GOŁDAP 5 czerwca 2019śr. 05.06.2019 19:53
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
M 21 (13)6,4 km21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(53)3(51)4(49)5(48)6(46)7(45)8(40)9(39)10(44)11(35)12(36)13(42)14(60)
15(57)16(55)17(59)18(61)19(37)20(38)21(100)Meta
 
1PROKOPIUK, Przemysław57:373:426:049:1510:1413:0015:1117:3023:3325:2528:5333:3035:4537:4542:15
5 krr Olsztyn3:422:223:110:592:462:112:196:031:523:284:372:152:004:30
43:5245:5248:4550:4754:1356:2057:2257:37
1:372:002:532:023:262:071:020:15
2KREMSKI, Radosław1:07:344:136:5311:4713:2716:3818:4621:2725:1628:2832:5437:1239:1641:0845:35
2.dplot Gołdap4:132:404:541:403:112:082:413:493:124:264:182:041:524:27
48:3555:1158:161:00:331:03:451:06:081:07:171:07:34
3:006:363:052:173:122:231:090:17
3KAZIMIEROWSKI, Kamil1:28:235:247:3310:2212:0616:2218:5921:2026:2627:3333:1739:3741:5644:0349:55
2.dplot Gołdap5:242:092:491:444:162:372:215:061:075:446:202:192:075:52
53:021:00:271:03:231:17:101:25:241:27:211:28:091:28:23
3:077:252:5613:478:141:570:480:14
4BAĆKUN, Łukasz1:31:3510:1024:1227:3129:1135:0943:0345:3149:1952:3457:001:01:161:03:231:05:161:09:36
sztab/bdow Gołdap10:1014:023:191:405:587:542:283:483:154:264:162:071:534:20
1:12:491:19:181:22:251:24:341:27:501:30:111:31:181:31:35
3:136:293:072:093:162:211:070:17
5SZAFRAŃSKI, Tomasz1:39:4613:4916:1719:4523:4228:4934:0536:5145:0047:5156:461:04:291:06:191:08:151:12:44
26 WOG Zegrze13:492:283:283:575:075:162:468:092:518:557:431:501:564:29
1:15:441:18:181:22:321:25:071:30:341:38:271:39:271:39:46
3:002:344:142:355:277:531:000:19
6ANGIELCZYK, Michał1:43:354:417:1812:0315:0918:1820:5123:5229:1138:3844:4049:2151:1853:5059:38
sztab/bdow Gołdap4:412:374:453:063:092:333:015:199:276:024:411:572:325:48
1:07:021:12:541:16:591:20:101:38:501:41:451:43:141:43:35
7:245:524:053:1118:402:551:290:21
7MISTERA, Mateusz1:43:517:1610:3913:3515:0819:3422:0924:2829:5734:0442:3348:4350:271:10:161:18:39
25 WOG Białystok7:163:232:561:334:262:352:195:294:078:296:101:4419:498:23
1:21:411:28:221:31:301:33:371:36:481:42:141:43:291:43:51
3:026:413:082:073:115:261:150:22
8KOŁODZIEJ, Marek1:49:395:268:5214:5016:3222:5326:4330:1335:3543:3050:1655:5159:231:02:351:10:53
1.dplot Gołdap5:263:265:581:426:213:503:305:227:556:465:353:323:128:18
1:13:201:18:581:24:111:29:061:44:481:48:031:49:231:49:39
2:275:385:134:5515:423:151:200:16
9SIDORUK, Łukasz1:58:397:5511:2316:5019:1626:1430:0133:4043:1752:2859:291:04:551:08:151:11:301:19:48
1.dplot Gołdap7:553:285:272:266:583:473:399:379:117:015:263:203:158:18
1:22:131:27:431:33:141:37:521:53:431:57:051:58:231:58:39
2:255:305:314:3815:513:221:180:16
10GUCIEWSKI, Łukasz2:01:3411:0614:2919:4622:2029:1933:0536:3646:1055:491:02:271:07:421:11:331:14:421:22:39
26 WOG Zegrze11:063:235:172:346:593:463:319:349:396:385:153:513:097:57
1:25:261:30:491:36:211:41:141:56:071:59:542:01:152:01:34
2:475:235:324:5314:533:471:210:19
11SUCHY, Jacek2:04:3720:1724:0029:5331:3437:4541:3144:5850:2959:361:05:371:10:161:12:271:14:591:20:42
3.dplot Gołdap20:173:435:531:416:113:463:275:319:076:014:392:112:325:43
1:28:001:34:031:38:101:41:171:59:142:03:002:04:132:04:37
7:186:034:073:0717:573:461:130:24
12PROKOPIUK, Jakub2:07:4723:3026:5532:4434:2840:5244:4748:0653:381:01:401:08:221:13:291:17:201:20:391:28:26
25 WOG Białystok23:303:255:491:446:243:553:195:328:026:425:073:513:197:47
1:31:161:36:471:42:171:47:172:02:122:05:582:07:222:07:47
2:505:315:305:0014:553:461:240:25
13KUŁAK, Mateusz2:12:2213:0020:0827:4531:4438:2241:2644:5353:2856:401:07:181:19:551:22:401:26:341:36:27
3.dplot Gołdap13:007:087:373:596:383:043:278:353:1210:3812:372:453:549:53
1:38:311:45:491:55:422:00:442:06:032:09:402:11:382:12:22
2:047:189:535:025:193:371:580:44
 
 
 
M 35 (11)5,5 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(56)3(43)4(51)5(49)6(48)7(45)8(39)9(36)10(41)11(42)12(52)13(53)14(34)
15(59)16(50)17(54)18(37)19(38)20(100)Meta
 
1SZLASZYŃSKI, Przemysław1:04:514:445:398:0522:1923:1228:4532:3140:5943:4546:1948:5649:5750:5352:57
sztab/bdow Gołdap4:440:552:2614:140:535:333:468:282:462:342:371:010:562:04
55:5358:151:01:031:02:101:03:431:04:341:04:51
2:562:222:481:071:330:510:17
2KIEŁKUCKI, Paweł1:09:074:225:318:4311:1213:0319:0425:4731:3235:5738:5346:1047:1948:1551:11
sztab/bdow Gołdap4:221:093:122:291:516:016:435:454:252:567:171:090:562:56
56:071:00:531:04:361:05:311:07:541:08:511:09:07
4:564:463:430:552:230:570:16
3KWIATKOWSKI, Krystian1:09:1015:0016:0619:2021:1722:3126:2530:5236:5244:4347:3749:0650:1951:2954:14
26 WOG Zegrze15:001:063:141:571:143:544:276:007:512:541:291:131:102:45
58:051:01:311:04:411:05:461:07:391:08:541:09:10
3:513:263:101:051:531:150:16
4CZARNECKI, Łukasz1:10:034:336:019:4012:2114:1118:3022:2228:1332:1234:5837:0538:3140:2443:51
1.dplot Gołdap4:331:283:392:411:504:193:525:513:592:462:071:261:533:27
48:3752:141:02:401:03:421:08:321:09:451:10:03
4:463:3710:261:024:501:130:18
5RĄPAŁA, Wiktor1:12:446:398:3711:4914:2815:5822:1127:3334:4739:0642:0649:1950:3251:3854:37
24 WOG Giżycko6:391:583:122:391:306:135:227:144:193:007:131:131:062:59
59:161:04:051:07:521:08:521:11:151:12:241:12:44
4:394:493:471:002:231:090:20
6HARASIMOWICZ, Rafał1:15:079:3611:3314:4617:1319:0625:1331:4537:3342:0344:5552:1553:2454:2157:14
1.dplot Gołdap9:361:573:132:271:536:076:325:484:302:527:201:090:572:53
1:02:101:06:581:10:381:11:331:13:571:14:501:15:07
4:564:483:400:552:240:530:17
7SZTABIŃSKI, Paweł1:28:2410:5012:4516:5018:5623:4229:0033:3839:0643:5157:381:03:121:05:341:06:261:09:17
blog Gołdap10:501:554:052:064:465:184:385:284:4513:475:342:220:522:51
1:13:531:18:131:22:211:23:231:26:581:28:011:28:24
4:364:204:081:023:351:030:23
8DOBKOWSKI, Jarosław1:28:316:067:2911:0517:4619:1226:3833:0440:1356:3659:461:01:021:05:111:06:071:08:56
25 WOG Białystok6:061:233:366:411:267:266:267:0916:233:101:164:090:562:49
1:15:471:19:121:23:391:24:321:26:581:28:081:28:311:03:33
6:513:254:270:532:261:100:23*53
9KLIMEK, Dariusz2:10:1018:2420:4424:5628:0130:4438:0446:331:09:331:16:091:21:411:23:361:26:441:28:521:33:55
26 WOG Zegrze18:242:204:123:052:437:208:2923:006:365:321:553:082:085:03
1:42:531:53:142:01:472:03:092:07:512:09:452:10:10
8:5810:218:331:224:421:540:25
10DEREŃ, Radosław2:16:0922:4926:4130:4533:5236:4044:0652:231:15:301:22:061:27:451:29:441:32:431:34:491:40:01
25 WOG Białystok22:493:524:043:072:487:268:1723:076:365:391:592:592:065:12
1:49:051:59:192:07:432:09:052:14:082:15:452:16:09
9:0410:148:241:225:031:370:24
 
OLESZKIEWICZ, Piotrnkl12:1313:1316:2918:1819:2923:2029:49----------44:5046:1650:0351:0553:57
blog Gołdap12:131:003:161:491:113:516:2915:011:263:471:022:52
1:00:391:04:07--------------------1:06:5225:26
6:423:282:45*47
 
 
 
M 40 (13)5,3 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(43)3(44)4(35)5(36)6(41)7(39)8(40)9(45)10(47)11(49)12(56)13(55)14(60)
15(50)16(54)17(38)18(100)Meta
 
1KASPRZYK, Dariusz1:06:133:078:389:4614:3019:2222:1726:3528:5335:3037:4544:5449:1652:3755:50
2.dplot Gołdap3:075:311:084:444:522:554:182:186:372:157:094:223:213:13
58:291:02:121:04:531:05:561:06:13
2:393:432:411:030:17
2POREDA, Tomasz1:09:203:017:499:0513:1515:3717:4421:3523:3828:5932:3438:0142:4744:201:00:31
sztab/bdow PK3:014:481:164:102:222:073:512:035:213:355:274:461:3316:11
1:02:261:05:451:07:541:09:031:09:20
1:553:192:091:090:17
3SOBIERAJ, Piotr1:15:475:0112:4715:3023:3328:3431:3835:5038:0544:4247:0554:1058:391:01:511:04:57
2.dplot Gołdap5:017:462:438:035:013:044:122:156:372:237:054:293:123:06
1:07:311:11:251:14:041:15:241:15:47
2:343:542:391:200:23
4KELLER, Rafał1:18:076:0310:5212:1016:1818:3220:5724:4326:5032:1635:4640:3745:4047:141:03:34
3.dplot Gołdap6:034:491:184:082:142:253:462:075:263:304:515:031:3416:20
1:05:391:12:201:16:231:17:461:18:07
2:056:414:031:230:21
5ŻACZEK, Rafał1:19:008:0515:5018:2226:4431:4334:4338:4341:0947:4650:1257:151:01:471:04:541:08:08
24 WOG Giżycko8:057:452:328:224:593:004:002:266:372:267:034:323:073:14
1:10:341:14:301:17:131:18:331:19:00
2:263:562:431:200:27
6SIEMIENIEWICZ, Michał1:21:016:2811:0813:1719:3621:2223:5127:4029:4435:1138:3843:3048:3550:081:06:18
1.dplot Gołdap6:284:402:096:191:462:293:492:045:273:274:525:051:3316:10
1:08:351:15:131:19:261:20:441:21:01
2:176:384:131:180:17
7ŚLEDZIEWSKI, Mariusz1:21:523:178:4510:1019:3923:2725:5030:3133:5839:1343:2450:0357:031:04:331:09:07
Komenda bazy Polska3:175:281:259:293:482:234:413:275:154:116:397:007:304:34
1:11:231:18:061:20:241:21:361:21:52
2:166:432:181:120:16
8ŚWIĘTOŃ, Krzysztof1:24:202:408:189:3413:2015:0318:4420:5025:0830:3733:5148:1352:031:03:111:15:15
sztab/bdow Gołdap2:405:381:163:461:433:412:064:185:293:1414:223:5011:0812:04
1:17:161:20:421:23:001:24:021:24:20
2:013:262:181:020:18
9SZREIDER, Tomasz1:28:285:059:5611:4617:1031:1433:3736:4040:5446:2450:1255:141:00:281:02:231:12:32
26 WOG Zegrze5:054:511:505:2414:042:233:034:145:303:485:025:141:5510:09
1:16:521:22:071:27:201:28:131:28:28
4:205:155:130:530:15
10WÓJTOWICZ, Mariusz1:30:174:248:3510:2216:0719:0021:3628:1629:3533:5541:0247:2451:4953:181:14:34
3.dplot Gołdap4:244:111:475:452:532:366:401:194:207:076:224:251:2921:16
1:21:381:25:591:29:081:30:041:30:17
7:044:213:090:560:13
11GRYSZPANOWICZ, Piotr1:40:275:0911:5913:2120:3443:0045:3448:4453:0058:211:02:091:07:111:12:251:14:171:24:38
26 WOG Zegrze5:096:501:227:1322:262:343:104:165:213:485:025:141:5210:21
1:28:531:34:471:39:221:40:131:40:27
4:155:544:350:510:14
12ĆWIKOWSKI, Zbigniew1:48:3815:3119:4521:1526:0540:0342:3245:3650:0555:3459:071:04:131:08:571:11:121:32:30
blog Gołdap15:314:141:304:5013:582:293:044:295:293:335:064:442:1521:18
1:39:331:44:071:47:131:48:191:48:38
7:034:343:061:060:19
 
MISIUKIEWICZ, Wiesławnkl1:07:041:14:151:15:571:36:33--------------------------------------------------
15 pplot Gołdap1:07:047:111:4220:36
--------------------
 
 
 
M 45 (6)4,4 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(56)3(53)4(51)5(49)6(43)7(42)8(41)9(39)10(36)11(34)12(58)13(59)14(61)
15(54)16(37)17(38)18(100)Meta
 
1MAKOWSKI, Marek56:094:4210:2313:1016:4118:1820:5825:4727:0331:3135:1838:0439:4943:0746:30
24 WOG Giżycko4:425:412:473:311:372:404:491:164:283:472:461:453:183:23
51:5252:2954:4455:5156:09
5:220:372:151:070:18
2NAWROCKI, Sławomir1:00:094:439:2112:0816:3017:5719:4723:4325:1830:0133:5338:0939:5743:0945:35
sztab/bdow Gołdap4:434:382:474:221:271:503:561:354:433:524:161:483:122:26
48:5851:2558:3759:491:00:09
3:232:277:121:120:20
3PRUSZYŃSKI, Krzysztof1:08:359:3514:5618:0122:2623:5925:4129:2931:1035:4239:4944:0145:5248:5951:30
sztab/bdow PK9:355:213:054:251:331:423:481:414:324:074:121:513:072:31
54:5457:181:06:341:08:091:08:351:00:12
3:242:249:161:350:26*100
4FALISZEWSKI, Mariusz1:25:3212:2717:0020:1024:3026:0928:5033:2335:1040:3947:3952:0755:251:02:301:11:41
24 WOG Giżycko12:274:333:104:201:392:414:331:475:297:004:283:187:059:11
1:18:261:20:501:23:391:25:031:25:32
6:452:242:491:240:29
5KOPER, Kamil1:28:324:0911:4215:0619:5223:4626:4734:2944:2652:2855:4959:491:05:281:08:321:14:35
26 WOG Zegrze4:097:333:244:463:543:017:429:578:023:214:005:393:046:03
1:21:301:23:581:26:451:28:041:28:32
6:552:282:471:190:28
6MACHUL, Dariusz1:34:2321:2125:5329:1233:3835:0537:5342:1844:0849:3356:421:01:041:04:211:11:261:20:37
26 WOG Zegrze21:214:323:194:261:272:484:251:505:257:094:223:177:059:11
1:27:331:29:451:32:331:34:021:34:23
6:562:122:481:290:21
 
 
 
K 21 (3)5,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(53)3(52)4(35)5(36)6(41)7(46)8(47)9(48)10(43)11(51)12(58)13(57)14(55)
15(59)16(37)17(38)18(100)Meta
 
1SIECZKOWSKA, Ewa57:512:315:537:1410:4312:3216:5621:1223:2325:1230:1233:0139:3541:0643:29
3.dplot Gołdap2:313:221:213:291:494:244:162:111:495:002:496:341:312:23
46:2553:3756:2657:3357:51
2:567:122:491:070:18
 
WOJTALAK, Monikankl2:316:5812:0014:2725:2232:561:17:241:20:331:23:001:29:37--------------------
5 krr Olsztyn2:314:275:022:2710:557:3444:283:092:276:37
--------------------2:01:24
31:47
NIBURSKA, Paulankl8:5712:5618:0420:3931:4438:541:23:261:26:441:29:181:35:41--------------------
24 WOG Giżycko8:573:595:082:3511:057:1044:323:182:346:23
--------------------2:07:22
31:41
 
 
 
K 35 (5)3,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(41)4(42)5(43)6(51)7(53)8(56)9(57)10(60)11(59)12(61)13(54)14(37)
15(38)16(100)Meta
 
1WIŚNIEWSKA, Julita1:21:167:5821:0425:0530:5135:4438:4545:0050:3854:0156:1059:161:06:161:12:591:16:36
1 dplot PK7:5813:064:015:464:533:016:155:383:232:093:067:006:433:37
1:19:141:20:501:21:16
2:381:360:26
2KRUK, Agnieszka1:24:1511:1124:0128:0733:5338:5241:5948:0353:3456:5859:071:02:211:09:071:15:531:19:35
1 dplot PK11:1112:504:065:464:593:076:045:313:242:093:146:466:463:42
1:22:111:23:481:24:15
2:361:370:27
3CHYLAK, Adrianna1:29:2913:3629:5334:0139:5544:3947:5554:0559:301:02:421:04:581:08:181:15:221:21:381:25:28
1.dplot Gołdap13:3616:174:085:544:443:166:105:253:122:163:207:046:163:50
1:28:021:29:071:29:29
2:341:050:22
4RAWA, Izabela1:42:064:056:4511:2118:1431:2737:0350:3155:1458:441:17:491:24:091:27:461:35:521:36:48
3.dplot Gołdap4:052:404:366:5313:135:3613:284:433:3019:056:203:378:060:56
1:40:201:41:421:42:06
3:321:220:24
5DOMITRZ, Wioletta1:45:106:0710:0114:2921:1835:3939:5453:3458:261:01:491:21:001:27:141:31:501:38:471:39:55
1.dplot Gołdap6:073:544:286:4914:214:1513:404:523:2319:116:144:366:571:08
1:43:101:44:461:45:10
3:151:360:24