X GP Elbląga R 9 ZSo 2019-06-08 18:32
Wynikistworzony przez OEScore © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
RODZINNA (5)8 PK 70 Pkt20:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1Bartosz Marek BORKOWSCYIndywidualnie Elbląg7013:42+2090
2Rodzina RÓŻALSCYIndywidualnie Elbląg5020:07-248
3Wioletta Aleksan SZULACZUKIndywidualnie Elbląg6524:36-1748
4rodzina WąsiccyIndywidualnie Elbląg4520:01-243
5Nadia,Ola,Paweł MILEWSCYIndywidualnie Elbląg4021:10-238
 
 
 
SP 1 Ch (2)8 PK 70 Pkt20:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1Kamil RÓŻALSKISP 15 Elbląg4520:49-243
2Jakub SIELSKISP 14 Elbląg4521:47-243
 
 
 
SP 2 Ch (8)12 PK 120 Pkt30:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1Mateusz GRZYBOSW Kamionek Wielki12019:42+40160
2Dawid HRYNIEWICZOSW Kamionek Wielki12019:46+40160
3Daniel WYPIJOSW Kamionek Wielki12019:53+40160
4Adrian ZIĘTEKOSW Kamionek Wielki12020:53+35155
5Kacper NIEZGÓDKAOSW Kamionek Wielki12020:59+35155
6Bartosz GAWŁOWSKIOSW Kamionek Wielki12021:18+30150
7Krzysztof BRZOZOŃOSW Kamionek Wielki12021:48+30150
8ADAM KONECKIGIM 3 Elbląg12027:01+3123
 
 
 
SP 2 Dz (3)12 PK 120 Pkt30:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1Gabriela SZCZEPANIKGIM 3 Elbląg9527:0895
2Karolina DEPTUŁAGIM 3 Elbląg9529:1495
3Aleksandra STRZELECKAGIM 3 Elbląg9029:5090
 
 
 
Sz PP Dz (1)15 PK 150 Pkt35:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1Julia TYPAŃSKAIndywidualnie Elbląg10034:37100
 
 
 
M 35 (3)22 PK 330 Pkt50:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1Przemysław PROKOPIUKIndywidualnie Ostróda33035:06+60390
2Łukasz KUCIŃSKIIndywidualnie Elbląg20053:02-15185
3Rafał OLESIŃSKIORel Przasnysz25581:35-10150
 
 
 
M 35 + (11)22 PK 330 Pkt50:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1Piotr ŚWIATKOWSKIIndywidualnie Elbląg33026:21+105435
2Bogdan RYCERSKI15 BZ Giżycko33029:40+90420
3Jarosław MAZURIndywidualnie Elbląg33031:48+80410
4Tomasz REKOWSKIWP Polska33051:29-5325
5Andrzej PATREJKOWP Polska31046:05310
6Mariusz TYBURSKIORel Przasnysz30048:44300
7Janusz ŁAZARSKIORel Przasnysz27550:50-5270
8Mirosław SOKOŁOWSKIWP Polska25547:45255
9Andrzej KOWALSKIIndywidualnie Elbląg24548:32245
10Mateusz GAGJEWOSW Kamionek Wielki12020:49120
11Roman TYPAŃSKIWP Polska53:015
 
 
 
K 35 (4)19 PK 260 Pkt40:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1Natalia DZIKA15 BZ Giżycko22039:05220
2Magdalena CIARKOWSKA15 BZ Giżycko18036:27180
3Marta KOZŁOWSKAORel Przasnysz23552:36-82153
4Katarzyna KACZYŃSKAORel Przasnysz15562:27-4370
 
 
 
K 35 + (4)19 PK 260 Pkt40:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1Magdalena ORZECHOWSKAIndywidualnie Elbląg22041:12-2218
2Monika TYPAŃSKAIndywidualnie Elbląg22543:13-7218
3Sylwia WRÓBLEWSKAWP Polska21540:10-2213
4Agata MICHAŁOWSKAIndywidualnie Ostróda13542:19-7128
 
 
 
OPEN (2)8 PK 70 Pkt20:00
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubPktCzasKaraXtraWynik
1MAJA Ciarkowska15 BZ Giżycko5055:04-3713
2Katarzyna Dzika15 BZ Giżycko5055:06-3713