GP elbląg 1 RUNDA 1sob. 13.10.2018 15:47
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 35 (2)3,2 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Ciarkowska, MagdalenaWP Polska38:180:00
 
Mazur, AgataIndywidualnie Elblągnkl
 
 
 
K 35 + (3)3,2 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Liśkiewicz, AnnaIndywidualnie Elbląg65:390:00
2Antczak-Więcławek, JoannaIndywidualnie Elbląg70:30+4:51
3Typańska, MonikaIndywidualnie Elbląg71:11+5:32
 
 
 
M 35 (3)4,2 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Ciszkowski, JacekWP Polska43:450:00
2Spadik, MateuszKIDAPS Radostowo51:24+7:39
 
Olbryś, MateuszIndywidualnie Elblągnkl
 
 
 
M 35 + (6)4,2 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Rycerski, BogdanWP Polska36:270:00
2Światkowski, PiotrWoliniusz Elbląg36:41+0:14
3Patrejko, AndrzejWP Polska39:04+2:37
4Mazur, JarosławIndywidualnie Elbląg41:11+4:44
5Typański, RomanWP Polska45:25+8:58
6Kasprzyk, DariuszWP Polska52:24+15:57
 
 
 
Sz PP Dz (1)2,4 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Typańska, JuliaIndywidualnie Elbląg46:470:00
 
 
 
Sz PP Ch (7)2,4 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Typański, JakubIndywidualnie Elbląg31:230:00
2Ochnik, MichałZSTI Pasłęk55:55+24:32
 
Wiśniewski, JanZSO nr 2 Elblagnkl
Zmyślony, FranciszekZSO nr 2 Elblagnkl
Andrzejewski, MaciejZSO nr 2 Elblagnkl
Żak, StanisławZSTI Pasłęknkl
Ochnik, AdamZSTI Pasłęknkl
 
 
 
SP 1 Dz (4)1,5 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Rostankowska, NikolaSP 14 Elbląg28:250:00
2Gburzyńska, JuliaSP 14 Elbląg30:22+1:57
3Bączek, KarolinaSP 14 Elbląg33:25+5:00
4Rekowska, OliwiaSP 14 Elbląg35:53+7:28
 
 
 
SP 1 Ch (6)1,5 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Bebel, KamilSP 14 Elbląg25:230:00
2Bujak, OliwierSP 14 Elbląg30:38+5:15
3Sielski, JakubSP 14 Elbląg32:37+7:14
4Cwaliński, PiotrSP 14 Elbląg36:57+11:34
5Różalski, KamilSP 15 Elbląg38:24+13:01
6Chomik, PrzemysławSP 14 Elbląg40:21+14:58
 
 
 
SP 2 Dz (10)2,2 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Szczepanik, GabrielaZSO nr 2 Elblag35:230:00
2Strzelecka, AleksandraZSO nr 2 Elblag39:24+4:01
3Reindl, Katarzyna GIM 3 Elblag84:58+49:35
4Zmyślona, Hanna GIM 3 Elblag87:18+51:55
5Laszuk, Klaudia GIM 3 Elblag95:13+59:50
6Mackiewicz, Agata GIM 3 Elblag99:11+63:48
7Gańko, Wiktoria GIM 3 Elblag99:18+63:55
8Banach, Joanna GIM 3 Elblag105:15+69:52
9Deptuła, KarolinaZSO nr 2 Elblag117:50+82:27
10Sójka, Dominika GIM 3 Elblag120:37+85:14
 
 
 
SP 2 Ch (2)2,2 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Banach, PiotrGIM 8 Elbląg26:380:00
2Konecki, AdamZSO nr 2 Elblag102:07+75:29
 
 
 
RODZINNA (8)1,8 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Borkowski, Bartosz, MarekIndywidualnie Elbląg23:580:00
2Banach, Zuzia i KrzyśIndywidualnie Elbląg25:47+1:49
3Boduszek, Sebastian,MichałIndywidualnie Elbląg31:17+7:19
4Orzechowska, Oliwia,MagdaIndywidualnie Elbląg32:23+8:25
5Jaworscy, Julia, TomaszIndywidualnie Elbląg34:14+10:16
6Różalska, Kamil, OlaIndywidualnie Elbląg39:31+15:33
7Jurewicz,Weis, Anna, JakubIndywidualnie Elbląg53:50+29:52
 
Sekulscy, MałgorzataIndywidualnie Elblągnkl
 
 
 
OPEN (3)1,0 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Kowalscy, Monika, MichałIndywidualnie Elbląg11:390:00
2Ciarkowska, MajaSP 14 Elbląg15:30+3:51
3Namiel, WioletaIndywidualnie Elbląg33:13+21:34