Puchar Pomorza 2 Etapy 15-16.09.18 ZZ2sob. 15.09.2018 20:24
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 10 N (1)1,6 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Antonina LewandowskaUKS Siódemka Rumia33:460:00
 
 
 
K 10 (5)1,6 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Łucja ŁysońUKS Siódemka Rumia20:120:00
2Małgorzata PorzyczUKS Siódemka Rumia20:55+0:43
3Katarzyna SzafarewiczUMKS Kwidzyn Kwidzyn37:17+17:0504179
4Małgorzata CiećwierzAzymut 45 Gdynia41:18+21:06
 
Marta BieleckaUKS Siódemka Rumiankl
 
 
 
K 12 (6)1,6 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Patrycja UklejaAzymut 45 Gdynia14:280:0003121
2Anna NowakAzymut 45 Gdynia15:17+0:4902858
3Weronika CiećwierzAzymut 45 Gdynia18:30+4:0204366
4Diana WejtkoUMKS Kwidzyn Kwidzyn20:32+6:0403360
5Wiktoria EggertWłóczykij Osiek Osiek31:00+16:3204175
6Martyna TrzebiatowskaUKS Siódemka Rumia32:48+18:20
 
 
 
K 14 (5)2,1 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Hanna PerfikowskUMKS Kwidzyn Kwidzyn18:260:0003363
2Katarzyna CepurdejUMKS Kwidzyn Kwidzyn19:38+1:1204183
3Alicja KędziorUMKS Kwidzyn Kwidzyn21:23+2:5703563
4Iga MullerUMKS Kwidzyn Kwidzyn28:25+9:5902764
5Agata PupiecUKS Siódemka Rumia30:26+12:0003391
 
 
 
K 16 (4)3,2 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Natalia PudlisUMKS Kwidzyn Kwidzyn32:370:0002623
2Zuzanna MoskalUKS Siódemka Rumia35:26+2:4902117
3Anna PestaAzymut 45 Gdynia37:47+5:1002741
4Julia GniewkowskaWłóczykij Osiek Osiek40:20+7:4303517
 
 
 
K 21 (9)4,3 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Daria LubomskaWKS Azymut Pabianice37:520:00
2Małgorzata BączekUKS Technik Ruciane Nida38:13+0:2104014
3Joanna KlunderIndywidualny Elbląg40:25+2:33
4Justyna Panaszek10BKPanc Świętoszów42:19+4:27
5natalia DawidowskaUKS Siódemka Rumia43:48+5:56
6Agnieszka BundzIndywidualnie Gdynia44:23+6:31
7Magdalena CiarkowskaJW4808 Gołdap45:50+7:58
8Justyna KuźbaUKS Siódemka Rumia52:03+14:1101349
9Anna Korczyc10BKPanc Świętoszów53:33+15:41
 
 
 
K 35/40 (11)4,0 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Ilona ŚliwczyńskaTeam 360 Warszawa40:130:00
2Ewa UklejaAzymut 45 Gdynia44:56+4:4303721
3Kornelia Nowicka-BieleckaUKS Siódemka Rumia47:08+6:5502729
4Natalia ToomPionier Kaliningrad50:02+9:49
5Maja RoszakUMKS Kwidzyn Kwidzyn50:45+10:3204192
6Aneta Bańska-Bodzion10BKPanc Świętoszów51:46+11:33
7Olga StolarskaIndywidualny Elbląg59:47+19:34
8Elena SnapelewaOK Kaliningrad Kaliningrad66:03+25:50
9Katarzyna KędziorUMKS Kwidzyn Kwidzyn93:10+52:5704177
10Agata MichałowskaKS Spójnia Warszawa113:46+73:33
 
Patrycja PabjanUMKS Kwidzyn Kwidzynnkl04188
 
 
 
K 45/50 (4)3,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Beat NowakAzymut 45 Gdynia30:560:0000144
2Izabela WitkowskaAzymut 45 Gdynia37:07+6:1100238
3Tatiana CernyshevaOK Kaliningrad Kaliningrad53:16+22:20
4Agnieszka Pilarczyk-PupiecUKS Siódemka Rumia53:56+23:00
 
 
 
K 55/60+ (8)2,8 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Marina MovkoAzymut 45 Gdynia29:110:0003901
2Elena SolovevaPionier Kaliningrad33:35+4:24
3Olga TemnikovaPrincip Kaliningrad34:35+5:24
4Danuta MikielskaUMKS ORKAN Ostróda38:16+9:0500138
5Elena MiroshnichenkoPionier Kaliningrad41:39+12:28
6Natalia SmirnovaPionier Kaliningrad50:42+21:31
7Regina ŁuńskaUMKS ORKAN Ostróda54:15+25:0400133
 
Ewa LewońUMKS ORKAN Ostródankl00129
 
 
 
M 10 N (3)1,6 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Jakub JędrasUMKS Kwidzyn Kwidzyn23:570:00
2Jędrzej BączekUKS Technik Ruciane Nida24:52+0:55
3Wojciech DrońUMKS Kwidzyn Kwidzyn28:06+4:09
 
 
 
M 10 (3)1,6 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Marek KisłowskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn19:390:0003754
2Krzysztof UklejaAzymut 45 Gdynia22:03+2:2403120
 
Piotr MotałaUKS Siódemka Rumiankl
 
 
 
M 12 (12)1,6 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Adam ZarembaUMKS Kwidzyn Kwidzyn15:260:0003567
2Władysław CepurdejUMKS Kwidzyn Kwidzyn15:35+0:0904184
3Maciej GrzybowskiAzymut 45 Gdynia16:50+1:2403898
4Wiktor DrońUMKS Kwidzyn Kwidzyn17:49+2:2303784
5Mikołaj CiechanowiczAzymut 45 Gdynia19:39+4:1303941
6Kacper KilichowskiAzymut 45 Gdynia20:14+4:4804126
7Robert StefaniakAzymut 45 Gdynia21:14+5:4802371
8Paweł PerfikowskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn21:19+5:5303568
9Jakub GrajewskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn22:08+6:4203915
10Wiktor RygielskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn22:14+6:4803570
11Michał KleinszmidtAzymut 45 Gdynia24:28+9:0204127
12Mikołaj PękalUMKS Kwidzyn Kwidzyn26:11+10:4503569
 
 
 
M 14 (5)2,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Wiktor MullerUMKS Kwidzyn Kwidzyn17:220:0002578
2Michał BieleckiUKS Siódemka Rumia18:42+1:2002855
3Mateusz SoliwodaUMKS Kwidzyn Kwidzyn19:17+1:5502880
4Wiktor WilkUMKS Kwidzyn Kwidzyn25:51+8:2903362
5Bartosz ChmielowskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn46:32+29:1003918
 
 
 
M 16 (5)3,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Grzegorz NowakAzymut 45 Gdynia27:090:0002370
2Piotr BanachUMKS ORKAN Ostróda36:45+9:3602846
3Paweł BorowiecPKO Harpagan Polska37:57+10:48
4Kiryll SerzhanovUMKS Kwidzyn Kwidzyn64:48+37:3902877
5Wiktor JanuszewskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn93:48+66:39
 
 
 
M 18 (4)4,5 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Piotr PestaAzymut 45 Gdynia31:190:0002742
2Bartłomiej OgdowskiUKS Siódemka Rumia42:36+11:1702118
3Jakub KuźbaUKS Siódemka Rumia44:26+13:0702165
4Maksymilian SienkiewiczAzymut 45 Gdynia54:04+22:453734
 
 
 
M 20 (1)4,5 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Jakub PiersaUKS Technik Ruciane Nida56:000:00
 
 
 
M 21 (7)4,9 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Maciej HeweltAzymut 45 Gdynia32:370:00
2Sergei CzernowIndywidualny Kaliningrad34:46+2:09
3Paweł Golinowski10BKPanc Świętoszów41:03+8:26
4Mariusz Jaros10BKPanc Świętoszów45:08+12:31
5Piotr KaczyńskiPKO Harpagan Polska49:12+16:3504349
6Edward KożyczkowskiIndywidualny Wejcherowo57:36+24:59
7Mariusz TorchałaUMKS Kwidzyn Kwidzyn61:05+28:2802625
 
 
 
M 35/40 (15)4,8 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Jacek NowakAzymut 45 Gdynia33:220:0000143
2Paweł TadejewskiUMKS ORKAN Ostróda35:06+1:4400904
3Sebastian MientkiUMKS ORKAN Ostróda42:59+9:3700806
4Andrzej Patrejko42 blp Morąg Elbląg45:44+12:22
5Przemysław JędrasUMKS Kwidzyn Kwidzyn46:24+13:0203694
6Mariusz Sitnicki10BKPanc Świętoszów47:23+14:01
7Aleksandr KarachevIndywidualny Kaliningrad51:11+17:49
8Artur FankidejskiWłóczykij Osiek Osiek53:42+20:2003875
9Patryk PisarskiIndywidualny Gdańsk54:49+21:27
10Mateusz PomianekCharty Puszczy P Iznota56:24+23:02
11Grzegorz DrońUMKS Kwidzyn Kwidzyn66:42+33:20
12Grzegorz Stężycki10BKPanc Świętoszów67:28+34:06
13Piotr PerfikowskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn68:38+35:1604190
14Andrei SnapalewOK Kaliningrad Kaliningrad82:19+48:57
 
Michał WejtkoUMKS Kwidzyn Kwidzynnkl03916
 
 
 
M 45/50 (12)4,3 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Adam PestaAzymut 45 Gdynia37:410:0002857
2Bogdan Rycerski15 BZ Giżycko37:48+0:071302
3Dariusz BączekUKS Technik Ruciane Nida37:55+0:1404013
4Roman TypańskiIndywidualny Elbląg42:10+4:29
5Romuald WysockiCSWIiCH Wrocław42:57+5:16
6Krzysztof BorowiecBorówki Polska44:14+6:33
7Tomasz RekowskiUMKS ORKAN Ostróda44:36+6:5503107
8Tomasz MullerUMKS Kwidzyn Kwidzyn49:31+11:5002577
9Mariusz PupiecUKS Siódemka Rumia54:12+16:31
10Adam WitkowskiAzymut 45 Gdynia55:58+18:170158
11Dariusz JachnaUMKS ORKAN Ostróda67:44+30:0302126
12Janusz BączekUKS Technik Ruciane Nida67:55+30:1404435
 
 
 
M 55/60 (17)3,5 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Boris KrylovPrincip Kaliningrad28:490:00
2Bogdan LechUMKS ORKAN Ostróda32:02+3:1300789
3Jerzy PorzyczAzymut 45 Gdynia32:19+3:3000154
4Zbigniew KlawczyńskiUMKS Kwidzyn Kwidzyn34:03+5:1403895
5Mikhail SolovevPionier Kaliningrad34:48+5:59
6Sergei MovkoAzymut 45 Gdynia35:09+6:2004047
7Romuald MiszewskiAzymut 45 Gdynia38:17+9:2800145
8Marek MikielskiUMKS ORKAN Ostróda38:26+9:3700136
9Marek SzczepańskiUKS Technik Ruciane Nida38:42+9:5302509
10Vladimir ChugumowIndywidualny Kaliningrad39:23+10:34
11Viktor MiroshnichenkoPionier Kaliningrad42:35+13:46
12Aleksander CepurdejUMKS Kwidzyn Kwidzyn46:43+17:5404180
13Bogdan LewońUMKS ORKAN Ostróda57:02+28:1300130
14Mirosław SokołowskiIndywidualnie Braniewo57:57+29:08
15Wiesław SteinkeSkarmat Toruń Toruń67:46+38:57
 
Zbigniew MądrzyńskiUMKS Kwidzyn Kwidzynnkl02885
Zbigniew BączekUKS Technik Ruciane Nidankl
 
 
 
M 65 (4)3,4 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Benedykt KrólUKS Siódemka Rumia35:420:00
2Tadeusz MientkiUMKS ORKAN Ostróda38:39+2:5700788
3Janusz BohaczekUMKS ORKAN Ostróda39:13+3:3100135
4Bogdan ŚwierczyńskiIndywidualnie Skwierzyna40:47+5:05
 
 
 
M 75+ (1)2,8 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Edward CzabańskiAzymut 45 Gdynia97:500:0000514
 
 
 
10 R (6)1,6 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Kajetan MientkiUMKS ORKAN Ostróda18:010:00
2Tymoteusz RożniataUMKS Kwidzyn Kwidzyn21:40+3:39
3Nikodem TadejewskiUMKS ORKAN Ostróda22:34+4:33
4Filip SzatkiewiczIndywidualny Polska26:23+8:22
5Kinga SzatkiewiczIndywidualny Ostróda39:44+21:43
6Paula WejtkoUMKS Kwidzyn Kwidzyn54:28+36:27
 
 
 
OPEN (2)2,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Dariusz LubomskiAzymut Pabianice Pabianice30:310:00
2Bogdan MoskalUKS Siódemka Rumia42:49+12:18
 
 
 
M LP (1)3,5 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Maciej LigockiNADL Spychowo Spychowo39:130:0003984
 
 
 
M 70 (3)3,4 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Jerzy WojtyłaUMKS ORKAN Ostróda52:540:0001297
2Edward PokoraUMKS Kwidzyn Kwidzyn63:48+10:5401503
3Henryk WożniakUMKS ORKAN Ostróda69:27+16:3300131