Mistrzostwa 16 DZ E 2zzzśr. 12.09.2018 20:43
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
M 21 (36)7,2 km20 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1mat.Edward KOŻYCZKOWSKI9 BWD Białobrzegi59:480:00
2st.szer.Konrad KOGUCIUK1 BPanc Wesoła66:02+6:14
3st.szer.Łukasz NESTOROWICZ1 BPanc Wesoła66:40+6:52
4st. szer.Bartłomiej OŚWIT9 BWD Białobrzegi75:05+15:17
4st. kpr.Konrad PIETRZAK9 BWD Białobrzegi75:05+15:17
6szer.Jakub OSSOWSKIPWD WD PW Elbląg80:01+20:13
7st. kpr.Paweł PACHUTKO18 pr Białystok80:16+20:28
8kpr.Krzysztof RYBAŁTOWSKICSAiU Toruń84:00+24:12
9plut.Jarosław PARYS1 BPanc Wesoła87:07+27:19
10st. szer.Bogusz GRABOWSKI15 BZ Giżycko94:27+34:39
11st. kpr.Marcin PRZYŁĘCKI2 ORel Przasnysz96:52+37:04
12plut.Jacek CISZKOWSKI15 pplot Gołdap97:20+37:32
13szer.Łukasz KLEJNOWSKI2 psap Kazuń98:37+38:49
14szer.Jacek WASIK2 pr Hrubieszów99:51+40:03
15szer.Igor LEGENZOW11 pa Węgorzewo100:46+40:58
16kpr.Andrzej CHOMIK11 pa Węgorzewo102:54+43:06
17szer.Krystian SIKORSKI20 BZ Bartoszyce103:08+43:20
18plut.Marcin JÓŹWIAKCSAiU Toruń104:56+45:08
19st. sierż.Sylwester MŁYNARKIEWICZ2 psap Kazuń105:47+45:59
20st. szer.Łukasz SZAŁYŃSKI18 pr Białystok107:04+47:16
21por.Łukasz WRONA2 psap Kazuń107:57+48:09
22kpt.Rafał MAZUR4 pchem Brodnica111:46+51:58
23st. kpr.Paweł GICZEWSKI11 pa Węgorzewo112:42+52:54
24szer.Piotr DAMIĘCKI9 BBKPanc Braniewo114:16+54:28
25st. szer.Rafał SUCHODOLSKI15 BZ Giżycko116:12+56:24
26szer.Marcin BRYNDA15 pplot Gołdap119:23+59:35
27st. kpr.Jarosław WITKOWSKI4 pchem Brodnica121:53+62:05
28kpr.Mateusz STAWICKIPWD WD PW Elbląg127:20+67:32
29st. sierż.Łukasz NIEDŹWIEDŹ20 BZ Bartoszyce131:46+71:58
30szer.Emil PIOTROWSKI2 pr Hrubieszów137:16+77:28
31szer.Piotr MAZURKIEWICZ1 BLWL Inowrocław149:15+89:27
 
szer.Marek WASZKIEWICZ18 pr Białystoknkl
szer.Piotr WIŚNIEWSKIPK PKnkl
st. szer.Przemysław SUSZYŃSKI9 pr Lidzbark Warmińskinkl
szer.Cezary CZAJKOWSKI9 bdow Białobrzeginkl
szer.Michał BURLIŃSKI9 bdow Białobrzeginkl
 
 
 
M 35 (22)6,5 km18 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1st. kpr.Jerzy BEDNARCZUK1 BPanc Wesoła64:450:00
2plut.Paweł MAZUREK1 BPanc Wesoła76:34+11:49
3st. sierż.Stanisław STEFANOWICZ11 pa Węgorzewo78:34+13:49
4kpr.Rafał OLKOWSKI9 pr Lidzbark Warmiński84:40+19:55
5st. kpr.Tomasz RUSZEWSKI11 pa Węgorzewo86:21+21:36
6plut.Adam BOBROWSKI11 pa Węgorzewo90:37+25:52
7st. mar.Marcin HEBEL9 BWD Białobrzegi91:38+26:53
8st. szer.Paweł KIEŁKUCKI15 pplot Gołdap91:43+26:58
9Przemysław SIEMIĘTKOWSKI4 pchem Brodnica96:58+32:13
10plut.Marcin WALCZAK9 BWD Białobrzegi98:11+33:26
11st. szer.Karol SZCZUTKOWSKI4 pchem Brodnica113:42+48:57
12szeer.Łukasz ZIMMER2 ORel Przasnysz120:26+55:41
13st. sierż.Damian DAMAZYN2 ORel Przasnysz123:54+59:09
14st. szer.Paweł ZAKRZEWSKI9 BBKPanc Braniewo128:38+63:53
15plut.Marcin NIEPSUJ4 pchem Brodnica131:49+67:04
16plutJerzy FILARSKI2 ORel Przasnysz140:46+76:01
17kpr.Tomasz JĘDRUSZCZAK2 pr Hrubieszów147:31+82:46
18kpr.Mirosław BRZOZOWSKI2 pr Hrubieszów162:30+97:45
19st. kpr.Piotr KUNISZYK15 pplot Gołdap168:10+103:25
20st. sierż.Tomasz MIC2 pr Hrubieszów177:15+112:30
 
st. szer.Zbigniew ŚLESZYŃSKI18 pr Białystoknkl
st. szer.Robert MALINOWSKI9 pr Lidzbark Warmińskinkl
 
 
 
M 40 (27)5,6 km17 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1st.chor.szt.Stanisław SOŁOWIEJWB Lublin43:070:00
2st. chor. szt.Kryzsztof BANACH9 BBKPanc Braniewo51:55+8:48
3st. kpr.Stanisław WYSOCKI18 pr Białystok68:11+25:04
4st. chor. szt.Władysław ŚWIDERSKI9 BWD Białobrzegi68:40+25:33
5mł. chor.Paweł WILIWIS11 pa Węgorzewo69:09+26:02
6sierż.Sylwester CENIUK15 BZ Giżycko76:22+33:15
7st. chor.Piotr LEŚNIAK1 BPanc Wesoła79:50+36:43
8por.Sławomir ŁABUDAPWD WD PW Elbląg83:38+40:31
9kpr.Tomasz RAKOWSKI9 pr Lidzbark Warmiński88:32+45:25
10chor.Robert FILIPEK2 psap Kazuń90:28+47:21
11st. chor.Paweł NESKIE1 BLWL Inowrocław95:08+52:01
12mjrKrzystof ŚWIĘTOŃ15 pplot Gołdap96:22+53:15
13st. sierż.Marek OLSZEWSKI9 pr Lidzbark Warmiński99:11+56:04
14st. kpr.Mariusz FAMULSKI15 pplot Gołdap100:14+57:07
15porMariusz RAMOTOWSKIPK PK104:44+61:37
16st. szer.Jacek WIĘCKO15 BZ Giżycko107:45+64:38
17st. sierż.Tomasz BORTOSIK18 pr Białystok112:55+69:48
18st. chor. szt.Dariusz KASPRZYK15 pplot Gołdap114:36+71:29
19st. szer.Tomasz TYSZKA18 pr Białystok124:27+81:20
20st. chor.Mariusz MICHNO9 BBKPanc Braniewo127:17+84:10
21chor.Artur WIECZYSTY1 BLWL Inowrocław144:39+101:32
22kpr.Mariusz TYBURSKI2 ORel Przasnysz153:59+110:52
23kpr.Arkadiusz GŁATKOWSKI9 pr Lidzbark Warmiński178:43+135:36
 
kpr.Sebastian BODUSZEKPK PKnkl
st. sierż.Jacek KOWALEWSKIPK PKnkl
kpt.Marcin PIETRUSZKA1 BLWL Inowrocławnkl
mł. chor.Bartłomiej ZALESKIPWD WD PW Elblągnkl
 
 
 
M 45 (15)4,8 km14 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1płkBogdan RYCERSKI15 BZ Giżycko46:030:00
2mjrTomasz REKOWSKI9 bdow Białobrzegi63:18+17:15
3st. chor. szt.Roman TYPAŃSKI9 BBKPanc Braniewo65:33+19:30
4st. chor. szt.Dariusz JACHNA20 BZ Bartoszyce68:26+22:23
5Mieczysław GRZELUK15 BZ Giżycko68:28+22:25
6mjrDariusz WYŻYN2 pr Hrubieszów70:32+24:29
7st. chor.Andrzej KRUPIŃSKI2 psap Kazuń70:37+24:34
8mjrRobert GAWKOWSKI2 psap Kazuń78:25+32:22
9chor.Sławomir ŁOŻYŃSKI2 ORel Przasnysz89:35+43:32
10st. sierż.Wojciech BAŃKA2 pr Hrubieszów91:17+45:14
11st. chor. szt.Jarosław DZIEZIULA2 ORel Przasnysz109:00+62:57
12ppłkTomasz HOJARSKI20 BZ Bartoszyce127:22+81:19
13mjrMirosław DMUCHOWSKI9 bdow Białobrzegi129:39+83:36
14st. chor. szt.Waldemar BRAUN4 pchem Brodnica152:02+105:59
15plut.Grzegorz MATCZUK1 BPanc Wesoła154:24+108:21
 
 
 
K 21 (32)5,2 km16 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1szer.Iwona WICHA2 psap Kazuń47:490:00
2szer.Dagmara DOMINIAK2 psap Kazuń49:51+2:02
3szer.Magdalena CIARKOWSKA15 pplot Gołdap67:50+20:01
3kpr.Joanna KLUNDERPWD WD PW Elbląg67:50+20:01
5por.Anna GARBOWSKA9 pr Lidzbark Warmiński77:06+29:17
6plut.Iwona BORCZYK2 psap Kazuń81:47+33:58
7szer.Honorata ZAJĄC9 BWD Białobrzegi83:53+36:04
8szer.Ewa SIECZKOWSKA15 pplot Gołdap91:50+44:01
9st. szer.Ewelina NAWOTKA20 BZ Bartoszyce95:57+48:08
10st. sierż.Monika DZIEKOŃSKA18 pr Białystok99:03+51:14
11szer.Kinga LUBASZKA1 BPanc Wesoła102:44+54:55
12sierż.Ewelina KRASNOWSKA2 pr Hrubieszów104:06+56:17
13st. sierż.Patrycja RACZKOWSKA11 pa Węgorzewo107:20+59:31
14szer.Renata PODLASKA9 BWD Białobrzegi125:13+77:24
15szer.Barbara JANKOWSKA20 BZ Bartoszyce128:18+80:29
16szer.Anna LIŚKIEWICZ9 BBKPanc Braniewo130:45+82:56
17szer.Ewelina SOBOCIŃSKA15 BZ Giżycko134:06+86:17
18ppor.Ewelina GOŁĘBIEWSKA18 pr Białystok134:29+86:40
19st. sierż.Martina SWOJAK4 pchem Brodnica134:43+86:54
20szer.Anna KULESZKA11 pa Węgorzewo137:28+89:39
21szer.Justyna BOGUCKA9 BWD Białobrzegi140:22+92:33
22szer.Kinga MARKIEWICZ9 BBKPanc Braniewo141:36+93:47
23szer.Otylia ŻAK1 BPanc Wesoła152:30+104:41
24szer.Aleksandra ŻUKPWD WD PW Elbląg161:31+113:42
25szer.Natalia JAKUBIAK2 ORel Przasnysz173:47+125:58
 
szer.Malwina MARCHEL1 BLWL Inowrocławnkl
szer.Jolanta KUŹMA9 bdow Białobrzeginkl
szer.Sandra ROGOWSKA1 BLWL Inowrocławnkl
szer.Paulina LASZUKPK PKnkl
st.szerAleksandra PIÓRKOWSKA9 pr Lidzbark Warmińskinkl
kpr.Dorota MILCZAREK20 BZ Bartoszycenkl
szer.Magdalena RĘBISZ2 pr Hrubieszównkl
 
 
 
K 35 (14)4,3 km13 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1szer.Ewa NIKONOWICZ15 BZ Giżycko76:340:00
2st. szer.Natalia DZIKA15 BZ Giżycko85:27+8:53
3szer.Joanna ANTCZAK-WIĘCŁAWEKPWD WD PW Elbląg108:47+32:13
4st. kpr.Agata GROSZYK20 BZ Bartoszyce111:47+35:13
5plut.Zuzanna JANISZEWSKA1 BLWL Inowrocław126:23+49:49
6szer.Agnieszka LECHOWSKACSAiU Toruń135:03+58:29
7kpt.Sylwia PARZONKA4 pchem Brodnica152:13+75:39
8st. szer.Joanna KALENIK2 ORel Przasnysz154:28+77:54
9szer.Marta MAKULEC9 BBKPanc Braniewo181:14+104:40
10mł. chor.Iwona SZAFRANOWICZ9 pr Lidzbark Warmiński184:39+108:05
11szer.Anna SADOWSKA20 BZ Bartoszyce187:31+110:57
12szer.Sylwia WRÓBLEWSKA9 BBKPanc Braniewo204:18+127:44
13chor.Joanna WRÓBLEWSKA4 pchem Brodnica207:38+131:04
 
szer.Katarzyna RUDAWSKAPK PKnkl