GP Elbląga RUNDA 8sob. 11.05.2019 19:24
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 35 (1)4,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(69)2(67)3(70)4(68)5(71)6(72)7(75)8(76)9(80)10(79)11(77)12(59)13(66)14(64)
15(100)Meta
 
1SZOST, Sandra97:4325:0027:2231:4745:1650:0551:1658:3363:5568:2973:5777:1185:3694:4096:40
2 ORel Przasnysz25:002:224:2513:294:491:117:175:224:345:283:148:259:042:00
97:3197:43
0:510:12
 
 
 
K 35+ (3)4,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(69)2(67)3(70)4(68)5(71)6(72)7(75)8(76)9(80)10(79)11(77)12(59)13(66)14(64)
15(100)Meta
 
1Michałowska, Agata98:249:2712:4116:0424:0231:1034:5741:2049:0756:0564:5971:0285:2592:1496:39
Indywidualnie Ostróda9:273:143:237:587:083:476:237:476:588:546:0314:236:494:25
98:0698:24
1:270:18
2TYPAŃSKA, Monika103:107:5526:5928:2734:0946:4248:5053:0758:2463:4371:5174:5190:0193:48101:55
Indywidualnie ELBLĄG7:5519:041:285:4212:332:084:175:175:198:083:0015:103:478:07
102:53103:10
0:580:17
3ORZECHOWSKA, Magdalena119:0010:36-----------------------------------------------------------------
Indywidualnie ELBLĄG10:36
-----119:00
108:24
 
 
 
M 35+ (9)5,6 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(76)2(80)3(79)4(78)5(77)6(76)7(67)8(74)9(68)10(71)11(72)12(75)13(67)14(70)
15(69)16(65)17(60)18(66)19(63)20(62)21(60)22(58)23(100)Meta
 
1ŚWIATKOWSKI, Piotr46:243:405:397:369:2511:1613:1117:2720:0022:2524:3325:2027:3729:1530:53
Indywidualnie ELBLĄG3:401:591:571:491:511:554:162:332:252:080:472:171:381:38
32:5335:1637:2439:1740:2241:4443:1444:3946:1646:24
2:002:232:081:531:051:221:301:251:370:08
2MAZUR, Jarosław56:305:327:469:3911:3113:0214:5519:4225:2628:4532:5433:3236:4638:2240:04
Indywidualnie ELBLĄG5:322:141:531:521:311:534:475:443:194:090:383:141:361:42
42:1944:5247:0549:0150:1051:4253:1254:4456:2356:30
2:152:332:131:561:091:321:301:321:390:07
3TYBURSKI, Mariusz63:118:3610:5912:4514:2516:0517:5722:5128:3430:3436:1136:4239:4041:3043:18
2 ORel Przasnysz8:362:231:461:401:401:524:545:432:005:370:312:581:501:48
46:0550:1852:4154:5056:0857:1258:4361:2763:0163:11
2:474:132:232:091:181:041:312:441:340:10
4RAPINCZUK, Jan66:045:068:0412:3015:4518:1420:5326:0031:2933:4338:5639:3742:2344:1146:07
BdsUOT Warszawa5:062:584:263:152:292:395:075:292:145:130:412:461:481:56
48:2653:1155:3057:2558:3360:0061:4964:2465:5566:04
2:194:452:191:551:081:271:492:351:310:09
5GAGJEW, Mateusz73:104:005:598:2712:2114:2216:2422:1931:3838:3245:4446:2449:2351:1252:50
OSW Kamionek Wielki4:001:592:283:542:012:025:559:196:547:120:402:591:491:38
55:1458:0661:2064:4866:0467:5169:5371:2973:0173:10
2:242:523:143:281:161:472:021:361:320:09
6REKOWSKI, Tomasz88:564:538:3214:4216:4418:3621:1427:5635:1940:0243:5644:4948:0861:4864:29
WP Polska4:533:396:102:021:522:386:427:234:433:540:533:1913:402:41
67:3071:1774:1778:1979:5682:0084:3586:5088:4688:56
3:013:473:004:021:372:042:352:151:560:10
7ZIMMER, Łukasz108:014:547:209:4715:3417:0619:1732:1340:3052:0655:0256:1259:2061:3063:44
2 ORel Przasnysz4:542:262:275:471:322:1112:568:1711:362:561:103:082:102:14
69:1288:2791:5795:09100:24102:57104:53106:40107:53108:01
5:2819:153:303:125:152:331:561:471:130:08
8KOWALSKI, Andrzej126:426:2817:3427:2032:2435:0644:3154:3365:5188:0894:0396:03100:44103:35108:18
Indywidualnie ELBLĄG6:2811:069:465:042:429:2510:0211:1822:175:552:004:412:514:43
113:59-----------------------------------126:36126:42
5:4112:370:06
9SOKOŁOWSKI, Mirosław135:127:0610:5115:2518:4821:2524:1934:5649:4063:15-------------------------
indywidualnie Braniewo7:063:454:343:232:372:5410:3714:4413:35
----------------------------------------88:52135:12
25:3746:20
 
 
 
M 35 (2)5,6 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(76)2(80)3(79)4(78)5(77)6(76)7(67)8(74)9(68)10(71)11(72)12(75)13(67)14(70)
15(69)16(65)17(60)18(66)19(63)20(62)21(60)22(58)23(100)Meta
 
1PRZYŁĘCKI, Marcin72:456:249:1212:1115:3824:1627:1934:0739:3141:5147:0347:3950:2552:2754:14
2 ORel Przasnysz6:242:482:593:278:383:036:485:242:205:120:362:462:021:47
57:0161:1463:3365:3466:3467:5669:2170:4572:3372:45
2:474:132:192:011:001:221:251:241:480:12
2FILARSKI, Jerzy125:3424:0426:0928:3132:3034:1136:2349:2057:3969:1772:1673:0976:1978:3780:46
2 ORel Przasnysz24:042:052:223:591:412:1212:578:1911:382:590:533:102:182:09
86:41105:43109:03112:07117:26120:00122:08123:51125:24125:34
5:5519:023:203:045:192:342:081:431:330:10
 
 
 
RODZINNA (5)1,3 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(59)3(60)4(61)5(63)6(64)7(100)Meta
 
1ŚWIATKOWSCY, Szymek Tomek13:062:364:135:206:339:3112:1212:5613:06
Indywidualnie ELBLĄG2:361:371:071:132:582:410:440:10
2BORKOWSCY, Bartosz, Marek13:081:252:584:075:198:2911:0311:4413:08
Indywidualnie ELBLĄG1:251:331:091:123:102:340:411:24
3RAPINCZUK, Jan, Jan13:512:133:585:126:1910:0112:4613:4213:51
Indywidualnie ELBLĄG2:131:451:141:073:422:450:560:09
4ORZECHOWSCY, Rodzina28:022:176:258:0010:0022:1226:2327:3828:02
Indywidualnie ELBLĄG2:174:081:352:0012:124:111:150:24
5RÓŻALSCY, Rodzina28:102:494:566:288:25-----21:5123:5228:10
Indywidualnie ELBLĄG2:492:071:321:5713:262:014:18
 
 
 
SP 1 Dz (1)1,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(59)3(60)4(61)5(62)6(63)7(64)8(100)Meta
 
1ORZECHOWSKA, Zuzanna27:522:205:388:0410:0511:4022:1626:2327:3427:52
SP 21 Elbląg2:203:182:262:011:3510:364:071:110:18
 
 
 
SP 1 Ch (1)1,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(59)3(60)4(61)5(62)6(63)7(64)8(100)Meta
 
1RÓŻALSKI, Kamil24:222:555:116:538:2510:01-----22:3223:5924:22
SP 15 ELBLĄG2:552:161:421:321:3612:311:270:23
 
 
 
SP 2 Ch (2)2,9 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(61)3(60)4(58)5(65)6(73)7(67)8(69)9(63)10(64)11(100)Meta
 
1BANACH, Piotr38:379:5210:3311:5014:0718:5620:4626:1127:4935:2037:4238:2938:37
GIM 8 ELBLĄG9:520:411:172:174:491:505:251:387:312:220:470:08
2RÓŻALSKI, Szymon75:5917:4118:3320:1024:0861:27-------------------------75:3775:59
SP 15 ELBLĄG17:410:521:373:5837:1914:100:22
 
 
 
SP 2 Dz (2)2,9 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(61)3(60)4(58)5(65)6(73)7(67)8(69)9(63)10(64)11(100)Meta
 
1STRZELECKA, Aleksandra50:435:115:507:249:3513:1222:0928:2230:3445:5249:3150:3150:43
GIM 3 Elbląg5:110:391:342:113:378:576:132:1215:183:391:000:12
2SZCZEPANIK, Gabriela66:2940:0641:3043:28-----------------------------------66:1066:29
GIM 3 Elbląg40:061:241:5822:420:19
 
 
 
SP PP Dz (1)3,4 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(69)3(73)4(75)5(74)6(67)7(65)8(62)9(63)10(58)11(100)Meta
 
1TYPAŃSKA, Julia99:226:0221:4827:3736:0751:4261:2579:1488:3792:1896:1599:0699:22
Indywidualnie ELBLĄG6:0215:465:498:3015:359:4317:499:233:413:572:510:16
 
 
 
DRUŻYNA (6)1,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(58)2(59)3(60)4(61)5(62)6(63)7(64)8(100)Meta
 
1Drużyna 312:141:433:224:255:246:188:0210:5611:5812:14
Indywidualnie ELBLĄG1:431:391:030:590:541:442:541:020:16
2Drużyna 516:192:425:448:179:1210:0512:5314:4615:3016:19
OSW Kamionek Wielki2:423:022:330:550:532:481:530:440:49
3Drużyna 118:591:493:565:267:179:2413:3317:3918:2918:59
Indywidualnie ELBLĄG1:492:071:301:512:074:094:060:500:30
4Drużyna 219:441:575:047:119:1410:2714:1018:4019:2819:44
Indywidualnie ELBLĄG1:573:072:072:031:133:434:300:480:16
5Drużyna 440:201:473:084:035:236:1534:4638:2639:5940:20
OSW Kamionek Wielki1:471:210:551:200:5228:313:401:330:21
6Drużyna 652:131:392:483:434:455:3148:5050:4451:5252:13
OSW Kamionek Wielki1:391:090:551:020:4643:191:541:080:21