kopia 1845pon. 24.09.2018 18:32
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 10 N (2)2,3 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Łucja ŁysońUKS Siódemka Rumia27:520:00
2Antonina LewandowskaUKS Siódemka Rumia44:59+17:07
 
 
 
K 10 (4)2,3 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Małgorzata PorzyczUKS Siódemka Rumia18:470:00
2Małgorzata CiećwierzAzymut 45 Gdynia23:53+5:06
3Marta BieleckaUKS Siódemka Rumia25:06+6:19
4Katarzyna SzafarewiczUMKS Kwidzyn Kwidzyn37:09+18:2204179
 
 
 
K 12 (5)2,4 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Anna NowakAzymut 45 Gdynia17:500:0002858
2Patrycja UklejaAzymut 45 Gdynia19:03+1:1303121
3Weronika CiećwierzAzymut 45 Gdynia22:06+4:1604366
4Diana WejtkoUMKS Kwidzyn Kwidzyn25:59+8:0903360
5Martyna TrzebiatowskaUKS Siódemka Rumia50:32+32:42
 
 
 
K 14 (5)3,2 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Alicja KędziorUMKS Kwidzyn Kwidzyn28:540:0003563
2Iga MullerUMKS Kwidzyn Kwidzyn30:34+1:4002764
3Katarzyna CepurdejUMKS Kwidzyn Kwidzyn34:49+5:5504183
4Hanna PerfikowskUMKS Kwidzyn Kwidzyn34:50+5:5603363
5Agata PupiecUKS Siódemka Rumia38:07+9:1303391
 
 
 
K 16 (7)3,7 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Zuzanna MoskalUKS Siódemka Rumia38:430:0002117
2Anna PestaAzymut 45 Gdynia43:37+4:5402741
3Natalia PudlisUMKS Kwidzyn Kwidzyn44:19+5:3602623
4Nina CepurdejUMKS Kwidzyn Kwidzyn47:33+8:5004182
5Julia GniewkowskaWłóczykij Osiek Osiek53:34+14:5103517
6Marta ŻurekUKS Siódemka Rumia54:34+15:51
7Julia KozelPKO Harpagan Polska82:52+44:0904129
 
 
 
K 18 (1)6,0 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Zofia MelzerUKS Siódemka Rumia96:280:0002114
 
 
 
K 21 (8)6,6 km21 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Maria DeptulskaIndywidualny Gdańsk73:320:00
2natalia DawidowskaUKS Siódemka Rumia74:08+0:36
3Małgorzata BączekUKS Technik Ruciane Nida74:10+0:3804014
4Magdalena CiarkowskaJW4808 Gołdap83:47+10:15
5Justyna Panaszek10BKPanc Świętoszów84:59+11:27
6Joanna KlunderIndywidualny Elbląg88:02+14:30
7Anna Korczyc10BKPanc Świętoszów96:29+22:57
8Dominika BąkowskaPKO Harpagan Polska124:40+51:0804215
 
 
 
K 35/40 (11)6,1 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Ilona ŚliwczyńskaTeam 360 Warszawa72:210:00
2Ewa UklejaAzymut 45 Gdynia81:53+9:3203721
3Kornelia Nowicka-BieleckaUKS Siódemka Rumia94:44+22:2302729
4Natalia ToomPionier Kaliningrad100:17+27:56
5Aneta Bańska-Bodziona10BKPanc Świętoszów110:50+38:29
6Patrycja PabjanUMKS Kwidzyn Kwidzyn128:13+55:5204188
7Katarzyna KędziorUMKS Kwidzyn Kwidzyn156:51+84:3004177
 
Elena SnapelewaOK Kaliningrad Kaliningradnkl
Maja RoszakUMKS Kwidzyn Kwidzynnkl04192
Aleksandra PerfikowskaUMKS Kwidzyn Kwidzynnkl04191
Joanna ZiarekUMKS Kwidzyn Kwidzynnkl
 
 
 
K 45/50 (4)5,4 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Beat NowakAzymut 45 Gdynia57:070:0000144
2Izabela WitkowskaAzymut 45 Gdynia66:23+9:1600238
3Tatiana CernyshevaOK Kaliningrad Kaliningrad85:09+28:02
4Agnieszka Pilarczyk-PupiecUKS Siódemka Rumia102:36+45:29
 
 
 
K 55/60+ (9)4,1 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Marina MovkoAzymut 45 Gdynia46:550:0003901
2Elena SolovevaPionier Kaliningrad50:04+3:09
3Olga TemnikovaPrincip Kaliningrad53:04+6:09
4Elena MiroshnichenkoPionier Kaliningrad54:43+7:48
5Natalia LazarevaAzymut 45 Gdynia67:01+20:0603899
6Alla AsylovaGvargeisk Kaliningrad69:01+22:06
7Ewa LewońUMKS ORKAN Ostróda74:42+27:4700129
8Regina ŁuńskaUMKS ORKAN Ostróda80:43+33:4800133
9Natalia SmirnovaPionier Kaliningrad109:11+62:16
 
 
 
M 10 N (3)2,3 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Jędrzej BączekUKS Technik Ruciane Nida26:100:00
2Wojciech DrońUMKS Kwidzyn Kwidzyn37:48+11:38
3Jakub JędrasUMKS Kwidzyn Kwidzyn37:50+11:40
 
 
 
M 10 (4)2,4 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Krzysztof UklejaAzymut 45 Gdynia20:490:0003120
2Piotr MotałaUKS Siódemka Rumia25:41+4:52
3Marek KisłowskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn30:49+10:0003754
4Hubert JoniecUMKS Kwidzyn Kwidzyn40:33+19:4403917
 
 
 
M 12 (13)2,5 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Mikołaj KozelPKO Harpagan Polska21:410:0003130
2Kacper KilichowskiAzymut 45 Gdynia21:57+0:1604126
3Adam ZarembaUMKS Kwidzyn Kwidzyn22:57+1:1603567
4Mikołaj CiechanowiczAzymut 45 Gdynia23:53+2:1203941
5Wiktor RygielskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn24:03+2:2203570
6Paweł PerfikowskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn24:45+3:0403568
7Wiktor DrońUMKS Kwidzyn Kwidzyn25:25+3:4403784
8Władysław CepurdejUMKS Kwidzyn Kwidzyn26:48+5:0704184
9Robert StefaniakAzymut 45 Gdynia28:27+6:4602371
10Michał KleinszmidtAzymut 45 Gdynia30:00+8:1904127
11Mikołaj PękalUMKS Kwidzyn Kwidzyn31:20+9:3903569
12Jakub GrajewskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn33:58+12:1703915
13Maciej GrzybowskiAzymut 45 Gdynia45:51+24:1003898
 
 
 
M 14 (5)3,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Wiktor MullerUMKS Kwidzyn Kwidzyn31:570:0002578
2Wiktor WilkUMKS Kwidzyn Kwidzyn37:28+5:3103362
3Michał BieleckiUKS Siódemka Rumia37:56+5:5902855
4Mateusz SoliwodaUMKS Kwidzyn Kwidzyn39:53+7:5602880
5Bartosz ChmielowskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn66:10+34:1303918
 
 
 
M 16 (5)4,7 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Grzegorz NowakAzymut 45 Gdynia41:570:0002370
2Rafał GąsiorUMKS Kwidzyn Kwidzyn48:37+6:4003361
3Piotr BanachUMKS ORKAN Ostróda55:30+13:3302846
4Paweł BorowiecPKO Harpagan Polska61:51+19:54
5Kiryll SerzhanovUMKS Kwidzyn Kwidzyn83:42+41:4502877
 
 
 
M 18 (5)6,2 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Maksymilian SienkiewiczAzymut 45 Gdynia46:000:003734
2Piotr PestaAzymut 45 Gdynia51:38+5:3802742
3Jakub KuźbaUKS Siódemka Rumia68:51+22:5102165
 
Grzegorz ŻurekUKS Siódemka Rumiankl
Bartłomiej OgdowskiUKS Siódemka Rumiankl02118
 
 
 
M 20 (1)7,0 km21 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Jakub PiersaUKS Technik Ruciane Nida100:070:00
 
 
 
M 21 (6)7,6 km24 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Maciej HeweltAzymut 45 Gdynia56:100:00
2Paweł Golinowski10BKPanc Świętoszów62:27+6:17
2Sergei CzernowIndywidualny Kaliningrad62:27+6:17
4Mariusz Jaros10BKPanc Świętoszów79:50+23:40
5Piotr KaczyńskiPKO Harpagan Polska85:33+29:2304349
6Mariusz TorchałaUMKS Kwidzyn Kwidzyn115:16+59:0602625
 
 
 
M 35/40 (17)7,0 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Jacek NowakAzymut 45 Gdynia50:030:0000143
2Sebastian MientkiUMKS ORKAN Ostróda66:39+16:3600806
3Andrzej Patrejko42 blp Morąg Elbląg73:40+23:37
4Patryk PisarskiIndywidualny Gdańsk74:21+24:18
5Przemysław JędrasUMKS Kwidzyn Kwidzyn75:04+25:0103694
6Sławomir CiećwierzAzymut 45 Gdynia76:11+26:0804338
7Artur FankidejskiWłóczykij Osiek Osiek77:52+27:4903875
8Grzegorz Stężycki10BKPanc Świętoszów79:08+29:05
9Jacek BorzyszkowskiUKS Siódemka Rumia82:03+32:00
10Mariusz Sitnicki10BKPanc Świętoszów82:08+32:05
11Karol KalstejnPKO Harpagan Polska82:29+32:2600985
12Aleksandr KarachevIndywidualny Kaliningrad84:59+34:56
13Michał JarockiPKO Harpagan Polska85:08+35:05
14Mateusz PomianekCharty Puszczy P Iznota87:58+37:55
15Piotr PerfikowskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn135:13+85:1004190
 
Grzegorz DrońUMKS Kwidzyn Kwidzynnkl
Andrei SnapalewOK Kaliningrad Kaliningradnkl
 
 
 
M 45/50 (10)5,5 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Adam PestaAzymut 45 Gdynia53:030:0002857
2Bogdan Rycerski15 BZ Giżycko57:40+4:371302
3Romuald WysockiCSWIiCH Wrocław60:56+7:53
4Krzysztof BorowiecBorówki Polska64:02+10:59
5Dariusz BączekUKS Technik Ruciane Nida67:10+14:0704013
6Mariusz PupiecUKS Siódemka Rumia67:53+14:50
7Tomasz RekowskiUMKS ORKAN Ostróda70:20+17:1703107
8Dariusz JachnaUMKS ORKAN Ostróda73:31+20:2802126
9Tomasz MullerUMKS Kwidzyn Kwidzyn76:37+23:3402577
 
Adam WitkowskiAzymut 45 Gdyniankl0158
 
 
 
M 55/60 (16)4,7 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Romuald MiszewskiAzymut 45 Gdynia49:450:0000145
2Zbigniew KlawczyńskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn49:46+0:0103895
3Zbigniew MądrzyńskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn53:19+3:3402885
4Albert AsylovGvargeisk Kaliningrad53:45+4:00
5Aleksander CepurdejUMKS Kwidzyn Kwidzyn53:56+4:1104180
6Jerzy PorzyczAzymut 45 Gdynia56:24+6:3900154
7Sergei MovkoAzymut 45 Gdynia58:52+9:0704047
8Mirosław SokołowskiIndywidualnie Braniewo59:31+9:46
9Mikhail SolovevPionier Kaliningrad59:50+10:05
10Vladimir ChugumowIndywidualny Kaliningrad61:03+11:18
11Marek SzczepańskiUKS Technik Ruciane Nida64:44+14:5902509
12Bogdan LechUMKS ORKAN Ostróda67:50+18:0500789
13Viktor MiroshnichenkoPionier Kaliningrad78:39+28:54
14Wiesław SteinkeSkarmat Toruń Toruń87:03+37:18
15Bogdan LewońUMKS ORKAN Ostróda92:49+43:0400130
 
Boris KrylovPrincip Kaliningradnkl
 
 
 
M 65 (3)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Tadeusz MientkiUMKS ORKAN Ostróda46:530:0000788
2Janusz BohaczekUMKS ORKAN Ostróda52:37+5:4400135
3Bogdan ŚwierczyńskiIndywidualnie Skwierzyna68:08+21:15
 
 
 
M 75+ (1)3,3 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Edward CzabańskiAzymut 45 Gdynia154:390:0000514
 
 
 
10 R (4)2,4 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Tymoteusz RożniataUMKS Kwidzyn Kwidzyn23:480:00
2Antoni LizińskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn45:45+21:57
3Kajetan MientkiUMKS ORKAN Ostróda50:46+26:58
4Paula WejtkoUMKS Kwidzyn Kwidzyn65:27+41:39
 
 
 
OPEN (2)3,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Remigiusz RutkowskiIndywidualny Polska60:310:00
2Magdalena RutkowskaIndywidualny Polska67:49+7:18
 
 
 
M LP (1)4,7 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Maciej LigockiNADL Spychowo Spychowo65:500:0003984
 
 
 
M 70 (3)4,0 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Edward PokoraUMKS Kwidzyn Kwidzyn60:490:0001503
2Jerzy WojtyłaUMKS ORKAN Ostróda61:42+0:5301297
3Henryk WożniakUMKS ORKAN Ostróda69:41+8:5200131