VI Puchar Elbląga SPRINTwt. 10.09.2019 21:57
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
3Open (2)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1504405Antonowicz, JerzyMInd. Mazowsze
2349944Dominik, JoannaMUKS Siódemka Rumia
 
 
4K 10 (3)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1Zhelezova, TaisijaMInd. Kaliningrad
22118336Wiklent, MarcelinaMUKS Włóczykij Klub4524
3Klimczak, OksanaMUKS Siódemka Rumia
 
 
5K 12 (6)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
11414598Eggert, WiktoriaMUKS Włóczykij Klub4175
2842652Porzycz, MałgorzataMUKS Siódemka Rumia04252
3219180Bielecka, MartaMUKS Siódemka Rumia04398
4219181Łysoń, ŁucjaMUKS Siódemka Rumia04399
5418925Lewandowska, AntoninaMUKS Siódemka Rumia04468
6Klimczak, OlimpiaMUKS Siódemka Rumia04482
 
 
6K 14 (9)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1219565Klinkosz, RoksanaMGKS Luzino Luzino4479
2219574Okrój, DominikaMGKS Luzino Luzino4538
3219557Wiśniewska, PaulinaMGKS Luzino Luzino4539
4219567Kendzior, OliwiaMGKS Luzino Luzino
5886306Melzer, AnnaMUKS Siódemka Rumia3295
6418348Ligocka, MariaMUKS Technik Ruciana Nida
7Szandrocha, KatarzynaMSP 1 Elbląg
811111, 11111MSP 1 Elbląg
922222, 22222MSP 1 Elbląg
 
 
7K 16 (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1895251Pupiec, AgataMUKS Siódemka Rumia03391
 
 
8K 18 (3)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
18650814Melzer, ZofiaMUKS Siódemka Rumia02114
21406683Jarovaja, ElenaMUKS Azymut 45 Gdynia4543
3418349Ligocka, MałgorzataMUKS Technik Ruciana Nida03983
 
 
10K 21 (12)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
17300007Galitsyna, EkaterinaMKSO Korshunyata Kaliningrad
28656000Nakonechnaya, MariyaMHiisirasti Kaliningrad
38160987Ciarkowska, MagdalenaM15BZ Giżycko3909
4412214Klunder, JoannaMInd. Elbląg
5886308Konkol-Klimczak, WiolettaMUKS Siódemka Rumia01990
61394413Borychowska, MarlenaMMKS Paulinum Jelenia Góra00167
7Zhelezova, EkaterinaMInd. Kaliningrad
88240668Górnicka-Antonowicz, AnnaMInd. Mazowsze00091
92300125Sevbo, DariaMUKS Azymut 45 Gdynia4767
109140974Dettlaff, AnnaMUKS Włóczykij Klub3872
118636995Bączek, MałgorzataMWKS WAWEL Kraków04014
12Hutnik, AnnaM1 Brygada Log WP
 
 
11K 35/40 (10)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1882701Michałowska, AgataMInd. Ostróda
21452721Nikonowicz, EwaM15BZ Giżycko
31452725Dzika, NataliaM15BZ Giżycko
42108828Różycka-Pustkowska, BasiaMTczewskie SRS Tczew
57121278Śliwczyńska, IlonaMTeam 360 Warszawa02347
67191901Porzycz, AgnieszkaMUKS Siódemka Rumia01626
72120346Margol-Szuwara, AgnieszkaM1 bdm WP
8Kozińska, AnnaM1 Brygada Log WP
9Byłeń, MałgorzataM1 Brygada Log WP
107208171Krzyminiewska, MagdalenaMUKS Dębołęka Dębołęka
 
 
12K 45/50 (6)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
12024949Temnikova, OlgaMPrincip Kaliningrad
21390881Nowicka-Bielecka, KorneliaMUKS Siódemka Rumia02729
32800035Lanchenkova, TatianaMOK Kaliningrad Kaliningrad
41302001Naugolnova, OlgaMOK Kaliningrad Kaliningrad
5Lemańczyk, AleksandraMInd. Gdańsk
6222887Pilarczyk-PupiecMUKS Siódemka Rumia
 
 
13K 55/60+ (7)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1889676Lewoń, EwaMUMKS ORKAN Ostróda00129
2413394Łuńska, ReginaMUMKS ORKAN Ostróda00133
38664837Mikielska, DanutaMUMKS ORKAN Ostróda00138
42300428Chernysheva, TatianaMOK Kaliningrad Kaliningrad
52055106Semushina, GalinaMOK Kaliningrad Kaliningrad
68652965Lazareva, NataliaMUKS Azymut 45 Gdynia3899
71423675Popkova, SvetlanaMOK Svetlogorsk Svetlogorsk
 
 
14M 10N (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1418344Bączek, JędrzejMUKS Technik Ruciana Nida
 
 
15M 10 (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1Lemańczyk, WitoldMInd. Gdańsk
 
 
16M 12 (3)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
17777772Motała, PiotrMUKS Siódemka Rumia4552
22118333Gniewkowski, KrzysztofMUKS Włóczykij Klub4525
32118335Rzoska, JakubMUKS Włóczykij Klub4545
 
 
17M 14 (5)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
11401458Kujda, TymoteuszMSP Osielsko Osielsko
2412196Modzelewski, MikołajMUKS Siódemka Rumia03840
3Pryłowski, KacperMSP 1 Elbląg
411111, 11111MSP 1 Elbląg
522222, 22222MSP 1 Elbląg
 
 
18M 16 (4)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
17204093Banach, PiotrMUMKS ORKAN Ostróda02846
2895238Bielecki, MichałMUKS Siódemka Rumia2855
38636188Antonowicz, JanMUNTS Warszawa02385
4Pełszyński, SzymonMInd. Ełk
 
 
21M 21 (13)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
111408323Czernow, SergejMInd. Kaliningrad
27200100Galitsyn, AleksandrMKSO Korshunyata Kaliningrad
37208170Krzyminiewski, MarekMUKS Dębołęka Dębołęka
47205882Balmowski, RadosławM2 Pułk Inż. Inowrocław
58150191Nakonechnyi, DmitriiMHiisirasti Kaliningrad
61408379Jarovoy, SergeiMUKS Azymut 45 Gdynia4766
78007395Kremski, RadosławMInd. Elbląg
8Szczygielski, JakubM1 Brygada Log WP
9Szczęśniak, PatrykM1 Brygada Log WP
10Purol, MarcinM1 Brygada Log WP
111426890Batug, PawełM3 batalion inż. Nisko
121452718Grabowski, BoguszM15 BZ WP
131806198Golarz, TomaszM2 pułk inż. Inow WP
 
 
22M 35/40 (23)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1Pomianek, MateuszMCharty P.Piskiej Iznota
21452722Ramotowski, MariuszM15BZ Giżycko
31452715Durmaj, MarcinM15BZ Giżycko
41404546Karachev, AleksandrMOK Kaliningrad Kaliningrad
52102831Pustkowski, WojtekMTczewskie SRS Tczew
61401466Kujda, ArkadiuszM1 Brygada Log WP03987
78007398Ciszkowski, JacekM15 pplot WP
81394441Frątczak, SławomirMGKS Luzino Luzino4370
9Zhelezov, RomanMInd. Kaliningrad
101411428Mataczyński, MarcinM2 Pułk Inż. Inowrocław
111419987Wdowczyk, PiotrMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4186
121418721Jankowski, PawełMbdow MW Wejherowo
13Paruszewski, MarekMInd. Gdańsk3905
149870220Fankidejski, ArturMUKS Włóczykij Klub3873
152118334Wiklent, DariuszMUKS Włóczykij Klub
1692101596Pańkowski, MateuszMUKS Technik Ruciana Nida03160
17418350Ligocki, MaciejMUKS Technik Ruciana Nida03984
181407623Kaczyński, PiotrMPKO Harpagan Gdańsk
19Kalata, MariuszM1 Brygada Log WP
20Jarzembowski, SławomirM1 Brygada Log WP
21Szczypek, SławomirM1 Brygada Log WP
221401464Bzdawski, MaciejMASzWojennej Warszawa
237200055Wojciechowski, KrzysztofMSKARMAT Toruń
 
 
23M 45/50 (10)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
18061271Rycerski, BogdanM15BZ Giżycko01302
2Mazur, JarosławMInd. Elbląg
37208173Krzyminiewski, SławomirMUKS Dębołęka Dębołęka
41419983Grajek, GrzegorzM2 Pułk Inż. Inowrocław
58007393Kasprzyk, DariuszM15 pplot WP
68007387Bączek, DariuszMUKS Technik Ruciana Nida04013
7Ługom, AndrzejM1 Brygada Log WP
8418923Pupiec, MariuszMUKS Siódemka Rumia
9Bielecki, TadeuszMUKS Siódemka Rumia
10Pełszyński, MariuszM15BZ/EŁK WP
 
 
24M 55/60 (8)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1346001Kłos, JózefMAzymut Pabianice Pabianice00682
27201637Krylov, BorisMPrincip Kaliningrad
38655943Lech, BogdanMUMKS ORKAN Ostróda00789
48664836Mikielski, MarekMUMKS ORKAN Ostróda00136
57204934Steinke, WiesławMSKARMAT Toruń
68000569Klawczyński, ZbigniewMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3895
7430901Fijor, WaldemarMSKARMAT Toruń
82138696Chugunov, VovaMPrincip Kaliningrad
 
 
25M 65/70 (6)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1888963Miszewski, RomualdMInd. Pomorskie00142
2413376Bohaczek, JanuszMUMKS ORKAN Ostróda00135
3413395Łuński, ZbigniewMUMKS ORKAN Ostróda00132
42114920Woźniak, HenrykMUMKS ORKAN Ostróda00131
51394482Świerczyński, BogdanMModrzew Skwierzyna00885
68651327Szczepański, MarekMUKS Technik Ruciana Nida02509
 
 
27WTZ (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1Drużyna, WTZMWTZ Elbląg
 
 
28M LP (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
18661795Fałkowski, ZbigniewMNadl. Osie Osie
 
 
3010 R (4)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
12111090Kujda, RemigiuszMSP Osielsko Osielsko
2Zhelezova, EsenijaMInd. Kaliningrad
32118332Wiklent, AgataMUKS Włóczykij Klub
4219178Dominik, OlekMUKS Siódemka Rumia