GP Elblaga RUNDA 6 (KOPIA)sob. 02.03.2019 16:16
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
OPEN (2)1,9 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(69)3(64)4(63)5(60)6(53)7(52)8(54)9(56)10(100)Meta
 
1Perfikowska, Aleksandra49:092:025:189:3528:4231:1234:4537:3340:4248:1148:5049:09
UMKS Kwidzyn2:023:164:1719:072:303:332:483:097:290:390:19
 
Ziarek, Joannankl1:295:0810:29-----13:3721:0723:4130:2334:5736:3636:54
UMKS Kwidzyn1:293:395:213:087:302:346:424:341:390:18
 
 
 
Rodzinna (8)1,4 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(52)3(53)4(57)5(54)6(55)7(56)8(100)Meta
 
1Borkowscy, Bartosz, Marek15:182:444:106:067:5810:2012:2914:3115:0615:18
Indywidualnie Elbląg2:441:261:561:522:222:092:020:350:12
2Bączek, Jędrzej19:113:485:527:5910:2813:1515:3818:1718:5719:11
UKS Technik Ruciana Nida3:482:042:072:292:472:232:390:400:14
3Boduszek, Michał, Sebastia22:002:344:216:5910:1613:4518:0021:0921:4922:00
Indywidualnie Elbląg2:341:472:383:173:294:153:090:400:11
4Orzechowscy, Rodzina27:144:377:2910:3313:3318:0922:2725:4726:4227:14
Indywidualnie Elbląg4:372:523:043:004:364:183:200:550:32
5Rombel, Gabriela29:002:545:2011:3613:4117:2121:3225:3328:3829:00
UMKS Kwidzyn2:542:266:162:053:404:114:013:050:22
6Marciniak, Klaudia32:594:527:0311:1517:2322:0927:3131:2432:4132:59
UMKS Kwidzyn4:522:114:126:084:465:223:531:170:18
7Szulaczuk,Budyś, Ola, Gabrysia42:443:475:5510:1813:2434:3738:4241:3642:1542:44
GIM 3 Elbląg3:472:084:233:0621:134:052:540:390:29
8Misiewicz, Jakub98:3615:3017:4524:5935:4880:3989:0796:3898:0798:36
UMKS Kwidzyn15:302:157:1410:4944:518:287:311:290:29
 
 
 
SP1 Ch (9)1,4 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(52)3(53)4(57)5(54)6(55)7(56)8(100)Meta
 
1Jankiewicz, Radosław23:263:135:017:4510:0215:2519:0221:5723:1223:26
UMKS Kwidzyn3:131:482:442:175:233:372:551:150:14
2Michałowski, Jakub29:306:438:5912:1814:3118:3922:4726:2829:1029:30
SP 1 Elbląg6:432:163:192:134:084:083:412:420:20
3Jędras, Jakub35:003:024:426:2511:2114:5329:1533:3934:4535:00
UMKS Kwidzyn3:021:401:434:563:3214:224:241:060:15
4Słomczyński, Stanisław35:3112:4415:0018:1720:2924:4728:5532:3635:0935:31
SP 1 Elbląg12:442:163:172:124:184:083:412:330:22
5Hajczuk, Cyprian42:125:299:3814:0317:3021:1634:1840:3341:5242:12
SP 1 Elbląg5:294:094:253:273:4613:026:151:190:20
6Siemaszko, Borys45:088:2812:2916:1020:1524:1137:0843:2344:5445:08
SP 1 Elbląg8:284:013:414:053:5612:576:151:310:14
7Rożniata, Tymoteusz46:593:378:2913:2416:5125:5341:1245:4446:4746:59
UMKS Kwidzyn3:374:524:553:279:0215:194:321:030:12
8Mendel, Michał60:023:4110:4812:3535:0139:0151:4857:4859:4360:023:486:097:009:32
SP 1 Elbląg3:417:071:4722:264:0012:476:001:550:19*70*77*76*71
12:0713:5815:2517:3420:3621:20
*72*73*69*68*67*100
9Janaszak, Aleksander69:1112:5019:5422:0644:3248:1461:2167:3868:5569:1162:4367:3871:3674:42
SP 1 Elbląg12:507:042:1222:263:4213:076:171:170:16*39*36*52*37
82:3986:4188:2492:0098:16103:04114:33116:42118:00122:04124:36125:22
*35*62*34*61*32*47*56*40*41*57*43*100
 
 
 
SP2 Ch (10)1,9 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(69)3(60)4(63)5(58)6(53)7(57)8(54)9(55)10(56)11(100)Meta
 
1Banach, Piotr16:131:362:083:545:287:228:5910:3512:1914:0215:3415:5916:13
GIM 8 Elbląg1:360:321:461:341:541:371:361:441:431:320:250:14
2Grajewski, Jakub25:092:243:135:248:5611:1813:5915:4118:5521:5124:0224:5925:09
UMKS Kwidzyn2:240:492:113:322:222:411:423:142:562:110:570:10
3Pękal, Mikołaj31:312:503:426:4017:0819:2220:5523:0525:1327:0130:5431:2231:31
UMKS Kwidzyn2:500:522:5810:282:141:332:102:081:483:530:280:09
4Rygielski, Wiktor32:593:245:119:3814:5317:2520:3722:2925:2427:4531:5632:4632:59
UMKS Kwidzyn3:241:474:275:152:323:121:522:552:214:110:500:13
5Joniec, Hubert40:505:4112:3815:4226:1728:2529:5832:0634:1136:0640:0840:3640:506:44
UMKS Kwidzyn5:416:573:0410:352:081:332:082:051:554:020:280:14*52
6Perfikowski, Paweł41:582:172:5524:0328:3430:2231:5633:2635:2538:5541:1241:4741:58
UMKS Kwidzyn2:170:3821:084:311:481:341:301:593:302:170:350:11
7Konecki, Adam47:382:455:4519:0521:2925:3131:5133:4942:2944:3147:0447:2447:38
ZSO nr 2 Elbląg2:453:0013:202:244:026:201:588:402:022:330:200:14
8Kisłowski, Marek72:152:273:0116:0017:4219:3928:1229:4356:5660:5163:5572:0572:15
UMKS Kwidzyn2:270:3412:591:421:578:331:3127:133:553:048:100:10
9Pękal, Paweł78:206:137:2322:0223:5925:5034:3735:5762:4866:5470:0178:0578:20
UMKS Kwidzyn6:131:1014:391:571:518:471:2026:514:063:078:040:15
10Chmielowski, Krystian108:034:286:1330:3441:3454:1856:3568:3288:29103:53106:24107:44108:03
UMKS Kwidzyn4:281:4524:2111:0012:442:1711:5719:5715:242:311:200:19
 
 
 
Sz PP Ch (5)3,3 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(52)3(60)4(58)5(61)6(62)7(65)8(66)9(61)10(64)11(63)12(57)13(56)14(100)
Meta
 
1Chmielowski, Bartosz48:013:326:308:4010:3216:2520:3622:5324:3927:2631:4535:2441:5847:0947:48
UMKS Kwidzyn3:322:582:101:525:534:112:171:462:474:193:396:345:110:39
48:01
0:13
2Droń, Wiktor49:473:487:109:2014:2322:1826:1928:1530:0332:3736:5338:3542:4248:5449:37
UMKS Kwidzyn3:483:222:105:037:554:011:561:482:344:161:424:076:120:43
49:47
0:10
3Obrzud, Maksymilian55:5116:3318:2520:3422:2528:3232:1734:1335:5238:5543:2044:3048:2954:5855:39
UMKS Kwidzyn16:331:522:091:516:073:451:561:393:034:251:103:596:290:41
55:5114:4316:2217:3720:3923:0625:2231:3133:0435:0036:35
0:12*31*32*46*35*36*33*45*34*50*100
4Wilk, Wiktor57:223:488:5810:2416:5321:5025:2727:0229:1033:0542:0044:2649:0356:3457:10
UMKS Kwidzyn3:485:101:266:294:573:371:352:083:558:552:264:377:310:36
57:22
0:12
5Zaremba, Adam63:017:289:4213:1216:4623:1430:1932:2636:2640:0345:5847:5955:5862:1462:45
UMKS Kwidzyn7:282:143:303:346:287:052:074:003:375:552:017:596:160:31
63:01
0:16
 
 
 
Sz PP Dz (4)3,3 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(52)3(60)4(58)5(61)6(62)7(65)8(66)9(61)10(64)11(63)12(57)13(56)14(100)
Meta
 
1Kędzior, Alicja53:134:397:519:5512:2517:5625:2428:4030:4933:3939:2741:2246:1952:0552:54
UMKS Kwidzyn4:393:122:042:305:317:283:162:092:505:481:554:575:460:49
53:13
0:19
2Ligocka, Małgorzata58:324:017:5310:4413:1820:3426:0728:3830:5734:2141:1143:0049:5657:3858:20
UKS Technik Ruciana Nida4:013:522:512:347:165:332:312:193:246:501:496:567:420:42
58:32
0:12
3Czarnecka, Aleksandra76:268:0016:1125:5130:2737:0242:5144:5949:1853:1658:4461:0468:4875:2676:11
UKS Technik Ruciana Nida8:008:119:404:366:355:492:084:193:585:282:207:446:380:45
76:26
0:15
4Typańska, Julia90:198:1312:0414:4420:5530:4436:3540:2648:2353:3667:2070:1482:0288:5689:51
Indywidualnie Elbląg8:133:512:406:119:495:513:517:575:1313:442:5411:486:540:55
90:19
0:28
 
 
 
SP1 Dz (2)1,4 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(52)3(53)4(57)5(54)6(55)7(56)8(100)Meta
 
1Szafarewicz, Katarzyna25:162:315:018:1610:2515:4318:3323:5925:0425:16
UMKS Kwidzyn2:312:303:152:095:182:505:261:050:12
2Orzechowska, Zuzanna26:474:407:2810:3913:4118:2322:3325:4626:3026:47
ZSO nr 2 Elbląg4:402:483:113:024:424:103:130:440:17
 
 
 
SP2 Dz (6)1,9 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(69)3(60)4(63)5(58)6(53)7(57)8(54)9(55)10(56)11(100)Meta
 
1Strzelecka, Aleksandra28:572:534:177:0210:5213:3217:0519:1021:2124:2928:0828:4528:57
ZSO nr 2 Elbląg2:531:242:453:502:403:332:052:113:083:390:370:12
2Szczepanik, Gabiela29:182:584:126:4510:3213:1115:1917:2019:3125:4528:2529:0429:18
ZSO nr 2 Elbląg2:581:142:333:472:392:082:012:116:142:400:390:14
3Rygielska, Kinga42:402:265:229:1116:5224:0232:0034:0736:0838:0942:0742:2842:40
UMKS Kwidzyn2:262:563:497:417:107:582:072:012:013:580:210:12
4Deptuła, Karolina43:173:435:399:1915:0022:0627:3331:1634:4938:3942:2043:0143:17
ZSO nr 2 Elbląg3:431:563:405:417:065:273:433:333:503:410:410:16
5Rożniata, Dominika101:482:334:3823:4825:3227:4336:3037:5283:2199:42101:01101:31101:48
UMKS Kwidzyn2:332:0519:101:442:118:471:2245:2916:211:190:300:17
 
Szandrocha, Katarzynankl3:5829:54---------------56:4362:2580:2896:4198:1998:5799:08
SP 1 Elbląg3:5825:5626:495:4218:0316:131:380:380:11
 
 
 
K 35 (6)4,8 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(61)3(66)4(65)5(62)6(59)7(67)8(68)9(70)10(50)11(60)12(63)13(58)14(53)
15(60)16(52)17(55)18(56)19(100)Meta
 
1Bączek, Małgorzata38:507:119:2511:3413:0315:3317:4819:4421:5024:1926:4128:3730:0531:1332:41
UKS Technik Ruciana Nida7:112:142:091:292:302:151:562:062:292:221:561:281:081:28
33:4635:1136:5338:1538:4038:50
1:051:251:421:220:250:10
2Müller, Iga50:577:1012:3914:5417:0618:3321:0723:2426:3832:4735:0637:0938:5140:2942:04
UMKS Kwidzyn7:105:292:152:121:272:342:173:146:092:192:031:421:381:35
43:4746:1748:3250:1550:4750:57
1:432:302:151:430:320:10
3Ciarkowska, Magdalena53:207:4711:1513:4315:4717:2620:5023:3027:2030:5534:4937:4840:1042:1244:01
WP Polska7:473:282:282:041:393:242:403:503:353:542:592:222:021:49
45:3548:0450:4852:3153:0753:20
1:342:292:441:430:360:13
4Pudlis, Natalia62:169:2419:3322:0824:1825:3327:5330:2637:1039:5142:2244:3446:5648:3650:35
UMKS Kwidzyn9:2410:092:352:101:152:202:336:442:412:312:122:221:401:59
55:3157:5859:5561:2862:0262:16
4:562:271:571:330:340:14
5Cepurdej, Katarzyna67:1411:4215:0819:5122:1725:1629:4832:4035:5339:1741:5344:0646:1556:4258:17
UMKS Kwidzyn11:423:264:432:262:594:322:523:133:242:362:132:0910:271:35
60:4362:3365:0466:2867:0367:14
2:261:502:311:240:350:11
6Dzika, Natalia76:1915:3524:1229:2235:5138:3441:5644:4448:0352:4456:2059:0362:3864:4567:23
WP Polska15:358:375:106:292:433:222:483:194:413:362:433:352:072:38
69:3571:4573:5675:3276:0376:19
2:122:102:111:360:310:16
 
 
 
K 35+ (9)4,8 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(62)2(61)3(66)4(65)5(62)6(59)7(67)8(68)9(70)10(50)11(60)12(63)13(58)14(53)
15(60)16(52)17(55)18(56)19(100)Meta
 
1Stolarska, Olga60:3310:4014:5618:0621:1223:0826:2329:1432:1536:3239:3342:2844:5847:0249:23
Indywidualnie Elbląg10:404:163:103:061:563:152:513:014:173:012:552:302:042:21
52:0054:5457:2159:3360:1460:33
2:372:542:272:120:410:19
2Kędzior, Katarzyna61:327:1517:0222:0824:0326:0429:1532:2135:1039:4342:2744:5647:0749:0750:48
UMKS Kwidzyn7:159:475:061:552:013:113:062:494:332:442:292:112:001:41
53:4956:0858:5960:4261:2161:32
3:012:192:511:430:390:11
3Roszak, Maja72:257:5720:1022:4227:2230:2136:1239:2242:4846:2149:0452:2954:1757:4259:30
UMKS Kwidzyn7:5712:132:324:402:595:513:103:263:332:433:251:483:251:48
61:0965:0769:4871:3572:1472:25
1:393:584:411:470:390:11
4Orzechowska, Magdalena72:4016:1019:3323:0625:3127:2430:5633:5037:3246:1149:2852:5055:2557:5460:00
Indywidualnie Elbląg16:103:233:332:251:533:322:543:428:393:173:222:352:292:06
62:4865:1769:3971:4472:2372:40
2:482:294:222:050:390:17
5Nikonowicz, Ewa75:3710:1719:4925:1226:5129:0932:1635:1337:5841:2844:2449:0251:0453:0655:24
WP Polska10:179:325:231:392:183:072:572:453:302:564:382:022:022:18
57:4763:5973:1874:4875:2475:37
2:236:129:191:300:360:13
6Pabian, Patrycja78:5810:0015:4719:3522:5429:3932:3835:2139:5744:3547:4352:0654:1256:0858:32
UMKS Kwidzyn10:005:473:483:196:452:592:434:364:383:084:232:061:562:24
60:4966:5776:1678:0478:4078:58
2:176:089:191:480:360:18
7Monika, Typańska89:049:2821:4725:5328:4731:5036:5842:5752:2057:1761:0765:5868:4172:1274:37
Indywidualnie Elbląg9:2812:194:062:543:035:085:599:234:573:504:512:433:312:25
77:2680:5785:3788:0988:4689:04
2:493:314:402:320:370:18
8Monika, Kowalska110:1022:3643:1846:5850:0252:4358:0263:5073:4378:2182:0987:0189:5693:1595:39
Indywidualnie Elbląg22:3620:423:403:042:415:195:489:534:383:484:522:553:192:24
98:34102:02106:32109:07109:49110:10
2:553:284:302:350:420:21
 
Wróblewska, Sylwiankl21:3942:5250:0856:4460:44---------------------------------------------
WP Polska21:3921:137:166:364:00
-------------------------85:07
24:23
 
 
 
M 35+ (16)5,9 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(50)3(67)4(68)5(70)6(50)7(59)8(65)9(62)10(61)11(66)12(65)13(63)14(58)
15(53)16(60)17(69)18(52)19(53)20(57)21(55)22(56)23(100)Meta
 
1Światkowski, Piotr41:264:265:517:279:1711:3213:1417:0718:1219:3121:2723:3725:1328:2829:45
Indywidualnie Elbląg4:261:251:361:502:151:423:531:051:191:562:101:363:151:17
31:0532:1832:5335:0036:1037:1039:2040:4341:1141:26
1:201:130:352:071:101:002:101:230:280:15
2Rycerski, Bogdan46:275:417:058:4410:2512:4914:3218:1619:2421:0722:5825:1126:2632:5134:11
WP Polska5:411:241:391:412:241:433:441:081:431:512:131:156:251:20
35:2937:1138:0139:5540:5941:5744:2445:4146:1646:27
1:181:420:501:541:040:582:271:170:350:11
3Typański, Roman53:305:016:418:2411:0914:1215:5722:0024:1125:5229:2932:5634:5139:0640:34
WP Polska5:011:401:432:453:031:456:032:111:413:373:271:554:151:28
42:0443:1243:5946:2547:4048:3851:2652:5053:1753:30
1:301:080:472:261:150:582:481:240:270:13
4Kasprzyk, Dariusz56:295:207:059:0012:2915:5017:4622:2523:4425:3628:0330:4932:2538:0239:27
WP Polska5:201:451:553:293:211:564:391:191:522:272:461:365:371:25
41:1043:0044:5447:2648:5150:0554:0855:4356:1456:29
1:431:501:542:321:251:144:031:350:310:15
5Kraśniewski, Krzysztof58:025:357:3110:0112:1716:4319:2424:4626:1428:2430:4033:2735:1139:2940:58
Indywidualnie Elbląg5:351:562:302:164:262:415:221:282:102:162:471:444:181:29
42:4144:5946:0148:4150:1451:3254:5457:0257:4158:02
1:432:181:022:401:331:183:222:080:390:21
6Rekowski, Tomasz58:276:038:0810:1812:4415:3418:0923:0424:3827:3230:3333:1735:3140:2342:25
WP Polska6:032:052:102:262:502:354:551:342:543:012:442:144:522:02
44:0545:4347:0249:5051:0952:5756:0257:4558:1358:27
1:401:381:192:481:191:483:051:430:280:14
7Bączek, Dariusz61:484:536:348:4216:0018:4621:0825:3526:5129:4733:2238:2640:2644:5146:18
UKS Technik Ruciana Nida4:531:412:087:182:462:224:271:162:563:355:042:004:251:27
47:5449:4950:5053:0254:3555:4859:1760:4761:2861:48
1:361:551:012:121:331:133:291:300:410:20
8Rapinczuk, Jan63:055:067:239:5413:3717:4920:0124:1125:2727:2330:4733:5935:2544:4646:47
BdsUOT Warszawa5:062:172:313:434:122:124:101:161:563:243:121:269:212:01
48:3450:5051:5854:2155:3656:5860:3362:1462:5363:05
1:472:161:082:231:151:223:351:410:390:12
9Müller, Tomasz66:575:147:1210:0012:4117:0519:1624:3826:1434:3837:3340:0341:4947:2849:16
UMKS Kwidzyn5:141:582:482:414:242:115:221:368:242:552:301:465:391:48
51:0053:5255:0657:4759:2560:4064:2866:1066:4366:5727:5530:1952:12
1:442:521:142:411:381:153:481:420:330:14*66*61*52
10Cepurdej, Aleksander67:525:588:2011:1013:4317:3921:5329:0230:3532:1934:5037:3439:2543:5245:45
UMKS Kwidzyn5:582:222:502:333:564:147:091:331:442:312:441:514:271:53
47:4251:0952:5555:4157:1858:4964:5366:4767:3267:52
1:573:271:462:461:371:316:041:540:450:20
11Ligocki, Maciej74:385:207:4110:0917:3824:2329:1134:1535:5038:1141:4544:3046:1851:3453:23
UKS Technik Ruciana Nida5:202:212:287:296:454:485:041:352:213:342:451:485:161:49
55:4057:5859:0161:5163:4365:4071:0773:4974:2374:38
2:172:181:032:501:521:575:272:420:340:15
12Szczepański, Marek101:326:408:2910:2217:1220:0422:0347:2648:5750:3859:4866:4568:5578:5981:13
UKS Technik Ruciana Nida6:401:491:536:502:521:5925:231:311:419:106:572:1010:042:14
83:0185:2786:4789:2190:4692:0398:55100:41101:19101:32
1:482:261:202:341:251:176:521:460:380:13
13Sokołowski, Mirosław109:596:308:5211:3215:4821:5525:2131:4933:2042:5453:5256:4058:5965:0667:24
indywidualnie Braniewo6:302:222:404:166:073:266:281:319:3410:582:482:196:072:18
74:5094:0495:3698:55100:45103:04106:32108:54109:36109:59
7:2619:141:323:191:502:193:282:220:420:23
14Perfikowski, Piotr112:275:157:299:3019:1122:4125:2329:4031:1032:4758:0770:1171:5785:3888:24
UMKS Kwidzyn5:152:142:019:413:302:424:171:301:3725:2012:041:4613:412:46
96:1398:3099:50102:38104:00105:37109:36111:31112:14112:27
7:492:171:202:481:221:373:591:550:430:13
15Kowalski, Andrzej117:268:3825:2228:5341:5047:2450:1355:5660:3364:3369:0673:3775:3789:2592:55
Indywidualnie Elbląg8:3816:443:3112:575:342:495:434:374:004:334:312:0013:483:30
96:1399:28101:45105:27107:38109:40113:43116:09117:10117:26
3:183:152:173:422:112:024:032:261:010:16
 
Mazur, Jarosławnkl4:306:298:3310:12-----12:3916:2217:4119:5021:5124:0725:3129:0930:34
Indywidualnie Elbląg4:301:592:041:392:273:431:192:092:012:161:243:381:25
31:5333:2334:0835:5737:0638:1440:2141:3841:5942:12
1:191:300:451:491:091:082:071:170:210:13
 
 
 
M 35 (3)5,9 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(64)2(50)3(67)4(68)5(70)6(50)7(59)8(65)9(62)10(61)11(66)12(65)13(63)14(58)
15(53)16(60)17(69)18(52)19(53)20(57)21(55)22(56)23(100)Meta
 
1Krajewski, Michael42:114:115:577:249:1811:3413:2217:0318:0319:3021:3223:5425:1328:2529:39
Indywidyalnie Polska4:111:461:271:542:161:483:411:001:272:022:221:193:121:14
31:0632:1332:5334:5235:5636:5339:2141:2741:5942:11
1:271:070:401:591:040:572:282:060:320:12
2Spadik, Mateusz51:364:175:517:2510:4513:1715:1219:1820:3624:3028:0430:2532:1436:1837:57
UMKS Kwidzyn4:171:341:343:202:321:554:061:183:543:342:211:494:041:39
39:4041:4342:2844:3846:0046:5449:3751:0151:2551:36
1:432:030:452:101:220:542:431:240:240:11
3Soliwoda, Mateusz83:206:2116:5818:5421:2225:1327:4431:4338:4640:2643:3346:4948:2458:4760:14
UMKS Kwidzyn6:2110:371:562:283:512:313:597:031:403:073:161:3510:231:27
61:3664:5665:3867:5068:5469:5581:2982:3083:1183:20
1:223:200:422:121:041:0111:341:010:410:09
 
 
 
Specjalna (4)5,8 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(60)2(64)3(68)4(70)5(50)6(67)7(59)8(62)9(61)10(66)11(65)12(62)13(63)14(58)
15(53)16(69)17(51)18(54)19(57)20(52)21(55)22(56)23(100)Meta
 
1Jędras, Przemysław42:103:035:208:3810:3912:3014:0216:0618:3220:5622:5124:0225:1528:0229:19
UMKS Kwidzyn3:032:173:182:011:511:322:042:262:241:551:111:132:471:17
30:3432:0333:3135:5436:4738:3640:1441:2741:4942:10
1:151:291:282:230:531:491:381:130:220:21
2Müller, Wiktor53:553:117:2111:2213:5615:4917:1219:2623:4626:0829:1132:0633:4237:0738:40
UMKS Kwidzyn3:114:104:012:341:531:232:144:202:223:032:551:363:251:33
39:5941:4343:1446:4347:2449:0651:0853:2453:4553:55
1:191:441:313:290:411:422:022:160:210:10
3Gąsior, Rafał55:595:018:3814:1916:5218:4520:0622:2126:2828:4132:1435:1136:3140:1341:25
UMKS Kwidzyn5:013:375:412:331:531:212:154:072:133:332:571:203:421:12
42:4644:2946:0149:3350:1551:4954:1255:2655:4455:59
1:211:431:323:320:421:342:231:140:180:15
4Cepurdej, Władysław60:273:145:1612:1215:2818:0620:1322:5625:3530:0232:3334:5736:3239:3141:34
UMKS Kwidzyn3:142:026:563:162:382:072:432:394:272:312:241:352:592:03
43:1345:4247:2653:2254:1156:1358:1359:4460:1860:27
1:392:291:445:560:492:022:001:310:340:09