Mistrzostwa 16 DZ E 2zzzśr. 12.09.2018 20:44
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
M 21 (36)7,2 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(56)3(37)4(34)5(36)6(32)7(35)8(47)9(43)10(54)11(45)12(50)13(46)14(44)
15(52)16(51)17(42)18(39)19(41)20(100)Meta
 
1Edward KOŻYCZKOWSKI59:485:177:008:1710:0312:0113:4715:3722:2323:3525:1728:1834:3637:2740:30
9 BWD Białobrzegi5:171:431:171:461:581:461:506:461:121:423:016:182:513:03
43:1848:4953:2256:5558:1359:2659:48
2:485:314:333:331:181:130:22
2Konrad KOGUCIUK66:026:408:189:5711:1413:3815:1916:3223:1924:3127:3532:4239:3641:5546:27
1 BPanc Wesoła6:401:381:391:172:241:411:136:471:123:045:076:542:194:32
49:2254:5359:1963:0364:3465:4366:02
2:555:314:263:441:311:090:19
3Łukasz NESTOROWICZ66:405:087:298:5310:2312:3714:1815:2223:0224:2726:0129:3238:2740:4348:49
1 BPanc Wesoła5:082:211:241:302:141:411:047:401:251:343:318:552:168:06
51:5656:0959:5264:1265:3066:2566:40
3:074:133:434:201:180:550:15
4Bartłomiej OŚWIT75:055:358:019:3211:1913:1715:1416:2524:2026:0628:1531:4839:2342:5053:15
9 BWD Białobrzegi5:352:261:311:471:581:571:117:551:462:093:337:353:2710:25
57:2162:1066:5270:5973:4274:4475:05
4:064:494:424:072:431:020:21
4Konrad PIETRZAK75:059:3611:2015:3917:2519:4021:4722:5630:4932:1834:1237:3145:3648:4454:07
9 BWD Białobrzegi9:361:444:191:462:152:071:097:531:291:543:198:053:085:23
57:0462:5067:0972:0873:3574:4475:05
2:575:464:194:591:271:090:21
6Jakub OSSOWSKI80:015:437:479:2911:1213:2715:1717:5824:4726:5531:2734:2641:1745:0549:53
PWD WD PW Elbląg5:432:041:421:432:151:502:416:492:084:322:596:513:484:48
54:1167:0371:2476:0278:2579:4080:01
4:1812:524:214:382:231:150:21
7Paweł PACHUTKO80:166:159:0811:4213:5218:1420:0821:1329:1131:0633:1737:2247:0851:3656:13
18 pr Białystok6:152:532:342:104:221:541:057:581:552:114:059:464:284:37
61:2266:4171:5176:5378:3579:5480:16
5:095:195:105:021:421:190:22
8Krzysztof RYBAŁTOWSKI84:005:5813:5416:3918:5522:0124:3525:4034:4937:1239:4344:1852:0055:2559:24
CSAiU Toruń5:587:562:452:163:062:341:059:092:232:314:357:423:253:59
63:1868:3274:4579:4882:2383:3684:00
3:545:146:135:032:351:130:24
9Jarosław PARYS87:079:1112:1314:0816:0619:5621:3822:3530:2332:1134:2539:4549:0952:4957:45
1 BPanc Wesoła9:113:021:551:583:501:420:577:481:482:145:209:243:404:56
61:4267:5773:2579:5985:2686:4887:07
3:576:155:286:345:271:220:19
10Bogusz GRABOWSKI94:276:318:4311:3413:5415:4718:3419:4635:2839:4542:1847:4655:4158:4062:04
15 BZ Giżycko6:312:122:512:201:532:471:1215:424:172:335:287:552:593:24
68:1974:0586:1891:1292:4594:0994:27
6:155:4612:134:541:331:240:18
11Marcin PRZYŁĘCKI96:528:3211:3814:2517:1819:3722:2624:1033:5335:5139:1544:3553:3759:2865:44
2 ORel Przasnysz8:323:062:472:532:192:491:449:431:583:245:209:025:516:16
72:5378:2684:1093:2095:0196:3096:52
7:095:335:449:101:411:290:22
12Jacek CISZKOWSKI97:207:3910:1312:5014:5417:1920:1523:1734:3036:4442:4449:5758:3062:3767:22
15 pplot Gołdap7:392:342:372:042:252:563:0211:132:146:007:138:334:074:45
74:0681:2587:1292:5495:0596:5797:20
6:447:195:475:422:111:520:23
13Łukasz KLEJNOWSKI98:3713:1815:3818:4421:1923:4826:5828:1938:3340:4043:3048:0059:1265:5171:05
2 psap Kazuń13:182:203:062:352:293:101:2110:142:072:504:3011:126:395:14
75:3182:0587:2593:0996:0198:0298:37
4:266:345:205:442:522:010:35
14Jacek WASIK99:5111:3614:4217:2220:1222:3125:2327:0836:5838:4642:1947:4156:3462:2368:21
2 pr Hrubieszów11:363:062:402:502:192:521:459:501:483:335:228:535:495:58
75:4981:3087:0596:1797:5899:3199:51
7:285:415:359:121:411:330:20
15Igor LEGENZOW100:466:249:4112:5115:1217:4220:4422:1832:4934:3439:3943:4352:5258:5166:10
11 pa Węgorzewo6:243:173:102:212:303:021:3410:311:455:054:049:095:597:19
75:4881:5889:3396:0698:59100:22100:46
9:386:107:356:332:531:230:24
16Andrzej CHOMIK102:5411:4215:2120:4722:5727:2329:1830:2639:2241:3744:0448:3264:5068:1973:30
11 pa Węgorzewo11:423:395:262:104:261:551:088:562:152:274:2816:183:295:11
79:1286:4192:2098:45100:39102:33102:54
5:427:295:396:251:541:540:21
17Krystian SIKORSKI103:086:5110:5912:5215:1817:2820:0021:2730:5732:4935:4940:2959:2267:2573:07
20 BZ Bartoszyce6:514:081:532:262:102:321:279:301:523:004:4018:538:035:42
79:0584:5390:0097:56101:10102:44103:08
5:585:485:077:563:141:340:24
18Marcin JÓŹWIAK104:566:409:2812:1414:5617:0718:4929:1941:0642:5345:5050:0559:0263:5770:24
CSAiU Toruń6:402:482:462:422:111:4210:3011:471:472:574:158:574:556:27
75:5089:3495:43100:29103:06104:32104:56
5:2613:446:094:462:371:260:24
19Sylwester MŁYNARKIEWICZ105:4718:5721:2223:2425:4428:3230:3631:5642:1944:2846:5451:2568:0171:1376:23
2 psap Kazuń18:572:252:022:202:482:041:2010:232:092:264:3116:363:125:10
82:0889:2295:27101:30103:33105:23105:47
5:457:146:056:032:031:500:24
20Łukasz SZAŁYŃSKI107:0416:2819:0931:1033:0136:0537:4639:5549:4951:2853:5359:2866:1669:1273:11
18 pr Białystok16:282:4112:011:513:041:412:099:541:392:255:356:482:563:59
77:3082:3193:5699:37105:36106:42107:04
4:195:0111:255:415:591:060:22
21Łukasz WRONA107:577:1710:2117:2220:0122:4827:1228:1237:0438:4641:0446:1161:0565:2075:48
2 psap Kazuń7:173:047:012:392:474:241:008:521:422:185:0714:544:1510:28
85:2391:0797:23103:33105:43107:35107:57
9:355:446:166:102:101:520:22
22Rafał MAZUR111:4625:0027:2329:1831:3734:1136:2837:5047:5450:1252:5557:3073:4277:0882:12
4 pchem Brodnica25:002:231:552:192:342:171:2210:042:182:434:3516:123:265:04
88:0295:45101:23107:15109:21111:23111:46
5:507:435:385:522:062:020:23
23Paweł GICZEWSKI112:426:3912:3915:0617:4619:2722:1824:2543:4846:4251:4155:3864:4570:1878:17
11 pa Węgorzewo6:396:002:272:401:412:512:0719:232:544:593:579:075:337:59
87:5193:52101:29108:11110:51112:19112:42
9:346:017:376:422:401:280:23
24Piotr DAMIĘCKI114:1611:1715:1622:3525:1928:1530:5534:5646:3548:5851:4156:5568:5775:3580:36
9 BBKPanc Braniewo11:173:597:192:442:562:404:0111:392:232:435:1412:026:385:01
86:1493:29103:15109:45112:01113:50114:16
5:387:159:466:302:161:490:26
25Rafał SUCHODOLSKI116:1211:2614:5316:4618:4422:0124:1925:5450:5153:1563:3467:4076:3986:3491:03
15 BZ Giżycko11:263:271:531:583:172:181:3524:572:2410:194:068:599:554:29
95:13100:21105:07110:56114:18115:46116:12
4:105:084:465:493:221:280:26
26Marcin BRYNDA119:2312:2915:5819:1621:4224:5227:2628:5354:1256:2366:4070:4880:0389:3694:20
15 pplot Gołdap12:293:293:182:263:102:341:2725:192:1110:174:089:159:334:44
98:30103:24108:30114:01117:15118:54119:23
4:104:545:065:313:141:390:29
27Jarosław WITKOWSKI121:537:2810:3630:0533:0536:1440:1442:2361:5264:4469:3073:4582:4792:3897:10
4 pchem Brodnica7:283:0819:293:003:094:002:0919:292:524:464:159:029:514:32
101:20106:18111:09116:41120:00121:26121:53
4:104:584:515:323:191:260:27
28Mateusz STAWICKI127:209:2913:4516:1818:1820:5724:4327:3438:1640:2643:5549:2960:5672:5182:50
PWD WD PW Elbląg9:294:162:332:002:393:462:5110:422:103:295:3411:2711:559:59
91:40107:02114:16122:13125:13126:52127:20
8:5015:227:147:573:001:390:28
29Łukasz NIEDŹWIEDŹ131:4611:2914:0426:1928:5531:2433:4234:4742:4344:4247:2752:2390:0893:1597:17
20 BZ Bartoszyce11:292:3512:152:362:292:181:057:561:592:454:5637:453:074:02
101:33106:47121:13126:14130:03131:21131:46
4:165:1414:265:013:491:180:25
30Emil PIOTROWSKI137:1611:1816:3136:1339:0742:1746:2148:2767:5070:4975:4379:5189:0594:58102:47
2 pr Hrubieszów11:185:1319:422:543:104:042:0619:232:594:544:089:145:537:49
112:04118:32125:32132:16135:02136:50137:16
9:176:287:006:442:461:480:26
31Piotr MAZURKIEWICZ149:1519:5425:5730:2536:5042:2048:4250:3784:0286:2096:44100:55110:24119:46124:16
1 BLWL Inowrocław19:546:034:286:255:306:221:5533:252:1810:244:119:299:224:30
128:37133:28138:32144:07147:13148:49149:15
4:214:515:045:353:061:360:26
 
Marek WASZKIEWICZnkl----------------------------------------------------------------------
18 pr Białystok
------------------------------91:35
91:35
Piotr WIŚNIEWSKInkl7:5211:2317:4819:5831:1233:4734:5546:3149:0451:3163:0075:4180:52-----
PK PK7:523:316:252:1011:142:351:0811:362:332:2711:2912:415:11
-------------------------100:38101:03
19:460:25
Przemysław SUSZYŃSKInkl----------------------------------------------------------------------
9 pr Lidzbark Warmiński
------------------------------112:38
112:38
Cezary CZAJKOWSKInkl12:1414:3720:2622:3725:1627:2731:2559:1765:3576:06--------------------
9 bdow Białobrzegi12:142:235:492:112:392:113:5827:526:1810:31
-------------------------112:04113:05
35:581:01
Michał BURLIŃSKInkl27:0035:3444:1847:1149:5855:0956:13102:36110:44124:08--------------------
9 bdow Białobrzegi27:008:348:442:532:475:111:0446:238:0813:24
-------------------------160:09161:06
36:010:57
 
 
 
M 35 (22)6,5 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(56)2(38)3(36)4(34)5(33)6(40)7(52)8(53)9(45)10(50)11(51)12(47)13(42)14(39)
15(41)16(54)17(55)18(100)Meta
 
1Jerzy BEDNARCZUK64:455:007:3311:0412:5613:5518:5728:4232:3434:4141:3144:1946:2451:0455:25
1 BPanc Wesoła5:002:333:311:520:595:029:453:522:076:502:482:054:404:21
57:0861:1063:2364:2964:45
1:434:022:131:060:16
2Paweł MAZUREK76:345:048:4010:0611:3512:3517:3926:2529:3437:4546:0648:4851:4957:1969:22
1 BPanc Wesoła5:043:361:261:291:005:048:463:098:118:212:423:015:3012:03
71:2172:5975:0676:1076:34
1:591:382:071:040:24
3Stanisław STEFANOWICZ78:345:158:5111:5314:0017:0223:0834:1038:1140:4848:2651:3255:0360:1264:15
11 pa Węgorzewo5:153:363:022:073:026:0611:024:012:377:383:063:315:094:03
65:5774:0676:4478:1178:34
1:428:092:381:270:23
4Rafał OLKOWSKI84:405:428:4110:4216:4718:0024:5236:4841:5645:5555:2358:2260:5768:3875:04
9 pr Lidzbark Warmiński5:422:592:016:051:136:5211:565:083:599:282:592:357:416:26
77:4080:3683:1584:1984:40
2:362:562:391:040:21
5Tomasz RUSZEWSKI86:218:1514:1016:3118:1719:0726:2041:0044:5948:4857:2460:3363:3068:3074:21
11 pa Węgorzewo8:155:552:211:460:507:1314:403:593:498:363:092:575:005:51
76:3579:0084:4086:0186:21
2:142:255:401:210:20
6Adam BOBROWSKI90:3710:3812:5516:5322:4823:5730:4442:5148:0352:0361:2464:2067:0474:3581:05
11 pa Węgorzewo10:382:173:585:551:096:4712:075:124:009:212:562:447:316:30
83:4186:4489:1790:1690:37
2:363:032:330:590:21
7Marcin HEBEL91:386:349:3611:3813:4715:4024:3437:2542:4151:0360:0763:4166:2775:4082:44
9 BWD Białobrzegi6:343:022:022:091:538:5412:515:168:229:043:342:469:137:04
85:0887:3089:5691:1991:38
2:242:222:261:230:19
8Paweł KIEŁKUCKI91:436:028:4112:3714:3921:5829:2940:2746:3549:1660:4064:2068:1075:2883:29
15 pplot Gołdap6:022:393:562:027:197:3110:586:082:4111:243:403:507:188:01
85:5187:3089:5291:1491:43
2:221:392:221:220:29
9Przemysław SIEMIĘTKOWSKI96:584:3614:1218:4020:4127:5235:3446:3052:3455:1166:3170:2674:0581:2289:01
4 pchem Brodnica4:369:364:282:017:117:4210:566:042:3711:203:553:397:177:39
91:3393:1595:2896:4096:58
2:321:422:131:120:18
10Marcin WALCZAK98:116:059:3214:4117:1419:2027:2340:3244:5547:4457:2561:0665:1273:0381:02
9 BWD Białobrzegi6:053:275:092:332:068:0313:094:232:499:413:414:067:517:59
83:2290:3796:2397:4698:11
2:207:155:461:230:25
11Karol SZCZUTKOWSKI113:425:3114:4216:2521:0327:5935:3654:0160:3669:1084:1686:5791:1498:20103:24
4 pchem Brodnica5:319:111:434:386:567:3718:256:358:3415:062:414:177:065:04
104:58108:35112:21113:19113:42
1:343:373:460:580:23
12Łukasz ZIMMER120:2610:1113:5016:0217:5820:3126:3962:5067:0170:5286:3089:2691:4597:34107:47
2 ORel Przasnysz10:113:392:121:562:336:0836:114:113:5115:382:562:195:4910:13
111:10117:22118:54120:07120:26
3:236:121:321:130:19
13Damian DAMAZYN123:5415:5628:4132:5935:1237:1643:4864:2172:2879:1198:24101:14103:39110:07115:55
2 ORel Przasnysz15:5612:454:182:132:046:3220:338:076:4319:132:502:256:285:48
118:13120:35122:14123:28123:54
2:182:221:391:140:26
14Paweł ZAKRZEWSKI128:387:479:5612:3316:4520:3327:3968:5575:3884:0699:11101:51106:12113:18118:18
9 BBKPanc Braniewo7:472:092:374:123:487:0641:166:438:2815:052:404:217:065:00
120:00123:32127:15128:16128:38
1:423:323:431:010:22
15Marcin NIEPSUJ131:4916:1919:2421:3623:5625:4259:3777:5984:3491:3499:46103:10106:01113:39121:53
4 pchem Brodnica16:193:052:122:201:4633:5518:226:357:008:123:242:517:388:14
123:56127:18130:00131:28131:49
2:033:222:421:280:21
16Jerzy FILARSKI140:4614:3319:1923:1326:4028:2948:0866:0170:5087:53103:04106:47113:03121:04129:47
2 ORel Przasnysz14:334:463:543:271:4919:3917:534:4917:0315:113:436:168:018:43
131:21135:49139:09140:25140:46
1:344:283:201:160:21
17Tomasz JĘDRUSZCZAK147:318:2411:3319:1520:3734:5654:1671:4377:4396:29109:27113:18119:29127:13136:27
2 pr Hrubieszów8:243:097:421:2214:1919:2017:276:0018:4612:583:516:117:449:14
138:46142:06145:24147:02147:31
2:193:203:181:380:29
18Mirosław BRZOZOWSKI162:3035:3840:3744:1647:3549:2569:2686:5692:26111:14124:34128:22133:45142:20151:23
2 pr Hrubieszów35:384:593:393:191:5020:0117:305:3018:4813:203:485:238:359:03
154:01157:20160:26162:00162:30
2:383:193:061:340:30
19Piotr KUNISZYK168:109:1526:2533:5940:0842:4070:2887:4398:05116:39130:31134:03140:05148:16157:19
15 pplot Gołdap9:1517:107:346:092:3227:4817:1510:2218:3413:523:326:028:119:03
159:52163:18166:13167:43168:10
2:333:262:551:300:27
20Tomasz MIC177:1538:1341:2849:1250:3464:5383:58101:53107:29125:25139:11143:05148:59157:09165:59
2 pr Hrubieszów38:133:157:441:2214:1919:0517:555:3617:5613:463:545:548:108:50
168:13171:56175:19176:43177:15
2:143:433:231:240:32
 
Zbigniew ŚLESZYŃSKInkl8:2211:2814:3022:0524:0131:3295:5299:53103:56119:39122:30124:51130:41-----
18 pr Białystok8:223:063:027:351:567:3164:204:014:0315:432:512:215:50
--------------------148:08
17:27
Robert MALINOWSKInkl17:2050:5696:06102:57110:29---------------154:15-------------------------
9 pr Lidzbark Warmiński17:2033:3645:106:517:3243:46
---------------163:08163:5878:13
8:530:50*40
 
 
 
M 40 (27)5,6 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(37)3(56)4(38)5(32)6(40)7(43)8(51)9(50)10(49)11(48)12(52)13(53)14(55)
15(54)16(41)17(100)Meta
 
1Stanisław SOŁOWIEJ43:072:194:516:038:2611:0314:2220:2623:2426:1728:1429:5931:3634:0938:29
WB Lublin2:192:321:122:232:373:196:042:582:531:571:451:372:334:20
40:0041:4742:5043:07
1:311:471:030:17
2Kryzsztof BANACH51:552:194:155:417:5313:1417:2424:3627:4630:5732:5335:0637:1741:2546:17
9 BBKPanc Braniewo2:191:561:262:125:214:107:123:103:111:562:132:114:084:52
47:5450:1251:3851:55
1:372:181:260:17
3Stanisław WYSOCKI68:113:075:367:3510:0824:2528:3937:2442:2546:1248:2750:5053:0056:2962:33
18 pr Białystok3:072:291:592:3314:174:148:455:013:472:152:232:103:296:04
64:4066:3467:5168:11
2:071:541:170:20
4Władysław ŚWIDERSKI68:403:2414:4716:0718:3321:1424:4835:0339:0342:2945:0747:3451:2456:0662:05
9 BWD Białobrzegi3:2411:231:202:262:413:3410:154:003:262:382:273:504:425:59
64:2866:4968:1468:40
2:232:211:250:26
5Paweł WILIWIS69:094:017:529:2312:0418:1823:1233:2736:5440:1943:3746:2949:2854:4462:47
11 pa Węgorzewo4:013:511:312:416:144:5410:153:273:253:182:522:595:168:03
64:5367:1568:4269:09
2:062:221:270:27
6Sylwester CENIUK76:223:468:5610:5019:3123:3827:4040:3844:5348:4652:0755:0758:2262:0869:27
15 BZ Giżycko3:465:101:548:414:074:0212:584:153:533:213:003:153:467:19
71:4774:0775:5976:22
2:202:201:520:23
7Piotr LEŚNIAK79:505:5911:3013:0716:0220:5125:0242:1349:0952:0654:3657:3260:2963:5572:36
1 BPanc Wesoła5:595:311:372:554:494:1117:116:562:572:302:562:573:268:41
74:4678:1479:3179:50
2:103:281:170:19
8Sławomir ŁABUDA83:384:398:1610:1013:5719:2924:3736:0848:2252:1057:3560:1562:3866:2374:48
PWD WD PW Elbląg4:393:371:543:475:325:0811:3112:143:485:252:402:233:458:25
78:0080:5783:1283:38
3:122:572:150:26
9Tomasz RAKOWSKI88:3213:1016:5919:1223:1327:1232:1044:1049:1252:5956:2359:0862:1474:1681:52
9 pr Lidzbark Warmiński13:103:492:134:013:594:5812:005:023:473:242:453:0612:027:36
83:2186:2888:0388:32
1:293:071:350:29
10Robert FILIPEK90:284:2612:0525:0327:5631:5937:2846:3352:0455:3858:1060:4563:4972:2579:06
2 psap Kazuń4:267:3912:582:534:035:299:055:313:342:322:353:048:366:41
81:4288:3290:0190:28
2:366:501:290:27
11Paweł NESKIE95:085:0610:2713:1022:3828:5034:3847:4455:0859:1062:4466:2170:5076:3685:18
1 BLWL Inowrocław5:065:212:439:286:125:4813:067:244:023:343:374:295:468:42
87:4891:0894:4195:08
2:303:203:330:27
12Krzystof ŚWIĘTOŃ96:225:539:2711:4215:3835:5140:2755:2360:0663:5968:5971:4474:2679:2287:25
15 pplot Gołdap5:533:342:153:5620:134:3614:564:433:535:002:452:424:568:03
91:1994:0695:5696:22
3:542:471:500:26
13Marek OLSZEWSKI99:118:5612:0614:3019:0038:4243:1058:1063:0266:5172:0674:4177:3082:1390:14
9 pr Lidzbark Warmiński8:563:102:244:3019:424:2815:004:523:495:152:352:494:438:01
94:2197:0898:4599:11
4:072:471:370:26
14Mariusz FAMULSKI100:148:0512:2315:2324:3243:1149:1359:0265:4069:3074:4477:1780:0285:4893:44
15 pplot Gołdap8:054:183:009:0918:396:029:496:383:505:142:332:455:467:56
95:0398:2099:56100:14
1:193:171:360:18
15Mariusz RAMOTOWSKI104:445:3917:4221:2225:0829:3336:5648:2453:1657:2361:4965:0668:3580:4196:49
PK PK5:3912:033:403:464:257:2311:284:524:074:263:173:2912:0616:08
99:25102:07104:20104:44
2:362:422:130:24
16Jacek WIĘCKO107:453:1519:3022:3325:3329:2034:0646:3450:5254:0056:4959:1661:4177:2396:25
15 BZ Giżycko3:1516:153:033:003:474:4612:284:183:082:492:272:2515:4219:02
102:50105:04107:21107:45
6:252:142:170:24
17Tomasz BORTOSIK112:5518:5630:5638:0346:5651:1056:2168:2073:0777:0780:2583:0586:2198:13106:13
18 pr Białystok18:5612:007:078:534:145:1111:594:474:003:182:403:1611:528:00
107:53110:48112:23112:55
1:402:551:350:32
18Dariusz KASPRZYK114:364:248:2210:1817:5826:1135:5152:4963:5467:5371:4374:4477:3691:28103:25
15 pplot Gołdap4:243:581:567:408:139:4016:5811:053:593:503:012:5213:5211:57
106:10112:24114:08114:36
2:456:141:440:28
19Tomasz TYSZKA124:274:3429:0042:5345:4654:0364:2574:0979:3983:2986:5890:2998:24109:40118:05
18 pr Białystok4:3424:2613:532:538:1710:229:445:303:503:293:317:5511:168:25
119:24122:30124:01124:27
1:193:061:310:26
20Mariusz MICHNO127:1733:5145:4652:4761:5065:5971:0282:5688:0191:5295:1998:02101:09113:22120:49
9 BBKPanc Braniewo33:5111:557:019:034:095:0311:545:053:513:272:433:0712:137:27
122:09125:26126:54127:17
1:203:171:280:23
21Artur WIECZYSTY144:395:0553:0556:2066:3585:1691:17101:54107:43111:35116:19119:19122:09128:18136:19
1 BLWL Inowrocław5:0548:003:1510:1518:416:0110:375:493:524:443:002:506:098:01
138:14141:29143:43144:39
1:553:152:140:56
22Mariusz TYBURSKI153:5946:3651:1072:0775:2084:0194:23104:07109:38113:28117:01120:27128:26139:39148:02
2 ORel Przasnysz46:364:3420:573:138:4110:229:445:313:503:333:267:5911:138:23
149:20152:23153:39153:59
1:183:031:160:20
23Arkadiusz GŁATKOWSKI178:4331:0235:4542:5447:0754:5372:1486:4793:2499:20104:26110:34115:12125:05169:08
9 pr Lidzbark Warmiński31:024:437:094:137:4617:2114:336:375:565:066:084:389:5344:03
171:02175:14178:16178:43
1:544:123:020:27
 
Sebastian BODUSZEKnkl7:56---------------55:55---------------------------------------------
PK PK7:5647:59
-----79:5483:5384:48
23:593:590:55
Jacek KOWALEWSKInkl8:54---------------56:58---------------------------------------------
PK PK8:5448:04
-----80:5884:5285:47
24:003:540:55
Marcin PIETRUSZKAnkl11:1515:5118:2724:3934:20---------------------------------------------
1 BLWL Inowrocław11:154:362:366:129:41
----------111:46112:40
77:260:54
Bartłomiej ZALESKInkl23:19-----------------------------------------------------------------
PWD WD PW Elbląg23:19
---------------
 
 
 
M 45 (15)4,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(36)3(35)4(40)5(41)6(54)7(47)8(46)9(44)10(52)11(49)12(43)13(45)14(100)
Meta
 
1Bogdan RYCERSKI46:033:205:258:1510:3614:4116:3519:0024:2827:2631:1634:2435:4441:4745:43
15 BZ Giżycko3:202:052:502:214:051:542:255:282:583:503:081:206:033:56
46:03
0:20
2Tomasz REKOWSKI63:184:326:4411:0414:0819:2321:3526:4233:3837:5042:0245:5648:0156:5262:52
9 bdow Białobrzegi4:322:124:203:045:152:125:076:564:124:123:542:058:516:00
63:18
0:26
3Roman TYPAŃSKI65:333:575:528:5014:3119:1721:1024:4730:4334:5939:1942:3844:2258:4165:06
9 BBKPanc Braniewo3:571:552:585:414:461:533:375:564:164:203:191:4414:196:25
65:33
0:27
4Dariusz JACHNA68:265:127:4911:3016:4322:5025:1229:1836:2440:4144:5950:2152:4862:5667:56
20 BZ Bartoszyce5:122:373:415:136:072:224:067:064:174:185:222:2710:085:00
68:26
0:30
5Mieczysław GRZELUK68:284:507:4611:1015:0421:0423:3927:0934:0239:0045:2650:0351:5762:2368:09
15 BZ Giżycko4:502:563:243:546:002:353:306:534:586:264:371:5410:265:46
68:28
0:19
6Dariusz WYŻYN70:326:218:2412:0014:5021:3924:0127:5936:2441:4646:0950:1952:4362:3970:03
2 pr Hrubieszów6:212:033:362:506:492:223:588:255:224:234:102:249:567:24
70:32
0:29
7Andrzej KRUPIŃSKI70:376:379:4512:0719:0923:3026:0228:3735:2642:4746:4350:5754:3564:3670:16
2 psap Kazuń6:373:082:227:024:212:322:356:497:213:564:143:3810:015:40
70:37
0:21
8Robert GAWKOWSKI78:254:196:3411:0713:4318:5321:1625:0132:1838:5350:2655:5658:2367:3977:59
2 psap Kazuń4:192:154:332:365:102:233:457:176:3511:335:302:279:1610:20
78:25
0:26
9Sławomir ŁOŻYŃSKI89:356:169:1513:4317:1426:0428:2232:2440:1756:3962:5368:4471:1083:1589:04
2 ORel Przasnysz6:162:594:283:318:502:184:027:5316:226:145:512:2612:055:49
89:35
0:31
10Wojciech BAŃKA91:177:2610:1121:1628:1933:0236:0039:0645:4650:0354:2557:4159:3085:1790:54
2 pr Hrubieszów7:262:4511:057:034:432:583:066:404:174:223:161:4925:475:37
91:17
0:23
11Jarosław DZIEZIULA109:008:1210:4018:3024:2330:1132:5260:0375:5179:3985:1290:3793:15103:43108:39
2 ORel Przasnysz8:122:287:505:535:482:4127:1115:483:485:335:252:3810:284:56
109:00
0:21
12Tomasz HOJARSKI127:226:2810:0418:2324:2740:1144:2552:5763:0577:3690:0696:4399:24110:26126:48
20 BZ Bartoszyce6:283:368:196:0415:444:148:3210:0814:3112:306:372:4111:0216:22
127:22
0:34
13Mirosław DMUCHOWSKI129:3935:4243:3147:2451:5458:3761:4469:5578:0784:0597:37103:09106:01122:30129:07
9 bdow Białobrzegi35:427:493:534:306:433:078:118:125:5813:325:322:5216:296:37
129:3939:0067:09
0:32*35*43
14Waldemar BRAUN152:0227:3329:2948:3557:2887:1890:1794:32102:05110:38118:57124:22127:27139:08151:35
4 pchem Brodnica27:331:5619:068:5329:502:594:157:338:338:195:253:0511:4112:27
152:02
0:27
15Grzegorz MATCZUK154:2419:5024:5435:4039:0145:5349:3354:2490:07104:43117:15123:50126:35137:23153:51
1 BPanc Wesoła19:505:0410:463:216:523:404:5135:4314:3612:326:352:4510:4816:28
154:24
0:33
 
 
 
K 21 (32)5,2 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(35)3(36)4(34)5(33)6(31)7(47)8(43)9(54)10(45)11(52)12(49)13(50)14(51)
15(42)16(100)Meta
 
1Iwona WICHA47:493:164:136:448:119:0310:0517:3921:3423:2827:2130:5133:2835:4138:11
2 psap Kazuń3:160:572:311:270:521:027:343:551:543:533:302:372:132:30
42:4247:2747:49
4:314:450:22
2Dagmara DOMINIAK49:514:316:209:0810:3511:3513:0620:4122:0724:1127:4330:4433:4138:2441:17
2 psap Kazuń4:311:492:481:271:001:317:351:262:043:323:012:574:432:53
45:0149:3049:51
3:444:290:21
3Magdalena CIARKOWSKA67:504:095:5710:5713:0914:5716:4227:1529:3632:5838:3643:3847:5151:0754:57
15 pplot Gołdap4:091:485:002:121:481:4510:332:213:225:385:024:133:163:50
61:0067:2367:50
6:036:230:27
3Joanna KLUNDER67:504:596:3011:3114:0615:2317:2827:3529:0732:2839:2544:0548:4251:5255:23
PWD WD PW Elbląg4:591:315:012:351:172:0510:071:323:216:574:404:373:103:31
61:2967:2367:50
6:065:540:27
5Anna GARBOWSKA77:065:267:1311:0513:4915:2117:2031:0335:0838:4444:1249:0953:5658:3263:09
9 pr Lidzbark Warmiński5:261:473:522:441:321:5913:434:053:365:284:574:474:364:37
69:2876:3677:06
6:197:080:30
6Iwona BORCZYK81:474:346:2110:4214:1217:5820:2032:2935:2241:5148:3053:3658:4162:1867:53
2 psap Kazuń4:341:474:213:303:462:2212:092:536:296:395:065:053:375:35
74:0481:2381:47
6:117:190:24
7Honorata ZAJĄC83:534:028:1613:4916:2417:5520:2031:1533:1936:1043:3157:3262:4766:4671:54
9 BWD Białobrzegi4:024:145:332:351:312:2510:552:042:517:2114:015:153:595:08
77:1783:2683:53
5:236:090:27
8Ewa SIECZKOWSKA91:504:435:5610:0613:0917:5920:4132:3934:3439:5045:1553:4558:2264:5368:44
15 pplot Gołdap4:431:134:103:034:502:4211:581:555:165:258:304:376:313:51
83:5091:2391:50
15:067:330:27
9Ewelina NAWOTKA95:577:519:5417:1319:3821:3825:0844:2846:4452:1657:3463:3469:5775:1079:55
20 BZ Bartoszyce7:512:037:192:252:003:3019:202:165:325:186:006:235:134:45
87:4495:2195:57
7:497:370:36
10Monika DZIEKOŃSKA99:0310:5412:5921:0323:1326:2128:2745:1547:3853:5960:4066:5273:1578:2583:03
18 pr Białystok10:542:058:042:103:082:0616:482:236:216:416:126:235:104:38
90:4898:2699:03
7:457:380:37
11Kinga LUBASZKA102:445:328:5826:1730:1531:5934:1050:1753:4162:3168:0475:2079:5883:0787:59
1 BPanc Wesoła5:323:2617:193:581:442:1116:073:248:505:337:164:383:094:52
94:30102:23102:44
6:317:530:21
12Ewelina KRASNOWSKA104:0616:4719:0127:0129:1032:1934:1850:4953:3059:4866:3272:3879:0284:2188:50
2 pr Hrubieszów16:472:148:002:093:091:5916:312:416:186:446:066:245:194:29
96:39103:44104:06
7:497:050:22
13Patrycja RACZKOWSKA107:205:3313:5621:4929:1031:1634:3853:4456:2862:5369:3375:4882:0487:2392:06
11 pa Węgorzewo5:338:237:537:212:063:2219:062:446:256:406:156:165:194:43
99:45106:57107:20
7:397:120:23
14Renata PODLASKA125:137:309:5918:1625:2627:3739:2057:3760:3365:0172:2783:5595:49101:01106:16
9 BWD Białobrzegi7:302:298:177:102:1111:4318:172:564:287:2611:2811:545:125:15
117:23124:50125:13
11:077:270:23
15Barbara JANKOWSKA128:1815:4620:1232:0934:1836:1344:3461:2663:2665:3971:1079:0499:27104:02109:52
20 BZ Bartoszyce15:464:2611:572:091:558:2116:522:002:135:317:5420:234:355:50
119:29127:55128:18
9:378:260:23
16Anna LIŚKIEWICZ130:4512:0613:2631:4034:1038:1540:1567:4270:2575:1981:5092:3398:11103:35107:47
9 BBKPanc Braniewo12:061:2018:142:304:052:0027:272:434:546:3110:435:385:244:12
122:59130:23130:45
15:127:240:22
17Ewelina SOBOCIŃSKA134:0613:0518:3024:1153:0059:1261:3580:3283:2689:4696:37102:37109:00114:19118:52
15 BZ Giżycko13:055:255:4128:496:122:2318:572:546:206:516:006:235:194:33
126:37133:45134:06
7:457:080:21
18Ewelina GOŁĘBIEWSKA134:299:4924:3834:3937:1341:2843:2971:0173:2278:2284:4895:29101:14106:40110:50
18 pr Białystok9:4914:4910:012:344:152:0127:322:215:006:2610:415:455:264:10
126:41133:54134:29
15:517:130:35
19Martina SWOJAK134:438:3410:5616:3126:2228:4930:5546:3949:1354:3359:1086:0690:2593:4397:26
4 pchem Brodnica8:342:225:359:512:272:0615:442:345:204:3726:564:193:183:43
121:26134:19134:43
24:0012:530:24
20Anna KULESZKA137:2827:0329:3041:1143:2145:2053:2570:2472:2474:5180:1488:16108:00113:04118:51
11 pa Węgorzewo27:032:2711:412:101:598:0516:592:002:275:238:0219:445:045:47
128:27137:03137:28
9:368:360:25
21Justyna BOGUCKA140:225:116:5535:1937:5840:4650:0373:2476:3380:1887:44101:38106:54112:39116:49
9 BWD Białobrzegi5:111:4428:242:392:489:1723:213:093:457:2613:545:165:454:10
132:48139:52140:22
15:597:040:30
22Kinga MARKIEWICZ141:368:0710:2215:5019:4424:5835:3352:5455:1760:4065:2992:1096:34100:07103:46
9 BBKPanc Braniewo8:072:155:283:545:1410:3517:212:235:234:4926:414:243:333:39
127:40141:05141:36
23:5413:250:31
23Otylia ŻAK152:3018:3120:3827:3131:2036:3339:5665:4268:3395:34114:56119:09127:12133:27137:52
1 BPanc Wesoła18:312:076:533:495:133:2325:462:5127:0119:224:138:036:154:25
143:05152:04152:30
5:138:590:26
24Aleksandra ŻUK161:3111:5114:0619:3647:2553:3556:0981:1485:5199:29109:47120:22132:19137:10142:36
PWD WD PW Elbląg11:512:155:3027:496:102:3425:054:3713:3810:1810:3511:574:515:26
153:32161:02161:31
10:567:300:29
25Natalia JAKUBIAK173:4719:0324:3830:2059:2065:2668:1493:0197:48111:26121:59132:11144:10149:07154:31
2 ORel Przasnysz19:035:355:4229:006:062:4824:474:4713:3810:3310:1211:594:575:24
165:30173:18173:47
10:597:480:29
 
Malwina MARCHELnkl10:0919:5358:0761:3664:0668:43----------------------------------------
1 BLWL Inowrocław10:099:4438:143:292:304:37
----------83:15
14:32
Jolanta KUŹMAnkl-------------------------77:37----------------------------------------
9 bdow Białobrzegi77:37
----------91:18
13:41
Sandra ROGOWSKAnkl-------------------------71:33----------------------------------------
1 BLWL Inowrocław71:33
----------99:14
27:41
Paulina LASZUKnkl----------19:17---------------115:31-----------------------------------
PK PK19:1796:14
----------134:4277:2387:4691:13109:23
19:11*40*39*41*43
Aleksandra PIÓRKOWSKAnkl13:4219:2934:0037:3339:5743:4466:5370:5586:0797:05158:10---------------
9 pr Lidzbark Warmiński13:425:4714:313:332:243:4723:094:0215:1210:5861:05
----------
Dorota MILCZAREKnkl4:355:4010:5019:4121:3925:36100:47103:00124:04164:56170:14---------------
20 BZ Bartoszyce4:351:055:108:511:583:5775:112:1321:0440:525:18
----------
Magdalena RĘBISZnkl7:388:4413:4622:5324:4328:39103:57106:03127:03167:59173:05---------------
2 pr Hrubieszów7:381:065:029:071:503:5675:182:0621:0040:565:06
----------
 
 
 
K 35 (14)4,3 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(36)2(40)3(39)4(41)5(43)6(47)7(51)8(50)9(48)10(52)11(53)12(45)13(100)Meta
 
1Ewa NIKONOWICZ76:3411:4317:4322:3724:5743:4346:1249:3353:4859:3462:3465:5870:1976:0676:34
15 BZ Giżycko11:436:004:542:2018:462:293:214:155:463:003:244:215:470:28
2Natalia DZIKA85:2711:3520:4926:3630:2545:1448:5853:0657:3362:4968:2273:2377:0384:5985:27
15 BZ Giżycko11:359:145:473:4914:493:444:084:275:165:335:013:407:560:28
3Joanna ANTCZAK-WIĘCŁAWEK108:4711:4523:0730:0734:5147:5951:3159:0765:5473:1579:2490:1596:48108:13108:47
PWD WD PW Elbląg11:4511:227:004:4413:083:327:366:477:216:0910:516:3311:250:34
4Agata GROSZYK111:4714:4826:0933:0837:5850:5254:3462:0968:5776:1682:2293:0999:51111:14111:47
20 BZ Bartoszyce14:4811:216:594:5012:543:427:356:487:196:0610:476:4211:230:33
5Zuzanna JANISZEWSKA126:2322:0329:0036:0440:1460:3162:5375:1079:5784:3489:5395:0798:54125:53126:23
1 BLWL Inowrocław22:036:577:044:1020:172:2212:174:474:375:195:143:4726:590:30
6Agnieszka LECHOWSKA135:0331:3138:0544:5849:1669:0671:4184:0688:4893:3798:56103:59108:00134:35135:03
CSAiU Toruń31:316:346:534:1819:502:3512:254:424:495:195:034:0126:350:28
7Sylwia PARZONKA152:1313:0030:3938:1842:4753:0857:4373:0378:5798:18102:48115:31133:59151:33152:13
4 pchem Brodnica13:0017:397:394:2910:214:3515:205:5419:214:3012:4318:2817:340:40
8Joanna KALENIK154:2810:2416:4127:1430:0456:0360:3975:5881:49101:02105:45118:24136:54154:00154:28
2 ORel Przasnysz10:246:1710:332:5025:594:3615:195:5119:134:4312:3918:3017:060:28
9Marta MAKULEC181:1436:5643:4854:1157:0982:5987:36102:59108:59127:56132:42145:20164:00180:53181:14
9 BBKPanc Braniewo36:566:5210:232:5825:504:3715:236:0018:574:4612:3818:4016:530:21
10Iwona SZAFRANOWICZ184:3921:4162:0571:2175:5286:0690:53106:01112:01131:23136:04148:27167:12184:04184:39
9 pr Lidzbark Warmiński21:4140:249:164:3110:144:4715:086:0019:224:4112:2318:4516:520:35
11Anna SADOWSKA187:3124:3965:0174:2579:1489:1593:55109:06115:07134:26139:01151:34170:18187:04187:31
20 BZ Bartoszyce24:3940:229:244:4910:014:4015:116:0119:194:3512:3318:4416:460:27
12Sylwia WRÓBLEWSKA204:1836:5545:0882:1087:44136:15146:43151:08160:07170:45176:07186:22192:19203:47204:18
9 BBKPanc Braniewo36:558:1337:025:3448:3110:284:258:5910:385:2210:155:5711:280:31
13Joanna WRÓBLEWSKA207:3839:5848:1285:1390:33135:39140:14152:52163:09173:47179:09189:27195:24207:08207:38
4 pchem Brodnica39:588:1437:015:2045:064:3512:3810:1710:385:2210:185:5711:440:30
 
Katarzyna RUDAWSKAnkl19:2877:2487:4991:08109:23115:29-----------------------------------134:40
PK PK19:2857:5610:253:1918:156:0619:11