Mistrzostwa Warmi i Mazur Kobułyt 2018 Zniedz. 20.05.2018 18:52
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
K10/12 (1)1,9 km8 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
7Zuzanna MastalreczukUKS Kobułtynkl
 
 
 
K14/16 (3)2,8 km10 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
162Oliwia OlszewskaUKS Kobułty76:100:00
263Weronika GołaszewskaUKS Kobułty117:35+41:25
 
Maja MagdaleńskaUKS Technik Ruciane Nidankl
 
 
 
K 18 (6)4,7 km15 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
185Paulina ZaborowskaUKS Technik Ruciane Nida73:180:00
280Ewelina PłcharczykUKS Technik Ruciane Nida117:50+44:32
378Ewa GrabanUKS Technik Ruciane Nida121:40+48:22
484Emilia FałtynowiczUKS Technik Ruciane Nida127:42+54:24
 
79Magdalena LewandowskaUKS Technik Ruciane Nidankl
81Laura KrukUKS Technik Ruciane Nidankl
 
 
 
K 20/21 (5)5,4 km18 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Małgorzata BączekUKS Technik Ruciane Nida69:120:0004014
286Monika MaciukUKS Technik Ruciane Nida161:07+91:55
 
51Katarzyna KostkaUKS Kobułtynkl
Natalia Dzika15 BZ Gizyckonkl
87Weronika ObryckaUKS Technik Ruciane Nidankl
 
 
 
K 35/40 (2)4,4 km13 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Elena SolovievaPionier SK Kaliningrad85:590:00
271Monika GórniakIndywidualnie Szczytno191:37+105:38
 
 
 
K 45/50+ (5)4,0 km14 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Tatiana ChernyshevaPionier SK Kaliningrad57:470:00
2Halina BiziukUMKS Orkan Ostróda58:49+1:0201154
3Regina ŁuńskaUMKS Orkan Ostróda91:20+33:3300133K
 
72Klaudia DanielskaIndywidualnie Szczytnonkl
Natalia SmirnovaPionier SK Kaliningradnkl
 
 
 
M 10 N (2)2,3 km9 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
9Jędrzej BączekUKS Technik Ruciane Nidankl
12Mikołaj ObrębskiUKS Kobułtynkl
 
 
 
M 10/12 (1)2,3 km10 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
14Szymon PrzybyłowskiUKS Kobułtynkl
 
 
 
M 14/16 (5)2,8 km11 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
157Cezary KlikUKS Kobułty86:140:00
258Stanisław MężykowskiUKS Kobułty89:22+3:08
 
56Paweł SylwestrzakUKS Kobułtynkl
54Jan WisniewskiUKS Kobułtynkl
60Dominik GwiazdaUKS Kobułtynkl
 
 
 
M 18 (5)5,2 km16 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
188Artur GłowackiUKS Technik Ruciane Nida118:090:00
2Michał GarlińskiUKS Technik Ruciane Nida124:12+6:03
3Łukasz OrczykUKS Technik Ruciane Nida136:09+18:00
 
Michał BerentUKS Kobułtynkl
89Tomasz WłochUKS Technik Ruciane Nidankl
 
 
 
M 20/21 (6)6,1 km23 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Arkadiusz JakubczykUKS Technik Ruciane Nida79:320:00
2Wiktor MagdaleńskiUKS Technik Ruciane Nida82:35+3:03
3Łukasz CzerniewiczUKS Technik Ruciane Nida100:02+20:30
4Jakub PiersaUKS Technik Ruciane Nida118:00+38:28
 
Patryk SiennickiUKS Technik Ruciane Nidankl
Szymon MakarewiczUKS Technik Ruciane Nidankl
 
 
 
M 35/40 (5)5,2 km17 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Aleksandr KarachevOK Kaliningrad Kaliningrad62:040:00
274Mateusz PomianekCharty Puszczy P Ruciane Nida63:20+1:16
375Rafał ZagrobaIndywidualnie Olsztyn73:09+11:05
469Mariusz Romantowski15 BZ Gizycko125:31+63:27
570Łukasz Zaręba15 BZ Gizycko175:48+113:44
 
 
 
M 45/50 (5)4,5 km16 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Dariusz BączekUKS Technik Ruciane Nida56:100:0004013
2Mikchaił SolovievPionier SK Kaliningrad56:31+0:21
3Mariusz Pełszyński15 BZ Gizycko68:25+12:15
4Dariusz JachnaUMKS Orkan Ostróda74:05+17:55
568Krzysztof Ciborowski15 BZ Gizycko80:27+24:17
 
 
 
M 55/60 (2)4,1 km12 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Marek SzczepańskiUKS Technik Ruciane Nida45:170:0002509
2Krzysztof KrasniewskiUMKS Orkan Ostróda48:05+2:4800134K
 
 
 
M 65 + (2)4,0 km13 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Zbigniew ŁuńskiUMKS Orkan Ostróda56:020:0000132K
2Ryszard JakielaszekGKS Luzino56:49+0:4700179
 
 
 
R 10 (8)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
1Jan BohaczekUMKS Orkan Ostróda27:190:00
22Arkadiusz Orgas WojciechUKS Kobułty34:17+6:58
3Piotr Włoch MikołajIndywidualnie Mojtyny35:45+8:26
4Sylwester Ceniuk KonradIndywidualnie Girzycko37:13+9:54
5Aneta Ignaciuk RoksanaIndywidualnie Mojtyny50:50+23:31
61Obrębska Bogumił Krasniewski AntoniUKS Kobułty59:59+32:40
7Wiktor KlikUKS Kobułty62:49+35:30
8Patrycja Łaniewska ŁucjaIndywidualnie Olsztyn71:12+43:53
 
 
 
D 1 (1)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
115Gąska Małgorzata Sokal DominikaUKS Kobułty63:420:00
 
 
 
D 2 (4)2,1 km8 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
16Włoch Sebastian Nieczpa PawełUKS Kobułty36:590:00
23Pieresa Dominika Klonowska AleksandraUKS Kobułty43:30+6:31
35Kasprzak Natalia Sypniewska MichalinaUKS Kobułty59:04+22:05
44Szewczyk Karolin Gąska WeronikaUKS Kobułty122:03+85:04
 
 
 
OPEN (7)2,8 km10 PK
L.p.NrStartowyTekst1Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOS
165Marek Sudoł15 BZ Gizycko37:130:00
267Rafał Suchodolski15 BZ Gizycko46:08+8:55
377Janusz BączekUKS Technik Ruciane Nida51:55+14:42
476Michał FilakIndywidualnie Olsztyn64:16+27:03
564Adam Koziej15 BZ Gizycko65:14+28:01
6Dominika DziąbaUKS Kobułty80:20+43:07
 
66Mirosław PająkIndywidualnie Mragowonkl