Krauze100:3120:5624:2240:3142:4944:5346:1348:2350:3753:0162:3564:4766:1570:2373:14
1 BLWL Inowrocław20:563:2616:092:182:041:202:102:142:249:342:121:284:082:51
78:1681:0983:3289:2991:1992:4794:2496:0599:00100:10100:31
5:022:532:235:571:501:281:371:412:551:100:21
20Paweł Kiełkucki101:1410:3513:3218:2827:2331:3833:1635:5038:0541:2558:3865:5967:1169:1371:32
15 pplot Gołdap10:352:574:568:554:151:382:342:153:2017:137:211:122:022:19
75:4878:2480:3687:2989:3892:5594:4396:19100:05100:57101:14
4:162:362:126:532:093:171:481:363:460:520:17
21Robert Kozłowski104:538:2112:5444:2546:4248:4750:0052:1854:3156:5266:3768:4370:0874:0877:09
9 BKPanc Braniewo8:214:3331:312:172:051:132:182:132:219:452:061:254:003:01
81:5885:0687:2093:1095:0496:2398:0299:34102:40104:34104:53
4:493:082:145:501:541:191:391:323:061:540:19
22Paweł Gołębiewski107:025:238:3210:5921:0622:1823:1929:3331:5846:0257:1863:4165:1768:2371:37
OSPWL Orzysz Orzysz5:233:092:2710:071:121:016:142:2514:0411:166:231:363:063:14
78:1984:2187:3093:2594:5997:1198:49102:34105:55106:43107:02
6:426:023:095:551:342:121:383:453:210:480:19
23Paweł Brzozowski120:486:1315:4937:2738:3740:3742:0044:0847:0851:3562:0165:4267:5173:1078:07
2 pr Hrubieszów6:139:3621:381:102:001:232:083:004:2710:263:412:095:194:57
93:4696:50102:55109:11112:29113:50115:22117:07119:48120:28120:48
15:393:046:056:163:181:211:321:452:410:400:20
 
Łukasz Wronankl6:319:2511:3313:1415:0916:1819:0521:3624:1631:36--------------------
OSPWL Orzysz Orzysz6:312:542:081:411:551:092:472:312:407:20
43:3046:4449:54----------58:46-----65:1770:1571:2871:52
11:543:143:108:526:314:581:130:24
Eryk Karolaknkl14:4018:2222:5134:5836:4539:5243:5449:5556:2086:3398:0799:35105:06108:52
CSAiU Toruń14:403:424:2912:071:473:074:026:016:2530:1311:341:285:313:46
--------------------------------------------------
 
 
 
5,7 km22 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(71)2(70)3(67)4(68)5(66)6(74)7(55)8(58)9(59)10(60)11(63)12(61)13(62)14(64)
15(49)16(48)17(50)18(53)19(52)20(51)21(73)22(100)Meta
 
1Stanisław Sołowiej44:303:173:584:455:526:4412:5415:0816:4518:1419:5420:4922:1324:2925:54
WB Lublin3:170:410:471:070:526:102:141:371:291:400:551:242:161:25
31:0732:3635:0637:4939:3140:4743:4344:1744:30
5:131:292:302:431:421:162:560:340:13
2Paweł Wiliwis54:553:264:115:046:257:2517:1019:5521:4323:3425:4826:4428:1629:5131:40
11 pa Węgorzewo3:260:450:531:211:009:452:451:481:512:140:561:321:351:49
37:4140:2843:2847:3249:2350:4853:4854:3854:55
6:012:473:004:041:511:253:000:500:17
3Robert Filipek59:573:414:225:257:029:1216:1018:5820:5722:3924:4226:0728:4730:5032:37
2 psap Kazuń3:410:411:031:372:106:582:481:591:422:031:252:402:031:47
39:5941:5547:2050:4654:2155:4158:5059:3659:57
7:221:565:253:263:351:203:090:460:21
4Sylwester Ceniuk61:313:374:245:116:327:5918:1921:0922:5529:3031:2234:4836:5038:5240:31
15 BZ Giżycko3:370:470:471:211:2710:202:501:466:351:523:262:022:021:39
45:2947:0249:0254:3556:0957:2860:3661:1561:31
4:581:332:005:331:341:193:080:390:16
5Sylewster Sławeta62:533:594:355:307:068:2917:3520:4022:4628:3830:2432:1634:2736:0238:01
9 BWD Białobrzegi3:590:360:551:361:239:063:052:065:521:461:522:111:351:59
44:0145:5251:0355:2957:0458:1761:5162:3562:53
6:001:515:114:261:351:133:340:440:18
6Stanisław Stefanowicz63:023:504:405:407:158:2917:3720:2522:4829:2931:2932:4835:0436:4338:56
11 pa Węgorzewo3:500:501:001:351:149:082:482:236:412:001:192:161:392:13
45:2147:0352:1555:3557:3058:4161:5762:4463:02
6:251:425:123:201:551:113:160:470:18
7Piotr Leśniak65:266:207:398:419:5911:4020:1223:2425:0826:5330:0131:0736:3241:4243:40
1 BPanc Wesoła6:201:191:021:181:418:323:121:441:453:081:065:255:101:58
49:0650:5355:1658:3960:2261:4064:3565:1465:26
5:261:474:233:231:431:182:550:390:12
8Andrzej Otulakowski67:106:037:048:1510:0011:1118:2821:4023:2225:0327:2134:2436:0237:2239:03
11 pa Węgorzewo6:031:011:111:451:117:173:121:421:412:187:031:381:201:41
46:3248:1352:5857:5960:5962:4866:0466:5067:10
7:291:414:455:013:001:493:160:460:20
9Janusz Jagas68:413:324:375:5414:1615:2029:0731:4933:3735:5837:4338:5740:4943:0545:21
CSAiU Toruń3:321:051:178:221:0413:472:421:482:211:451:141:522:162:16
53:0555:0357:5761:3063:1264:2267:4368:2568:41
7:441:582:543:331:421:103:210:420:16
10Mariusz Kuryłowicz70:354:064:556:588:279:2718:2134:3336:2438:3140:4341:4744:0545:2147:15
1 BPanc Wesoła4:060:492:031:291:008:5416:121:512:072:121:042:181:161:54
55:1657:0560:0063:2165:0966:2469:4270:1970:35
8:011:492:553:211:481:153:180:370:16
11Marek Sudoł71:287:418:339:5711:2012:5622:3627:4429:5232:2635:2036:4539:0341:1443:05
15 BZ PK7:410:521:241:231:369:405:082:082:342:541:252:182:111:51
49:4552:0156:4463:2965:3866:5670:2171:1171:28
6:402:164:436:452:091:183:250:500:17
12Marcin Durmaj72:384:275:379:5011:2612:4321:1728:3830:5732:4836:5238:1940:2842:4544:41
15 BZ PK4:271:104:131:361:178:347:212:191:514:041:272:092:171:56
51:1453:3658:1465:2767:0968:2471:4572:2572:38
6:332:224:387:131:421:153:210:400:13
13Mariusz Famulski75:033:584:395:437:049:2017:5021:3623:5825:4727:4628:4533:0843:2045:38
15 pplot Gołdap3:580:411:041:212:168:303:462:221:491:590:594:2310:122:18
51:5053:4860:5366:0068:5270:4474:0274:4675:03
6:121:587:055:072:521:523:180:440:17
14Stanisław Wysocki76:083:154:004:446:087:0514:0817:1018:5620:5123:1830:1231:5033:1234:54
18 pr Białystok3:150:450:441:240:577:033:021:461:552:276:541:381:221:42
42:4044:1048:4168:1670:0471:1175:0675:5376:08
7:461:304:3119:351:481:073:550:470:15
15Tomasz Rakowski77:215:136:447:499:0811:2419:4223:3525:5527:5029:5931:1235:1745:2447:44
9 pr Lidz.Warm.5:131:311:051:192:168:183:532:201:552:091:134:0510:072:20
53:5355:5562:5668:0370:5772:4776:0977:0277:21
6:092:027:015:072:541:503:220:530:19
16Rafał Olkowski79:508:399:1810:1011:4112:4520:1323:4026:3028:1830:5632:3434:3744:5446:57
9 pr Lidz.Warm.8:390:390:521:311:047:283:272:501:482:381:382:0310:172:03
52:1454:3861:5171:4473:3475:1778:4179:3479:50
5:172:247:139:531:501:433:240:530:16
17Mariusz Tyburski80:133:454:406:297:5011:1218:1020:3722:3724:4426:2328:0629:3331:0032:46
2 ORel Przasnysz3:450:551:491:213:226:582:272:002:071:391:431:271:271:46
38:0540:4253:1256:5158:3559:5279:0279:5880:13
5:192:3712:303:391:441:1719:100:560:15
18Tomasz Tyszka86:1213:1714:0114:4616:1117:0724:0627:0828:5830:5233:2440:1641:5143:1044:52
18 pr Białystok13:170:440:451:250:566:593:021:501:542:326:521:351:191:42
52:3954:1158:4378:1880:0281:1285:0885:5586:12
7:471:324:3219:351:441:103:560:470:17
19Tomasz Bartosik89:025:536:539:0610:4011:4323:1926:1227:5829:5632:0133:0434:3736:3739:16
18 pr Białystok5:531:002:131:341:0311:362:531:461:582:051:031:332:002:39
46:4755:4060:5170:1975:3079:0487:3588:3589:02
7:318:535:119:285:113:348:311:000:27
20Krzysztof Cwaliński90:297:468:5611:0312:4213:4025:1628:0829:5531:4633:5034:5436:2138:1139:57
OSPWL Orzysz Orzysz7:461:102:071:390:5811:362:521:471:512:041:041:271:501:46
45:4948:3151:4355:4874:0576:1589:2290:0990:29
5:522:423:124:0518:172:1013:070:470:20
21Paweł Neskie105:334:515:427:579:4110:5431:5536:0339:1641:3653:1555:5158:3961:5464:36
1 BLWL Inowrocław4:510:512:151:441:1321:014:083:132:2011:392:362:483:152:42
72:5775:3785:2491:4694:1196:40104:04105:11105:33
8:212:409:476:222:252:297:241:070:22
22Paweł Dyczko121:306:147:458:5312:3514:0345:5750:3852:4755:5258:1460:0062:5270:0772:44
2 pr Hrubieszów6:141:311:083:421:2831:544:412:093:052:221:462:527:152:37
84:1486:50103:48110:14113:30115:26119:51121:10121:30
11:302:3616:586:263:161:564:251:190:20
 
 
 
5,5 km24 PK
L.p.Imię i nazwiskoCzas
1(52)2(51)3(71)4(68)5(67)6(69)7(66)8(65)9(64)10(59)11(60)12(63)13(61)14(58)
15(54)16(74)17(56)18(57)19(53)20(50)21(48)22(49)23(73)24(100)Meta
 
1Krzysztof Banach41:032:233:276:398:029:0610:0711:3613:2016:0617:0718:3119:2120:5322:57
9 BKPanc Braniewo2:231:043:121:231:041:011:291:442:461:011:240:501:322:04
25:0927:1428:5430:0932:0235:0137:1938:5040:1540:4941:03
2:122:051:401:151:532:592:181:311:250:340:14
2Bogdan Rycerski46:216:016:5910:1911:3212:4113:3615:0416:5719:4120:4522:2423:3825:1427:25
15 BZ Giżycko6:010:583:201:131:090:551:281:532:441:041:391:141:362:11
29:1631:5133:1135:2337:4740:2542:2343:5245:2846:0746:21
1:512:351:202:122:242:381:581:291:360:390:14
3Piotr Deptuła49:144:526:3511:1912:5115:5117:0018:5921:2224:2825:2226:3927:2829:0231:02
OSPWL Orzysz Orzysz4:521:434:441:323:001:091:592:233:060:541:170:491:342:00
33:1435:1937:0038:1640:0743:1245:2146:5648:2148:5749:14
2:122:051:411:161:513:052:091:351:250:360:17
4Władysław Świderski51:283:534:589:0110:3011:5713:0815:0017:0520:5122:0023:3324:3326:1328:38
9 BWD Białobrzegi3:531:054:031:291:271:111:522:053:461:091:331:001:402:25
31:1733:4036:4939:2341:3945:1047:2949:0050:2651:1151:28
2:392:233:092:342:163:312:191:311:260:450:17
5Andrzej Krupiński55:285:286:5311:2112:4815:1916:1418:0920:1523:3324:4627:5629:0330:2432:35
2 psap Kazuń5:281:254:281:272:310:551:552:063:181:133:101:071:212:11
35:5237:4340:5743:1145:3549:0651:2353:0254:3055:1355:28
3:171:513:142:142:243:312:171:391:280:430:15
6Mieczysław Grzeluk60:364:085:5810:3512:1713:4015:1417:2019:3923:5325:0429:2530:1633:0536:26
15 BZ Giżycko4:081:504:371:421:231:342:062:194:141:114:210:512:493:21
39:4645:0847:2249:3351:5254:3156:2858:0159:4160:1960:36
3:205:222:142:112:192:391:571:331:400:380:17
7Dariusz Kasprzyk69:393:555:179:4411:1912:3714:0816:1818:5123:1724:3827:0128:0332:1034:59
15 pplot Gołdap3:551:224:271:351:181:312:102:334:261:212:231:024:072:49
38:4442:1845:5447:5852:0258:3361:0162:5268:3769:2069:39
3:453:343:362:044:046:312:281:515:450:430:19
8Mariusz Ramotowski73:164:306:1310:3712:2613:4415:0317:0819:4724:0625:3727:5731:4235:1338:15
15 BZ Giżycko4:301:434:241:491:181:192:052:394:191:312:203:453:313:02
44:2448:3050:2452:1155:1465:1467:5170:0472:1773:0173:16
6:094:061:541:473:0310:002:372:132:130:440:15
9Tomasz Rekowski78:129:0210:2615:0616:4419:4721:0722:5325:1828:5330:0132:3034:5341:4950:23
9 bdow Białobrzegi9:021:244:401:383:031:201:462:253:351:082:292:236:568:34
53:4056:4358:2861:1264:1468:2872:2174:4677:0277:5478:12
3:173:031:452:443:024:143:532:252:160:520:18
10Robert Gawkowski79:478:4310:0415:3717:3321:0021:5023:3925:5930:4132:0134:4336:0338:2543:06
2 psap Kazuń8:431:215:331:563:270:501:492:204:421:202:421:202:224:41
52:2356:4559:0360:3563:0168:4072:4975:3978:2979:2579:47
9:174:222:181:322:265:394:092:502:500:560:22
11Dariusz Jachna80:405:046:4212:2714:3816:2719:5122:4626:1130:1332:0034:5936:1939:1242:47
20 BZ Bartoszyce5:041:385:452:111:493:242:553:254:021:472:591:202:533:35
49:0452:1554:0456:4560:1870:2773:3376:4779:1880:2280:40
6:173:111:492:413:3310:093:063:142:311:040:18
12Sławomir Łożyński85:206:208:0513:1815:3518:5520:0222:3127:2234:5836:3339:2140:3943:1047:09
2 ORel Przasnysz6:201:455:132:173:201:072:294:517:361:352:481:182:313:59
50:1555:4058:0563:4767:0975:3778:4281:3184:1085:0385:20
3:065:252:255:423:228:283:052:492:390:530:17
13Piotr Lenckowski86:253:585:338:5510:2111:2412:1913:5620:0324:0625:3433:2735:2237:2942:39
4 pchem Brodnica3:581:353:221:261:030:551:376:074:031:287:531:552:075:10
46:2054:1462:2264:0166:5873:3576:2779:1982:5786:0886:2560:03
3:417:548:081:392:576:372:522:523:383:110:17*57
14Wojciech Bańka112:454:526:1411:4414:2517:5926:0128:3332:1336:1937:4840:5542:1745:1848:42
2 pr Hrubieszów4:521:225:302:413:348:022:323:404:061:293:071:223:013:24
54:3858:0360:0162:3566:24102:56105:03107:41111:04112:24112:45
5:563:251:582:343:4936:322:072:383:231:200:21
15Zbigniew Olszewski120:226:017:4412:4214:4218:5319:4621:3823:5027:4529:1035:1236:4041:3748:13
9 pr Lidz.Warm.6:011:434:582:004:110:531:522:123:551:256:021:284:576:36
56:1660:0161:4865:2568:40103:02104:50115:43119:18120:01120:22
8:033:451:473:373:1534:221:4810:533:350:430:21
16Bogdan Zieliński120:446:588:4322:5030:1331:5933:1535:3140:2444:2245:5249:0250:2353:2056:44
11 pa Węgorzewo6:581:4514:077:231:461:162:164:533:581:303:101:212:573:24
62:3566:1168:0870:4174:27110:45113:00115:36119:10120:24120:44
5:513:361:572:333:4636:182:152:363:341:140:20
17Jarosław Szczepankowski131:444:466:2411:3413:3323:4025:1127:2130:2138:2539:4442:5444:3146:4949:53
2 psap Kazuń4:461:385:101:5910:071:312:103:008:041:193:101:372:183:04
55:3567:1369:3973:4477:32118:05124:24127:40130:03131:26131:44
5:4211:382:264:053:4840:336:193:162:231:230:18
18Zbigniew Ćwikowski153:468:1810:1728:2830:0432:1333:4336:2241:0149:3851:0460:5162:3468:5171:59
15 pplot Gołdap8:181:5918:111:362:091:302:394:398:371:269:471:436:173:08
77:2289:2591:3695:3899:34140:10146:44149:17152:05153:23153:46
5:2312:032:114:023:5640:366:342:332:481:180:23
 
Adam Kryszczaknkl4:577:0212:4014:5416:4918:3521:3727:3334:1335:5940:3741:4144:2747:26
2 ORel PK4:572:055:382:141:551:463:025:566:401:464:381:042:462:59
51:1658:1064:2366:49-------------------------126:54127:00
3:506:546:132:2660:050:06