Stawówka wieczorową porą IV 2018ZZsob. 15.09.2018 20:28
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K 10 (2)0,8 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(36)3(32)4(39)5(40)6(42)7(51)8(100)Meta
 
1125Małgorzata Ciećwierz7:102:152:383:294:065:436:196:397:037:10
Azymut 45 Gdynia2:150:230:510:371:370:360:200:240:07
2101Małgorzata Porzycz8:113:253:464:275:046:447:207:408:048:11
UKS Siódemka Rumia3:250:210:410:371:400:360:200:240:07
 
 
 
K 12 (3)1,6 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(50)3(40)4(43)5(32)6(39)7(31)8(38)9(53)10(36)11(57)12(100)Meta
 
1122Anna Nowak10:260:361:532:303:344:315:106:207:197:428:539:4310:2010:26
Azymut 45 Gdynia0:361:170:371:040:570:391:100:590:231:110:500:370:06
2123Patrycja Ukleja11:100:432:052:464:015:105:457:047:508:109:3010:2311:0411:10
Azymut 45 Gdynia0:431:220:411:151:090:351:190:460:201:200:530:410:06
3126Weronika Ciećwierz13:160:492:192:594:095:336:118:589:4310:0811:2812:2513:0913:16
Azymut 45 Gdynia0:491:300:401:101:240:382:470:450:251:200:570:440:07
 
 
 
K 14 (1)2,1 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(47)3(45)4(48)5(51)6(42)7(53)8(38)9(31)10(39)11(32)12(43)13(33)14(56)
15(41)16(100)Meta
 
1103Agata Pupiec19:212:473:444:577:109:3710:0411:2811:5312:4014:0914:4615:5016:4617:48
UKS Siódemka Rumia2:470:571:132:132:270:271:240:250:471:290:371:040:561:02
18:3119:1219:21
0:430:410:09
 
 
 
K 16 (2)2,5 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(57)3(43)4(36)5(53)6(38)7(31)8(39)9(32)10(40)11(50)12(52)13(47)14(46)
15(55)16(48)17(54)18(49)19(44)20(100)Meta
 
1124Anna Pesta24:300:371:172:132:353:544:165:116:387:179:2610:1414:5517:0418:10
Azymut 45 Gdynia0:370:400:560:221:190:220:551:270:392:090:484:412:091:06
18:5320:3121:4122:1623:5724:2324:30
0:431:381:100:351:410:260:07
 
97Zuzanna Moskalnkl0:391:212:052:293:444:054:516:146:468:299:14-----13:1614:12
UKS Siódemka Rumia0:390:420:440:241:150:210:461:230:321:430:454:020:56
14:4816:2117:2317:5419:3419:5620:03
0:361:331:020:311:400:220:07
 
 
 
K 21 (8)3,1 km24 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(41)3(52)4(47)5(49)6(48)7(55)8(46)9(54)10(42)11(51)12(40)13(39)14(38)
15(37)16(31)17(53)18(32)19(35)20(34)21(43)22(33)23(44)24(100)Meta
 
1Joanna Klunder23:020:531:422:554:515:386:257:568:289:5611:1511:3412:1513:4914:29
Indywidualny Elbląg0:530:491:131:560:470:471:310:321:281:190:190:411:340:40
15:0715:4716:4817:5819:0219:4220:2721:1522:3422:5523:02
0:380:401:011:101:040:400:450:481:190:210:07
242Małgorzata Bączek25:450:451:196:098:108:549:3511:0111:3313:0114:2314:4215:2016:4817:25
UKS Technik Ruciane Nida0:450:344:502:010:440:411:260:321:281:220:190:381:280:37
17:5618:3619:3920:4521:4822:2823:1524:0325:1925:3925:45
0:310:401:031:061:030:400:470:481:160:200:06
3Agnieszka Bundz25:500:411:152:434:485:356:228:359:0810:3611:5412:1212:5314:2115:01
Indywidualnie Gdynia0:410:341:282:050:470:472:130:331:281:180:180:411:280:40
15:4816:3017:3118:5520:0120:4422:5923:4625:2325:4325:50
0:470:421:011:241:060:432:150:471:370:200:07
4Justyna Panaszek26:030:591:423:275:526:397:2310:5311:2412:4714:0814:2915:1316:3917:17
10BKPanc Świętoszów0:590:431:452:250:470:443:300:311:231:210:210:441:260:38
17:5318:3419:3320:3721:4422:2423:0923:5625:3225:5526:03
0:360:410:591:041:070:400:450:471:360:230:08
5Daria Lubomska26:180:461:255:067:087:518:3410:1010:4012:0615:2915:4616:2117:4518:22
WKS Azymut Pabianice0:460:393:412:020:430:431:360:301:263:230:170:351:240:37
18:5419:3120:3221:3422:3023:0923:5224:3725:5026:1126:1813:04
0:320:371:011:020:560:390:430:451:130:210:07*50
6Magdalena Ciarkowska26:240:491:332:504:445:386:259:4710:2211:5813:2513:4614:3216:1316:57
JW4808 Gołdap0:490:441:171:540:540:473:220:351:361:270:210:461:410:44
17:3518:2019:3020:4321:5322:3723:3524:2325:5626:1726:24
0:380:451:101:131:100:440:580:481:330:210:07
 
Natalia Dawidowskankl0:511:31-----4:535:406:247:528:269:5511:1911:4112:2313:5714:38
UKS Siódemka Rumia0:510:403:220:470:441:280:341:291:240:220:421:340:41
15:1315:5316:5418:0019:0519:4720:3721:2322:4523:0623:12
0:350:401:011:061:050:420:500:461:220:210:06
Anna Korczycnkl0:521:292:478:179:029:4813:3914:1926:4333:2333:5034:3739:0039:45
10BKPanc Świętoszów0:520:371:185:300:450:463:510:4012:246:400:270:474:230:45
40:2541:0742:3945:3146:3947:3048:49---------------54:09
0:400:421:322:521:080:511:195:20
 
 
 
K 35/40 (7)3,0 km24 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(56)3(52)4(49)5(47)6(46)7(45)8(48)9(54)10(49)11(50)12(42)13(51)14(40)
15(32)16(34)17(36)18(31)19(38)20(53)21(39)22(43)23(57)24(100)Meta
 
1Ilona Śliwczyńska23:321:032:003:105:145:586:507:278:499:5110:1811:4212:0512:2413:04
Team 360 Warszawa1:030:571:102:040:440:520:371:221:020:271:240:230:190:40
14:4515:3516:0118:2119:0819:2620:0921:4922:4023:2323:32
1:410:500:262:200:470:180:431:400:510:430:09
2127Ewa Ukleja28:120:582:043:196:017:248:239:1111:0012:0612:4014:1614:4615:0915:58
Azymut 45 Gdynia0:581:061:152:421:230:590:481:491:060:341:360:300:230:49
17:5719:0019:3222:2623:2123:5624:4926:1727:1228:0428:12
1:591:030:322:540:550:350:531:280:550:520:08
3Aneta Bańska-Bodziona28:581:343:044:066:298:038:599:4011:2312:2112:5014:5515:1915:4617:05
10BKPanc Świętoszów1:341:301:022:231:340:560:411:430:580:292:050:240:271:19
19:1720:1620:4823:2324:2324:4325:3327:1128:0628:5028:58
2:120:590:322:351:000:200:501:380:550:440:08
4Olga Stolarska32:470:492:253:426:407:438:579:5111:4913:1213:5316:2216:5817:2918:28
UKS Siódemka Rumia0:491:361:172:581:031:140:541:581:230:412:290:360:310:59
20:5121:5722:3526:0127:1327:3828:4230:2531:3132:3832:47
2:231:060:383:261:120:251:041:431:061:070:09
5Agata Michałowska53:551:213:075:419:5113:1315:0416:2019:2921:1222:0726:0227:0227:3628:58
KS Spójnia Warszawa1:211:462:344:103:221:511:163:091:430:553:551:000:341:22
32:2035:3636:4942:5344:4645:3147:0249:2451:5653:4453:55
3:223:161:136:041:530:451:312:222:321:480:11
 
Natalia Toomnkl0:552:0615:5518:3819:3420:3921:3123:1524:3325:0926:5727:2627:5228:56
Pionier Kaliningrad0:551:1113:492:430:561:050:521:441:180:361:480:290:261:04
31:5532:5533:3136:5137:5238:1639:1140:5742:04-----43:306:317:30
2:591:000:363:201:010:240:551:461:071:26*49*47
8:319:2310:5912:1012:42
*46*45*48*54*49
Elena Snapelewankl1:393:415:5211:0912:5514:5316:1919:2521:3622:4027:0227:5728:5930:37
OK Kaliningrad Kaliningrad1:392:022:115:171:461:581:263:062:111:044:220:551:021:38
--------------------------------------------------32:23
1:46
 
 
 
K 45/50 (4)2,5 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(34)3(32)4(53)5(38)6(31)7(39)8(40)9(51)10(50)11(54)12(46)13(45)14(48)
15(47)16(52)17(41)18(56)19(57)20(100)Meta
 
1Beata Nowak21:010:441:181:573:003:204:065:266:567:478:329:3110:5611:3513:02
Indywidualny Gdańsk0:440:340:391:030:200:461:201:300:510:450:591:250:391:27
14:0318:0319:1419:5320:1120:5521:01
1:014:001:110:390:180:440:06
2131Izabela Witkowska26:161:041:442:323:454:105:056:308:069:2110:1011:1813:0414:0215:38
Azymut 45 Gdynia1:040:400:481:130:250:551:251:361:150:491:081:460:581:36
17:0022:3623:5624:4925:1426:0826:1621:04
1:225:361:200:530:250:540:08*41
3100Agnieszka Pilarczyk-Pupiec33:111:141:582:464:188:279:1410:4413:4515:1216:0417:2619:1620:2222:26
UKS Siódemka Rumia1:140:440:481:324:090:471:303:011:270:521:221:501:062:04
23:4929:1030:5831:4532:1133:0133:115:397:13
1:235:211:480:470:260:500:10*31*39
 
2Tatiana Cernyshevankl1:031:482:514:184:435:517:309:2910:4611:3712:5214:4315:3718:54
OK Kaliningrad Kaliningrad1:030:451:031:270:251:081:391:591:170:511:151:510:543:17
20:21-----22:4123:3924:0725:0825:18
1:272:200:580:281:010:10
 
 
 
K 55/60+ (8)2,3 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(52)3(47)4(49)5(44)6(42)7(40)8(39)9(31)10(37)11(53)12(32)13(35)14(34)
15(36)16(33)17(57)18(100)Meta
 
1Olga Temnikova23:181:082:345:086:208:279:3210:0111:5514:1215:0716:2017:5419:1520:05
Princip Kaliningrad1:081:262:341:122:071:050:291:542:170:551:131:341:210:50
20:3821:2822:1123:0823:18
0:330:500:430:570:10
267Elena Miroshnichenko29:041:152:415:196:288:439:5410:2712:4618:2519:2720:5722:3424:1325:13
Pionier Kaliningrad1:151:262:381:092:151:110:332:195:391:021:301:371:391:00
25:5626:5727:4828:5329:04
0:431:010:511:050:11
36Regina Łuńska31:491:163:177:109:0211:3113:1813:5316:1819:5620:5622:3324:3026:2027:25
UMKS ORKAN Ostróda1:162:013:531:522:291:470:352:253:381:001:371:571:501:05
28:1429:1930:2031:3831:49
0:491:051:011:180:11
4Ewa Lewoń34:021:283:156:177:3710:0011:2111:5716:2421:1722:2523:5326:5628:4429:45
UMKS ORKAN Ostróda1:281:473:021:202:231:210:364:274:531:081:283:031:481:01
30:3031:3732:3033:5034:02
0:451:070:531:200:12
5130Natalia Lazareva34:192:018:4511:3412:4815:2317:0317:3419:4222:2823:2924:5226:3528:3229:29
Azymut 45 Gdynia2:016:442:491:142:351:400:312:082:461:011:231:431:570:57
30:0931:1033:0334:0834:19
0:401:011:531:050:11
6Natalia Smirnova35:591:443:317:098:3011:3813:3314:1217:1119:5521:2922:5725:0727:4730:31
Pionier Kaliningrad1:441:473:381:213:081:550:392:592:441:341:282:102:402:44
31:3032:5234:1135:4435:59
0:591:221:191:330:15
 
129Marina Movkonkl1:01-----5:256:258:139:189:4511:3813:1914:1015:1516:4818:0918:57
Azymut 45 Gdynia1:014:241:001:481:050:271:531:410:511:051:331:210:48
19:3220:2221:0922:0622:17
0:350:500:470:570:11
Elena Solovevankl1:01-----5:096:078:059:3110:0011:5413:4514:4315:5317:2218:5019:47
Pionier Kaliningrad1:014:080:581:581:260:291:541:510:581:101:291:280:57
20:2621:2722:0823:0123:10
0:391:010:410:530:09
 
 
 
M 10 N (1)0,8 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(36)3(32)4(39)5(40)6(42)7(100)Meta
 
Jędrzej Bączeknkl-----10:3033:3034:1837:5438:3539:3339:489:13
UKS Technik Ruciane Nida10:3023:000:483:360:410:580:15*34
 
 
 
M 10 (2)0,8 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(36)3(32)4(39)5(40)6(42)7(51)8(100)Meta
 
1133Krzysztof Ukleja5:560:431:091:512:344:244:575:215:475:56
Azymut 45 Gdynia0:430:260:420:431:500:330:240:260:09
2Piotr Motała9:523:444:074:575:558:088:489:169:439:52
UKS Siódemka Rumia3:440:230:500:582:130:400:280:270:09
 
 
 
M 12 (5)1,5 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(53)4(38)5(31)6(39)7(32)8(43)9(40)10(50)11(44)12(100)Meta
 
1135Mikołaj Ciechanowicz13:230:581:413:033:264:396:127:028:209:3710:2611:1113:1513:23
Azymut 45 Gdynia0:580:431:220:231:131:330:501:181:170:490:452:040:08
2141Robert Stefaniak13:561:091:493:424:065:186:517:539:4511:1412:0813:2313:4613:56
Azymut 45 Gdynia1:090:401:530:241:121:331:021:521:290:541:150:230:10
13:48
*100
3134Maciej Grzybowski17:311:121:545:045:286:238:0710:3211:4613:2514:2216:5317:2217:31
Azymut 45 Gdynia1:120:423:100:240:551:442:251:141:390:572:310:290:09
4137Kacper Kilichowski18:131:192:344:034:296:117:498:5611:2414:5515:5317:4318:0618:13
Azymut 45 Gdynia1:191:151:290:261:421:381:072:283:310:581:500:230:07
5136Michał Kleinszmidt30:332:543:345:145:3615:2617:1420:4422:0323:5725:0329:3730:2430:33
Azymut 45 Gdynia2:540:401:400:229:501:483:301:191:541:064:340:470:09
 
 
 
M 16 (3)2,6 km21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(54)3(48)4(45)5(46)6(47)7(52)8(50)9(42)10(51)11(40)12(36)13(32)14(39)
15(31)16(38)17(53)18(33)19(56)20(41)21(100)Meta
 
1139Grzegorz Nowak19:511:291:562:443:584:325:198:099:5310:1410:3211:0912:2512:5913:29
Azymut 45 Gdynia1:290:270:481:140:340:472:501:440:210:180:371:160:340:30
14:4315:2515:4417:3418:3019:0719:4419:51
1:140:420:191:500:560:370:370:07
2Paweł Borowiec22:381:442:123:084:375:116:0210:4312:2712:4913:0613:4415:0315:3716:09
PKO Harpagan Polska1:440:280:561:290:340:514:411:440:220:170:381:190:340:32
17:3918:2418:4020:2421:2422:0022:3222:38
1:300:450:161:441:000:360:320:06
37Piotr Banach24:431:352:032:594:305:106:059:5412:1112:3712:5513:4315:1716:1016:49
UMKS ORKAN Ostróda1:350:280:561:310:400:553:492:170:260:180:481:340:530:39
18:3119:3720:0022:1423:0823:5324:3524:43
1:421:060:232:140:540:450:420:08
 
 
 
M 18 (3)2,8 km22 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(45)2(55)3(46)4(47)5(48)6(54)7(49)8(50)9(51)10(42)11(40)12(43)13(38)14(31)
15(39)16(35)17(34)18(36)19(33)20(56)21(41)22(100)Meta
 
199Bartłomiej Ogdowski16:312:142:353:043:494:415:285:527:037:357:548:129:1010:2911:06
UKS Siódemka Rumia2:140:210:290:450:520:470:241:110:320:190:180:581:190:37
12:1013:0513:4014:0114:3815:2115:5516:2516:31
1:040:550:350:210:370:430:340:300:06
2140Piotr Pesta16:361:562:152:373:184:064:535:146:267:277:468:028:5910:1810:56
Azymut 45 Gdynia1:560:190:220:410:480:470:211:121:010:190:160:571:190:38
12:0413:0713:4314:0614:3915:2115:5716:3016:36
1:081:030:360:230:330:420:360:330:06
3Maksymilian Sienkiewicz20:183:554:154:385:196:117:007:238:579:309:4910:0711:0712:5513:33
Azymut 45 Gdynia3:550:200:230:410:520:490:231:340:330:190:181:001:480:38
14:4516:3217:0717:3218:0818:5719:3320:1220:18
1:121:470:350:250:360:490:360:390:06
 
 
 
M 20 (1)2,8 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(57)2(33)3(36)4(34)5(35)6(39)7(31)8(38)9(43)10(51)11(40)12(50)13(49)14(54)
15(48)16(46)17(55)18(45)19(47)20(52)21(56)22(44)23(100)Meta
 
143Jakub Piersa20:350:270:561:342:122:313:304:465:266:497:588:359:1410:2410:50
UKS Technik Ruciane Nida0:270:290:380:380:190:591:160:401:231:090:370:391:100:26
11:4513:1013:3914:0414:5418:0519:0020:0620:2820:35
0:551:250:290:250:503:110:551:060:220:07
 
 
 
M 21 (4)3,5 km27 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(34)3(32)4(35)5(36)6(53)7(31)8(37)9(38)10(39)11(43)12(40)13(51)14(42)
15(50)16(49)17(48)18(54)19(46)20(55)21(45)22(47)23(44)24(41)25(52)26(56)27(100)Meta
 
112Sergei Czernow21:140:521:362:093:003:494:505:396:116:387:108:109:089:5810:15
Indywidualny Kaliningrad0:520:440:330:510:491:010:490:320:270:321:000:580:500:17
10:3711:5912:3713:3814:4915:1815:3916:2217:3018:2219:4520:2921:0821:14
0:221:220:381:011:110:290:210:431:080:521:230:440:390:06
2Mariusz Jaros23:570:541:382:143:094:045:106:066:427:107:458:489:5910:3311:01
10BKPanc Świętoszów0:540:440:360:550:551:060:560:360:280:351:031:110:340:28
11:2412:3613:1814:1015:2516:0316:4717:3118:3719:1821:5823:0623:5023:57
0:231:120:420:521:150:380:440:441:060:412:401:080:440:07
3Paweł Golinowski25:020:491:312:042:553:494:535:536:266:557:348:459:4510:4110:59
10BKPanc Świętoszów0:490:420:330:510:541:041:000:330:290:391:111:000:560:18
11:2112:4513:2314:1715:3316:0416:2817:1318:2519:1123:1724:0524:5325:02
0:221:240:380:541:160:310:240:451:120:464:060:480:480:09
4Piotr Kaczyński26:421:091:572:373:424:526:187:368:198:549:3710:5212:0713:1913:39
PKO Harpagan Polska1:090:480:401:051:101:261:180:430:350:431:151:151:120:20
14:0415:3416:2517:2719:0819:4220:1121:1022:3223:2124:5025:4526:3426:42
0:251:300:511:021:410:340:290:591:220:491:290:550:490:08
 
 
 
M 35/40 (10)3,3 km25 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(53)3(37)4(31)5(35)6(43)7(33)8(34)9(32)10(40)11(51)12(42)13(50)14(49)
15(54)16(48)17(55)18(46)19(47)20(49)21(52)22(57)23(41)24(44)25(100)Meta
 
1Paweł Tadejewski24:311:272:012:433:165:146:196:577:388:099:3510:3510:5211:1412:42
UMKS ORKAN Ostróda1:270:340:420:331:581:050:380:410:311:261:000:170:221:28
13:0713:5117:0417:3218:1718:5622:0622:5923:3124:0724:2424:31
0:250:443:130:280:450:393:100:530:320:360:170:07
217Sebastian Mientki24:561:151:542:393:145:226:367:168:008:3710:1710:5211:1111:3612:50
UMKS ORKAN Ostróda1:150:390:450:352:081:140:400:440:371:400:350:190:251:14
13:2014:1615:4816:2117:1317:5622:1223:1423:5024:2924:4824:56
0:300:561:320:330:520:434:161:020:360:390:190:08
3Mateusz Pomianek26:131:011:462:353:095:166:387:258:128:5210:2811:2811:5012:1913:36
Charty Puszczy P Iznota1:010:450:490:342:071:220:470:470:401:361:000:220:291:17
14:1315:1118:3119:0620:0920:5323:0724:1624:5625:4426:0626:13
0:370:583:200:351:030:442:141:090:400:480:220:07
4Grzegorz Stężycki27:001:081:482:353:105:166:337:168:028:4110:0910:5811:1611:4012:56
10BKPanc Świętoszów1:080:400:470:352:061:170:430:460:391:280:490:180:241:16
13:3414:3418:4919:1920:1020:5624:1525:1125:4826:3326:5327:00
0:381:004:150:300:510:463:190:560:370:450:200:07
5Aleksandr Karachev30:141:552:403:394:217:038:459:4210:4111:3413:3214:3514:5815:2717:10
Indywidualny Kaliningrad1:550:450:590:422:421:420:570:590:531:581:030:230:291:43
17:4519:0320:5521:3322:4023:2826:4828:0028:4929:3930:0530:14
0:351:181:520:381:070:483:201:120:490:500:260:09
6235Maciej Ligocki34:331:332:223:214:036:438:389:2910:2511:0813:0013:4514:0614:3416:05
NADL Spychowo Spychowo1:330:490:590:422:401:550:510:560:431:520:450:210:281:31
16:4118:0122:3023:1624:2325:1331:0332:2233:0733:5534:2234:33
0:361:204:290:461:070:505:501:190:450:480:270:11
7Andrei Snapalew40:052:433:455:166:1310:1612:2913:3714:5316:0418:5019:4920:1420:4823:02
OK Kaliningrad Kaliningrad2:431:021:310:574:032:131:081:161:112:460:590:250:342:14
23:4725:1728:5729:5431:1532:2435:5337:1938:2139:2339:5340:05
0:451:303:400:571:211:093:291:261:021:020:300:12
8Patryk Pisarski40:0815:2716:0416:5417:3319:1620:3821:2722:1723:0124:4825:2725:4926:1527:25
Indywidualny Polska15:270:370:500:391:431:220:490:500:441:470:390:220:261:10
27:5828:5431:3732:1433:1433:5037:0838:1338:5439:3940:0140:080.00
0:330:562:430:371:000:363:181:050:410:450:220:07*44
0.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.00
*46*57*49*36*59*45*42*43*56*51*52*54*31*53
0.000.000.00
*33*34*100
 
143Jacek Nowaknkl1:191:522:343:075:517:047:438:248:5610:2210:5711:1511:3812:49
Azymut 45 Gdynia1:190:330:420:332:441:130:390:410:321:260:350:180:231:11
13:1514:0415:2015:5116:3517:14-----20:1720:5421:2921:4721:54
0:260:491:160:310:440:393:030:370:350:180:07
Mariusz Sitnickinkl1:522:483:354:076:159:3810:1410:5811:3413:0013:5614:2114:4316:24
10BKPanc Świętoszów1:520:560:470:322:083:230:360:440:361:260:560:250:221:41
16:5917:5820:2522:2223:1624:00-----27:1927:5528:3128:4928:557:52
0:350:592:271:570:540:443:190:360:360:180:06*33
 
 
 
M 45/50 (9)2,8 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(47)3(49)4(48)5(55)6(46)7(54)8(50)9(51)10(40)11(39)12(31)13(37)14(53)
15(32)16(35)17(34)18(36)19(33)20(57)21(41)22(44)23(100)Meta
 
1Bogdan Rycerski22:063:164:495:306:058:559:2410:3511:2611:5712:3114:1715:2316:0116:49
15 BZ Giżycko3:161:330:410:352:500:291:110:510:310:341:461:060:380:48
17:4318:3619:1019:3120:0420:2921:0421:4222:0022:06
0:540:530:340:210:330:250:350:380:180:06
2Krzysztof Borowiec22:491:343:184:055:057:578:309:5010:4811:2312:0413:3714:4715:2416:14
Borówki Polska1:341:440:471:002:520:331:200:580:350:411:331:100:370:50
17:3718:3119:0819:3320:0820:4521:3822:2622:4322:49
1:230:540:370:250:350:370:530:480:170:06
3104Mariusz Pupiec23:331:593:524:425:337:037:379:1210:1911:0411:4513:3214:5815:4416:43
UKS Siódemka Rumia1:591:530:500:511:300:341:351:070:450:411:471:260:460:59
17:5819:0419:4720:1420:5521:2822:0923:0223:2423:33
1:151:060:430:270:410:330:410:530:220:09
4Adam Witkowski24:531:433:474:345:228:439:2410:5011:5312:3313:3115:1716:3617:2318:12
Azymut 45 Gdynia1:432:040:470:483:210:411:261:030:400:581:461:190:470:49
19:2620:2921:1121:3822:2422:5623:4124:2624:4624:53
1:141:030:420:270:460:320:450:450:200:07
541Dariusz Bączek24:591:383:384:255:099:119:4411:1012:1212:4913:2915:0816:3817:2118:12
UKS Technik Ruciane Nida1:382:000:470:444:020:331:261:020:370:401:391:300:430:51
19:2420:3021:1621:4422:2422:5923:4324:3024:5124:59
1:121:060:460:280:400:350:440:470:210:08
6Romuald Wysocki29:586:248:219:069:5113:3014:0215:2716:2617:3518:3820:1321:3422:1623:05
CSWIiCH Wrocław6:241:570:450:453:390:321:250:591:091:031:351:210:420:49
24:2925:3826:2126:4627:2728:0628:4729:2829:5029:58
1:241:090:430:250:410:390:410:410:220:08
719Dariusz Jachna31:112:074:276:597:4711:5212:3314:0615:1215:5516:4918:3620:1020:5622:05
UMKS ORKAN Ostróda2:072:202:320:484:050:411:331:060:430:541:471:340:461:09
23:4025:1025:5526:4928:2229:0129:5430:3931:0331:11
1:351:300:450:541:330:390:530:450:240:08
 
146Adam Pestankl2:524:375:165:567:197:458:57-----11:4012:2413:4514:5115:2616:10
Azymut 45 Gdynia2:521:450:390:401:230:261:122:430:441:211:060:350:44
17:0818:1318:5019:1119:4420:2421:0121:3921:5922:0710:03
0:581:050:370:210:330:400:370:380:200:08*42
Roman Typańskinkl4:047:228:129:44--------------------------------------------------
Indywidualny Elbląg4:043:180:501:32
---------------------------------------------14:04
4:20
 
 
 
M 55/60 (10)2,6 km21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(40)3(42)4(44)5(49)6(47)7(52)8(56)9(41)10(53)11(31)12(37)13(38)14(39)
15(32)16(35)17(34)18(36)19(33)20(57)21(100)Meta
 
1189Zbigniew Klawczyński20:000:351:392:022:544:245:197:268:249:0711:3012:3913:2414:0114:44
UMKS Kwidzyn Kwidzyn0:351:040:230:521:300:552:070:580:432:231:090:450:370:43
15:2116:2717:1217:4518:3319:0719:5220:00
0:371:060:450:330:480:340:450:08
2148Romuald Miszewski20:110:381:522:183:124:455:367:478:469:3011:4612:5413:3614:1214:54
Azymut 45 Gdynia0:381:140:260:541:330:512:110:590:442:161:080:420:360:42
15:3216:4217:3418:0518:4519:1820:0420:11
0:381:100:520:310:400:330:460:07
344Marek Szczepański20:550:291:321:562:584:265:188:479:3910:2212:5213:5714:4115:1615:56
UKS Technik Ruciane Nida0:291:030:241:021:280:523:290:520:432:301:050:440:350:40
16:3117:4118:2118:5119:3320:0620:4820:55
0:351:100:400:300:420:330:420:07
4Boris Krylov21:070:321:472:103:025:115:589:0810:0310:4412:5514:0414:4715:2516:06
Princip Kaliningrad0:321:150:230:522:090:473:100:550:412:111:090:430:380:41
16:3917:4618:2818:5519:3720:0820:5821:07
0:331:070:420:270:420:310:500:09
528Bogdan Lech22:500:361:502:123:034:295:219:0911:5512:4014:5416:0416:4717:2218:04
UMKS ORKAN Ostróda0:361:140:220:511:260:523:482:460:452:141:100:430:350:42
18:3619:3920:1820:5121:2922:0222:4222:5010:56
0:321:030:390:330:380:330:400:08*33
6Mikhail Solovev23:240:311:512:163:124:455:359:4410:4111:2613:5215:0315:5516:3517:21
Pionier Kaliningrad0:311:200:250:561:330:504:090:570:452:261:110:520:400:46
18:0019:5120:3621:0621:5322:2723:1623:24
0:391:510:450:300:470:340:490:08
7150Jerzy Porzycz23:440:321:482:143:094:445:3410:1411:1111:5714:5416:0416:5117:2918:12
Azymut 45 Gdynia0:321:160:260:551:350:504:400:570:462:571:100:470:380:43
18:4820:0320:4921:2022:1122:4623:3523:44
0:361:150:460:310:510:350:490:09
8Wiesław Steinke26:160:592:293:014:055:456:499:0810:1811:2415:0116:5118:0319:0419:49
Skarmat Toruń Toruń0:591:300:321:041:401:042:191:101:063:371:501:121:010:45
20:4322:1323:0323:5124:4025:2226:0926:16
0:541:300:500:480:490:420:470:07
969Viktor Miroshnichenko26:360:462:052:325:297:098:0011:2212:2213:0517:0118:2119:0819:5820:49
Pionier Kaliningrad0:461:190:272:571:400:513:221:000:433:561:200:470:500:51
21:2722:4223:3824:1624:5825:3726:2826:363:59
0:381:150:560:380:420:390:510:08*41
10Vladimir Chugumow28:242:394:054:325:527:028:0711:2313:3214:1817:1318:2419:1620:0520:53
Indywidualny Kaliningrad2:391:260:271:201:101:053:162:090:462:551:110:520:490:48
21:4123:0525:1325:4726:4427:2828:1628:24
0:481:242:080:340:570:440:480:08
 
 
 
M 65 (3)1,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(41)3(47)4(48)5(54)6(49)7(50)8(51)9(40)10(53)11(39)12(32)13(36)14(43)
15(33)16(57)17(100)Meta
 
131Tadeusz Mientki15:480:571:403:284:355:396:108:108:549:4310:4711:4112:2113:0213:26
UMKS ORKAN Ostróda0:570:431:481:071:040:312:000:440:491:040:540:400:410:24
14:1914:5615:4115:48
0:530:370:450:07
 
30Janusz Bohaczeknkl0:471:383:174:225:245:537:258:44-----10:1911:0311:4412:2212:46
UMKS ORKAN Ostróda0:470:511:391:051:020:291:321:191:350:440:410:380:24
13:3914:1514:5515:039:07
0:530:360:400:08*42
Bogdan Świerczyńskinkl0:551:474:255:286:307:008:339:48-----11:2612:1112:4813:2813:51
Indywidualnie Skwierzyna0:550:522:381:031:020:301:331:151:380:450:370:400:23
14:4515:1916:0716:1510:11
0:540:340:480:08*42
 
 
 
M 75+ (1)1,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(44)3(47)4(48)5(54)6(49)7(50)8(53)9(39)10(32)11(36)12(43)13(51)14(100)
Meta
 
1152Edward Czabański42:011:585:428:2611:0113:4314:4519:5425:3930:3632:4335:1737:0740:3441:43
Azymut 45 Gdynia1:583:442:442:352:421:025:095:454:572:072:341:503:271:09
42:01
0:18
 
 
 
10 R (2)1,3 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(56)3(33)4(43)5(36)6(32)7(39)8(53)9(51)10(42)11(50)12(44)13(100)Meta
 
1Nikodem Tadejewski12:401:092:053:224:295:025:556:517:519:5010:1410:5212:0312:3112:40
UMKS ORKAN Ostróda1:090:561:171:070:330:530:561:001:590:240:381:110:280:09
233Kajetan Mientki14:051:042:074:145:155:506:447:298:4410:4911:1511:5513:1413:5314:05
UMKS ORKAN Ostróda1:041:032:071:010:350:540:451:152:050:260:401:190:390:12
 
 
 
OPEN (2)1,2 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(36)3(32)4(39)5(31)6(37)7(38)8(40)9(42)10(51)11(50)12(44)13(100)Meta
 
1Dariusz Lubomski9:470:421:051:432:183:434:235:176:327:007:308:139:099:379:47
Azymut Pabianice Pabianice0:420:230:380:351:250:400:541:150:280:300:430:560:280:10
287Bogusław Moskal13:380:591:332:104:526:227:177:599:239:5510:2211:5312:5513:2713:38
UKS Siódemka Rumia0:590:340:372:421:300:550:421:240:320:271:311:020:320:11
 
 
 
WTZ (1)1,3 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(56)3(33)4(43)5(36)6(32)7(39)8(53)9(51)10(42)11(50)12(44)13(100)Meta
 
1Saperów WTZ39:249:2510:4213:1122:1623:5327:1828:3230:0234:1335:1936:1738:1239:1439:24
Indywidualny Elbląg9:251:172:299:051:373:251:141:304:111:060:581:551:020:10
 
 
 
M 70 (1)1,9 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(41)3(47)4(48)5(54)6(49)7(50)8(51)9(40)10(53)11(39)12(32)13(36)14(43)
15(33)16(57)17(100)Meta
 
132Henryk Wożniak27:191:122:164:366:227:518:3411:1316:5318:1419:3920:5121:4522:4523:25
UMKS ORKAN Ostróda1:121:042:201:461:290:432:395:401:211:251:120:541:000:40
24:5825:5427:0727:19
1:330:561:130:12