XVII Mistrzostwa Kobułt 2019 MWi M R - 2 ZawodySo 2019-05-18 19:41
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 10/12 (1)2,2 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(63)2(67)3(68)4(64)5(65)6(66)7(100)Meta
 
1Zuzanna MASTELARCZUK40:156:2417:4619:5032:1535:4239:0639:4040:15
ZS Kobułty6:2411:222:0412:253:273:240:340:35
 
 
 
K 14/16 (2)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(63)3(67)4(68)5(64)6(65)7(66)8(100)Meta
 
1Weronika GOŁASZEWSKA41:392:265:559:3516:5433:0236:4440:0840:5341:39
ZS Kobułty2:263:293:407:1916:083:423:240:450:46
2Maria LIGOCKA50:021:084:2715:5519:2236:5446:1948:4649:3350:02
UKS Technik Ruciane Nida1:083:1911:283:2717:329:252:270:470:29
 
 
 
K 18 (3)4,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(68)3(70)4(69)5(64)6(78)7(77)8(79)9(80)10(100)Meta
 
1Małgorzata LIGOCKA63:206:579:5215:4219:2127:4140:3449:4855:3759:2562:4563:20
UKS Technik Ruciane Nida6:572:555:503:398:2012:539:145:493:483:200:35
2Laura KRUK99:118:0214:0122:0626:0540:1661:5773:2680:0894:0598:3399:11
UKS Technik Ruciane Nida8:025:598:053:5914:1121:4111:296:4213:574:280:38
3Wiktoria MRÓWKA107:546:3810:1123:0632:0156:4571:0082:1489:11103:00107:26107:54
UKS Technik Ruciane Nida6:383:3312:558:5524:4414:1511:146:5713:494:260:28
 
 
 
K 20/21 (9)5,3 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(64)3(63)4(67)5(70)6(69)7(72)8(73)9(78)10(75)11(76)12(77)13(79)14(80)
15(66)16(100)Meta
 
1Nadezhda NEKVOSE46:060:512:054:366:5811:1913:1817:0920:5324:3531:0234:0038:0240:3542:27
OSK Sakas0:511:142:312:224:211:593:513:443:426:272:584:022:331:52
45:1045:4046:06
2:430:300:26
2Magdalena CIARKOWSKA63:051:152:556:309:3316:3119:2423:3628:1733:5842:2745:3150:1054:2158:19
15 BZ Giżycko1:151:403:353:036:582:534:124:415:418:293:044:394:113:58
61:5262:3163:05
3:330:390:34
3Paulina ZABOROWSKA90:194:185:439:3012:1320:1422:4328:4033:1838:2466:0169:4875:5980:4283:28
UKS Technik Ruciane Nida4:181:253:472:438:012:295:574:385:0627:373:476:114:432:46
89:0289:4290:19
5:340:400:37
4Emilia FAŁTYNOWICZ96:414:146:5814:0818:0726:1528:5534:3139:2544:2172:0975:5281:5686:4689:34
UKS Technik Ruciane Nida4:142:447:103:598:082:405:364:544:5627:483:436:044:502:48
95:0995:5696:41
5:350:470:45
5Katarzyna KOSTKA98:251:363:247:5511:0418:4421:5427:1133:5140:0853:2566:1281:1189:2992:47
Indywidualnie Kobułty1:361:484:313:097:403:105:176:406:1713:1712:4714:598:183:18
97:0997:4998:25
4:220:400:36
 
Justyna NAGILUNnkl4:599:14------------------------------------------------------------
Radar Kazuń4:594:15
----------83:20
74:06
Izabela RESZKAnkl18:5336:2949:3364:4082:1590:3299:04-----------------------------------
Radar Malbork18:5317:3613:0415:0717:358:178:32
----------147:47
48:43
Aleksandra SOKOLNICKAnkl21:3339:2752:3567:2385:1293:18101:52-----------------------------------
Radar Malbork21:3317:5413:0814:4817:498:068:34
----------150:48
48:56
Karolina JAGIEŁŁOnkl3:2521:16------------------------------------------------------------
Radar Lipowiec3:2517:51
----------
 
 
 
K 35/40 (3)4,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(63)3(68)4(69)5(70)6(71)7(73)8(74)9(78)10(77)11(79)12(80)13(65)14(100)
Meta
 
1Ntalia DZIKA69:101:385:098:2116:3220:3525:5836:0542:1746:5352:1660:2763:1466:1768:36
15 BZ Giżycko1:383:313:128:114:035:2310:076:124:365:238:112:473:032:19
69:10
0:34
2Agata MICHAŁOWSKA112:213:0110:0214:5623:0928:0635:0955:3162:5975:0089:3096:32101:40106:36111:22
Indywidualnie Ostróda3:017:014:548:134:577:0320:227:2812:0114:307:025:084:564:46
112:21110:11
0:59*66
 
Anna CZERNECKA-MISIOŁEKnkl3:438:5113:4524:3129:5639:1288:1494:37108:52-------------------------
Radar Lipowiec3:435:084:5410:465:259:1649:026:2314:15
148:34
39:42
 
 
 
K 45/50+ (7)4,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(63)3(68)4(71)5(72)6(73)7(74)8(78)9(77)10(79)11(80)12(66)13(100)Meta
 
1Elena SOLOVIEVA69:432:126:4712:1323:3030:0935:3841:2746:0956:4461:0163:5968:2269:0869:43
Pionier SK Kaliningrad2:124:355:2611:176:395:295:494:4210:354:172:584:230:460:35
2Halina BIZIUK72:593:217:5511:2921:1230:5437:2243:0149:4459:2263:4067:1071:2772:1672:59
UMKS Ostróda3:214:343:349:439:426:285:396:439:384:183:304:170:490:43
3Tatiana CHERNYSHEVA75:381:526:2112:3532:0438:5743:1050:2855:0462:4567:1970:0574:1574:5775:38
Pionier SK Kaliningrad1:524:296:1419:296:534:137:184:367:414:342:464:100:420:41
4Regina ŁUŃSKA76:263:5210:2914:3524:1434:0140:2546:0352:4662:2866:4570:1874:4175:3876:26
UMKS Ostróda3:526:374:069:399:476:245:386:439:424:173:334:230:570:48
5Natalia SMIRNOWA136:4911:3920:0125:1944:3861:0571:2587:46102:42112:20119:34128:28134:38135:49136:49
Pionier SK Kaliningrad11:398:225:1819:1916:2710:2016:2114:569:387:148:546:101:111:00
 
Katarzyna MARKOWSKAnkl6:2312:4121:0837:0483:4688:20-------------------------152:36153:30154:14
Indywidualnie Polska6:236:188:2715:5646:424:3464:160:540:44
Ewa LEWOŃnkl2:427:5413:3135:2946:0958:38-----------------------------------
UMKS Ostróda2:425:125:3721:5810:4012:29
 
 
 
M 14/16 (3)4,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(68)3(70)4(69)5(64)6(78)7(77)8(79)9(80)10(100)Meta
 
1Cezary KLIK94:165:597:4525:5231:0347:2172:1282:1587:5489:5893:5894:16
ZS Kobułty5:591:4618:075:1116:1824:5110:035:392:044:000:18
2Dominik GWIAZDA100:1811:2313:4331:5537:1153:2078:1388:1693:5696:0199:58100:18
ZS Kobułty11:232:2018:125:1616:0924:5310:035:402:053:570:20
3Szymon PEŁSZYŃSKI106:545:369:0722:1130:5555:5269:5681:2388:15102:08106:27106:54
SP 3 Ełk5:363:3113:048:4424:5714:0411:276:5213:534:190:27
 
 
 
M 18 (2)4,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(63)3(68)4(71)5(72)6(73)7(74)8(78)9(77)10(79)11(80)12(66)13(100)Meta
 
Szymon PIEŃKOWSKInkl2:415:5710:44-----32:2442:4547:1953:0257:4062:0065:4769:3870:2170:54
UKS Technik Ruciane Nida2:413:164:4721:4010:214:345:434:384:203:473:510:430:33
15:32
*70
Sebastian LEWANDOWSKInkl7:4123:1225:3952:1593:26----------------------------------------
UKS Technik Ruciane Nida7:4115:312:2726:3641:11
 
 
 
M 20/21 (13)6,0 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(65)2(64)3(62)4(63)5(68)6(69)7(70)8(71)9(72)10(73)11(74)12(75)13(76)14(78)
15(79)16(80)17(66)18(100)Meta
 
1Mindaugas NAKVOSAS44:492:003:274:266:147:5611:1313:0114:5420:0822:4725:2030:3533:0637:04
OSK Sakas2:001:270:591:481:423:171:481:535:142:392:335:152:313:58
40:1941:5543:5744:2444:49
3:151:362:020:270:25
2Arkadiusz JAKUBCZYK70:552:244:155:527:4410:2814:5718:2921:4237:3140:2745:1651:5755:2060:40
UKS Technik Ruciane Nida2:241:511:371:522:444:293:323:1315:492:564:496:413:235:20
64:5266:5070:0170:3270:55
4:121:583:110:310:23
3Jakub PIERSA75:242:484:557:189:0113:0217:4020:0126:4436:4140:2344:3756:2061:5166:54
UKS Technik Ruciane Nida2:482:072:231:434:014:382:216:439:573:424:1411:435:315:03
70:3172:1474:3675:0275:24
3:371:432:220:260:22
4Łukasz CZERNIEWICZ76:577:509:2111:0112:5916:3420:0522:1627:2635:5638:1647:5954:1262:0466:34
UKS Technik Ruciane Nida7:501:311:401:583:353:312:115:108:302:209:436:137:524:30
71:4073:1776:0376:3376:57
5:061:372:460:300:24
5Łukasz NIEDŹWIEDŻ83:043:235:137:039:5616:0819:5522:0529:2737:1749:2960:1365:5868:4973:37
Indywidualnie Polska3:231:501:502:536:123:472:107:227:5012:1210:445:452:514:48
77:3679:2582:1082:3683:04
3:591:492:450:260:28
6Artur GŁOWACKI106:054:165:598:4718:2421:3029:3732:1440:1054:1457:0961:5368:1973:0787:05
UKS Technik Ruciane Nida4:161:432:489:373:068:072:377:5614:042:554:446:264:4813:58
90:52102:14105:17105:41106:05
3:4711:223:030:240:24
7Bogusz GRABOWSKI107:172:173:535:177:139:4314:5724:3830:4242:0845:2548:3467:0875:5180:33
15 BZ Giżycko2:171:361:241:562:305:149:416:0411:263:173:0918:348:434:42
100:56103:32105:58106:27107:17
20:232:362:260:290:50
8Paweł GRZYWIŃSKI124:5319:0021:1623:1026:3233:5543:3750:3254:5267:1678:3682:1791:26100:36109:23
Radar Malbork19:002:161:543:227:239:426:554:2012:2411:203:419:099:108:47
114:21118:31123:47124:21124:53
4:584:105:160:340:32
 
Jerzy KIEŁKIEWICZnkl8:4812:2117:4423:3142:5955:5064:5372:3386:4294:21111:38---------------
Radar Kazuń8:483:335:235:4719:2812:519:037:4014:097:3917:17
--------------------
Dariusz SZELESTnkl----------------------------------------------------------------------
Radar Wysokie Mazowieckie
--------------------
Krystian SIKORSKInkl17:0719:3425:4829:4937:29---------------------------------------------
Indywidualnie Polska17:072:276:144:017:40
--------------------
Bartłomiej MIERZEJEWSKInkl----------------------------------------------------------------------
Radar Lipowiec
--------------------
Ptryk WIECZOREKnkl----------------------------------------------------------------------
Radar Wysokie Mazowieckie
--------------------
 
 
 
M 35/40 (24)5,7 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(63)3(67)4(68)5(69)6(70)7(71)8(72)9(73)10(78)11(75)12(76)13(77)14(79)
15(80)16(66)17(100)Meta
 
1Mateusz POMIANEK47:451:053:475:238:0412:0914:1016:4721:5324:3427:4533:4336:2940:0142:28
Charty Puszczy Pisz1:052:421:362:414:052:012:375:062:413:115:582:463:322:27
44:1646:4847:1947:45
1:482:320:310:26
2Marek MAJEWSKI49:321:053:265:026:3011:1213:0518:5124:2727:2130:0935:4037:5641:4044:07
PUKS Młode Orły N. D. Mazowiecki1:052:211:361:284:421:535:465:362:542:485:312:163:442:27
45:5648:2949:0349:32
1:492:330:340:29
3Aleksandr KARACHEV55:111:254:266:388:3112:3314:4318:5324:1128:2531:4338:0041:0545:1448:29
Indywidualnie Kaliningrad1:253:012:121:534:022:104:105:184:143:186:173:054:093:15
50:5053:5954:3855:11
2:213:090:390:33
4Dariusz RZOSIŃSKI64:581:174:167:5110:2215:5719:3625:4332:4237:4842:1447:5150:2755:3058:27
Radar Lipowiec1:172:593:352:315:353:396:076:595:064:265:372:365:032:57
61:0663:5064:2864:58
2:392:440:380:30
5Kęstutis RUZGIS66:291:344:457:049:0514:2717:1020:5534:5837:2541:0647:2251:0755:0958:30
OSK Sakas1:343:112:192:015:222:433:4514:032:273:416:163:454:023:21
62:5165:2366:0066:29
4:212:320:370:29
6Ksawery PRZERWA-TETMAJER70:001:254:517:369:3314:5617:4523:3036:0840:2945:0253:0656:2260:2963:41
Charty Puszczy Mragowo1:253:262:451:575:232:495:4512:384:214:338:043:164:073:12
65:5968:5269:2870:00
2:182:530:360:32
7Sylwester CENIUK73:151:475:128:2011:0815:4618:0921:4234:0438:4742:3649:0153:0857:2461:16
15 BZ Giżycko1:473:253:082:484:382:233:3312:224:433:496:254:074:163:52
68:1472:1172:4673:15
6:583:570:350:29
8Marek SUDOŁ74:033:438:4611:3913:4618:5421:4727:3240:2444:3749:0757:0460:2864:3667:50
15 BZ Giżycko3:435:032:532:075:082:535:4512:524:134:307:573:244:083:14
70:1072:5673:3274:03
2:202:460:360:31
9Maciej LIGOCKI77:112:335:418:2610:2717:5220:1623:5733:2043:4748:5955:2961:1565:3669:11
UKS Technik Ruciane Nida2:333:082:452:017:252:243:419:2310:275:126:305:464:213:35
72:4975:5576:3477:11
3:383:060:390:37
10Mateusz PAŃKOWSKI77:492:215:378:0410:2916:3919:2925:4140:0743:2948:2256:1659:4465:5470:20
UKS Technik Ruciane Nida2:213:162:272:256:102:506:1214:263:224:537:543:286:104:26
72:3176:3877:1177:49
2:114:070:330:38
11Adam SZOK78:4915:1218:1922:3724:2429:5933:3739:4747:1552:0456:0861:4964:2469:2672:31
Radar Lipowiec15:123:074:181:475:353:386:107:284:494:045:412:355:023:05
75:0377:4778:2178:49
2:322:440:340:28
12Mariusz RAMOTOWSKI79:312:205:508:2911:1520:2124:1231:3939:1944:4249:3858:3563:0768:0072:53
15 BZ Giżycko2:203:302:392:469:063:517:277:405:234:568:574:324:534:53
75:2878:3179:0279:31
2:353:030:310:29
13Rafał SUCHODOLSKI86:101:516:079:0616:2721:3824:2132:0842:0245:1348:4763:4467:0370:3377:48
15 BZ Giżycko1:514:162:597:215:112:437:479:543:113:3414:573:193:307:15
80:1185:0985:4186:10
2:234:580:320:29
14Jakub BANASZEK102:151:294:477:4210:4316:1819:2326:1131:4335:0638:0173:5780:1586:1393:26
Indywidualnie Ławki1:293:182:553:015:353:056:485:323:232:5535:566:185:587:13
98:21101:05101:46102:15
4:552:440:410:29
 
Kamil DZIETCZYKnkl2:276:3916:3017:5827:4430:0336:52-----52:3263:03----------67:3771:31
KS Aktywne Choszczno2:274:129:511:289:462:196:4915:4010:314:343:54
75:53-----79:0379:3157:1877:16
4:223:100:28*74*65
Zbigniew NOWICKInkl----------------------------------------------------------------------
Radar Suwałki
----------100:50101:1265:5267:3075:2978:3282:1985:2791:4095:37
100:500:22*36*31*38*32*33*49*51*52
Marcin MATEJUKnkl6:2913:1117:5019:5731:3835:5841:0656:5160:5664:58132:07139:49145:33151:31
Radar Malbork6:296:424:392:0711:414:205:0815:454:054:0267:097:425:445:58
---------------174:54
23:23
Rafał ZAGROBAnkl1:275:487:3212:1517:5620:3628:58------------------------------51:27
Indywidualnie Olsztyn1:274:211:444:435:412:408:2222:29
53:5658:3959:1459:47
2:294:430:350:33
Marcin OLENDERnkl6:2110:5714:0718:2030:4037:3741:5054:19------------------------------
Radar Wysokie Mazowieckie6:214:363:104:1312:206:574:1312:29
----------84:4485:51
30:251:07
Sławomir KOSECKInkl3:5811:5718:2725:1436:3946:5753:5167:3475:3985:57--------------------
Radar Malbork3:587:596:306:4711:2510:186:5413:438:0510:18
---------------134:24
48:27
Robert KOCHMANnkl3:3834:5040:4846:0158:1868:0475:5889:2697:33107:50--------------------
Radar Kazuń3:3831:125:585:1312:179:467:5413:288:0710:17
---------------139:08
31:18
Wojciech SZCZYGŁOWSKInkl9:3440:5246:3551:5564:0973:4981:4595:16103:16113:53--------------------
Radar Kazuń9:3431:185:435:2012:149:407:5613:318:0010:37
---------------145:10
31:17
Artur PAWLAKnkl14:3222:1229:1335:3048:4262:0975:56-----------------------------------
Radar Kazuń14:327:407:016:1713:1213:2713:47
---------------163:0380:2289:41105:49113:06119:16120:35
87:07*31*32*33*34*35*100
Michał TOPOLIŃSKInkl----------------------------------------------------------------------
Radar Wysokie Mazowieckie
---------------
 
 
 
M 45/50 (5)5,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(63)3(67)4(68)5(69)6(71)7(73)8(74)9(75)10(76)11(77)12(79)13(80)14(66)
15(100)Meta
 
1Bogdan RYCERSKI45:391:123:565:557:4611:2015:1122:2726:0131:3334:0137:4040:2642:1944:40
15 BZ Giżycko1:122:441:591:513:343:517:163:345:322:283:392:461:532:21
45:1445:39
0:340:25
2Jan RAPINCZUK70:302:225:537:479:4518:0727:4543:0147:1052:4155:0558:5764:2766:3769:35
Bds UOT Warszawa2:223:311:541:588:229:3815:164:095:312:243:525:302:102:58
70:0570:30
0:300:25
3Mikchail SOLOVEV76:491:405:068:4011:2715:2920:1238:4943:2549:3853:2358:0261:5772:0275:31
Pionier SK Kaliningrad1:403:263:342:474:024:4318:374:366:133:454:393:5510:053:29
76:1476:49
0:430:35
4Mariusz PEŁSZYŃSKI110:481:365:257:4614:0629:2241:4364:4071:3482:3387:0793:23103:36106:36109:43
15 BZ Ełk1:363:492:216:2015:1612:2122:576:5410:594:346:1610:133:003:07
110:18110:48
0:350:30
 
Marek RZOSIŃSKInkl1:586:539:3411:5923:2030:2279:3785:31109:18114:53120:12126:21----------
Radar Lipowiec1:584:552:412:2511:217:0249:155:5423:475:355:196:09
-----149:52
23:31
 
 
 
M 55/60 (4)4,0 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(63)3(67)4(68)5(70)6(69)7(72)8(74)9(78)10(79)11(66)12(100)Meta
 
1Marek SOBIEGRAJ49:400:543:047:189:1314:5417:1624:0431:1635:4842:0248:1749:0449:40
KOS Szczecin0:542:104:141:555:412:226:487:124:326:146:150:470:36
2Maciej KRZYŚKO51:051:113:237:219:3914:2616:3321:1528:1935:5243:2149:5050:3151:05
KOS Szczecin1:112:123:582:184:472:074:427:047:337:296:290:410:34
3Viktor MIROSHICHENKO62:021:053:2417:1119:1627:0329:3534:0742:1747:0254:1460:4861:2762:02
Pionier SK Kaliningrad1:052:1913:472:057:472:324:328:104:457:126:340:390:35
4Janusz PAJĄK82:251:043:547:3114:4720:4623:5747:3757:4265:5972:5780:3381:2982:25
Indywidualnie Polska1:042:503:377:165:593:1123:4010:058:176:587:360:560:56
 
 
 
M 65+ (4)4,0 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(67)2(68)3(70)4(69)5(64)6(78)7(77)8(79)9(80)10(100)Meta
 
1Marek SZCZEPAŃSKI41:553:465:4710:1512:1919:0327:0531:5635:4938:2341:2741:55
UKS Technik Ruciane Nida3:462:014:282:046:448:024:513:532:343:040:28
2Zbigniew ŁUŃSKI47:426:428:4813:4516:0322:0629:3637:4641:4243:4947:0747:42
UMKS Ostróda6:422:064:572:186:037:308:103:562:073:180:35
3Henryk WOŻNIAK56:017:5310:3016:3719:5227:1237:2043:5247:5350:2355:1756:01
UMKS Ostróda7:532:376:073:157:2010:086:324:012:304:540:44
4Jerzy WOJTYŁA59:376:4113:3419:4123:0330:1640:3246:4850:3853:1958:4359:37
UMKS Ostróda6:416:536:073:227:1310:166:163:502:415:240:54
 
 
 
R 10 (4)1,6 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(63)3(64)4(65)5(66)6(100)Meta
 
1Jan BOHACZEK16:321:224:037:5411:2914:5415:5316:32
UMKS Ostróda1:222:413:513:353:250:590:39
2Zuzanna Adam DOMŻAŁA23:503:518:1414:0418:0021:4023:0823:50
Indywidualnie Polska3:514:235:503:563:401:280:42
3Mikołaj Piotr WŁOCH29:0912:4116:0620:5724:0027:1628:1429:0928:18
Indywidualnie Kobułty12:413:254:513:033:160:580:55*100
4Antoni Mariola KRAŚNIEWSKI38:5618:2322:1229:1233:1237:1038:0538:56
Indywidualnie Kobułty18:233:497:004:003:580:550:51
 
 
 
D 1 (5)2,2 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(63)2(67)3(68)4(64)5(65)6(66)7(100)Meta
 
1SYLWESTRZAK KORZEB Maciej34:203:579:0611:5526:5130:1433:0733:4934:20
ZS Kobułty3:575:092:4914:563:232:530:420:31
2BLOCH KORZREB Klaudia43:146:4910:4416:0130:2138:1841:1042:3443:14
ZS Kobułty6:493:555:1714:207:572:521:240:40
3PIERSA Bartło SOKAL Dom HETMAN54:4313:2123:1830:0840:2250:3052:5354:0854:43
ZS Kobułty13:219:576:5010:1410:082:231:150:35
 
JANSON HETMAN Dominikankl19:3329:3136:0046:2658:1861:22-----62:5551:24
ZS Kobułty19:339:586:2910:2611:523:041:33*100
GÓRALCZYK SZMYTKOWSKInkl-----13:5923:4548:1453:0256:3557:1976:4157:29
ZS Kobułty13:599:4624:294:483:330:4419:22*100
 
 
 
D 2 (5)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(63)3(67)4(68)5(64)6(65)7(66)8(100)Meta
 
1SZEWCZYK PIERSA Dominika36:333:015:3319:0923:4428:2732:4035:2336:0036:33
ZS Kobułty3:012:3213:364:354:434:132:430:370:33
2KASARZYK SYPNIEWSKA43:581:485:2512:4725:4632:3940:0142:0943:2043:58
ZS Kobułty1:483:377:2212:596:537:222:081:110:38
3GĄSKA SOKAL Patrycja50:2013:0617:1331:1336:1442:4445:5549:0049:4450:20
ZS Kobułty13:064:0714:005:016:303:113:050:440:36
4Anita KAJOWSKA51:164:1110:3816:5524:4836:0744:0348:4850:2151:16
Indywidualnie Polska4:116:276:177:5311:197:564:451:330:55
5KRAŚNIEWSKA DUDKIEWICZ55:0718:5023:1637:0842:1548:3651:2853:4154:2455:07
ZS Kobułty18:504:2613:525:076:212:522:130:430:43
 
 
 
OPEN (3)4,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(63)3(68)4(71)5(72)6(73)7(74)8(78)9(77)10(79)11(80)12(66)13(100)Meta
 
1Paweł NIECZEPA88:281:297:2010:1220:3739:1943:3348:5254:1266:2578:5782:4586:4687:3488:28
Indywidualnie Kobułty1:295:512:5210:2518:424:145:195:2012:1312:323:484:010:480:54
2Sebastian WŁOCH90:412:4610:2413:3323:4342:1646:5852:0657:1869:2282:1186:0289:4490:1590:41
Indywidualnie Kobułty2:467:383:0910:1018:334:425:085:1212:0412:493:513:420:310:26
 
Jarosław MĘŻYKOWSKInkl-----15:1623:2530:3544:0747:4252:2156:1464:3168:08-----75:3976:3377:13
Indywidualnie Kobułty15:168:097:1013:323:354:393:538:173:377:310:540:40
1:46
*62