XVII Mistrzostwa Kobułt 2019 MWi M R - 2 ZawodySo 2019-05-18 19:40
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 10/12 (1)2,2 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Zuzanna MASTELARCZUK07ZS Kobułty40:15
 
 
 
K 14/16 (2)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Weronika GOŁASZEWSKA07ZS Kobułty41:39
2Maria LIGOCKA05UKS Technik Ruciane Nida50:02
 
 
 
K 18 (3)4,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Małgorzata LIGOCKA01UKS Technik Ruciane Nida63:20
2Laura KRUK01UKS Technik Ruciane Nida99:11
3Wiktoria MRÓWKA01UKS Technik Ruciane Nida107:54
 
 
 
K 20/21 (9)5,3 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Nadezhda NEKVOSE92OSK Sakas46:06
2Magdalena CIARKOWSKA8715 BZ Giżycko63:05
3Paulina ZABOROWSKA99UKS Technik Ruciane Nida90:19
4Emilia FAŁTYNOWICZ00UKS Technik Ruciane Nida96:41
5Katarzyna KOSTKA97Indywidualnie Kobułty98:25
 
Justyna NAGILUN92Radar Kazuńnkl
Izabela RESZKA85Radar Malborknkl
Aleksandra SOKOLNICKA95Radar Malborknkl
Karolina JAGIEŁŁO94Radar Lipowiecnkl
 
 
 
K 35/40 (3)4,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Ntalia DZIKA8315 BZ Giżycko69:10
2Agata MICHAŁOWSKA78Indywidualnie Ostróda112:21
 
Anna CZERNECKA-MISIOŁEK78Radar Lipowiecnkl
 
 
 
K 45/50+ (7)4,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Elena SOLOVIEVA58Pionier SK Kaliningrad69:43
2Halina BIZIUK57UMKS Ostróda72:59
3Tatiana CHERNYSHEVA63Pionier SK Kaliningrad75:38
4Regina ŁUŃSKA56UMKS Ostróda76:26
5Natalia SMIRNOWA56Pionier SK Kaliningrad136:49
 
Katarzyna MARKOWSKA73Indywidualnie Polskankl
Ewa LEWOŃ55UMKS Ostródankl
 
 
 
M 14/16 (3)4,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Cezary KLIK04ZS Kobułty94:16
2Dominik GWIAZDA03ZS Kobułty100:18
3Szymon PEŁSZYŃSKI03SP 3 Ełk106:54
 
 
 
M 18 (2)4,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
Szymon PIEŃKOWSKI01UKS Technik Ruciane Nidankl
Sebastian LEWANDOWSKI01UKS Technik Ruciane Nidankl
 
 
 
M 20/21 (13)6,0 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Mindaugas NAKVOSAS89OSK Sakas44:49
2Arkadiusz JAKUBCZYK99UKS Technik Ruciane Nida70:55
3Jakub PIERSA98UKS Technik Ruciane Nida75:24
4Łukasz CZERNIEWICZ99UKS Technik Ruciane Nida76:57
5Łukasz NIEDŹWIEDŻIndywidualnie Polska83:04
6Artur GŁOWACKI00UKS Technik Ruciane Nida106:05
7Bogusz GRABOWSKI8715 BZ Giżycko107:17
8Paweł GRZYWIŃSKI87Radar Malbork124:53
 
Jerzy KIEŁKIEWICZ93Radar Kazuńnkl
Dariusz SZELEST86Radar Wysokie Mazowieckienkl
Krystian SIKORSKIIndywidualnie Polskankl
Bartłomiej MIERZEJEWSKI96Radar Lipowiecnkl
Ptryk WIECZOREK96Radar Wysokie Mazowieckienkl
 
 
 
M 35/40 (24)5,7 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Mateusz POMIANEK80Charty Puszczy Pisz47:45
2Marek MAJEWSKIPUKS Młode Orły N. D. Mazowiecki49:32
3Aleksandr KARACHEV77Indywidualnie Kaliningrad55:11
4Dariusz RZOSIŃSKI77Radar Lipowiec64:58
5Kęstutis RUZGIS79OSK Sakas66:29
6Ksawery PRZERWA-TETMAJER83Charty Puszczy Mragowo70:00
7Sylwester CENIUK7815 BZ Giżycko73:15
8Marek SUDOŁ9715 BZ Giżycko74:03
9Maciej LIGOCKI76UKS Technik Ruciane Nida77:11
10Mateusz PAŃKOWSKI84UKS Technik Ruciane Nida77:49
11Adam SZOK82Radar Lipowiec78:49
12Mariusz RAMOTOWSKI15 BZ Giżycko79:31
13Rafał SUCHODOLSKI8415 BZ Giżycko86:10
14Jakub BANASZEK82Indywidualnie Ławki102:15
 
Kamil DZIETCZYKKS Aktywne Choszcznonkl
Zbigniew NOWICKI76Radar Suwałkinkl
Marcin MATEJUK83Radar Malborknkl
Rafał ZAGROBA80Indywidualnie Olsztynnkl
Marcin OLENDER79Radar Wysokie Mazowieckienkl
Sławomir KOSECKI83Radar Malborknkl
Robert KOCHMAN78Radar Kazuńnkl
Wojciech SZCZYGŁOWSKI75Radar Kazuńnkl
Artur PAWLAK75Radar Kazuńnkl
Michał TOPOLIŃSKI75Radar Wysokie Mazowieckienkl
 
 
 
M 45/50 (5)5,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Bogdan RYCERSKI7115 BZ Giżycko45:39
2Jan RAPINCZUK74Bds UOT Warszawa70:30
3Mikchail SOLOVEV56Pionier SK Kaliningrad76:49
4Mariusz PEŁSZYŃSKI7315 BZ Ełk110:48
 
Marek RZOSIŃSKI74Radar Lipowiecnkl
 
 
 
M 55/60 (4)4,0 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Marek SOBIEGRAJKOS Szczecin49:40
2Maciej KRZYŚKOKOS Szczecin51:05
3Viktor MIROSHICHENKO57Pionier SK Kaliningrad62:02
4Janusz PAJĄKIndywidualnie Polska82:25
 
 
 
M 65+ (4)4,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Marek SZCZEPAŃSKI54UKS Technik Ruciane Nida41:55
2Zbigniew ŁUŃSKI52UMKS Ostróda47:42
3Henryk WOŻNIAK48UMKS Ostróda56:01
4Jerzy WOJTYŁA48UMKS Ostróda59:37
 
 
 
R 10 (4)1,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Jan BOHACZEK10UMKS Ostróda16:32
2Zuzanna Adam DOMŻAŁA10Indywidualnie Polska23:50
3Mikołaj Piotr WŁOCH09Indywidualnie Kobułty29:09
4Antoni Mariola KRAŚNIEWSKIIndywidualnie Kobułty38:56
 
 
 
D 1 (5)2,2 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1SYLWESTRZAK KORZEB MaciejZS Kobułty34:20
2BLOCH KORZREB KlaudiaZS Kobułty43:14
3PIERSA Bartło SOKAL Dom HETMANZS Kobułty54:43
 
JANSON HETMAN DominikaZS Kobułtynkl
GÓRALCZYK SZMYTKOWSKIZS Kobułtynkl
 
 
 
D 2 (5)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1SZEWCZYK PIERSA DominikaZS Kobułty36:33
2KASARZYK SYPNIEWSKAZS Kobułty43:58
3GĄSKA SOKAL PatrycjaZS Kobułty50:20
4Anita KAJOWSKAIndywidualnie Polska51:16
5KRAŚNIEWSKA DUDKIEWICZZS Kobułty55:07
 
 
 
OPEN (3)4,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoUr.KlubCzas
1Paweł NIECZEPAIndywidualnie Kobułty88:28
2Sebastian WŁOCHIndywidualnie Kobułty90:41
 
Jarosław MĘŻYKOWSKIIndywidualnie Kobułtynkl