Mistrzostwa 16 DZ E 1 ZZAAwt. 11.09.2018 18:06
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
M 21 (35)3,3 km30 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1st.szer.Łukasz NESTOROWICZ1 BPanc Wesoła17:580:00
2mat.Edward KOŻYCZKOWSKI9 BWD Białobrzegi18:05+0:07
3szer.Jakub OSSOWSKIPWD WD PW Elbląg19:48+1:50
4st. szer.Bartłomiej OŚWIT9 BWD Białobrzegi20:17+2:19
5st. kpr.Konrad PIETRZAK9 BWD Białobrzegi20:26+2:28
6szer.Łukasz KLEJNOWSKI2 psap Kazuń21:30+3:32
7st.szer.Konrad KOGUCIUK1 BPanc Wesoła21:55+3:57
8szer.Krystian SIKORSKI20 BZ Bartoszyce22:14+4:16
9st. szer.Bogusz GRABOWSKI15 BZ Giżycko22:46+4:48
10plut.Jarosław PARYS1 BPanc Wesoła23:05+5:07
11st. szer.Łukasz SZAŁYŃSKI18 pr Białystok23:06+5:08
12szer.Piotr DAMIĘCKI9 BBKPanc Braniewo23:11+5:13
13kpr.Krzysztof RYBAŁTOWSKICSAiU Toruń23:17+5:19
14plut.Jacek CISZKOWSKI15 pplot Gołdap24:00+6:02
15por.Łukasz WRONA2 psap Kazuń24:35+6:37
16st. kpr.Paweł PACHUTKO18 pr Białystok24:53+6:55
17st. sierż.Sylwester MŁYNARKIEWICZ2 psap Kazuń25:57+7:59
18kpt.Rafał MAZUR4 pchem Brodnica26:38+8:40
18st. kpr.Paweł GICZEWSKI11 pa Węgorzewo26:38+8:40
20kpr.Mateusz STAWICKIPWD WD PW Elbląg27:28+9:30
21plut.Marcin JÓŹWIAKCSAiU Toruń28:15+10:17
22szer.Jacek WASIK2 pr Hrubieszów28:48+10:50
23st. kpr.Jarosław WITKOWSKI4 pchem Brodnica28:59+11:01
24szer.Marcin BRYNDA15 pplot Gołdap29:27+11:29
25st. kpr.Marcin PRZYŁĘCKI2 ORel Przasnysz30:33+12:35
26st. sierż.Łukasz NIEDŹWIEDŹ20 BZ Bartoszyce31:31+13:33
27st.szer.Przemysław SUSZYŃSKI9 pr Lidzbark Warmiński32:44+14:46
28st. szer.Rafał SUCHODOLSKI15 BZ Giżycko35:20+17:22
29szer.Igor LEGENZOW11 pa Węgorzewo36:56+18:58
30szer.Piotr MAZURKIEWICZ1 BLWL Inowrocław39:35+21:37
31szer.Marek WASZKIEWICZ18 pr Białystok41:32+23:34
32szer.Michał BURLIŃSKI9 bdow Białobrzegi48:41+30:43
33szer.Emil PIOTROWSKI2 pr Hrubieszów53:28+35:30
 
szer.Cezary CZAJKOWSKI9 bdow Białobrzeginkl
kpr.Andrzej CHOMIK11 pa Węgorzewonkl
 
 
 
M 35 (21)3,1 km28 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1plut.Marcin NIEPSUJ4 pchem Brodnica22:490:00
2st. mar.Marcin HEBEL9 BWD Białobrzegi22:57+0:08
3plut.Paweł MAZUREK1 BPanc Wesoła23:07+0:18
4st. sierż.Stanisław STEFANOWICZ11 pa Węgorzewo25:27+2:38
5st. kpr.Jerzy BEDNARCZUK1 BPanc Wesoła25:46+2:57
6st. kpr.Tomasz RUSZEWSKI11 pa Węgorzewo26:07+3:18
7szeer.Łukasz ZIMMER2 ORel Przasnysz26:08+3:19
8kpr.Rafał OLKOWSKI9 pr Lidzbark Warmiński27:00+4:11
9plutJerzy FILARSKI2 ORel Przasnysz27:07+4:18
10st. szer.Paweł ZAKRZEWSKI9 BBKPanc Braniewo27:23+4:34
11plut.Przemysław SIEMIĄTKOWSKI4 pchem Brodnica28:04+5:15
12plut.Adam BOBROWSKI11 pa Węgorzewo29:49+7:00
13kpr.Tomasz JĘDRUSZCZAK2 pr Hrubieszów32:57+10:08
14st. kpr.Piotr KUNISZYK15 pplot Gołdap33:06+10:17
15st. szer.Paweł KIEŁKUCKI15 pplot Gołdap37:38+14:49
16st. szer.Karol SZCZUTKOWSKI4 pchem Brodnica42:45+19:56
17st. szer.Zbigniew ŚLESZYŃSKI18 pr Białystok44:10+21:21
18kpr.Mirosław BRZOZOWSKI2 pr Hrubieszów47:49+25:00
 
plut.Marcin WALCZAK9 BWD Białobrzeginkl
st. sierż.Damian DAMAZYN2 ORel Przasnysznkl
st. sierż.Tomasz MIC2 pr Hrubieszównkl
 
 
 
M 40 (23)2,9 km26 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1st. chor. szt.Kryzsztof BANACH9 BBKPanc Braniewo16:500:00
2st.chor.szt.Stanisław SOŁOWIEJWB Lublin17:26+0:36
3st. chor. szt.Władysław ŚWIDERSKI9 BWD Białobrzegi18:32+1:42
4st. chor.Piotr LEŚNIAK1 BPanc Wesoła19:44+2:54
5mł. chor.Paweł WILIWIS11 pa Węgorzewo19:46+2:56
6st. chor. szt.Dariusz KASPRZYK15 pplot Gołdap20:05+3:15
7st. kpr.Stanisław WYSOCKI18 pr Białystok20:28+3:38
8por.Sławomir ŁABUDAPWD WD PW Elbląg21:07+4:17
9sierż.Sylwester CENIUK15 BZ Giżycko21:15+4:25
10chor.Robert FILIPEK2 psap Kazuń21:34+4:44
11st. chor.Mariusz MICHNO9 BBKPanc Braniewo22:24+5:34
12st. kpr.Mariusz FAMULSKI15 pplot Gołdap23:02+6:12
13kpr.Tomasz RAKOWSKI9 pr Lidzbark Warmiński25:25+8:35
14st. szer.Jacek WIĘCKO15 BZ Giżycko26:03+9:13
15st. sierż.Tomasz BORTOSIK18 pr Białystok26:39+9:49
16st. chor.Paweł NESKIE1 BLWL Inowrocław28:00+11:10
17mjrKrzystof ŚWIĘTOŃ15 pplot Gołdap29:06+12:16
18chor.Artur WIECZYSTY1 BLWL Inowrocław34:31+17:41
19st. sierż.Marek OLSZEWSKI9 pr Lidzbark Warmiński35:23+18:33
20kpt.Marcin PIETRUSZKA1 BLWL Inowrocław50:10+33:20
 
mł. chor.Bartłomiej ZALESKIPWD WD PW Elblągnkl
kpr.Mariusz TYBURSKI2 ORel Przasnysznkl
st. szer.Tomasz TYSZKA18 pr Białystoknkl
 
 
 
M 45 (15)2,7 km25 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1płkBogdan RYCERSKI15 BZ Giżycko15:570:00
2st. chor. szt.Roman TYPAŃSKI9 BBKPanc Braniewo17:14+1:17
3mjrRobert GAWKOWSKI2 psap Kazuń19:02+3:05
4st. chor. szt.Dariusz JACHNA20 BZ Bartoszyce19:16+3:19
5st. chor.Andrzej KRUPIŃSKI2 psap Kazuń19:17+3:20
6st. sierż.Wojciech BAŃKA2 pr Hrubieszów20:15+4:18
7mjrTomasz REKOWSKI9 bdow Białobrzegi20:41+4:44
8st.sierż.Mieczysław GRZELUK15 BZ Giżycko21:04+5:07
9st. chor. szt.Waldemar BRAUN4 pchem Brodnica21:19+5:22
10mjrDariusz WYŻYN2 pr Hrubieszów22:48+6:51
11st. chor. szt.Jarosław DZIEZIULA2 ORel Przasnysz23:17+7:20
12mjrMirosław DMUCHOWSKI9 bdow Białobrzegi25:44+9:47
13chor.Sławomir ŁOŻYŃSKI2 ORel Przasnysz26:46+10:49
14ppłkTomasz HOJARSKI20 BZ Bartoszyce32:45+16:48
15plut.Grzegorz MATCZUK1 BPanc Wesoła54:10+38:13
 
 
 
K 21 (30)3,1 km26 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1szer.Iwona WICHA2 psap Kazuń16:510:00
2szer.Dagmara DOMINIAK2 psap Kazuń18:45+1:54
3kpr.Joanna KLUNDERPWD WD PW Elbląg22:29+5:38
4szer.Magdalena CIARKOWSKA15 pplot Gołdap23:40+6:49
5szer.Honorata ZAJĄC9 BWD Białobrzegi24:40+7:49
6szer.Ewa SIECZKOWSKA15 pplot Gołdap25:21+8:30
7por.Anna GARBOWSKA9 pr Lidzbark Warmiński27:32+10:41
8szer.Anna KULESZKA11 pa Węgorzewo27:41+10:50
9kpr.Dorota MILCZAREK20 BZ Bartoszyce27:45+10:54
10szer.Renata PODLASKA9 BWD Białobrzegi30:21+13:30
11plut.Iwona BORCZYK2 psap Kazuń30:29+13:38
12sierż.Ewelina KRASNOWSKA2 pr Hrubieszów31:47+14:56
12szer.Justyna BOGUCKA9 BWD Białobrzegi31:47+14:56
14szer.Jolanta KUŹMA9 bdow Białobrzegi32:35+15:44
15szer.Kinga MARKIEWICZ9 BBKPanc Braniewo32:40+15:49
16st. szer.Ewelina NAWOTKA20 BZ Bartoszyce32:50+15:59
17ppor.Ewelina GOŁĘBIEWSKA18 pr Białystok33:00+16:09
18szer.Aleksandra ŻUKPWD WD PW Elbląg33:47+16:56
19szer.Barbara JANKOWSKA20 BZ Bartoszyce34:10+17:19
20szer.Ewelina SOBOCIŃSKA15 BZ Giżycko35:50+18:59
21szer.Magdalena RĘBISZ2 pr Hrubieszów36:40+19:49
22szer.Malwina MARCHEL1 BLWL Inowrocław37:34+20:43
23st. sierż.Patrycja RACZKOWSKA11 pa Węgorzewo38:00+21:09
24st. sierż.Monika DZIEKOŃSKA18 pr Białystok46:28+29:37
25szer.Natalia JAKUBIAK2 ORel Przasnysz47:28+30:37
26szer.Otylia ŻAK1 BPanc Wesoła47:57+31:06
27szer.Sandra ROGOWSKA1 BLWL Inowrocław48:10+31:19
 
szer.Kinga LUBASZKA1 BPanc Wesołankl
st. sierż.Martina SWOJAK4 pchem Brodnicankl
szer.Anna LIŚKIEWICZ9 BBKPanc Braniewonkl
 
 
 
K 35 (13)2,8 km25 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1st. szer.Natalia DZIKA15 BZ Giżycko25:330:00
2szer.Sylwia WRÓBLEWSKA9 BBKPanc Braniewo25:45+0:12
3szer.Agnieszka LECHOWSKACSAiU Toruń26:29+0:56
4szer.Ewa NIKONOWICZ15 BZ Giżycko27:29+1:56
5kpt.Sylwia PARZONKA4 pchem Brodnica30:04+4:31
6szer.Marta MAKULEC9 BBKPanc Braniewo30:37+5:04
7szer.Anna SADOWSKA20 BZ Bartoszyce31:21+5:48
8szer.Joanna ANTCZAK-WIĘCŁAWEKPWD WD PW Elbląg32:57+7:24
9st. szer.Joanna KALENIK2 ORel Przasnysz38:18+12:45
10chor.Joanna WRÓBLEWSKA4 pchem Brodnica43:12+17:39
 
plut.Zuzanna JANISZEWSKA1 BLWL Inowrocławnkl
st. kpr.Agata GROSZYK20 BZ Bartoszycenkl
mł. chor.Iwona SZAFRANOWICZ9 pr Lidzbark Warmińskinkl