VI PUCHAR ELBLĄGA 14-15.09.2019r.KOPIAwt. 10.09.2019 21:54
Zgłoszenia kategoriami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
2 K 10N (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
11413975Wejtko, PaulaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn
 
 
3Open (3)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1504405Antonowicz, JerzyMInd. Mazowsze
2DRUŻYNA, OSWMOSW Kamionek Wielki
3349944Dominik, JoannaMUKS Siódemka Rumia
 
 
4K 10 (6)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1Zhelezova, TaisijaMInd. Kaliningrad
22118336Wiklent, MarcelinaMUKS Włóczykij Klub4524
3332183Rombel, GabrielaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4502
4332184Marciniak, KlaudiaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4505
58062064Szafarewicz, KatarzynaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4179
6Klimczak, OksanaMUKS Siódemka Rumia
 
 
5K 12 (8)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
11414598Eggert, WiktoriaMUKS Włóczykij Klub4175
2332185Rożniata, DominikaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4508
38001096Wejtko, DianaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3360
4842652Porzycz, MałgorzataMUKS Siódemka Rumia04252
5219180Bielecka, MartaMUKS Siódemka Rumia04398
6219181Łysoń, ŁucjaMUKS Siódemka Rumia04399
7418925Lewandowska, AntaninaMUKS Siódemka Rumia04468
8Klimczak, OlimpiaMUKS Siódemka Rumia04482
 
 
6K 14 (10)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1219565Klinkosz, RoksanaMGKS Luzino Luzino4479
2219574Okrój, DominikaMGKS Luzino Luzino4538
3219557Wiśniewska, PaulinaMGKS Luzino Luzino4539
4219567Kendzior, OliwiaMGKS Luzino Luzino
5886306Melzer, AnnaMUKS Siódemka Rumia3295
69201831Nowak, AnnaMUKS Azymut 45 Gdynia2858
72103943Rygielska, KingaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4506
81422448Kędzior, AlicjaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3563
98051213Muller, IgaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn2764
10418348Ligocka, MariaMUKS Technik Ruciana Nida
 
 
7K 16 (5)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
19201839Pesta, AnnaMUKS Azymut 45 Gdynia2741
28653296Perfikowska, HannaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3363
38667680Cepurdej, KatarzynaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4183
48667603Cepurdej, NinaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4182
5895251Pupiec, AgataMUKS Siódemka Rumia03391
 
 
8K 18 (6)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
18650814Melzer, ZofiaMUKS Siódemka Rumia02114
21406683Jarovaja, ElenaMUKS Azymut 45 Gdynia4543
39201835Gniewkowska, JuliaMUKS Azymut 45 Gdynia3517
42067687Pudlis, NataliaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn2623
5332188Deyna, NataliaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn2622
6418349Ligocka, MałgorzataMUKS Technik Ruciana Nida03983
 
 
10K 21 (12)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
17300007Galitsyna, EkaterinaMKSO Korshunyata Kaliningrad
28656000Nakonechnaya, MariyaMHiisirasti Kaliningrad
38160987Ciarkowska, MagdalenaM15BZ Giżycko3909
4412214Klunder, JoannaMInd. Elbląg
5886308Konkol-Klimczak, WiolettaMUKS Siódemka Rumia01990
61394413Borychowska, MarlenaMMKS Paulinum Jelenia Góra00167
7Zhelezova, EkaterinaMInd. Kaliningrad
88240668Górnicka-Antonowicz, AnnaMInd. Mazowsze00091
92300125Sevbo, DariaMUKS Azymut 45 Gdynia4767
109140974Dettlaff, AnnaMUKS Włóczykij Klub3872
118636995Bączek, MałgorzataMWKS Wawel Kraków04014
12Hutnik, AnnaM1 Brygada Log WP
 
 
11K 35/40 (14)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1882701Michałowska, AgataMInd. Ostróda
21452721Nikonowicz, EwaM15BZ Giżycko
31452725Dzika, NataliaM15BZ Giżycko
42108828Różycka-Pustkowska, BasiaMTczewskie SRS Tczew
57121278Śliwczyńska, IlonaMTeam 360 Warszawa02347
67191901Porzycz, AgnieszkaMUKS Siódemka Rumia01626
72120346Margol-Szuwara, AgnieszkaM1 bdm WP
8332189Rasczupkina, NinaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4181
91413980Pabian, PatrycjaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4188
101408883Kędzior, KatarzynaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4177
118000574Roszak, MajaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4192
128090574Perfikowska, AleksandraMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4191
13Kozińska, AnnaM1 Brygada Log WP
14Byłeń, MałgorzataM1 Brygada Log WP
 
 
12K 45/50 (10)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
12024949Temnikova, OlgaMPrincip Kaliningrad
2Lemańczyk, AleksandraMInd. Gdańsk
31390881Nowicka-Bielecka, KorneliaMUKS Siódemka Rumia02729
49201836Nowak, BeataMUKS Azymut 45 Gdynia144
5887217Breska, EwelinaMUKS Azymut 45 Gdynia
67130303Witkowska, IzabelaMUKS Azymut 45 Gdynia238
71419859Ziarek, JoannaMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4549
82800035Lanchenkova, TatianaMOK Kaliningrad Kaliningrad
91302001Naugolnova, OlgaMOK Kaliningrad Kaliningrad
10222887Pilarczyk-Pupiec, AgnieszkaMUKS Siódemka Rumia
 
 
13K 55/60+ (7)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1889676Lewoń, EwaMUMKS ORKAN Ostróda00129
2413394Łuńska, ReginaMUMKS ORKAN Ostróda00133
38664837Mikielska, DanutaMUMKS ORKAN Ostróda00138
42300428Chernysheva, TatianaMOK Kaliningrad Kaliningrad
52055106Semushina, GalinaMOK Kaliningrad Kaliningrad
68652965Lazareva, NataliaMUKS Azymut 45 Gdynia3899
71423675Popkova, SvetlanaMOK Svetlogorsk Svetlogorsk
 
 
14M 10N (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1418344Bączek, JędrzejMUKS Technik Ruciana Nida
 
 
15M 10 (6)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1Lemańczyk, WitoldMInd. Gdańsk
2332172Jędras, JakubMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4509
3332174Misiewicz, JakubMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4503
4332175Rożniata, TymoteuszMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4500
52103949Droń, WojciechMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4510
68201403Pękal, PawełMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4444
 
 
16M 12 (11)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
17777772Motała, PiotrMUKS Siódemka Rumia4552
22118333Gniewkowski, KrzysztofMUKS Włóczykij Klub4525
32118335Rzoska, JakubMUKS Włóczykij Klub4545
42111030Joniec, HubertMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3917
52133398Kisłowski, MarekMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3754
62127780Grajewski, JakubMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3915
78070528Droń, WiktorMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3784
88000578Zaremba, AdamMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3567
98271107Perfikowski, PawełMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3568
108664842Pękal, MikołajMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3569
118666001Rygielski, WiktorMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3570
 
 
17M 14 (5)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
11401458Kujda, TymoteuszMSP Osielsko Osielsko
2887218Breska, WiktorMUKS Azymut 45 Gdynia4125
38666003Cepurdej, WładysławMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4184
41419855Chmielowski, BartoszMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3918
5412196Modzelewski, MikołajMUKS Siódemka Rumia03840
 
 
18M 16 (8)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
17204093Banach, PiotrMUMKS ORKAN Ostróda02846
2895238Bielecki, MichałMUKS Siódemka Rumia2855
38636188Antonowicz, JanMUNTS Warszawa02385
48656096Nowak, GrzegorzMUKS Azymut 45 Gdynia2370
51413972Wilk, WiktorMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3362
68040409Muller, WiktorMUMKS Kwidzyn Kwidzyn2578
71419858Serzhanow, KiryllMUMKS Kwidzyn Kwidzyn2877
8Pełszyński, SzymonMInd. EŁK
 
 
19M 18 (3)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
18656099Porzycz, GrzegorzMUKS Azymut 45 Gdynia2371
28656098Pesta, PiotrMUKS Azymut 45 Gdynia2742
38000579Gąsior, RafałMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3361
 
 
20M 20 (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1418395Reniecki, FranciszekMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3566
 
 
21M 21 (15)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
111408323Czernow, SergejMInd. Kaliningrad
27200100Galitsyn, AleksandrMKSO Korshunyata Kaliningrad
37208170Krzyminiewski, MarekMUKS Dębołęka Dębołęka
48150191Nakonechnyi, DmitriiMHiisirasti Kaliningrad
51408379Jarovoy, SergeiMUKS Azymut 45 Gdynia4766
68007395Kremski, RadosławMInd. Elbląg
71170893Torchała, MariuszMUMKS Kwidzyn Kwidzyn2625
87205970Kosowski, PawełMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4178
97737737Spadik, MateuszMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4504
10Szczygielski, JakubM1 Brygada Log WP
11Szcześniak, PatrykM1 Brygada Log WP
12Purol, MarcinM1 Brygada Log WP
131426890Batug, PawełM3 batalion inż. Nisko
141452718Grabowski, BoguszM15 BZ WP
151806198Golarz, TomaszM2 pułk inż. Inow WP
 
 
22M 35/40 (31)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1Pomianek, MateuszMCharty P.Piskiej Iznota
21452722Ramotowski, MariuszM15BZ Giżycko
31452715Durmaj, MarcinM15BZ Giżycko
41404546Karachev, AleksandrMOK Kaliningrad Kaliningrad
57205882Balmowski, RadosławM2 Pułk Inż. Inowrocław
62102831Pustkowski, WojtekMTczewskie SRS Tczew
71401466Kujda, ArkadiuszM1 Brygada Log WP03987
88007398Ciszkowski, JacekM15 pplot WP
91394441Frątczak, SławomirMGKS Luzino Luzino4370
10Zhelezov, RomanMInd. Kaliningrad
111411428Mataczyński, MarcinM2 Pułk Inż. Inowrocław
121419987Wdowczyk, PiotrMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4186
131418721Jankowski, PawełMbdow MW Wejherowo
148270379Ciećwierz, SławomirMUKS Azymut 45 Gdynia4338
158100276Nowak, JacekMUKS Azymut 45 Gdynia143
16Paruszewski, MarekMInd. Gdańsk3905
179870220Fankidejski, ArturMUKS Włóczykij Klub3873
182118334Wiklent, DariuszMUKS Włóczykij Klub
192067686Jędras, PrzemysławMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3694
202103956Wejtko, MichałMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3916
212077834Perfikowski, PiotrMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4190
222133395Droń, GrzegorzMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4351
232103961Serocki, WojciechMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3695
249101596Pańkowski, MateuszMUKS Technik Ruciana Nida03160
25418350Ligocki, MaciejMUKS Technik Ruciana Nida03984
261407623Kaczyński, PiotrMPKO Harpagan Gdańsk04349
27Kalata, MariuszM1 Brygada Log WP
28Jarzembowski, SławomirM1 Brygada Log WP
29Szczypek, SławomirM1 Brygada Log WP
301401464Bzdawski, MaciejMASzWojennej Warszawa
317200055Wojciechowski, KrzysztofMSKARMAT Toruń
 
 
23M 45/50 (17)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
18061271Rycerski, BogdanM15BZ Giżycko01302
2Mazur, JarosławMInd. Elbląg
37208173Krzyminiewski, SławomirMUKS Dębołęka Dębołęka
4Lemańczyk, DariuszMInd. Gdańsk
51419983Grajek, GrzegorzM2 Pułk Inż. Inowrocław
67005151Witkowski, AdamMUKS Azymut 45 Gdynia158
7500663Pesta, AdamMUKS Azymut 45 Gdynia2857
88007393Kasprzyk, DariuszM15 pplot WP
92111028Gostkiewicz, MaciejMUMKS Kwidzyn Kwidzyn2883
108230568Muller, TomaszMUMKS Kwidzyn Kwidzyn2577
118007387Bączek, DariuszMUKS Technik Ruciana Nida04013
129201530Bączek, JanuszMUKS Technik Ruciana Nida04435
13Ługom, AndrzejM1 Brygada Log WP
149101165Porzycz, JanuszMUKS Siódemka Rumia
15418923Pupiec, MariuszMUKS Siódemka Rumia
16Bielecki, TadeuszMUKS Siódemka Rumia
17Pełszyński, MariuszM15 BZ/EŁK WP
 
 
24M 55/60 (12)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1346001Kłos, JózefMAzymut Pabianice Pabianice00682
27201637Krylov, BorisMPrincip Kaliningrad
38655943Lech, BogdanMUMKS ORKAN Ostróda00789
4413396Lewoń, BogdanMUMKS ORKAN Ostróda00130
58664836Mikielski, MarekMUMKS ORKAN Ostróda00136
68656100Porzycz, JerzyMUKS Azymut 45 Gdynia158
78000569Klawczyński, ZbigniewMUMKS Kwidzyn Kwidzyn3895
82013118Cepurdej, AleksandrMUMKS Kwidzyn Kwidzyn4180
98000573Mądrzyński, ZbigniewMUMKS Kwidzyn Kwidzyn2885
107204088Bączek, ZbigniewMUKS Technik Ruciana Nida
11430901Fijor, WaldemarMSKARMAT Toruń
122138696Chugunov, VovaMPrincip Kaliningrad
 
 
25M 65/70 (7)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1888963Miszewski, RomualdMInd. Pomorskie00142
2413376Bohaczek, JanuszMUMKS ORKAN Ostróda00135
3413395Łuński, ZbigniewMUMKS ORKAN Ostróda00132
4413388Wojtyła, JerzyMUMKS ORKAN Ostróda01287
52114920Woźniak, HenrykMUMKS ORKAN Ostróda00131
61394482Świerczyński, BogdanMModrzew Skwierzyna00885
78651327Szczepański, MarekMUKS Technik Ruciana Nida02509
 
 
26M 75+ (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1412004Pokora, EdwardMUMKS Kwidzyn Kwidzyn1503
 
 
28M LP (1)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
18661795Fałkowski, ZbigniewMNadl. Osie Osie
 
 
3010 R (5)
NrNrStartowyNumer karty SIImię i nazwiskoPłećKlubStartNr PZOS
1Siemież, PiotrMInd. Elbląg
22111090Kujda, RemigiuszMSP Osielsko Osielsko
3Zhelezova, EsenijaMInd. Kaliningrad
42118332Wiklent, AgataMUKS Włóczykij Klub
5219178Dominik, OlekMUKS Siódemka Rumia