Stawówka wieczorową porą IV 2018ZZsob. 15.09.2018 20:28
Wyniki nieoficjalnestworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 10 (2/3)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Małgorzata CiećwierzAzymut 45 Gdynia7:100:00
2Małgorzata PorzyczUKS Siódemka Rumia8:11+1:01
 
 
 
K 12 (3/4)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Anna NowakAzymut 45 Gdynia10:260:0002858
2Patrycja UklejaAzymut 45 Gdynia11:10+0:4403121
3Weronika CiećwierzAzymut 45 Gdynia13:16+2:5004366
 
 
 
K 14 (1/4)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Agata PupiecUKS Siódemka Rumia19:210:0003391
 
 
 
K 16 (2/5)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Anna PestaAzymut 45 Gdynia24:300:0002741
 
Zuzanna MoskalUKS Siódemka Rumiankl02117
 
 
 
K 21 (8/9)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Joanna KlunderIndywidualny Elbląg23:020:00
2Małgorzata BączekUKS Technik Ruciane Nida25:45+2:4304014
3Agnieszka BundzIndywidualnie Gdynia25:50+2:48
4Justyna Panaszek10BKPanc Świętoszów26:03+3:01
5Daria LubomskaWKS Azymut Pabianice26:18+3:16
6Magdalena CiarkowskaJW4808 Gołdap26:24+3:22
 
Natalia DawidowskaUKS Siódemka Rumiankl
Anna Korczyc10BKPanc Świętoszównkl
 
 
 
K 35/40 (7/8)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Ilona ŚliwczyńskaTeam 360 Warszawa23:320:00
2Ewa UklejaAzymut 45 Gdynia28:12+4:4003721
3Aneta Bańska-Bodziona10BKPanc Świętoszów28:58+5:26
4Olga StolarskaUKS Siódemka Rumia32:47+9:15
5Agata MichałowskaKS Spójnia Warszawa53:55+30:23
 
Natalia ToomPionier Kaliningradnkl
Elena SnapelewaOK Kaliningrad Kaliningradnkl
 
 
 
K 45/50 (4/4)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Beata NowakIndywidualny Gdańsk21:010:0000144
2Izabela WitkowskaAzymut 45 Gdynia26:16+5:1500238
3Agnieszka Pilarczyk-PupiecUKS Siódemka Rumia33:11+12:10
 
Tatiana CernyshevaOK Kaliningrad Kaliningradnkl
 
 
 
K 55/60+ (8/9)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Olga TemnikovaPrincip Kaliningrad23:180:00
2Elena MiroshnichenkoPionier Kaliningrad29:04+5:46
3Regina ŁuńskaUMKS ORKAN Ostróda31:49+8:3100133
4Ewa LewońUMKS ORKAN Ostróda34:02+10:4400129
5Natalia LazarevaAzymut 45 Gdynia34:19+11:0103899
6Natalia SmirnovaPionier Kaliningrad35:59+12:41
 
Marina MovkoAzymut 45 Gdyniankl03901
Elena SolovevaPionier Kaliningradnkl
 
 
 
M 10 N (1/1)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
Jędrzej BączekUKS Technik Ruciane Nidankl
 
 
 
M 10 (2/2)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Krzysztof UklejaAzymut 45 Gdynia5:560:0003120
2Piotr MotałaUKS Siódemka Rumia9:52+3:56
 
 
 
M 12 (5/6)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Mikołaj CiechanowiczAzymut 45 Gdynia13:230:0003941
2Robert StefaniakAzymut 45 Gdynia13:56+0:3302371
3Maciej GrzybowskiAzymut 45 Gdynia17:31+4:0803898
4Kacper KilichowskiAzymut 45 Gdynia18:13+4:5004126
5Michał KleinszmidtAzymut 45 Gdynia30:33+17:1004127
 
 
 
M 16 (3/3)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Grzegorz NowakAzymut 45 Gdynia19:510:0002370
2Paweł BorowiecPKO Harpagan Polska22:38+2:47
3Piotr BanachUMKS ORKAN Ostróda24:43+4:5202846
 
 
 
M 18 (3/3)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Bartłomiej OgdowskiUKS Siódemka Rumia16:310:0002118
2Piotr PestaAzymut 45 Gdynia16:36+0:0502742
3Maksymilian SienkiewiczAzymut 45 Gdynia20:18+3:4703734
 
 
 
M 20 (1/1)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Jakub PiersaUKS Technik Ruciane Nida20:350:00
 
 
 
M 21 (4/6)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Sergei CzernowIndywidualny Kaliningrad21:140:00
2Mariusz Jaros10BKPanc Świętoszów23:57+2:43
3Paweł Golinowski10BKPanc Świętoszów25:02+3:48
4Piotr KaczyńskiPKO Harpagan Polska26:42+5:2804349
 
 
 
M 35/40 (10/18)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Paweł TadejewskiUMKS ORKAN Ostróda24:310:0000904
2Sebastian MientkiUMKS ORKAN Ostróda24:56+0:2500806
3Mateusz PomianekCharty Puszczy P Iznota26:13+1:42
4Grzegorz Stężycki10BKPanc Świętoszów27:00+2:29
5Aleksandr KarachevIndywidualny Kaliningrad30:14+5:43
6Maciej LigockiNADL Spychowo Spychowo34:33+10:0203984
7Andrei SnapalewOK Kaliningrad Kaliningrad40:05+15:34
8Patryk PisarskiIndywidualny Polska40:08+15:37
 
Jacek NowakAzymut 45 Gdyniankl00143
Mariusz Sitnicki10BKPanc Świętoszównkl
 
 
 
M 45/50 (9/10)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Bogdan Rycerski15 BZ Giżycko22:060:001302
2Krzysztof BorowiecBorówki Polska22:49+0:43
3Mariusz PupiecUKS Siódemka Rumia23:33+1:27
4Adam WitkowskiAzymut 45 Gdynia24:53+2:47
5Dariusz BączekUKS Technik Ruciane Nida24:59+2:5304013
6Romuald WysockiCSWIiCH Wrocław29:58+7:52
7Dariusz JachnaUMKS ORKAN Ostróda31:11+9:0502126
 
Adam PestaAzymut 45 Gdyniankl02857
Roman TypańskiIndywidualny Elblągnkl
 
 
 
M 55/60 (10/11)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Zbigniew KlawczyńskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn20:000:0003895
2Romuald MiszewskiAzymut 45 Gdynia20:11+0:1100145
3Marek SzczepańskiUKS Technik Ruciane Nida20:55+0:5502509
4Boris KrylovPrincip Kaliningrad21:07+1:07
5Bogdan LechUMKS ORKAN Ostróda22:50+2:5000789
6Mikhail SolovevPionier Kaliningrad23:24+3:24
7Jerzy PorzyczAzymut 45 Gdynia23:44+3:4400154
8Wiesław SteinkeSkarmat Toruń Toruń26:16+6:16
9Viktor MiroshnichenkoPionier Kaliningrad26:36+6:36
10Vladimir ChugumowIndywidualny Kaliningrad28:24+8:24
 
 
 
M 65 (3/3)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Tadeusz MientkiUMKS ORKAN Ostróda15:480:0000788
 
Janusz BohaczekUMKS ORKAN Ostródankl00135
Bogdan ŚwierczyńskiIndywidualnie Skwierzynankl
 
 
 
M 75+ (1/1)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Edward CzabańskiAzymut 45 Gdynia42:010:0000514
 
 
 
10 R (2/8)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Nikodem TadejewskiUMKS ORKAN Ostróda12:400:00
2Kajetan MientkiUMKS ORKAN Ostróda14:05+1:25
 
 
 
OPEN (2/8)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Dariusz LubomskiAzymut Pabianice Pabianice9:470:00
2Bogusław MoskalUKS Siódemka Rumia13:38+3:51
 
 
 
WTZ (1/1)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Saperów WTZIndywidualny Elbląg39:240:00
 
 
 
M 70 (1/1)Status: 20:28
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Henryk WożniakUMKS ORKAN Ostróda27:190:0000131